>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr A : Polska - Rosja [12.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
no to teraz pojdzie masowka na naszych tak jakbysmy grali z san marino. hurraoptymistom radze lapac kursy bo beda spadac. mam przeczucie, ze w sobote zgodnie z tradycja padnie znowu remis. czesi beda murowac bramke i liczyc na kontry dokladnie tak jak grecy, a my bedziemy musieli grac atak pozycyjny czego podobno nie lubimy. z rosja byl dobry mecz w wykonaniu naszych, ale to nie oznacza ze w sobote musi byc tak samo, a z regularnoscia naszych jest jak z sinusoida. ile to razy nie dawalismy rady teoretycznie slabszym rywalom, a spinka byla na silniejszych. stawiam na to, ze przy takiej grze naszym z biegiem czasu zacznie brakowac sil i czesi wymecza remis.
Wiadomo że z Czechami wcale nie będzie łatwiej a nawet dużo trudniej bo tylko wygrana wchodzi. Ale sytuacja w tabeli tak się ułożyła że bronienie remisu może pepikom wyjść bokiem jak Grecja pyknie Rusków(różnicą od 1 do 4goli). Wtedy z małej tabelki Grecja i Rosja wchodzi.
 
O 0

oczek

Użytkownik
Wiadomo że z Czechami wcale nie będzie łatwiej a nawet dużo trudniej bo tylko wygrana wchodzi. Ale sytuacja w tabeli tak się ułożyła że bronienie remisu może pepikom wyjść bokiem jak Grecja pyknie Rusków(różnicą od 1 do 4goli). Wtedy z małej tabelki Grecja i Rosja wchodzi.
imo czesi beda grac na remis tym bardziej jak po pierwszej polowie rosja bedzie prowadzic z grekami. a rosjanie na 99% nie przegraja z grekami bo remis w tym meczu tez przeciez urzadza rosjan. jak czesi przetrzymaja pierwsze 30 minut meczu i nawalnice polakow bez straty gola to z biegiem czasu bedzie coraz trudniej dla naszych, a jak jeszcze czesi cos strzela przypadkiem, to remis bedzie pewny.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ale to jest sport i cuda się zdarzają. Twierdzisz że na 99% Rosja będzie prowadzić, a kto wie może to właśnie Grecy zrobią psikusa i pierwszą połowę zaczną świetnie? ;)
Ktoś tam parę dni temu dawał lokate: Holandia nie przegra z Danią do zera. ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dokładnie. Zawsze Smudę ceniłem jak trenował Wisłę czy Lech, że nie bał się europejskich potęg w pucharach.
Od 80 minuty Rosja opadła kompletnie z sił. Smuda powinien od razu wprowadzić zmiany w środku pola na świeżych graczy i przyśpieszyć piłkę. Jak zwykle nie wiem na co czekał...
Niedosyt jest mega ogromny.
Tylko chyba przyznasz rację, że z reprezentacją się gubi. Dokonuje złych wyborów, niektóre powołania totalnie z czapy.
Kluby swojądrogą - szacunek ale od pewnego czasu on sam już się zakręcił chyba na maxa.
Również mam ogromny niedosyt, wczoraj mecz był do wygrania. Jak piszesz od 80 minuty powinno się sporo zmienić a tymczasem nic się nie zmieniło.
Chciałem wejścia Grosickiego czy Wolskiego. A dostaliśmy ..Brożka na 30 sekund, by sobie podbił licznik występów w kadrze. Żenada. Oglądałem mecz z kolegą i gdzieś w końcówce nasz świetny komentator wypowiedział jego nazwisko na co kolega: o k**a, to on jest jeszcze na boisku? A jakby nie było zawodnik środka pola od którego powinno coś się wymagać. On był po 45 minutach do zmiany, tak samo Ludo.
Na mecz z Czechami z tego co czytamy pewnie w bramce Szczęsny. Świetny bramkarz ale ten turniej pokazał nam, że Tytoniowi można zaufać. Wszedł, nie popełnił żadnego większego błędu a jakby nie było bramka dla Grecji wg mnie w dużej mierze Wojtka.
Wczoraj można było spokojnie wygrać. Końcówka powinna inaczej wyglądać a u nas w przodzie zbyt wiele się nie działo.
Po tym co wczoraj zobaczyłem gorąco wierze, że jesteśmy w stanie pokonać Czechów. Osobiście typowałem 2-1 z Rosją dla nas ale .. po słabszej grze ????
Tymczasem zobaczyłem momentami ciekawie grającą Polskę, która podzieliła się punktami.
Jest czas - te kilka dni - i mam nadzieję, że ktoś Smudzie przemówi z jego boksu do rozsądku, że zmiany można robić szybko, nie trzeba czekać do 90 minuty i robić zmianę na czas.
On nie ma zaufania do zmienników czy jak? Ma tylko 11 ludzi do gry, którym ufa?
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Dorzucam 3 grosze od siebie !!
1. Mecz stał na wysokim poziomie.
2. Nie zdechliśmy w II połowie, choć były momenty przestoju ????
3. Moim zdaniem do zmiany był Murawski - nie wiem, ale może nieuważnie oglądałem spotkanie i słuchałem komentatora, skoro w przerwie po załączeniu TVN24 zobaczyłem zdjęcie z Murawskim w tle i zapytałem - &quot;ej, to on dzisiaj gra?&quot; ????
4. poirytowało mnie to, że ostatnie 10 minut, nawet jak dobiegaliśmy do bramki Rosjan, nikt się nie kwapił żeby przepuścić frontalny atak, a to już pewnie zasługa przerwy i słowa, że po wyrównaniu gramy na remis
5. mecz pokazał, że potrafimy zagrać dobre spotkanie
6. z czechami faktycznie muszą gryźć trawę, ale może w pierwszych 10 minutach coś już dla nas wpadnie - do 3 ray sztuka - skoro z grekami nie wyszło, a rosyjski bramkarz przypadkiem odbił piłkę kolanem to w ostatnim spotkaniu będzie dobrze
7. nie jestem hurraoptymistą (o czym piszą niektórzy) ale chyba lepiej kibicować Polakom i życzyć im wyjścia z grupy niż cieszyć się ze zwycięstwa Czechów
8. musi być miazga - jeśli w I poł. szybko padnie gol dla naszych czesi będą musieli się otworzyć bo im pasuje remis. Dążąc do wyrównania mogą się nadziać.
9. I jeszcze brawa dla 1 zawodnika z drużyny przeciwnej - indywidualne krycie (nie mówię o kilkunastu faulach) Lewego przyniosło im ten skutek, że niestety nie miał zbyt dużego pola manewru
10. zastawiam się jeszcze nad jednym - dlaczego jak nasze 3 gra w bundeslidze to tak się szybko nie męczą ? Biegają jak stado młodych jeleni po boisku przez 90 min i jest wszystko ok !!
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dobrą zmianę dał Adrian Mierzejewski. Próbował wziąć na siebie ciężar, chociaż już nie bardzo miał z kim pograć, bo i Kuba i Lewy mieli resztki sił. Brakowało jeszcze jednego zmiennika. Matuszczyk swoje w defensywie co prawda zrobił, ale brakowało kogoś kto pociągnąłby zespół razem z Mierzejewskim.
Jedynym rozwiązaniem był Grosicki. Adrian mógłby zostać w środku, Kamil na skrzydło i wyglądałoby to znacznie lepiej. Niedosyt jest, ale nie można narzekać. Polska gra w porywach naprawdę piękny futbol. Doceniani jesteśmy w zagranicznych prasach głównie ze względu na determinację i wolę walki, za taką sportową, pozytywną złość jaką pokazał wczoraj nasz kapitan. To cieszy.
W sobotę nie oglądając się na nikogo musimy ograć Pepiczków, a Polskę ogarnię jeszcze większy szał niż jest teraz ;)
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Niedosyt pozostaje bo Rosjanie byli do ogrania szczególnie w ostatnich 15min kiedy opadli zupełnie z sił. Sam Arshavin w wywiadzie po meczu przyznał że Polacy narzucili takie tempo że nie byli w stanie dotrzymać im kroku co zresztą było widoczne gołym okiem po właśnie min Arshavinie który pokazywał ręką kolegom żeby nie grali do niego tylko kierowali piłkę w inne rejony boiska bo tak był chłop zajechany.
Mogliśmy ten moment niedyspozycji rywala w końcówce wykorzystać jednak co by nie mówić było to bardzo dobre 90&#39; naszej drużyny i jak zagramy tak w sobotę z Czechami o wynik jestem spokojny.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Mecz z Grecją był do wygrania. Wczorajszy z Rosją również był do wygrania. Moim zdaniem gdyby na ławce trenerskiej nie było F. Smudy to byśmy te mecze wygrali. Smuda NIE DAŁ NAM SZANS NA ZWYCIĘSTWO.
Zarówno w pierwszym meczu jak i w drugim. Wbił do głowy zawodników, że remis będzie sukcesem i tak właśnie wczoraj graliśmy. Lewandowski w ataku był SAM. Dosłownie sam. Jak wychodziliśmy z atakiem to 3 naszych na 8 Rosjan... Piłkarze nastawili sie na remis. Nawet jak w ostatnich minutach mieliśmy szansę dobić Rosjan to po co? Przecież remis jest bardzo dobrym wynikiem ... W pierwszym meczu z Grecją w 2 połowie wszyscy kibice na stadionie i przed telewizorami widzieli, że piłkarze opadli z sił i potrzebne są jak najszybsze zmiany ... Jedynie tego nie widział szef naszej drużyny, głównodowodzący, boss, najlepszy taktyk III Rzeczpospolitej. Zmian nie było. Nie pomógł naszym zawodnikom.
Wczoraj kiedy przegrywaliśmy z Rosją po 1 połowie i cała taktyka przyjęta na ten mecz czyli lewy z przodu, a reszta w obronie, legła w gruzach byłem pewny, że po przerwie przyjmiemy bardziej ofensywną taktykę i trener dokona zmiany, na którą czekałem od meczu z Grecją - Kamil Grosicki na skrzydło. Przecierałem oczy jak zobaczyłem po przerwie tych samych, DEFENSYWNYCH graczy z Dudką, Murawskim i Polanskim na czele. Nie mieliśmy typowego rozgrywającego. Mimo, że w środku pola było 3 naszych to żaden z nich nie chciał wziąć ciężaru gry na swoje barki. Może trochę Dudka starał się rozdzielać piłki i wziął się za rozgrywanie ... ale w zamian został nagrodzony. Smuda ściągnął Dudkę. Takiej zmiany nie spodziewałem się. Byłem na 100% przekonany, że zejdzie albo Murawski, albo Obraniak...
Mieliśmy mega szczęście, że niewidoczny przez cały mecz Kuba zabłysnął w tej jednej akcji i został bohaterem meczu ...
Mamy szansę na awans. Mamy 2 punkty i mecz o wszystko z Czechami.
Moim zdaniem gdyby Smuda odpowiednio zareagował w meczu z Grecją. Dokonał zmian, a w meczu z Rosją w 75 minucie wpuścił szybkich, zwinnych zawodników takich jak Grosicki, Wolski lub Rybus bo widać było, że Rosjanie opadli z sił to moglibyśmy mieć na swoim koncie 6 punktów i świętować awans ...
Mecz z Czechami wygramy.
Awansujemy do ćwierćfinału.
Jednak ja nie chcę aby po mistrzostwach Smuda prowadził nadal tą reprezentację. W tych 2 meczach całkowicie straciłem do tego Pana zaufanie. Nie spodziewałem się, że tak się pogubi...
 
Z 582K
Polacy rozegrali bardzo dobre spotkanie ,jedno z najlepszych w oistatnich latach.Jednak napewno niebedzie latwo wyjsc z grupy bo mecz z Czechami bedzie bardzo ciezki i rywalowi wystarczy remis.Co do wczorajszego meczu to bardzo podobali sie Polanski i Tyton.Smuda pewnie postawi na Szczesnego ale oswobiscie wolalbym zeby bronil Tyton.Napewno trzeba bedzie ustawic druzyne bardziej ofensywnie ale trzeba zachowac proporcje bo rywale dobrze graja z kontry.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Co od siebie mogę dodać, nie wiem, może ktoś wcześniej o tym tutaj wspominał, ale dla mnie bardzo słaby mecz Lewego. Jak wiadomo napastnik to pierwszy obrońca, a On stoi w środku, nie podbiegał do obrońców drużyny Rosji, w ogóle nie walczył.Parę razy pressingiem zagrał Obraniak i Rosjanie od razu wybijali piłki po autach,a przy Lewym wczoraj mieli bardzo dużo czasu aby przytrzymać piłkę, dobrze się rozejrzeć itd.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Co od siebie mogę dodać, nie wiem, może ktoś wcześniej o tym tutaj wspominał, ale dla mnie bardzo słaby mecz Lewego. Jak wiadomo napastnik to pierwszy obrońca, a On stoi w środku, nie podbiegał do obrońców drużyny Rosji,

akurat Smuda powinien zmień Lewego. Widać po nim było, że nie ma już sił. Około 70 minuty prawie tylko stał w kole i nie robił zbyt dużo. Niestety nasz trener boi się zmienić naszą gwiazdę.

Co mnie martwi to podany news na onecie. Smuda uważa, że było umówione że Szczęsny będzie numerem jeden i on najprawdopodobniej zagra w meczu z Czechami. Dla mnie to głupota. Tytoń rozegrał dwa dobre spotkania (oczywiście nie miał zbytnio czym się wykazać oprócz karnego) i według mnie należy mu się wyjście w kolejnym meczu. Narazie Wojtek dużo gada a mało robi. Zgrywa jak zwykle kozaka, a jakoś w pierwszym meczu nie popisał się przy straconej bramce.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Nie rozumiem większości z Was. Smuda powinien to, powinien tamto, ten powinien grać tak, tamten tak, ten był do zmiany, tamten powinien wejść... Ciągłe narzekanie i pretensje.
Parę osób pisze, że Polacy powinni powalczyć o zwycięstwo bo Rosjanie nie dawali rady, Arszawin był zajechany. Ale nasi nie byli, tak? Skoro Arszawin nie dawał rady biegać, to chwała takiemu Błaszczykowskiemu, Lewandowskiemu, Obraniakowi i innym, że biegali do każdej piłki, o którą mogli powalczyć.
A co by było, gdybyśmy zaatakowali przez te ostatnie 10 minut, nadziali się na kontrę i przegrali? Przecież Rosjanie są w tym świetni. Byłoby wtedy gadanie &quot;No po co tak się rzucili do ataku? Przecież wiedzieli, że Rosja trzema podaniami potrafi doprowadzić do bardzo groźnej sytuacji. Przecież ten remis nie był złym wynikiem.&quot; I byłyby pretensje do Smudy, że powinien trzymać trzech defensywnych pomocników przez cały mecz.

Co mnie martwi to podany news na onecie. Smuda uważa, że było umówione że Szczęsny będzie numerem jeden i on najprawdopodobniej zagra w meczu z Czechami. Dla mnie to głupota.
Zobaczmy najpierw jak zagra. Gdyby Tytoń popełnił jakieś kardynalne błędy z Czechami, byłoby gadanie &quot;Dlaczego nie grał Szczęsny, skoro jest numerem jeden?&quot;

Przestańmy bawić się w trenerów i poczekajmy na mecz.

Do tych, którzy czują niedosyt: bralibyście przed meczem remis w ciemno? Tak? To skończcie gadać i się cieszcie. Tak trudno?
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
UP
Tylko co to zmienia, że mamy remis zamiast porażki? I tak trzeba wygrać z Czechami, a tak mogliśmy mieć 4 pkt. i grac z kontry na Czechów, którzy żeby zostać w turnieju musieliby z nami wygrać.
I kim w ogóle jest Rosja ? Smuda mówi po meczu, że jego marzeniem był co najmniej remis, to ja się pytam z Niemcami jego marzeniem będzie nie przegrać 0-3 ? Zero ambicji ze strony naszego trenera...
Po wczorajszym meczu jestem przekonany, że to my straciliśmy 2pkt. a nie zyskaliśmy 1 Rosja to dobry zespół jednak wciąż ma wiele mankamentów i w ćwierćfinale nie daje im za dużo szans...
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Ja sugeruje wam żebyście, to co pisza media nie do konca brali do siebie. A no napisza jakas bzdurę, wymysł, a lud jak pelikany lapie i sieje ferment dalej.

Cos w tym jest przykleili sie do Smudy, zastanawiając sie większej mierze nie słusznie jednak moim zdaniem. Smuda nawet jakby zdobył mistrza swiata to i tak byłby krytykowany pewnie, ktos bardzo mu przeszkadza pewnie Janek ma kontakty i je wykorzystuje. :razz:

Ogólnie za spotkanie z Rosja wielkie brawa, teraz Czesi i łatwo tak wcale nie bedzie. Czesi po wygranej z Grekami na pewno nabrali pewnosci siebie, i kontuzje Cecha to moze byc ich zmiana na plus, bo slabo gra niestety.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Ja tylko powiem, że tak nudnej połowy jak druga połowa z Ruskimi to dawno nie widziałem, jak sparing jakiś... Patrzyłem na Rosjan i żadnej konstruktywnej akcji nie zrobili bodajże od 60min. Na chodzonego, na siłę to wszystko. Pawluczenko chyba ze 2 razy piłkę dotknął... Wniosek wyciągam taki, że im się nie chciało, nie zależało im. Prawie tak samo jak naszym, którzy chyba tylko dzięki dopingowi jeszcze coś próbowali, ale jak tu próbować z takim defensywnym składem. Remis zadowalał obie ekipy i to mi się nie podobało, że to było widać! Gdzie duch sportu, rywalizacji?...
Teraz jest optymistyczne patrzenie w przód, może z grupy nawet wyjdziemy przy odrobinie szczęścia. Ciekawe ile tego szczęścia jeszcze w baku nam zostało, może do finału zajedziemy co?
Co do &quot;farbowanych lisów&quot; to wczoraj Perquis i Polanski, a nawet Beonish(poza strzałami w trybuny) całkiem dobry mecz zagrali, szacun.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
I kim w ogóle jest Rosja ? Smuda mówi po meczu, że jego marzeniem był co najmniej remis, to ja się pytam z Niemcami jego marzeniem będzie nie przegrać 0-3 ? Zero ambicji ze strony naszego trenera...
Po wczorajszym meczu jestem przekonany, że to my straciliśmy 2pkt. a nie zyskaliśmy 1 Rosja to dobry zespół jednak wciąż ma wiele mankamentów i w ćwierćfinale nie daje im za dużo szans...
Prawie wszyscy z tego forum skazywali Polaków na straty w tym meczu, a teraz pytasz kim jest Rosja? Tak jakbyś mówił &quot;Remis z Rosją? Przecież to słaby wynik.&quot; No coś tu jest nie tak. Brak konsekwencji w myśleniu. Najpierw obawa, że dadzą nam lekcję i nas zleją, a później niedosyt, że nie wygraliśmy? Zastanówcie się trochę.

Rosja do potęg obecnie może i nie należy, ale oto kim była względem nas 2 lata temu:



A teraz okazuje się być równorzędnym rywalem, więc może lepiej trochę przystopować z tym narzekaniem? Cieszmy się, że w ogóle możemy oglądać naszą reprezentację na Euro, bo gdybyśmy nie otrzymali prawa organizacji tych mistrzostw, różnie mogłoby być.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
A więc:
z Grekami bardzo dobra 1 połowa a tu z Rosjanami bardzo dobra druga ????
Teraz zebrać to do kupy i zagrać cały mecz dobry z Czechami.
Co do samego starcia to nie poznałem ruskich wyglądali jakby nie wiedzieli co się dzieje,Polacy naprawde przyciśli ich mocno i gdyby nie Arshavin obronie grało by się lepiej.
To spotkanie też dowodem że nie jesteśmy gotowi grać pełnych 90 minut na wysokim poziomie,momentami zadyszka łapała wszystkich.Ale ogółem pokazaliśmy że stać nas na dobry futbol i oby to udowodnić z Czechami.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mi nasuwa się jeden wniosek po dwóch meczach Polaków: Walczą. Jak głosi piosenka Libera: &quot;Obojętnie co się stanie, najważniejsze zaangażowanie&quot;. I widać w nich wszystkich ambicje, wolę walki, to że nie odpuszczają, że idą za sobą w ogień. Nawet Ojgeny, Damieny, czy inne Ludovicki, którzy ponoć mieli odbębnić turniej i nie dać tyle, co &quot;rodowici&quot;. Fajnie się na to patrzy. Były momenty w meczu z Grecją (duża część II połowy) i fragmenty z Rosją (kawałek I), gdy graliśmy przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ale nieważne. Zdobyliśmy dwa oczka i wreszcie ostatni mecz będzie o coś więcej, niż o honor, jak to miało miejsce za Engela, Janasa, czy Bennhakkera. Dzięki Smuda za emocje. I koniec pitolenia, że to najsłabsza grupa na całym turnieju. Wszystkie zespoły (nawet Irlandia!!!) prezentują całkiem godny poziom takiej imprezy jaką jest Euro.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Najwazniejsze, ze w ostatniej kolejce wszystko bedzie zalezalo wylacznie od nas. Mecz odbedzie sie we Wroclawiu, wiec czechow tez tam bedzie sporo na trybunach, juz teraz ostrze sobie zeby na to spotkanie i mysle, ze mozna gruuubo zagrac na POLSKA DNB.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Najwazniejsze, ze w ostatniej kolejce wszystko bedzie zalezalo wylacznie od nas. Mecz odbedzie sie we Wroclawiu, wiec czechow tez tam bedzie sporo na trybunach, juz teraz ostrze sobie zeby na to spotkanie i mysle, ze mozna gruuubo zagrac na POLSKA DNB.
A moim zdaniem taki zakład jest troche bez sensu. Już lepiej mniej grubo ale czystą 1. Jak będzie utrzymywać się remis to nasi będą musieli coraz bardziej ryzykować i to może się skończyć skuteczną kontrą i masz po zwrocie.
Napoczeliśmy tzatziki, niedojedliśmy pierogów ruskich, to knedelki trzeba zjeść w całości ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom