>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gr C : Hiszpania - Chorwacja & Włochy - Irlandia [18.06.2012]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jaki sens jest grać Hiszpanów po kursie 1,50 gdy występują takie okoliczności, że wysoki remis premiuje oba zespoły?
Hiszpania przypominam, że zremisowała 1:1 z Włochami i wygrała 4:0 z Irlandią... która ta popełniała w defensywnie babole rodem z okręgówki. Przypominam, że już Rosja wygrała z Czechami 4:1 po czym się okazało, że wcale nie są tacy silni.
Naiwni Ci są którzy uwierzyli w Hiszpanów po 4:0 z beznadziejną Irlandią (której nie można odmówić walki do końca) i grają na nich po kursie 1,50.
Jeszcze raz powtarzam, że najlepszym wyjściem jest granie tego meczu na LIVE. Choć odmówienie sobie jednego czy dwóch piw i pograniu za 5 zł dokładne wyniki 2:2, czy 3:3 po kosmicznych kursach wcale nie jest głupie.
 
S 1

sinet.

Użytkownik
Typ: Torres strzeli bramkę.
Kurs: 2.0
Buk: Bwin


Torres wkońcu odblokował się i strzelił dwie bramki w meczu z Irlandią. Chorwacja to zespół o klasę przewyższający Irlandię jednak Hiszpania w Europie przewyższa praktycznie każdą reprezentację, co nie jest żadną tajemnicą. Z formą czy bez, Torres doskonale rozumie się z linią pomocy w kadrze Hiszpanii,doskonale wychodzi do zagrywanych do niego piłek bez względu na to na jakim pułapie są one zagrywane. Z pewnością doskonała linia pomocy Chorwacji stworzy dziś Torresowi kilka wybornych okazji, a ten przynajmniej jedną powinien wykorzystać.

Polecam z pewnością typ warty ryzyka! Myślę że najlepszy na dzisiejszy mecz kursy na zwyciestwo Hiszpanów zwłaszcza z handi pospadały a ryzyko to samo co bramka torresa.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
naiwni to są ci, którzy wierzą w te głupoty o umówieniu na wynik
Naiwni to są Ci co graja dokładne wyniki w &quot;zwykłych&quot; meczach.
Skoro tutaj wszystko wskazuje na to że może paść wysoki remis to czemu by go nie zagrac po &quot;ekstramalnych&quot; kursach??
Tym bardziej że historia pokazywała że podobne &quot;ustawki&quot; już siadały.
Jak ja bym miał inwestowac powiedzmy 100 jednostek na wygrana Hiszpani by zyskać 45-50 to wolę postawić po 10 jednostek na 2-2 i 3-3 ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
HISZPANIA- CHORWACJA wiecej fauli 2 - 1,31 betsson✅✅✅
wszedzie gdzie indziej 1,18-1,2 ja wykorzystalem okazje - bo tak nazywam ten zaklad i pogralemmocno 10/10 na Chorwacje 0- ktora na Euro gra bardzo agresywnie i to obojetnie czy przewaza czy sie broni ma zdecydowanie wiecej fauli...a SPA jak kazdy wie z reprezenacji wszystkich na Euro - jest to zespol najmniej faulujacy - uwielbiajacy dryblingi i ppodania i posiadanie...
Chorwacja bedzie musiala przerywac te slynne kotkie i szybkie granie z pierwszej pily a moznliwe to bedzie jak zagraja ostrzej na wiekszym ryzyku...
Chorwacja nie ma jakis wistuozow dryblingu i szybkosci wiec zapewne SPA zmiesci sie w 10 faulach...
ogolnie jak sprawdzalem na ostatnie 16 meczy tylko w 2 mieli wiecej fauli...
Chorwacja gra ostry futboll i agresywny ...polecam takze zagranie:
under 30,5 fali 1,85 unibet⛔
under 13,5 fauli 1,5 unibet - Hiszpanow⛔
typ X w przypadku wygranej HISZPANII - zwrot - 1,30 bwin 10/10????zwrot - bylo blisko
w meczu WLOCHY -IRLANDIA - gospodarze wiecej fauli 3,55 za drobne
bo warto
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ ME 2012
Chorwacja - Hiszpania
Chorwacja over 1.5 gola
4.33
Bet365


Dzisiaj rywalizacja kończy się w grupie C. W jednym z dwóch spotkań zmierzy się Chorwacja i Hiszpania. Gospodarze tego meczu mają na swoim koncie 4 punkty. Piłkarze z półwyspu Iberyjskiego mają również na swoim koncie 4 oczka. Wiele się mówi przy okazji tego meczu, że piłkarze obu ekip mogą zagrać na remis wyższy niż 1:1 bo taki wynik premiuje do awansu obie drużyny. Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny właśnie taki scenariusz. Zarówno Chorwaci jak i Hiszpanie zarzekają się, że zagrają fair ale moim zdaniem to tylko zasłona dymna bo co mają mówić? Że umówią się na remis 2:2 lub 3:3 i wyrzucą za burtę piłkarzy z Italii? Po meczu mogą przecież powiedzieć, że tak wyszło i to był zwykły przypadek. Kto im udowodni, że zagrali z premedytacją na remis wyższy niż 1:1? Nikt. Co ciekawe dla Włochów jest to już 2 taki przypadek. W 2004 roku Szwedzi i Duńczycy zagrali na remis 2:2 i pomimo, że obie wcześniej wymienione drużyny oraz Włochy mieli po 5 punktów to awansowali Skandynawowie. Wracając do dzisiejszego meczu to Chorwaci w swoich 4 ostatnich meczach 2 razy zdobywali więcej niż 1 bramkę (3:1, 1:1, 3:1 i 1:1). Hiszpanie ostatni raz stracili 2 bramki w meczu z Kostaryką (2:2 i z Chile 3:2). Patrząc w historię w 1994 roku Chorwacja wygrała z Hiszpanią 2:0 (over 1.5 gola dla Chorwatów), a po za tym mecze między tymi drużynami kończyły się wynikami 0:0, 3:1 i 2:1 dla Hiszpanii. Reasumując moim zdaniem dzisiaj Chorwaci i Hiszpanie zagrają Włochom na nosie i mecz zakończy się remisem 2:2 lub 3:3. Stawiam over 1.5 gola dla Chorwacji.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Panowie znamy już wynik meczu ;):grin:

Według ekranu w biurze prasowym UEFA bramki dla Chorwacji strzelili Mario Mandzukić i Nikica Jelavić, dla Hiszpanii Fernando Torres i Anders Iniesta. Co ciekawe, to Chorwacja dwa razy wychodziła na prowadzenia, a Hiszpania dwukrotnie doprowadzała do remisu. Gorzej jednak mecz ułożył się dla Hiszpanów - Torres dostał czerwoną kartkę, a Xabi Alonso, Jordi Alba i Alvaro Arbeloa po żółtej, co wyklucz ich ze spotkania ćwierćfinałowego.

http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,11964097,Euro_2012__UEFA_juz_zna_wynik_meczu_Chorwacja_Hiszpania_.html

Trzeba stawiać za grubo :razz:
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Wbrew jakiejkolwiek logice i zdrowemu rozsadkowi...
Na ktore forum by dzis nie wskoczyc wszyscy spekuluja na temat wyniku Hiszpanow z Chorwatami. Oczy calej pilkarskiej europy beda skierowane na ten mecz, choc z drugiej strony po cholere go ogladac skoro wynik i tak juz zostal ustalony. Wszyscy pamietaja mistrzostwa z 2004r i wynik meczu Dania-Szwecja ale wszyscy chyba zapomnieli, ze natychmiast po wykalulowaniu w jaki sposob nalezy odprawic Wlochow do domu kursy na REMIS i 2:2 zostaly zablokowane a dzis? prosze bardzo, wciaz pieknie &quot;swieca&quot; i nic tylko obstawiac a wiec dom, samochod i stodole i od jutra nie mamy gdzie grac bo buki oglaszaja bankructwo. Dzis REMIS za 3,30 ; 2:2 za 9,00 ; 3:3 za 29,00 a nawet 4:4 za 81,00. Ktos z Was napisal, ze bukmacherzy nie wyciagneli wnioskow po mistrzostwach z 2004, otoz wyciagneli i jestem niemal pewny ze zaden z wymienionych remisow dzis raczej nie padnie bo byloby to zbyt piekne aby bylo prawdziwe. Pisalem o tym przy meczy Rosji z Polska, pisalem przy meczy Rosji z Grecja - buk to nie organizacja charytatywna rozdajaca pieniadze na prawo i lewo, Rosjanie juz dali zarobic bukmacherom, bynajmniej nie po to by ci oddali nam teraz to wszystko z nawiazka. Granie na Hiszpanow po 1,50 tez jak dla mnie bez sensu bo Chorwaci nie poloza sie na murawie czekajac na koncowy gwizdek i samolot do domu, tak naprawde to ten mecz tylko na live lub calkowicie odpuscic i w spokoju obejrzec bo ja nie widze nic przeciwko temu, zeby to do domu wracali Hiszpanie. Sport powoli robi sie biznesem a w biznesie nie ma sentymentow, kto za pare miesiecy bedzie pamietal o tym meczu? chyba tylko Chorwaci dumni z &quot;wyeliminowania&quot; Mistrzow Swiata.
Ja dzis gram:
Hiszpania - Chorwacja 2 kurs 11,00 (1:0)
Hiszpania - Chorwacja 2DNB kurs 6,5 (1:0)
Hiszpania - Chorwacja polowa czasu/pelny czas 1/2 czyli klasyczny lamaniec kurs 41,00 (w Expekcie kurs 100,00) (X/1)
Osobiscie wole przegrac po kursie 11,00 niz 1,50 bo jezeli jeszcze ktos z Was wierzy w Sw.Mikolaja to proponuje poczekac do grudnia... w czerwcu bym sie go raczej nie spodziewal. Pewnie zaraz wybuchnie salwa smiechu po przeczytaniu tego posta ale to jest FORUM - ja szanuje Wasze zdanie wiec Wy uszanujcie moje. Gram za swoje i tyle...

...w drugiej polowie dwa kupony live i pieniadze, ktore poszly powyzej wrocily z lekka nawiazka...​
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
⚽ ME 2012
Wiele się mówi przy okazji tego meczu, że piłkarze obu ekip mogą zagrać na remis wyższy niż 1:1 bo taki wynik premiuje do awansu obie drużyny. Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny właśnie taki scenariusz. Zarówno Chorwaci jak i Hiszpanie zarzekają się, że zagrają fair ale moim zdaniem to tylko zasłona dymna bo co mają mówić? Że umówią się na remis 2:2 lub 3:3 i wyrzucą za burtę piłkarzy z Italii? Po meczu mogą przecież powiedzieć, że tak wyszło i to był zwykły przypadek. Kto im udowodni, że zagrali z premedytacją na remis wyższy niż 1:1? Nikt. Co ciekawe dla Włochów jest to już 2 taki przypadek. W 2004 roku Szwedzi i Duńczycy zagrali na remis 2:2 i pomimo, że obie wcześniej wymienione drużyny oraz Włochy mieli po 5 punktów to awansowali Skandynawowie.


&lt;zieeeeeewwwwwwwww&gt;

Wracając do dzisiejszego meczu to Chorwaci w swoich 4 ostatnich meczach 2 razy zdobywali więcej niż 1 bramkę (3:1, 1:1, 3:1 i 1:1).
Z estonią i irlandią !!:-|

Hiszpanie ostatni raz stracili 2 bramki w meczu z Kostaryką (2:2 i z Chile 3:2). Patrząc w historię w 1994 roku Chorwacja wygrała z Hiszpanią 2:0 (over 1.5 gola dla Chorwatów), a po za tym mecze między tymi drużynami kończyły się wynikami 0:0, 3:1 i 2:1 dla Hiszpanii. Reasumując moim zdaniem dzisiaj Chorwaci i Hiszpanie zagrają Włochom na nosie i mecz zakończy się remisem 2:2 lub 3:3. Stawiam over 1.5 gola dla Chorwacji.
Dobra - podsumujmy: 18 lat temu (OSIEMNAŚCIE!) chorwaci wygrali z hiszpanią 2-0 w meczu towarzyskim mając w składzie późniejszego króla strzelców z MŚ we Francji, potem w przegranym 1-2 meczu zdobyli gola (po samobóju Hiszpanów ???? ) i to jest argument za tym że strzelą Hiszpanii 2 bramki? I jeszcze HIszpanie tak bardzo chcą wywalić Włochów że robią ustawkę - wprawdzie ryzykowną bo jak w 93 minucie z 2-2 zrobi się 2-3 to wylatują- no wybacz ale logicznych związków tutaj nie widać.
Jeśli już coś grać w tym meczu to over 2,5 , ale nie ze względu na ustawkę, tylko na to ze hiszpanie powinni wbić min. 2 bramki. Ot tak.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Euro 2012
Zdarzenie: Włochy - Irlandia
Typ: Włochy (HT)
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Włosi ten mecz muszą wygrać i liczyć na to że w pierwszym meczu nie będzie żadnej ustawki, ale wątpie żeby Mistrz Świata i Europy grał na remis z Chorwacją, więc wygrana Włochów powinna wystarczyć. Irlandia po dwóch meczach ma 0 punktów bo jest to po prostu słaby zespół, Włosi na razie grają dobrze i pokazali że potencjał mają. Jeśli na ataku wreszcie zagra Cassano i Di Natale to ze strzelaniem goli nie powinno być problemów. Włosi potrafili zremisować z Hiszpanami, a Irlandia dostała łomot 4:0, a jeśli nie słaby Torres na ataku La Roja to Hiszpania wygrałaby ten spokojnie wyżej. Włosi muszą zaatakować od początku żeby nie martwić się potem w końcówce bo grają tam piłkarze którym puszczają nerwy i najlepiej było by dla nich żeby szybko strzelili gola i kontrolowali mecz. Są lepsi i dziś spokojnie wygrają, do przerwy też już te 1:0 powinno być.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Chorwacja-Hiszpania
typ: over 4,5 spalone
kurs:1,75
Bukmacher: Tobet
Przeglądnąłem wszystkie typy na ten mecz i od razu w oko wpadł mi typ ze spalonymi. Sądzę ,że wejdzie spokojnie ponieważ Hiszpanie wiemy Hiszpanie każdą akcję chcą dopieścić do końca co często kończy się prostopadłym zagraniem i spalonym a jeśli wyjdzie w pierwszym składzie Torres to zaliczy spalony nie raz.
Włochy-Irlandia
typ: over 28 fauli w meczu
kurs:1,75
Bukmacher: Tobet
Włosi mają o co grać muszą wygrać ,żeby przejść dalej a czystko oni nigdy nie grają a jeśli dojdą do tego czynniki takie jak dziś czyli ,że muszą będą często faulować. Irlandia gra o honor a na pewno będą chcieli podziękować kibicom za świetny doping i łatwo nie odpuszczą a grają dość specyficzny futbol oparty na wyspiarskiej grze także faule wejdą moim zdaniem spokojnie.
To gram dziś i oby na plus.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Składy na mecz Włochy - Irlandia
Włochy: 1. Gianluigi Buffon - 7. Ignazio Abate, 15. Andrea Barzagli, 3. Giorgio Chiellini, 6. Federico Balzaretti - 16. Daniele De Rossi, 21. Andrea Pirlo, 8. Claudio Marchisio, 5. Thiago Motta - 10. Antonio Cassano, 11. Antonio Di Natale.
Irlandia: 1. Shay Given - 4. John O&#39;Shea, 2. Sean St Ledger, 5. Richard Dunne, 3. Stephen Ward - 11. Damien Duff, 6. Glenn Whelan, 8. Keith Andrews, 7. Aiden McGeady - 10. Robbie Keane, 9. Kevin Doyle.
Składy na mecz Chorwacja - Hiszpania
Chorwacja: 1. Stipe Pletikosa - 11. Darijo Srna, 5. Vedran Ćorluka, 13. Gordon Schildenfeld, 2. Ivan Strinić - 7. Ivan Rakitić, 8. Ognjen Vukojević, 10. Luka Modrić, 17. Mario Mandžukić, 20. Ivan Perišić - 9. Nikica Jelavić.
Hiszpania: 1. Iker Casillas - 17. Álvaro Arbeloa, 3. Gerard Piqué, 15. Sergio Ramos, 18. Jordi Alba - 21. David Silva, 16. Sergio Busquets, 14. Xabi Alonso, 8. Xavi, 6. Andrés Iniesta - 9. Fernando Torres.
Typ na min 5 spalonych w drugim meczu bardzo dobrze wygląda. Przede wszystkim Torres od początku, on co chwila wychodzi na prostopadłe podanie i obrońcy go łapią (choć nie zawsze). Inni powinni się dołożyć i myślę, że typ się &quot;splusi&quot;.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To, że u nas są takie układziki na porządku dziennym to nie sądzę, aby Hiszpanie albo Chorwaci posuwali się do takiego kroku. Wygra lepszy (IMO Hiszpania), a druga drużyna pojedzie do domu. Wszystkie posty o układach, a tym bardziej o grze na wynik 2-2 bądź 3-3 bardzo mnie śmieszą. Jeżeli dojdzie już jednak do tego układu to te drużyny stracą renomę i nikt nie zapomni o tym nawet jak to się stanie jakoś przedziwnym trafem, że będzie remis eliminujący Włochów. Co do typów skłaniałbym się, że któraś z drużyn nie strzeli bramki w meczu Włochy - Irlandia po 1,80.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Hiszpanie - Chorwacja
To co się dzisiaj dzieje z tym meczem określiłbym jako małą histerie. Po pierwsze nie za bardzo rozumiem dlaczego jedna z najlepszych drużyn świata miałaby się ustawiać z dość przeciętną drużyną chorwacką a po wtóre nawet na stronach należących do bukmacherów przypomina się że remis 2:2 może zaistnieć. Bukmacher chyba nie podsuwa takich informacji aby stracić pieniążki? Warto też pamiętać iż w tym przypominanym spotkaniu ( remis 2:2) chodziło o dwie bliskie sobie ekipy, czyli drużyny skandynawskie. Chorwacja mimo wygranej 3:1 z Irlandią nie przekonała mnie w tym meczu i szczerze mówiąc tu mieli kupę szczęścia ( miedzy innymi nie podyktowany karny dla Boys in green ). W meczu z Włochami zagrali już lepiej ale jak dla mnie to na ich obecna forma to za mało aby myśleć o wygranej czy nawet remisie z Hiszpanią.
Kieruje się tu swoim nosem i doświadczeniem i w tą wspomnianą ustawkę nie wierzę.
Przewiduję że w ćwierćfinałach po skromnej wygranej zagrają tez Włosi. Mimo całej mojej sympatii dla drużyny z Irlandii to jednak mimo waleczności to ich umiejętności typowo piłkarskie są mizerne.
Kursy z wczoraj ( kiedy zagrałem ) z STS-u
Hiszpania 3/10 kurs 1,85 wynik Hiszpania 2:1
Włochy 2/10 kurs 1,3 Wynik Włochy 2:0
Włochy - miejsce w grupie 1-2 ( czyli po prostu awans do ćwierćfinałów ) 3/10 kurs 1,80
Kolego AQUARIUS24 dobrze kombinujesz: ) Ja również pamiętam że wyniku 2:2 w tym wspomnianym spotkaniu ( w dwóch ostatnich dniach przed meczem ) nie można było obstawić już u większości bukmacherów...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Hiszpania to profesjonaliści, którzy powoli się rozkręcają i będą chcieli się rozegrać przed fazą pucharową, a minimalizm bywa zgubny - pozdrowienia dla Smudy. Chorwacja dużo słabiej niż z Irlandią - czego można było się spodziewać, że będzie wyższy poziom, ale jednak spodziewałem się więcej po Chorwatach, trochę mnie rozczarowali. Jeżeli z Włochami byli w tarapatach to z Hiszpanią, która mogła wreszcie zagrać swoją piłkę w starciu z Irlandią teraz nie powinna zwolnić tempa.
Hiszpania 1.80
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dlaczego usunęliście mój post z typami? Przemyślałem go w 100%.
(na jednym kuponie Chorwacja remisuje 2:2 i Włochy wygrywają)
(na drugim kuponie Hiszpanie wygrywają i Włochy wygrywają)
Na obydwa kupony identyczna stawka, kupon 2 posiada kurs równy 2.00 dzięki czemu nie tracimy żadnych pieniędzy aby się przekonać, że 2:2 w tym meczu jest nierealne...
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Hiszpania to Hiszpania trzyma sie zasady. Trzeba grac i wygrywać a nie na układy liczyc. I chwała im za to. Niestety Chorwacja zbyt defensywnie jednak zagrała, i wyszła z takim nastawieniem ze a moze na 1:0 sie uda, niestety tak sie nie da myslac o awansie. Jelavic powinien zagrac w wyjściowym składzie, a nie dopiero wpuszczać go na ostatnie 20min. Mieli swoje okazje ale za mało i brakło wykończenia. A Hiszpanie uśpili rywali swoja gra i ciach na koniec wbijając bramkę jak przystało.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Cieszyc się mozna z jednego powodu
Kolejne dwa &quot;pewniaki&quot; w ćwierćfinale na awans.
Hiszpania prawdopodobnie spotka się z Anglią i poradzi sobie bez problemu.
W drugim meczu Francja zagra z daremnymi makaroniarzami i przejada sie po nich jak po burej s...
takie drużyny jak Włochy nie powinny grać na takich turniejach , momentami przypominało to grę Podbeskidzia ( z całym szacunkiem dla Bielszczan)
 
N 5

noskov

Użytkownik
Cieszyc się mozna z jednego powodu
Kolejne dwa &quot;pewniaki&quot; w ćwierćfinale na awans.
Hiszpania prawdopodobnie spotka się z Anglią i poradzi sobie bez problemu.
W drugim meczu Francja zagra z daremnymi makaroniarzami i przejada sie po nich jak po burej s...
takie drużyny jak Włochy nie powinny grać na takich turniejach , momentami przypominało to grę Podbeskidzia ( z całym szacunkiem dla Bielszczan)
przepraszam bo chyba dzisiaj jest poniedziałek , chyba że ja już śpie ale czy wtorkowe mecze tj. Ukraina - Anglia , Szwecja-Francja się już odbyły że piszesz o ćwierćfinałach FRA vs ITA i SPA vs ENG ? Ukraina równie dobrze może pokonać anglików jak i szwecja zremisować lub wygrać z francuzami ale to nie w tym temacie. W każdym razie nie bądź taki przekonany o parach ćwierćfinałowych , a może ty znasz już zwycięzce MŚ 2022 w Katarze ? Dopóki piłka w grze..
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Cholernie zawiodłem się na grze Hiszpanów jak i w ogóle cały mecz mało emocjonujący. Typy na wynik 2:2 jak i 3:3 wzięły w łeb, w które nie wierzyłem przed meczem, ale i moje typy over 2.5 czy 3.5 to samo lipa. Takiej stagnacyjnej gry Hiszpanów się nie spodziewałem. Co to było? I połowa i podchodzenie pod pole karne a potem jakieś dziwne podania, straty piłki, wycofywanie, czasami gra jakby na czas. Strach przed stratą gola? Słabiutki mecz. 1:0 dla Hiszpanów to zbyt mało. Czyżby się oszczędzali?
Co do meczu Włochy - Irlandia, tu też szału nie ma. Włosi awansują, ale nie przekonują, że stać ich na półfinał. Piękna bramka Balotelliego to tylko fajny smaczek tego meczu...
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
przepraszam bo chyba dzisiaj jest poniedziałek , chyba że ja już śpie ale czy wtorkowe mecze tj. Ukraina - Anglia , Szwecja-Francja się już odbyły że piszesz o ćwierćfinałach FRA vs ITA i SPA vs ENG ? Ukraina równie dobrze może pokonać anglików jak i szwecja zremisować lub wygrać z francuzami ale to nie w tym temacie. W każdym razie nie bądź taki przekonany o parach ćwierćfinałowych , a może ty znasz już zwycięzce MŚ 2022 w Katarze ? Dopóki piłka w grze..
Napisałem &quot;prawdopodobnie&quot;
Po drugie oglądam te mistrzostwa i jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego aby Francja miała nie poradzić sobie jutro ze Szwecją...
Skoro ty twierdzisz że tak może byc to wniosek jest tylko jeden - oglądamy różne mistrzostwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom