>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[GR. B] Austria [0:1] Chorwacja 08 VI

flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Po wczorajszych emocjach związanych z rozpoczęciem Euro i meczami w grupie A, będziemy śledzić zmagania w grupie B. W pierwszym spotkaniu zmierzą się współgospodarz Austria i Chorwacja. W tym spotkaniu faworytem bez wątpienia jest drużyna Chorwacji (!). Ekipa Austrii jeszcze nigdy nie grała w Mistrzostwach Europy. Więc kto wie, jeśli Austria nie byłaby współgospodarzem to czy byśmy ją widzieli w finałach? Cóż, żeby trochę ułatwić sobie odpowiedz na to pytanie zobaczmy jak ekipa Austrii prezentowała się podczas meczy towarzyskich. Na pewno wart przypomnienia jest mecz z Holandią. W tym meczu drużyna prowadzona przez Josefa Hickersbergera uległa pomarańczowym 3:4. Więc po wyniku możemy stwierdzić, że Austria była równorzędnym rywalem dla Holandii. Mało tego, po pierwszej połowie Austriacy prowadzili 3:0. Drugą jak można się domyśleć przegrali aż 0:4. Więc kolejny wniosek jaki się nasuwa jest taki, że Austria ma dobry atak, który potrafi zdobywać bramki nawet grając przeciw klasowej drużynie, jednak ma nie najsilniejszą linię defensywy, bo jak inaczej można ocenić fakt, że stracili 4 gole podczas 45 minut? Ostatni mecz towarzyski jaki rozegrali Austriacy był przeciwko Malcie. Mecz zakończył się wynikiem 5:1. Uważam, że ten rezultat potwierdza to co napisałem wcześniej.
Teraz może kilka słów o drużynie Chorwacji. Chorwaci wygrali swoją grupę w eliminacjach. Między innymi dwukrotnie odprawili z kwitkiem wielką Anglię. Przegrali tylko jeden mecz z Macedonią ale wtedy byli już pewni awansu. Jednak w ostatnich meczach towarzyskich drużyna Slaven&#39;a Bilić&#39;ia nie prezentowała się już tak dobrze. Chorwaci ulegli Holandii 0:3, następnie zremisowali 1:1 ze Szkocją, w kolejnym spotkaniu towarzyskim wygrali minimalnie z przeciętną Mołdawią (1:0), a w ostatnim meczu zremisowali 1:1 z Węgrami. Jednak pamiętajmy, że to tylko mecze towarzyskie i nie można do nich przykładać dużej wagi. Dlatego myślę, że najlepiej odnosić się do spotkań eliminacyjnych. Tak więc, drużyna Chorwacji prezentuje się bardziej okazale niż Austria i nie sądzę, żeby w dzisiejszym spotkaniu stracili punktu, tym bardziej, że Chorwacja jest (jak dla mnie) drużyną, która bez większych problemów wyjdzie z grupy.

Typ: Chorwacja ✅
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Ten mecz jak dla mnie trudny do przewidzenia. Bukacherzy stawiaja zdecydowanie na Chorwacje, jednak nie przekreslalbym tak od razu Austrii. Wiadomo - graja u siebie wiec maja na sobie tez pewna presje zeby nie odpasc tak szybko. Austria faktycznie moze sie okazac czarnym koniem tych mistrzostw i narobic troche marasu. Jednakze wynik tego meczu jest jak najbardziej sprawa otwarta ale typowalbym tu remis ze wskazaniem na chorwacje. Tak czy owak pozwole sobie oddac typ na under 2.5 w tym meczu. Wczoraj tak samo przewidywalem malo bramek i faktycznie byly 2 undery. Wedlug mnie bedzie to samo co 2 lata temu na mundialu czyli ogolnie malo bramek, wiec bede stawial undery bo kursiki ladne.
Takie imprezy jak ME czy MS sa bardzo wazne dla kazdej reprezentacji wiec kazdy skupia sie glownie na tym by bramki nie stracic wiec graja ostroznie.

Moj typ na ten mecz:

Typ: under 2.5
Kurs: 1.70
Buk: Expekt
 
M 0

maciek4w

Użytkownik
Spotkanie: Austria - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Chorwacja, mająca w swoim składzie wielu znakomitych piłkarzy grających w całej Europie. Pokazały już to eliminacje do ME pozostawiając w &quot;szarym polu&quot; m.in. Anglię, wygrywając nawet ostatni mecz na boisku przeciwnika, uniemożliwiając Anglikom start w ME. Urwanie choćby jednego punktu przez Austrię, będzie dla mnie sporą niespodziankę.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Austria drużyną, która potrafi piłkę kopać? Gdyby nie to, że są gospodarzami nie byłoby ich tutaj. Rzekomy lider zespołu - Ivanshizc (czy jak to tam sie pisze) jest przeciętnym zawodnikiem. Austria nie zdobędzie nawet punktu w grupie. Co więcej nie strzeli bramki. Austria jest drużyną słabą i masówki w takim turnieju to inna rzecz. Nie doszukujmy się tutaj sensacji, bo jej nie będzie.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Austria - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Expekt
Dzisiaj rozpoczęcie boju o ćwierćfinały w grupie B. Na pierwszy ogień idą reprezentacje Austrii i Chorwacji. Ci drudzy w eliminacjach do Euro zaskoczyli cały świat, pokonując dwa razy Anglików. Z pewnością nie był to przypadek. Chorwaci imponowali mi swą grą w eliminacjach jak i w meczach towarzyskich. Ich gra była bardzo skuteczna i bardzo miła dla oka, a połączyć te dwa elementy jest niezwykle trudno. Chorwaci dysponują szeroką kadrą, która złożona jest z bardzo doświadczonych graczy jak i tych młodych wilków, które już teraz zaczynają błyszczeć (N. Kranjcar, czy L. Modrić). Uważam, że Austriakom, którzy jak wiemy są gospodarzami tegorocznej imprezy nie pomogą ani kibice, ani ich rodowity kraj. Myślę, że wszyscy (łącznie z mediami) przed mistrzostwami starali się na siłę zrobić z tej reprezentacji dobrą drużynę, ale Austria to nie jest kraj, który reprezentuje dobrą grę i wysoki kurs od bukmacherów na ten mecz jest miłą niespodzianką i można nieźle zarobić. Jak dla mnie pewna 2.
 
Do góry Bottom