>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr B, Dania - Portugalia & Holandia - Niemcy [13.06.2012]

Status
Zamknięty.
W 49

wojti1830

Użytkownik
✅Holandia - Niemcy bts 1,7 expekt
Dziś wieczorem spotkają się dwie drużyny z ogromnym potencjałem ofensywnym. Według mnie najlepsze skrzydła świata w osobach Sneijderai Robbena, będą próbowały sforsować mocną obronę niemiecką. Jak wiadomo Holandia stwarzała sobie w meczu z Duńczykami dużo okazji, jednak żadnej z nich nie potrafiła zamienić na bramkę. Dziś stoją pod ścianą i muszą od pierwszej minuty ruszyć do ataku, co może zakończyć się kontrą Niemców, podobnie jak to miało miejsce w meczu z Danią. Nie ma mowy o graniu na remis bo żadnej z drużyn na pewno go nie zadowala( szczególnie Holendrów). O sile ofensywnej obu drużyn świadczą statysyki w eliminacjach Niemcy strzelili 34 gole, a Holendrzy 37. Niemcy zawsze w minionych 10 meczach strzelali gola i tylko dwa razy (towarzysko z Francją i już na mistrzostwach europy z Portugalią) trafiali tylko jednego gola. Holendrzy nie licząc minionego meczu z Duńczykami ostatni mecz bez gola zanotowali w listopadzie minionego roku w meczu z... Niemcami (3:0). Na 14 bezpośrednich pojedynków tylko dwukrotnie zdarzyło się aby nie padł bts.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Holandia - Niemcy : Liczba bramek
Typ: powyżej 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet
Dziś wieczorem czeka nas kolejny klasyk europejskiej piłki na stadionie Metalista w Charkowie dojdzie do pojedynku reprezentacji Niemiec i Holandii. Jak do tej pory klasyki raczej rozczarowywały, dziś wydaje się jednak, że będziemy świadkami zupełnie innego widowiska.
Wszystko przez niespodziewaną porażkę Holandii w pierwszej serii gier z Danią, która stawia &quot;Pomarańczowych&quot; w sytuacji bardzo trudnej - muszą wygrać dziś z reprezentacja Niemiec jeżeli chcą awansować do kolejnej fazy rozgrywek. Ja osobiście liczę na znakomite widowisko i sporo bramek - mój typ to powyżej 3.5 goli strzelonych.
Grają bowiem dwie najskuteczniejsze drużyny eliminacji do tegorocznego Euro. Obie ekipy mają naprawdę znakomitych zawodników w swoich drużynach takich jak Mesut Oezil, Bastian Schweinsteiger, Thomas Mueller w ekipie Niemiec czy Wesley Sneijder, Arjen Robben czy Ibrahim Afellay, wszyscy ci zawodnicy potrafią zdobyć bramkę. Ponadto obie ekipy mają znakomitych snajperów jak Robin van Persie, Klaas-Jan Huntelaar, Lukas Podolski czy Mario Gomez. W końcu obie ekipy mają też naprawdę bardzo mocne ławki rezerwowych gdzie, aż roi się od gwiazd i znakomitych zawodników ofensywnych: Toni Kroos, Andre Schuerrle, Mario Goetze, Marco Reus, Miroslav Klose, Rafael van der Vaart czy Luuk de Jong i, aż dziwne jest, że w pierwszych spotkaniach obie ekipy nie potrafiły tego wykorzystać.
Co prawda Niemcy napotkali na dość defensywnie nastawionych Portugalczyków, którzy zagrali na remis ale mimo to potrafili wygrać. Holendrów natomiast zawiodła skuteczność i chyba jednak słabszy dzień miał ich as w ataku Robin van Persie. Dzisiaj jednak zapowiada się naprawdę otwarte spotkanie. Holendrzy muszą zagrać o 3 punkty, Niemcy natomiast to drużyna nastawiona dość ofensywnie w każdym meczu dlatego emocji i bramek w tym meczu nie powinno zabraknąć. Mój typ to powyżej 3.5 goli.
Dania - Portugalia : Liczba bramek
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Jak na razie na tych mistrzostwach pada sporo bramek, w niemal każdym meczu na Euro obie ekipy zdobywały bramki w meczu, wyjątkiem były mecze grupy B, gdzie w obu przypadkach mieliśmy wyniki 1-0. Mam nadzieje, że dzisiaj ta sytuacja ulegnie zmianie, bo w tej grupie naprawdę mamy świetnych zawodników i super strzelców jak Cristiano Ronaldo, Klaas-Jan Huntelaar, Robin van Persie, Mario Gomez czy Lukas Podolski i nie wydaje mi się by dziś znów mieliśmy zobaczyć mało bramek w tej grupie.
Na początek mecz Dania - Portugalia, Duńczycy swój pierwszy mecz dość niespodziewanie wygrali 1-0 z Holandią, natomiast Portugalia przegrała 0-1 z Niemcami. W obu drużynach mamy spory potencjał w ofensywie, który w pierwszych meczach był mało widoczny głównie przez wynik jaki mieliśmy na boisku. Duńczycy bowiem dość szybko strzelili bramkę i głównie się bronili, a mają naprawdę niezłych skrzydłowych takich jak Dennis Rommedahl i Michael Krohn-Dehli. Jest to jednak też drużyna, która stwarza rywalom sytuacje podbramkowe, niepewny jest bramkarz Stephan Andersen i tylko dzięki fatalnej skuteczność Holendrów mogą zawdzięczać, że nie stracili bramki. Ale jak już wspomniałem nie jest to drużyna, której nie da się pokonać.
Portugalczycy natomiast w pierwszym meczu grali wyraźnie na remis, swój potencjał w ofensywie pokazali dopiero po straconej bramce i widać, że drzemią w nich naprawdę spore możliwości. Są przecież Cristiano Ronaldo, Nani, Hugo Almeida czy dość silna druga linia z Joao Moutinho i Raul Meireles.
Dziś postanowiłem zagrać powyżej 2.5 goli w tym spotkaniu. Portugalia dzisiaj już nie będzie mogła zagrać na remis, bo taki wynik nic im nie da. Muszą zagrać bardziej ofensywnie co sprawi, że Duńczycy będą mieli swoje okazję z kontry a jak już wspomniałem mają niezłe skrzydła a i środek z wielką nadzieją Duńskiej piłki Christianem Eriksenem wygląda ciekawie. Ponadto pamiętajmy, że obie ekipy grały ze sobą w eliminacjach i wtedy w obu meczach mieliśmy wyniki powyżej 2.5 goli: Dania wygrała u siebie 2-1 a Portugalia na własnym obiekcie 3-1. Można również wspomnieć, że obie ekipy grały ze sobą również w eliminacjach do Mundialu w 2010 roku i wtedy Duńczycy wygrali 3-2 na wyjeździe natomiast w Kopenhadze padł remis 1-1. Jak widać w meczach tych ekip pada sporo bramek i zwykle w ostatnim czasie mieliśmy wyniki powyżej 2.5 goli. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie i będzie to zdecydowanie lepsze spotkanie niż te które zaserwowano na w pierwszej serii gier.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Euro 2012
Holandia - Niemcy
typ: Holandia wygra dokładnie 1 golem
kurs: 5,00
unibet
Dzisiaj o 20:45 czeka nas niezwykle emocjonujące spotkanie. Już podczas losowania grup ten mecz wydawać się mogło, że będzie szlagierem tej grupy. Teraz, gdy Holandia ma nóż na gardle mecz wydaje się być jeszcze ciekawszy. Obie drużyny w pierwszych meczach zaprezentowały się odmiennie. Holendrzy dominowali w swoim meczu, ale razili nieskutecznością i przegrali z Danią 0-1. Natomiast Niemcy zagrali skutecznie, ale już nie koniecznie pięknie. Wygrali 1-0 z Portugalią i wynik w tym meczu był na pewno lepszy niż gra Niemców. Jak będzie dziś wieczorem? Spodziewam się otwartego meczu z obu stron. Holendrzy muszą zaatakować bo porażka na 99% eliminuje wicemistrzów świata z turnieju co byłoby chyba największą sensacją jak do tej pory. Remis też nie urządza Holendrów bo wtedy i tak będą musieli oglądać się na wyniki innych. Żeby liczyć się dalej w grze i mieć wszystko we własnych nogach Holendrzy muszą po prostu wygrać. Jak podziała taka presja na Holendrów? Moim zdaniem mobilizująco. Niemców urządza na dobrą sprawę remis, jednak nikt raczej nie spodziewa się, żeby zagrali na 0-0. To nie w ich stylu. Moim zdaniem Holendrzy nie mogą zagrać 2 meczu z rzędu na tak słabej skuteczności. A w ataku mają kim straszyć. Van Persie, Kuyt, Huntelaar, Robben. Niesamowicie mocna ofensywa. Moim zdaniem Holendrzy wygrają ten mecz w minimalnym stosunku. Kurs 5,0 niezwykle atrakcyjny a prawdopodobieństwo trafienia całkiem spore. Ciężko oczekiwać, aby Holendrzy wygrali wyżej, bo Niemcy to jednak solidna drużyna. Porażka Holendrów moim zdaniem nie wchodzi w grę. Zbyt wysoka stawka. Jestem pewien, że skończy się remisem lub jednobramkową wygraną Holendrów. W takiej sytuacji po tak wysokim kursie aż prosi się aby zaryzykować. Zwłaszcza, że przyjemniej będzie się oglądać meczyk. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 334

copper

Użytkownik
Dziś zapewne wiele osób będzie grało na win Holandii bo muszą wygrać. Chciałbym żeby wygrali ale po obejrzeniu ich meczu z Duńczykami nie bardzo widze podstawy ku temu. Dużo słyszy się o ich wielkiej liczbie sytuacji podbramkowych a tak naprawdę to grali bardzo chaotycznie, nie mieli wcale tak dużo czystych klarownych sytuacji, kompromitował się w nich van Persie, Robben tak jak w Bayernie nie dostrzegał partnerów i strzelał wysoko ponad bramką(poza jedną sytuacją gdzie trafił w słupek) Nie widziałem u holenderskich graczy determinacji i chęci za wszelką cenę wygrania meczu z Duńczykami. Wygladali raczej tak jakby chcieli zaliczyć turniej i udac się na wakacje. Na mnie drużyna Holandii zrobiła fatalne wrażenie. Huntelaar może jest ta osobą która cos zmieni ale w meczu z Duńczykami dostał trochę minut w końcówce i tez zmarnował świetną okazje. Nie bardzo widzę na czym można opierać optymizm co do ich wygranej w meczu z Niemcami którzy zaprezentowali się o niebo lepiej w meczu z Portugalią. Jesli obie druzyny zagrają na tym samym poziomie co w pierwszych meczach to nie widzę Holendrów w tym meczu. W sprzyjających okolicznościach mogą co najwyżej ugrać remis. Liczyc można jedynie na to, że prestiżowa gra przeciwko zespołowi niemieckiemu wyzwoli w nich większe pokłady woli walki i zagrają na dużo wyższym poziomie niż w meczu z Duńczykami.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Kto tylko oglądał mecz Duńczyków z Holendrami ten wie w jakich okolicznościach outsider ze skandynawii wręcz wykradł to zwycięstwo. Mieli właściwie w ciągu całego meczu tylko jedną okazję, którą wykorzystali
Ja oglądałem i widziałem również inne sytuacje bramkowe Duńczyków. Szansy Portugalii upatruje w tym, że taka gra Danii jak w meczu z Holandią musiała ich kosztować mnóstwo sił i sądzę, że nie dadzą rady drugi raz zagrać tak dobrego spotkania. Dla rozgrywek w tej grupie dobrze by było gdyby wygrali Holendrzy i Portugalczycy - ostatnia kolejka byłaby wtedy mega pasjonująca.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dania - Portugalia H (0-1)
X // 6.20
Dania - Portugalia
1 // 4.05
Tobet
Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Danią a Portugalią. Dla mnie tak wysoki kurs na Danię to małe nie porozumienie ???? W pierwszej kolejce Dania &quot;sensacyjnie&quot; ograła drużynę Oranje, natomiast drużyna Portugalii przegrała swój mecz z Niemcami. Drużyną Portugalii jeśli chce walczyć o ćwierćfinał musi dzisiaj wygrać. I dlatego myślę, że pod tak dużą presją nie poradzą sobie ze świetnie dysponowanymi Duńczykami. Tak jak już kiedyś pisałem dużym atutem Danii jest bardzo dobra gra całego zespołu, a w Portugalii za dużo jest indywidualności. Dania już w eliminacjach radziła sobie z Portugalią ogrywając ich dwa razy ( może się mylę, ale na pewno raz wygrali), to dlaczego teraz by sobie nie poradzili ???? Ja takie kursy biorę w ciemno i dzisiaj gram na Danie ???? Powodzenia
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dania - Portugalia - 2 (1,80)
bet-at-home
Oczywiście Dania dość niespodziewanie dla wszystkich osiągnęła zwycięstwo nad zespołem tulipanów. Jednak warto zwrócić uwagę że Holendrzy przede wszystkim w pierwszej połowie mieli po prostu wielkiego pecha. Ilość sytuacji które mogły zakończyć się bramką dla Holendrów była ogromna. Duńczycy tymczasem stworzyli jedną w pierwszej połowie groźną i strzelili z niej bramkę a potem uparcie bronili wyniku. Ciężko wygrać mecz jak cały zespół się broni kurczowo bramki. Podobną taktykę przecież miała wczoraj reprezentacja Polski. Jak widać skuteczna. Dania oczywiście znowu będzie murować bramkę jednak nie sądzę aby po raz kolejny mieli tyle szczęścia zwłaszcza że Portugalia gra równie świetną piłkę ofensywną co Holandia. Nani czy C. Ronaldo powinni skruszyć tą fortecę zwłaszcza że Portugalia musi ten mecz wygrać. Remis nie daje nic.. Przecież ostatni mecz z Holandią która też musi wygrać spotkanie. Portugalia dzisiaj zrobi wszystko żeby wygrać. Dania tymczasem mając 3 pkt w zapasie będzie na pewno bardziej rozluźniona w końcu jadąc na samych remisach teraz zagwarantują sobie awans. Portugalia ma lepszą drużynę niż Dania, poza tym z Niemcami przegrali przez przypadek. Niemcy nie mieli zupełnie pomysły na pokonanie Portugalii zdobyta bramka przez Niemców była przypadkowa ponieważ piłka która była dośrodkowywana zmieniła w powietrzu tor lotu ponieważ rykoszetem zahaczyła jeszcze o jednego zawodnika i dzięk temu szczęśliwie ją uderzył Niemiec i skierował do siatki.. Po straconym gou to Portugalia przeważała i łomociła Niemcy na wszystkie możliwe sposoby jednak zabrakło szczęścia, ponieważ kilka okazji było wręcz stuprocentowych. Dzisiaj Portugalia cały mecz będzie łomociła Danie nie mając nic do stracenia i uważam że zwycięstwo odniosą. Dania będzie na pewno szukała okazji jedynie z kontr.
by scotratez
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Holandia strzeli powyżej 2,5 gola
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Znowu wracają spotkania grupy &quot;śmierci&quot;. O godzinie 18:00 będziemy mieli okazję zobaczyć mecz pomiędzy Dania i Portugalia. Natomiast po tym spotkaniu, typowy szlagier, mecz gigantów światowego futbolu. W godzinach wieczornych o 20:45 rozpocznie się mecz Holandia - Niemcy.
Obie ekipy zawiodły w pierwszej kolejce. Holandia przegrała swoje spotkanie z Dania, pomimo tego, że w całym spotkaniu była zdecydowanie lepszą drużyną, ale zabrakło szczęścia pod bramką. Natomiast Niemcy, skromnie bo skromnie, pokonali Portugalię - nie prezentując w sumie nic specjalnego. Nie tego się po nich spodziewałem. Po tych wynikach, to Niemcy są w lepszej sytuacji, co nie ulega wątpliwości. Jednak według mnie pod względem sportowym, Holandia jest zdecydowanie lepsza.
Z Dania ekipa &quot;Oranje&quot; oddała na bramkę rywala 28 strzałów, z czego tylko 8 w światło bramki. Zawiódł cały zespół, jeśli chodzi o pomysł na grę. Ale też zabrakło szczęścia, o czym wyżej już napisałem. Robin van Persie mógł strzelić przynajmniej dwie bramki, jednak w obu przypadkach się poślizgnął. Robben to inna bajka - zawodnik przewidywalny jeśli jest na prawej stronie boiska. Ten sam zwód, ten sam kierunek biegu i zawsze tak samo oddawany strzał. No ale czy ta Holandia jest taka zła? Według mnie nie. Mam wrażenie, że dziś wszelkie zło, które towarzyszyło im w spotkaniu przeciw Duńczykom - zniknie.
Myślę, że mecz będzie bardzo otwarty, bo dla obu ekip punkty są potrzebne jak na lekarstwo. A już na pewno Holandii, która musi za wszelką cenę rzucić się do ataku. Spodziewam się braku Affelay&#39;a , który mimo tego, że z Dania zagrał całkiem przyzwoicie - powinien zostać zastąpiony przez Huntelaar&#39;a.
W ekipie Niemiec błyszczał Ozil i to dzięki niemu Niemcy też miały sporo sytuacji bramkowych. Los chciał, że spotkania zakończyły się skromnymi zwycięstwami po jeden - kolejno Danii i Niemiec.

Holendrów stać na wysokie zwycięstwo, są według mnie lepsi na chwilę obecną i dziś o tym przekona się cała Europa i świat.

Po cichutku liczę na wynik 4:3 dla &quot;Oranje&quot;. Trzy bramki tej drużyny to według mnie dobry typ, który ma szanse wejścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dani88 30

dani88

Użytkownik
Holandia - Niemcy
W tamtym roku reprezenatcja Niemiec rozbiła Holendrów 3-0 ale w ogólnym rozrachunku to &quot;pomarańczowi&quot; są lepsi bo dwukrotnie zwyciężali 3-1 i raz zremisowali 1-1.
Wynik jest sprawą otwartą ale to zespół oranje musi strzelić bramke by myśleć o tym turnieju na poważnie a Niemcy jak to oni raczej nie pozostaną dłużni.
Ja typuje na ten mecz BTS bo na jak dotąd padł on we wszystkich spotkaniach między nimi.Sądze też że padnie remis
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dania - Portugalia
Mój typ: 1X
Dalej sądzę, że Dania jest chyba najbardziej niewygodnym rywalem spośród całej turniejowej szesnastki, a znalazła się przecież w najmocniejsze grupie. W grupie, której może co ciekawe urwać punkty każdej ekipie. Przekonała się o tym Holandia. Mecz co prawda był pod dyktando &quot;Oranje&quot;, jednak to Duńczycy strzelili jedynego gola i cieszyli się ze zwycięstwa. To bardzo ciekawy zespól. Zespół - słowo klucz. To jest chyba ich największa broń, że tworzą jakiś tam monolit, potrafiący stanąć naprzeciw nawet absolutnej czołówce. I dzisiaj zagrają przeciwko wielkim indywidualistom. Ronaldo, Nani, Meireles... Świetni piłkarze. Ale czy oni grają wspólnie? Czy egoistyczne popisy coś dają drużynie? Nie. Niby Portugalia ma takie gwiazdy, ale te gwiazdy myślą o sobie, nie widzą siebie nawzajem, tylko w pojedynkę próbują coś wskórać. A skutek jest mizerny. Nie chcę przypominać kiepskich sparingów, w których nie pokazali nic. Mecz otwarcia przegrali z Niemcami. I nie dlatego, że mieli okazje, a ich nie wykorzystali, tylko właśnie przez grę niezespołową. Przeczuwam, że będą największym rozczarowaniem i nie wyjdą z grupy, a być może zajmą w niej ostatnie miejsce.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

DaniaPortugalia

Duńczycy w spotkaniu z Holandią sprawili największą jak do tej pory niespodziankę na tym turnieju. Bardzo dobra gra taktyczna w obronie nie pozwoliła ekipie Oranje na rozwinięcie skrzydeł. Dzisiaj jednak zagrają z Portugalczykami, którzy z bardzo dobrej strony, mimo porażki, zaprezentowali się w spotkaniu z Niemcami.
Ekipa Mortena Olsena nie jest najmocniejsza w ofensywie. W pierwszym spotkaniu groźna była jedynie lewa strona z włączającym się do akcji Simonem Poulsenem oraz zdobywcą bramki Krohnem-Dehli. Piłkarze jak Eriksen czy Rommedahl byli praktycznie niewidoczni. Po strzeleniu gola bronili się bardzo mądrze, kiedy tylko mogli próbowali przetrzymywać piłkę jak najdalej od bramki strzeżonej przez Andersena, który taką grą jak przeciw Holandii może szybko wymazać z pamięci kibiców nazwisko Soerensen
Podopieczni Paulo Bento pokazali w meczu z Niemcami dobrą grę i sprawili im nie lada problemy. Bardzo solidna obrona, z którą Duńczycy mogą już sobie nie poradzić. Z przodu liderem jest Cristiano Ronaldo, który w pierwszym meczu próbował kreować grę, mało przy tym decydując się na indywidualne rajdy.
Nie wydaje mi się, by Duńczyków stać było na tych mistrzostwach na kolejne niespodzianki. W pierwszym spotkaniu wykorzystali słabą obronę Holandii oraz ich niefrasobliwość w ataku. Portugalczycy nie powinni dać rozwinąć skrzydeł rywalom. Tutaj będzie o wiele trudniej by podopieczni Olsena strzelili bramkę. Gospodarze ME 2004 zwietrzyli pewnie bardzo dużą szansę , by wyjść z grupy. Aby bardzo się do tego przybliżyć należy wygrać z Danią, a potem czekać na spotkanie wieczorne. Do tego dochodzi żądza rewanżu, gdyż to właśnie Duńczycy wyprzedzili Portugalię w grupie eliminacyjnej i przez to piłkarze Bento musieli grać w barażach.

Moje typy:
Portugalia wygra 1,84 ✅ Betsson
Goście wygrają i zachowają czyste konto 2,85 ⛔ Betsson
Portugalia over 1.5 2,25 ✅ Betsson
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Zawiódł cały zespół, jeśli chodzi o pomysł na grę.
Holendrów stać na wysokie zwycięstwo, są według mnie lepsi na chwilę obecną i dziś o tym przekona się cała Europa i świat.
I na koniec

Liga Angielska ARSENAL LONDYN Miki9971
Coś mi się zdaje, że taki kurs znalazłeś jako zakochany po uszy w van Persim kibic Arsenalu. Ty piszesz, że nie mieli pomysłu na grę w meczu z DANIĄ, a nagle po 4 dniach taki znajdą pomysł na grę, ze strzelą 3 gole NIMCOM? :O Trochę rozsądku.

Co do samego meczu obie ekipy nie zaprezentowały się rewelacyjnie. Ja jednak nie wierzę w możliwosc poprawy sposobu gry Holandii, za to wierze w lepszą grę Niemców. Holandia to druzyna indywidualności, nie mają druzyny jako całości. Dzieje się coś jak szarpnie Robben, gdzies wpolu karnym znajdzie się van Persie, może Sneijder coś wykreuje. Nie ma w tym żadnego łądu i taka drużyna jak NIemcy bez problemu ustawi się na tyle, aby powstrzymac ich ataki. Pisałem to już wczesniej w innym watku, ale patrząc tak na Holandię to nie widziałem ani przez chwilę faworyta rozgrywek, a nawet nie dawałem im pewnego awansu z grupy. Obrona bez szału, co pokazali w pierwszym meczu. Pomoc wyglada na papierze świetnie, ale van Bommel mnie nie przekonuje, Robben jest teraz w takim dołku i wątpię aby jakoś szczególnie wierzył w swoje umiejetnosci po tym co robił w końcówce sezonu. Sneijder też to nie ten chłop co 2 sezony temu. Młody Affelay, który w sezonie zagrał pare razy nie ma szans, aby grac na pełnym gazie co 4 dni. W ataku van Persi, który nie miał już tej formy w końcówce sezonu co miał przez większą częsc kampani dzie strzelał co się dało. I teraz powrócmy do stwierdzenia, że nie mają pomysłu na grę? To ja się pytam jakim cudemoni mają strzelic bramki NIemcom? Co do NIemców to nie zagrali tragicznie, ani dobrze , raczej średnio. Ja jednak myślę, że oni mają więcej i to dużo więcej potencjału w ataku, nie mówiąc juz o obronie i sa w stanie wyciągnac wnioski z pierwszego meczu i zagrac dużo lepiej czego nie spodziewam się po Holandii.

Dlatego gram smiało:

1. Holandia - Niemcy 2.40
2. Ile goli strzeli Holandia? mniej niż 1,5 1.45
3. Ile goli strzelą Niemcy? więcej niż 1,5 2.20
wszystko Bwin
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

HolandiaNiemcy


W kraju tulipanów pewnie jeszcze niedowierzanie po porażce z Duńczykami. Dużo błędów w obronie, tam personalni e odstają dość wyraźnie od innych formacji. Z przodu pudłujący na potęgę van Persie. Zobaczymy, czy dziś van Marvijk zdecyduje się na Huntelaara, który na treningach podobno błyszczy formą. Dziennikarze holenderscy naciskają, by zagrali oni obok siebie. Brak pomysłu na sforsowanie obrony Wikingów to był spory problem . Do tego dochodzi ponoć nienajlepsza atmosfera w drużynie.
Niemcy z Portugalczykami nie zachwycali ale to wyróżnia wielkie drużyny, że mimo słabszej gry potrafią wygrać. Bardzo dobry mecz Ozila i Khediry. Największą bolączką Loewa jest jednak słabsza dyspozycja Schweinsteingera. Widać było, że to w dużej mierze od jego dyspozycji zależy gra naszych zachodnich sąsiadów. W obronie nie było zbyt pewnie przy odważnych atakach rywali. Skrzydłowi podzielili się rolami. W pierwszej połowie atakował Podolski, w drugiej zadanie to przejął Muller. Konsekwentnie wrzucał piłki w pole karne, by za kolejną próbą wreszcie Gomez wbił piłkę do siatki rywali.
Holendrzy stoją pod ściana. Muszą ten mecz wygrać, by zachować sobie jakiekolwiek szansę na awans. Mając takich zawodników w ofensywie powinni zaatakować. Obrona niemiecka nie jest nieomylna, co pokazali Portugalczycy. Jeśli tylko Pomarańczowi będą bardziej skuteczniejsi mają szansę na dobry wynik. Niemcy natomiast będą mogli grać z kontry, co przy dobrych technicznie skrzydłowych pozwala mieć nadzieję na sukces. Spodziewam się szybkiego spotkania ze sporą ilością goli. Holendrzy wiele akcji rozpoczynają w bocznych sektorach boiska, gdzie maja Afellaya i Robbena. W spotkaniu z Danią mieli 11 rzutów rożnych Dzisiaj liczę na podobną liczbę.

Moje typy:
Over 2.5 1,93 ✅ Betsson
Obie drużyny strzelą: TAK 1,69 ✅ Betsson
Rożne: Holandia over 5.5 1,87 ✅ Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzero 59

buzero

Użytkownik
Myślę że w meczu Dania vs Portugalia posypie się sporo żółtych kartek,Portugalia będzie tym zespołem atakującym jak wiemy mają szybkich piłkarzy a vikingowie będą musieli jakoś ich powstrzymać. Ktoś może bardziej wypowie się na ten typ?.
faule i kartki nie zawsze ida w parze z tym co piszesz - zauwazylem ostatnio ze jak zespol madrze sie broni i atakuje z kontry to ma MNIEJ FAULI I KARTEK !!! wiecej fauli i kartek ma zespol atakujacy.
Przykład
ROSJA-POLSKA ,IRL-CHO, FRA-ANG
Zespol ktory wiecej sie broni czesto gra na 1 napastnika ktory szuka faulu na polowie rywali (Lewandowski) a czesto szybkie kontry zespolu broniacego sie sa przerywane faulami i czesto kartkami , jezeli ktos sie broni skomasowana obrona nie popelnia duzej ilosci fauli tylko daje pograc rywalom (Chelsea).
Dlatego jak uwazasz z czym sie zgadzam ze Dania bedzie sie bronic - to raczej pograj na posiadanie pilki -
over 50% Portugalię 1,4 betsafe.
Sa mocniej pogralem ten typ i go polecam.
Wczoraj zagralem takze na posiadanie Czechow(błąd) i Rosje.
Ogolnie super się to gra - tylko teraz bedzie coraz trudniej - szybko strzelony gol przez zespol atakujacy automatycznie odwraca faworyta...W 1 rundzie zespoly graly bardziej zachowawczo teraz noz na gardle i kazdy bedzie zucal sie do ataku...
sam pogram tez za drobniejsze na over 50% posiadanie Holandia 2,6 - mysle ze jak Holandia nie strzeli szybko gola to bedzie atakowala w tym meczu - nie ma sie kim bronic - obrona to ich najslabsza formacja - jednak z drugiej strony przegrywajac przez wiekszosc meczu z Dania nie mieli dobrego wyniku zaledwie 53% to pokazuje ze cos nie gra ...goniac wynik tylko takie posiadanie dziwne - ale zawazyly szybkie i ataki snejdera ktory czesto ryzykowal podaniami w uliczke a nie spokojnie rozgrywal...
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik

⚽ Dania - Portugalia ✅
Pick: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365

Dziś o godzinie 18:00 zostanie rozegrany mecz pomiędzy Danią a Portugalia która aby myśleć o awansie musi to spotkanie wygrać a minimum zremisować. Dania z pewnością zagrała z Holandią dobre zawody ale powiedzmy sobie szczerze że gdyby Holandia wykorzystała choć połowę sytuacji w tamtym spotkaniu Duńczycy schodzili by z boiska pokonani. Portugalia w meczu z Niemcami pokazała się z dobrej strony szczególnie w obronie i jeśli dziś obrona zagra na tym samym poziomie co z Niemcami to o wynik w tym spotkaniu można być spokojnym ponieważ to że Portugalia będzie strzelać w tym meczu jestem pewny. Jak będzie zobaczymy przed 20 kiedy to sędzie zakończy te zawody.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 19

jajo

Użytkownik
Holandia - Niemcy
Holendrzy oddają bardzo dużo strzałów. Z dystansu van Bommel, czy Sneijder. Ze skrzydeł Afellay i Robben. Żałuję, że nie ma zakładów na całkowitą liczbę strzałów. W tej sytuacji zaryzykuję liczbę strzałów na bramkę.
Unibet - Najwięcej Strzałów w Światło bramki
Holandia @ 2,20
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Holandia DNB @ 2,12 Unibet
W dość nieciekawej sytuacji znajduje się reprezentacja Holandii, która już dziś może pożegnać się z Euro. Podopieczni Marwijka ulegli nieoczekiwanie z Danią i w głównej mierze dzięki swojej skuteczności, Oranje wyszli z tego spotkania jako pierwsi przegrani w swojej grupie. Dosyć, że obrona zawaliła - chociaż do tego można było się przyzwyczaić, bo Holendrzy nigdy nie mieli dobrej defensywy, to ofensywa nie dała z siebie wszystko. Dania wykorzystała wszystkie słabe punkty rywali i zdobyli zasłużone trzy punkty. Niestety, ale od napastników oczekuje się znacznie więcej, a takiej klasy piłkarze jak van Persie czy Huntelaar powinni wykorzystać przynajmniej jedną sytuację. Wciąż jest jednak nadzieja na awans, jednak Holandia musi postawić wszystko na jedno kartę w meczu z Niemcami. Jedynym wyjściem jest ofensywa i ciągły na atak na zespół Loewa. Oczywiście wiąże się to z kontrami, jednak Pomarańczowi nie mają wyjścia. A mają kim grać w ofensywie, więc można się mniej więcej spodziewać ich dzisiejszego wysteou. Ich obrona kuleje i najprawdopodobniej bramka padnie po obu stronach, ale to nie oznacza, że zaprezentuje się tak samo jak z Danią. Niemcy będą grać z większym komfortem, nie znajdują się jeszcze w zagrożonej sytuacji, ale na pewno zagrają jeszcze lepiej niż ostatnio. W końcu mają o co walczyć. Holendrzy natomiast mają mecz o wszystko, o wiele większa presja jest po ich stronie, lecz dysponują doświadczonymi zawodnikami, którzy nie raz byli w takim samym położeniu. Mam nadzieję, że Holandia wyciągnie wnioski z ostatniego spotkania, bo faktycznie zagrali bardzo źle z Danią. Nie zgadzam się z tym, że Oranje to typowa drużyna indywidualności, ponieważ kilkakrotnie udowodnili, że potrafią grać zespołową chociażby podczas poprzednich MŚ. Teraz zagrają z ogromnie wymagającym rywalem, oby z lepszą skutecznością i chęcią do walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
VS.

HolandiaNiemcy

Holendrzy w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach niespodziewanie i dość pechowo ulegli Danii 0:1 czym bardzo skomplikowali swoją sytuację w grupie. Dzisiejszy mecz dla Oranje oznacza więc walkę o życie. Mając takich zawodników w ofensywie powinni zaatakować od pierwszych minut. Niemcy natomiast to również drużyna nastawiona ofensywnie w każdym meczu i na pewno nie zagra tutaj na remis tylko postara się zgarną 3 punkty i tym samym zapewnić sobie awans do ćwierćfinału. O sile ofensywnej tych 2 drużyn świadczy między innymi fakt że są to dwie najskuteczniejsze drużyny eliminacji do tegorocznego Euro: Holandia 37 bramek, Niemcy 34. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie bardzo otwarty a w meczu tak jak w 27 z 38 rozegranych do tej pory w historii pomiędzy tymi drużynami padnie powyżej 2,5 gola.

Moje typy:
Over 2.5
2.06 Pinnacle Sports
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik


⚽ Holandia - Niemcy✅
Pick: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Jedziemy dalej... O 20:45 wystartuje super szlagier czyli Holandia vs Niemcy z pewnością obie ekipy liczą na zwycięstwo ale to w tych drugich upatruje dziś zwycięzce. Holandia zagrała słaby mecz z Duńczykami a mimo to mogła spokojnie wygrać z Danią lecz niestety skuteczność w meczu była fatalna a czołowi snajperzy zawiedli na całej linii. Niemcy rozegrali według mnie świetne spotkanie przeciwko Portugalczykom którzy nie potrafili dojść do sytuacji strzeleckiej przez większą część meczu. Niemcy z pewnością dziś zagrają podbudowania i jeśli dokładność w ataku będzie ciut większa niż w pierwszym meczu o wynik i kolejne trzy punkty można być spokojnym co im i sobie tego życzę bo właśnie w tej drużynie upatruje zwycięzce tego turnieju.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom