>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Gr C : Hiszpania - Chorwacja & Włochy - Irlandia [18.06.2012]

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Bardzo są sobie bliskie , zwłaszcza te skandynawskie hehe większej głupoty nie słyszałem.Czy to w piłke czy w hokeja zawsze jest wojna.
Co do ustawki Chorwacji z Hiszpania zawsze przecież może byc tak że to np Hiszpania będzie prowadzić 2-1 i w ostatnich minutach Chorwacja wyrówna.
Jak pamietam w meczu Szwecja - Dania 2-2 wyrownujaca bramka padła dla Szwecji w 89 minucie.
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2004_Group_C
&quot;A draw of 2–2 or higher was guaranteed to allow both Denmark and Sweden to qualify, at Italy&#39;s expense regardless of their result against Bulgaria. As a result of Jonson&#39;s goal in the 89th minute, both teams essentially stopped playing resulting in criticism from some quarters (including the Italian team) for poor sportsmanship&quot;
Język szwedzki, norweski i duński są bardzo podobne - podobny język, podobne wartości (wspólna historia) - to zbliża. Może i są jakieś sąsiedzkie spory, ale gdy idzie o dużą stawkę to na pewno potrafią się dogadać.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Moim zdaniem powinniśmy skupić się na meczu Włochów z Irlandią bo tutaj typów na ten mecz można podać kilka. Zacznę od ilości żółtych kartek. które mogą paść w tym meczu. Irlandczykom już nie będzie zależeć bo jadą po meczu z Włochami do domu, wiadomo że będą walczyć do końca nawet o zwycięstwo z Włochami dlatego tu bym upatrywał nawet do 5 żółtych dla tego zespołu. Włochom też zawsze może coś wpaść, w meczach z Hiszpanią wpadło 4 z z Chorwatami 2.
Mimo wszystko jednak upatrywał bym zwycięstwa Włochów w tym meczy przynajmniej dwoma golami. To że Trapatonni jest trenerem Irlandii nie jest dla mnie Argumentem. Z Hiszpanią grali 3/4 meczu jak równy z równym a w pierwszych 45 minutach z Chorwacją mało kiedy schodzili z połowy chorwatów. Irlandczycy będą biegali na maksa całe 90 minut, ale rezultat będzie podobny jak z Hiszpanią.
Over 2,5 żółtych kartek Irlandii - 2.00 Gamebookers
Over 5,5 żołtych kartek w meczu - 5,50 Gamebookers
Włochy (Handicap 0:1) 1 - 1,91 Gamebookers
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Hiszpania z 1 miejsca wyjdzie zapewne na Anglię - z nimi będą mieli łatwo a Włochy na Francję - czyli wiadomo - dogrywka i karne.
Możliwe a nie wiadomo. Zabrzmiało to jakbyś był przekonany że mecz skończy się dogrywką i karnymi. Ja np. uważam że mecz się Włochów z Francją dogrywką i karnymi bardzo prawdopodobnie nie skończy o ile zagrają. To że drużyny grały ostatnio w dogrywkach nie oznacza że zagrają kolejny raz. Raczej zaryzykowałbym stwierdzenie że prawdopodobnie dogrywki nie będzie. Jeżeli dojdzie do spotkania Francji z Włochami skierowałbym się ku Francji która się rozkręca z meczu na mecz. Włosi tymczasem ostatnio męczą te swoje bramki i potem bronią uparcie rezultatu... Zgadzam się z Tobą co do całej reszty która jest dzisiaj najważniejsza. Hiszpanie nie będą nic kalkulować. Można sobie wybić z głowy dzisiaj jakąkolwiek ustawkę. To nie Włoska liga. Gdyby Włochy grały z Chorwacją o remis 2:2 szybciej bym chyba uwierzył. To Hiszpanie są faworytami tego spotkania i liderami, o nic Chorwatów prosić nie muszą. Nie wykluczam jednak że mecz skończy się remisem 1:1 który będzie satysfakcjonować bardziej Hiszpanów. Podejrzewam że mecz skończy się jednak 2:1. Włosi tymczasem bardzo możliwe że wymęczą dzisiaj zwycięstwo i awansują.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Włochy+4 faule
1,85

expekt
Lekka przesada i linia wystawiona po kursie. Jak zwykle idioci patrza na kurs meczu czyli 1,25 na Wlochow i daja przez to taka linie. Irlandia na luzie dzisiaj, juz odpadli. Wiadomo ze beda chcieli zdobyc punkty ale bez przesady zeby bezczelnie kopac. Z Hiszpanami 15, Wlosi tyle samo. Z Chorwacja 12 a Wlosi 13. Mysle ze stawka meczu dla Wlochow duza i to oni beda zmuszeni do ostrzjeszej gry i walki. Przewiduje wynik w faulach przy remisie wiec handicap +4 perełka. W fortunie czy bwinie na to kto wiecje fauli na Irlandia 2,65 ale bez zadnego handi i z remisem wiec propozycja w expekcie mowi sama za siebie ;).
Chorwacja under 38,5 % posiadania
1,85

expekt
Hiszpania 60% z Wlochami, 66% z Irlandia. Chorwacja 55% z Irlandia i 49% z Wlochami. Styl Hiszpanow mozna porownac do Barcelony i takie wyniki jesli chodzi o utrzymywanie sie przy pilce Hiszpanie osiagaja. W eliminacjach w kazdym meczu w graniach 70%. Tutaj na Euro troche mniej ale nieznacznie. Dzisiaj mowi sie o ustawce wiec jesli jakas mialaby byc to wlasnie Hiszpanie trzymaliby pilke przez caly mecz. Nawet bez tego przewiduje i tak ze Chorwaci nastawia sie na kontry i beda mieli max przez 35% przy pilce.
+
oczywiscie wypada zagrac piknikowo sobie 2-2 zeby potem nie pluc sobie w brode.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 0

toomek10

Użytkownik
Osobiście chciałbym żeby włosi odpadli ale to nie będzie wbrew pozorom takie proste jak się wydaje włosi mają pewną wygrana w dzisiejszym meczu każdy mówi o remisie i tak teżmoże się stać ale bilans bramkowy był wiekszy włosi musza skromnie wygrać a co widzę na przykładzie rosji która ma lepszy bilans bramkowy a jednak nie awansowali ( nie to żebym płakał z tego powodu ???? ) ale nie rozumiem tego. ale oby dzisij w tej grupie wyszli hiszpanie i chorwaci ????
 
S 0

sledzior

Użytkownik
Moim zdaniem powinniśmy skupić się na meczu Włochów z Irlandią bo tutaj typów na ten mecz można podać kilka. Zacznę od ilości żółtych kartek. które mogą paść w tym meczu. Irlandczykom już nie będzie zależeć bo jadą po meczu z Włochami do domu, wiadomo że będą walczyć do końca nawet o zwycięstwo z Włochami dlatego tu bym upatrywał nawet do 5 żółtych dla tego zespołu.
Pragnę zauważyć, że sędzią tego meczu będzie turecki arbiter Cuneyt Cakir, który raczej nie słynie z przesadnej ilości pokazywanych kartek. W meczu Ukraina - Szwecja ukarał tylko dwóch zawodników. Pełne statystyki: http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=565&amp;amp;linkType=referee&amp;amp;contextType=stats
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Jesli 2druzyny maja tyle samo pukntow, to liczy sie bezposredni wynik miedzy tymi zespolami, Grecy wygrali z Rosja dlatego awansowali, w przypadku kiedy padnie remis miedzy zespolami, a maja tyle samo pkt to liczy sie bilans bramkowy, jesli bilans bramkowy jest taki sam to liczy sie ranking FIFA.

Decydujacych karnych w grupie juz nie zobaczymy, a zdarzyc to sie moze jezeli oba zespoly mialy identyczne wyniki i ostatni mecz graja przeciw sobie, jesli padnie remis to sa dodatkowe karne o wyjscie z grupy.


typy:
Wlochy DW 2-0 ✅
Hiszpania DW 3-1 ⛔ wymeczone 1-0 brawo chorwacja nalezal im sie remis
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Hiszpania – Chorwacja​


Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Chorwaci powalczą o awans do kolejnej rundy. Czy im się uda? Będzie bardzo ciężko. W meczu z Irlandią obrońcy tytułu poradzili sobie bez żadnych problemów. W odróżnieniu do pierwszego meczu Del Bosque zagrał napastnikiem, Torres natomiast odwdzięczył się 2 golami. Środek pola oczywiście zdominowany choć w nienajlepszej formie są David Silva (oprócz pięknej bramki nic nie pokazał) oraz Xabi Alonso. Chorwaci zdołali urwać punkt Włochom i nadal liczą się w grze. Na gwiazdę wyrasta Mandzukic, bardzo dobrze grą dyryguje Modric. Włosi boja się wyniku 2-2, który da awans obu ww. ekipom, a Squadra Azzurra by wtedy wracała do domu, dlatego tak bardzo nagłaśniają tę sprawę. Do tego zarówno Chorwaci jak i Hiszpanie deklarują grę o zwycięstwo. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby gra potoczyła się tak, że rzeczywiście na tablicy pojawiłby się wynik 2-2 to raczej żadna z ekip nie parła ostro do ataku. Powinno za to paść sporo goli bo obie drużyny atakować potrafią, w obu linie defensywne są gorsze niż ofensywne.

Moje typy:
Over 2,5 1,67 ⛔ Betsson
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Hitem będzie zapewne starcie Hiszpani z Chorwacją.
La roja jak zwykle podobnym stylem do Barcy będzie starała się rozgrywać piłke a Chorwaci no cóż muszą zaryzykować i spróbować to spotkanie wygrać.Jeśli zremisują a Włosi wygrają conajmniej 2 bramkami bilans może być nawet taki sam.Na ten mecz typuje:
BTS
Co do drugiego starcia nie będe się zbytnio wypowiadał ale w czerwcu ubiegłego roku Irlandia wygrał u siebie z italią 2-0 więc też ten pojedynek będzie ciekawy.
 
A 85

aksior

Użytkownik
ulegacie presji i i informacji otoczenia jak przekupy na targu ???? ktoś zapodał informację, żeby odstrzelić włochów i każdy pisze o tym w swoim poście na temat meczu. To są ME a nie lokalna podwórkowa czy 4 ligowa polska szmacianka. A wy sie bawicie w głuchy telefon na wynik 2:2 a nawet 3:3 ???? paranoja! Hiszpanie to zwyciężą i to gładko, a o żadnym remisie typu 2:2 nie ma mowy. Uważam że Chorwacja jest nieobliczalna bardziej niż włochy które grają defensywnie. Chorwaci są wg mnie lepsi w stałych fragmentach gry. Dlatego sa mniej dogodnym rywalem niż włosi dla Hiszpanów. Ulegacie jakiejś zbiorowej fantazji na wynik 2:2 3:3 i dogadywaniu się drużyn - bezpodstawnie. Ktoś napisze (bez podawania nicków) w temacie a później 80% ludzi powiela jego myśli. Z tym że od jakiegoś czasu obserwuję dział ME i widzę że ten ktoś tak samo stawiał na pewnych rosjan bo przecież w pierwszym meczu stzrelili 4 gole, potem na holendrów że muszą wygrać róznicą minimum 2 bramek. I tak później wszyscy płyną z kaską ???? To tylko przykłady z moich obserwacji. oglądałem wszystkie mecze i portugalia siadła mi easy- nie widziałem podstaw do typowania holendrów, widząc to co prezentowali w poprzednich meczach. Dlatego uważam że dzisiaj więcej atutów ma Hiszpania i gładko wygra ten mecz. Mozna sie nawet pokusic na -1handicap dla odważniejszych i lepszego kursu.Jestem przekonany że nie będzie żadnego wyniku 2:2. Natomiast włochy także wygrają to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 92

granger

Użytkownik
Hiszpania - Chorwacja 2 @ 11.0 Bet365
Także liczę na wiele bramek, ale patrząc obiektywnie to Hiszpania nie grała rewelacyjnie z Włochami, jeśli chodzi o ofensywę, z Irlandią to zupełnie inny level a Chorwaci udowodnili mi w dwóch meczach, że potrafią znakomicie bronic (stracili dwa, oba po stałych fragmentach). W ataku są jeszcze mocniejsi, Irlandii też wbili 3 bramki, z Włochami jedną, sytuacji mieli za to co nie miara, w przeciwieństwie do rywali. Stawiałem wtedy na Włochów, mecz zakończył się remisem, natomiast dużo więcej z gry mieli Chorwaci. Dla mnie ta drużyna jeśli chodzi o potencjał dorównuje powoli czołówce Europy, nie brakuje gwiazd, mimo to w drużynie panuje znakomita atmosfera, przynajmniej tak to wygląda. Hiszpania bez napastnika, który pasowałby do ich stylu gry. Torres może strzelic 2 gole Irlandii, ale z Chorwacją będzie o wiele trudniej o sytuacje a w kombinacyjnej grze już tak dobrze się Fernando nie odnajduje co udowadniał ostatnio bardzo wiele razy. Sądzę, że Chorwaci mają szansę wygrac, nie spodziewam się kalkulowania, Bilic to bardzo dobry trener, wie że licząc na remis prawdopodobnie przegrają. Mecz moim zdaniem mogą wygrac obie ekipy, kurs na Hiszpanów zdecydowanie zaniżony, na Chorwatów w ciągu kilku dni wzrósł z 8.0 na 11.0 w tym momencie. Moim zdaniem to idealny moment do spróbowania, choc szanse są niewielkie, zważywszy na kurs warto spróbowac (tak zwane value, przynajmniej w mojej opinii).
Zastanawiam się nad równoczesnym zagraniem typu na X taką samą stawką, decyzję podejmę przed meczem.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
ulegacie presji i i informacji otoczenia jak przekupy na targu ???? ktoś zapodał informację, żeby odstrzelić włochów i każdy pisze o tym w swoim poście na temat meczu. To są ME a nie lokalna podwórkowa czy 4 ligowa polska szmacianka. A wy sie bawicie w głuchy telefon na wynik 2:2 a nawet 3:3 ???? paranoja! Hiszpanie to zwyciężą i to gładko, a o żadnym remisie typu 2:2 nie ma mowy. Uważam że Chorwacja jest nieobliczalna bardziej niż włochy które grają defensywnie. Chorwaci są wg mnie lepsi w stałych fragmentach gry. Dlatego sa mniej dogodnym rywalem niż włosi dla Hiszpanów. Ulegacie jakiejś zbiorowej fantazji na wynik 2:2 3:3 i dogadywaniu się drużyn - bezpodstawnie. Ktoś napisze (bez podawania nicków) w temacie a później 80% ludzi powiela jego myśli. Z tym że od jakiegoś czasu obserwuję dział ME i widzę że ten ktoś tak samo stawiał na pewnych rosjan bo przecież w pierwszym meczu stzrelili 4 gole, potem na holendrów że muszą wygrać róznicą minimum 2 bramek. I tak później wszyscy płyną z kaską ???? To tylko przykłady z moich obserwacji. oglądałem wszystkie mecze i portugalia siadła mi easy- nie widziałem podstaw do typowania holendrów, widząc to co prezentowali w poprzednich meczach. Dlatego uważam że dzisiaj więcej atutów ma Hiszpania i gładko wygra ten mecz. Mozna sie nawet pokusic na -1handicap dla odważniejszych i lepszego kursu.Jestem przekonany że nie będzie żadnego wyniku 2:2. Natomiast włochy także wygrają to spotkanie.
To nie jest zadne uleganie presji bo nikt Ci nie wmawia w mediach zeby grac ESP po kursie ~ 1.50 tylko jak juz to DW 2-2 ~ 6.00 czy 3-3 ~ 20.00 takze ja tu nie widze zeby cos bylo bezpodstawne...

Dodatkowo zaczynaja wzrastac kursy na Wlochy co tez zaczyna budzic pewne watpliwosci. Wlosi moga grac na 1 bramkowa przewage przez caly mecz i nasluchiwac wiadomosci z ESP-CRO - jesli tam kolo 90min bedzie wysoki remis to italiano moga sie wylozyc i dac cos Irolom ubic. Nie mielismy zadnego remisu przez ostatnie kilka dni, a buki na czyms zarobic musza...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

WłochyIrlandia

Włosi chcieli mecz z Chorwacją wygrać jak najmniejszym nakładem sił, nie udało się jednak i padł remis. Teraz muszą wygrać i liczyć, by w drugim meczu tej grupy padł korzystny dla nich wynik. Płynna taktyka 3-5-2 jak do tej pory daje niezłe rezultaty. W środku pola i obronie wygląda to solidnie. Ciekawe kogo zobaczymy z przodu . Balotelli po fatalnym pierwszym meczu w drugim zagrał dobrze, co szczególnie można zauważyć było po jego zejściu, kiedy gra ofensywna bardzo osłabła. Irlandia w dwóch meczach straciła aż 7 bramek. Może i brakuje im umiejętności, by grać jak równy z równym z najlepszymi ale nie można im odmówić woli walki. Czy jednak samą ambicją będą w stanie zagrozić zespołowi Prandelliego? Szczerze wątpię, czy uda im się strzelić choćby jedną bramkę.

Moje typy:
Irlandia nie strzeli 1,75 ✅ Betsson
Włosi wygrają 1,40 ✅ Betsson
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hiszpania grając na remis ryzykuje odpadnięcie z turnieju - jeżeli Chorwacja wygra i Włochy wygrają to Hiszpanii nie ma. Więc na pewno nie będą chcieli meczu przyjaźni - tym bardziej, iż remis nie jest na rękę Chorwacji, jeżeli Chorwacja zremisuje 0-0 albo 1-1 a Włochy wygrają 3:0 lub wyżej to po Chorwacji. Obie drużyny zagrają na zwycięstwo - nie ma innego logicznego uzasadnienia.
To co napisales, bedzie bardzo &quot;logicznym uzasadnieniem&quot; wysokiego wyniku (w tym wynikow 2:2 badz 3:3). Obie druzyny musza strzelac bramki by wygrac. Zarowno Chorwaci jak i Hiszpanie.
Osobiscie wydaje mi sie, ze Chorwaci nie byli gorsi od Wlochow. Obie druzyny zremisowaly z Wlochami 1:1 majac swoje szanse. Hiszpanie nie wygladali swietnie w meczu z Wlochami, zato Chorwaci grali bardzo przyzwoicie. Grzebiac w statystykach widac bylo, ze to wyrownane zespoly.
Ja rowniez, postawilem na 2:2, choc sie wachalem. Jedna rzecz ktora mnie zdenerwowala to wypowiedz (na twiterze :/) Pirlo ktory prosil Hiszpanow o wygrana i brak ukladow. DLa mnie wypowiedz skandaliczna ktora jest rowniez &quot;ukladem&quot;. Wlosi zremisowali z Chorwatami i sami sa sobie winni swojej pozycji w tabeli i zaistnialej sytuacji. To Chorwaci i Hiszpanie maja losy w swoich rekach a Wlosi musza patrzec na wynik innego meczu. Jesli Chorwaci strzela 2 bramki i Hiszpanie 2 bramki i bedzie remis 2:2 do przerwy to OSOBISCIE nie widze nic dziwnego w tym, JAKBY 2 polowe zawodnicy podawali do siebie pilke DLATEGO, ze taki wynik premiuje oba te zespoly. WLosi nie beda mieli prawa oskarzac ani Hiszpanow ani Chorwatow o uklad a jedynie beda mieli prawo obwiniac siebie za nie wygranie meczow zarowno z Hiszpanami (choc prowadzili i mieli swietne okazje do strzelenia) jak i meczu z Chorwatami (choc prowadzili i mieli swietne okazje do strzelenia nastepnych bramek).
PS. DLa scislosci nie jestem ani kibicem Hiszpanow (ktorych uwazam za rozczarowanie EURO i jestem na 99% pewny, ze nie wygraja tego EURO) ani Chorwatow.
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
W tym meczu żadnych układów nie będzie. To prasa włoska głównie spekuluje i wznieca przez to wielką podnietę we wszystkich dających się skusić na obstawienie wyniku 2:2 czy 3:3.
Hiszpania chce wygrać i to wygra. Chorwaci też chcą wygrać, ale nawet nie zremisują. Będzie kilka ładnych bramek. Liczę, że co najmniej 3. Coś czuję, że Torres znowu strzeli ale i wreszcie Iniesta zapakuje piękną bramkę.
Co ciekawe na Bahu chyba się przestraszyli bo nawet nie ma możliwość postawienia zakładu na konkretny wynik tego meczu :grin:
A na Expekcie: dokładny wynik 3:3 kurs 50.00 ????
 
eramas 12

eramas

Użytkownik
Tutaj nie ma co liczyć na żadne układy i umawianie się na 2:2. Hiszpania będzie chciała to spotkanie wygrać i pokazać, że są faworytami do końcowego triumfu. Oczywiście dla nich teoretycznie lepiej by było, gdyby Włosi pożegnali się z ME już na etapie grupowym... ale czy na pewno? Chorwacja nie jest &quot;ogórkiem&quot; i może być równie groźnym przeciwnikiem w dalszej fazie.

Druga sprawa taka, że Włosi muszą przede wszystkim wygrać, bo bez tego, to i 10-0 Hiszpanii nic im nie da. Czy wygrają? Podejrzewam, że tak, ale piłka nożna jest nieprzewidywalna i nie zdziwiłbym się za bardzo, gdyby mecz zakończył się remisem, albo nawet sensacyjną wygraną Irlandii. Tak, czy inaczej, według mnie z pierwszego miejsca awansują Hiszpanie, z drugiego Włosi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś pamięta, ale przytocze tutaj podobną sytuacje z MŚ w 2010 roku. Mianowicie starcie pomiędzy Urugwajem a Meksykiem, gdzie obie ekipy miał 4 punkty i wystarczył im remis do przejścia dalej i wyeliminowania RPA oraz Francji mających po 1 punktcie w grupie.

Wiele osób spekulowało, że pójdą na jakiś układzik. W rezultacie Urugwaj wygrał 1:0. Chociaż i tak nieudolni Francuzi nie potrafili tego wykorzystać przegrywając z RPA 2:1.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś pamięta, ale przytocze tutaj podobną sytuacje z MŚ w 2010 roku. Mianowicie starcie pomiędzy Urugwajem a Meksykiem, gdzie obie ekipy miał 4 punkty i wystarczył im remis do przejścia dalej i wyeliminowania RPA oraz Francji mających po 1 punktcie w grupie.

Wiele osób spekulowało, że pójdą na jakiś układzik. W rezultacie Urugwaj wygrał 1:0. Chociaż i tak nieudolni Francuzi nie potrafili tego wykorzystać przegrywając z RPA 2:1.
Ale tutaj nikt nie idzie w zaparte, ze NA 100% BEDZIE UKLAD i 2-2 BADZ 3-3. Natomiast widac, ze sa osoby ktore NA PEWNIAKA widza wygrana hiszpanow. No ja takiego pewniaka po ~1,50 to wale gdzie wiadomo co jednak moga ekipy chorwacji i hiszpani zrobic;) Powtarzam MOGA, to nie jest zaden PEWNIAK. Precedens z dunami i szwedami juz zreszta byl...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ludzie graja cale zycie bzdurne typy, po 1,40 na zwyciestwa faworytow i wtapiaja w 50% a szkoda im zagrac po takich kursach wynik ktory jest mozliwy do ustawki i mnie nie zdziwi. 11 na 2-2 i 50 na 3-3 to naprawde ogromne value. Sadze jednak i tak ze wielcy przeciwnicy dzisiejszego ukladu zagrali sobie te wyniki.. bo tak wypada. Kursy potezne a potem bedzie lament jak faktycznie wejdzie.
 
terry-tibbs 5

terry-tibbs

Użytkownik
Panowie i chlopaki, ustawki i value na dokladne wyniki sa wtedy, gdy kilku ludzi o tym wie i gawedzi, a nie jak nawet stary Strejlau o tym w studiu z Babiarzem gadaja! Zaufajcie staremu wyjadaczowi jak ja i nie dajcie sie wciagnac w te dokladne wyniki. Juz lepiej obstawiac, ze Makarony wygraja z -2.5 handicapem. Chyba tak postawie, a czemu nie...
Dziekuje uprzejmie i mnostwo milosci!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom