>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr C : Hiszpania - Irlandia & Włochy - Chorwacja [14.06.2012]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


14.06.2012 18:00 [Poznań]

VS

Włochy - Chorwacja
2,30 3,20 3,30 Unibet

14.06.2012 20:45 [Gdańsk]
VS

Hiszpania - Irlandia
1,25 6,00 12,50 Unibet
Czy Chorwaci przeciwko Italii zaprezentują równie dobrą skuteczność jak z Irlandią? Ale trzeba przyznac, że Włosi zagrali bardzo dobrze z Hiszpanami więc bezpośredni mecz zapowiada się bardzo ekscytująco i może być kluczowy w kontekście awansu z tej grupy.
W drugim meczu faworyt jest jednoznaczny i strata pkt Hiszpanów będzie bardzo zaskakująca.
Zapraszam do dyskusji ????
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Mam wrażenie, że zarówno Hiszpanie jak i Włosi wyszli z założenia, że nie ma co szarpać na siłę mając w perspektywie mecze z łatwiejszymi rywalami czyli Irlandią i Chorwacją. To może okazać się zgubne zwłaszcza w przypadku Italii. Drużyna ta w dalszym ciągu nie nawiązuje do czasów gdy siali postrach, teraz wg mnie pozostała marka z przeszłości, a nie obiektywa ocena. Chorwaci świetnie weszli w turniej, mają ciekawy skład, który może śmiało powalczyć o korzystny wynik, bo kadra Włoch nie rzuca na kolana.
Chorwacja 3.50
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik

Tutaj typ bez glebszej analizy. Hiszpanie jak sie okazuje nie sa wcale tak mocni i dalej bede trwal przy swoim, ze w finale ich nie zobaczymy bo sa po prostu troche wypaleni. Widac to bylo po grze gdzie momentami bylo bardzo leniwie w srodku pola. Albo bylo to spowodowane zlekcewazeniem wlochow albo moze jakims przemeczeniem - ktora opcja jest prawdziwa tego nie wiem.

Wydaje sie, ze zwyciesca tutaj moze byc tylko jeden i raczej nie ma co z tym dyskutowac. Ja natomiast znalazlem bardzo ciekawy typ na to, ktora ekipa zdobedzie pierwszego gola. Kursy rozkladaja sie tak :

Hiszpania 1.20
Irlandia 5.10
No goal 12.00

Odrzucmy opcje, ze w takim meczu po ktorym na boisku beda biegac Iniesta, Silva czy Xavi nie bedzie gola, bo bramka jakas pasc powinna. Z drugiej strony tez jest fajnie bo mamy Keane&#39;a czy Doyle&#39;a wspomaganych Duffem. Oczywiscie poziom i sila ofensywna 3 koniczynek w niczym nie moze sie rownac tej hiszpanskiej ale do czego zmierzam.

Po 1 meczu tak naprawde i hiszpanie i wlosi sa w dobrych nastrojach. Remis kazdemu byl na reke i nie ma co tego ukrywac. Hiszpanie do drugiego spotkania podchodza w takim razie bez zadnej presji ani musu. Trzeba wyjsc i w ciagu 90 minut wygrac z ekipa ktora jest gorsza o 3 klasy - nic prostszego. To moze byc takie proste i mecz przebiegnie zupelnie bez emocji ale moze bedzie zupelnie inaczej ?

Spodobala mi sie bardzo walecznosc Irolow w meczu przeciwko Chorwacji. Poziomem technicznym napewno odstawali od rywala ale zaangazowaniem - chyba jedna z najbardziej walecznych ekip na Euro. To jest bardziej takie pobozne zyczenie ale ciekawe jakby mecz wygladal gdyby hiszpanie na poczatku meczu zlekcewazyli rywala ? Wkoncu 11nastka Irlandii w porownaniu do Hiszpanii to jak Ford do Mercedesa wiec czego sie maja hiszpanie obawiac... Za drobne dla widowiska po super kursie na 1 gola w meczu dla Irolow. Wystarczy rzut rozny, wolny lub 1 przypadkowac kontra. Dla zabawy ;)

1st team to score goal - Ireland @ 5.10
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Chorwaci pokazali się z bardzo dobrej strony po pierwszym meczu z Irlandią strzelając aż 3 bramki. Jakby nie patrzeć swoją moc na przodach zademonstrowali już w kwalifikacjach inkasując na koncie łącznie 18 goli, ale wiadomo - Irlandia to nie Włochy i słusznie są tutaj uważani za faworyta. Nie mniej jednak po tym bardzo udanym starcie myślę że Chorwaci podejmą od początku walkę i potraktują ten mecz jako potencjalną możliwość zgarnięcia cennych punktów, tym bardziej że w 3 meczu zmierzą się z Hiszpanami, którzy po tym pierwszym remisie będą prawdopodobnie podkręcać swój poziom i Chorwatom może być ciężko. Odnośnie Włochów, to zagrali fajną ofensywną piłkę w pierwszym meczu - podobnie jak Chorwaci, jednak Casillas stał pewnie na swoim posterunku i skończyło się to jedynie podziałem punktów. Na pewno będą chcieli szukać tutaj swoich okazji ponownie, tak więc typ na bramki obu ekip jak najbardziej na miejscu biorąc pod uwagę ich możliwości ofensywne.
Włochy - Chorwacja &quot;obie strzelą&quot; @ 2,12 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Włochy-Chorwacja

Być może jest to mecz o awans bo w przypadku wygranej Chorwatów Włosi już niewiele zdziałają w grupie.Ekipie z Włoch nie gra się z Chorwatami najlepiej,ostatnie 5 meczy to 3 zwycięstwa Chorwatów i 2 remisy a więc ewidentnie makaroniarze nie lubią grać z Chorwatami.Chorwacja nieźle zagrała z Irlandią,Włosi już od paru lat mnie nie przekonują i chętnie zagram w stronę Chorwatów,kurs zachęca a według mnie będzie bardzo zacięty mecz z małą ilością goli.

Chorwacja+0,5 1,65 Bet365 ✅

Posiadanie piłki na korzyść Chorwatów też wydaje się niezłym typem a kurs 2,3 w Fortunie zachęca.Najlepszym rozwiązaniem dla tego typu byłaby szybka bramka Włochów,którzy z pewnością mocno cofnęli by się do defensywy ale takie scenariusza szczerze mówiąc nie przewiduje.Spodziewam się dużo gry pozycyjnej,niezbyt szybkiego tempa a sprawa posiadania piłki według mnie jest mocno otwarta i szanse oceniam 50/50,kurs jak dla mnie przeszacowany ;)

Również 0-0 po 8,00 w Bet365 wchodzi według mnie w grę ;) ⛔


Hiszpania-Irlandia 6 zmian 1,8 Fortuna ✅✅

Według mnie bardzo dobra opcja na ten mecz,zdecydowanie lepsza niż granie po 1,2 na Hiszpanów.Sytuacja prosta Hiszpanie zapewne będą prowadzić i to zapewne pewnie więc nie będzie sensu trzymania podstawowych zawodników na murawie i trener da odpocząć dla trzech zawodników i możliwość zaprezentowania się rezerwowym z bądź co bądź słabszym rywalem.Irlandczycy zapewne będą przegrywać a trener da szansę rezerwowym pokazania się;)
Hiszpanie niewykorzystali 3 zmian z Włochami bo wynik do końca był sprawą otwartą tutaj powinno być inaczej co powinno sprzyjać typowi ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja powiem tylko tyle:
Chorwacji mają bogactwo w ofensywie, za to bardzo niepewnie wygląda ich defensywa, gdzie w środku grają niezgrani ze sobą: przesunięty z boku Corluka i Schildenfeld.
Włosi także z Hiszpanami pokazali, że ich obrona nie jest monolitem. De Rossi przesunięty do formacji defensywnej to chyba nie jest dobry pomysł. Cud, że stracili w meczu w Gdańsku tylko 1 gola, bo powinni ze 3 (pozdrawiamy El Nino).
Włosi mogą sobie grać asekuracyjnie na remis, bo w perspektywie mają mecz z Irlandią, który powinni wygrać, jeżeli chcą marzyć o awansie. Chorwaci mimo iż są liderami, to mają w ostatniej kolejce mecz z Hiszpanami, którzy z meczu na mecz powinni grać lepiej, więc remis w żadnym wypadku ich nie urządza. Będą atakować, bo w tym są najlepsi, ale niepewna obrona też da o sobie znać.
Tak jak Lutek widzę tu BTS, może nawet over 2,5.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik


⚽ ochy - Chorwacja ⛔
Pick: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 gdzie Włosi podejmą Chorwatów którzy nie wiedzieć czemu po pokonaniu słabych Irlandczyków w pierwszy meczu już myślą o wygraniu euro co dla mnie jest żałosne i pewność siebie w ich przypadku według mnie będzie zgubna. Włosi zagrali bardzo dobrze przeciwko Hiszpanom i jeśli powtórzą to samo w tym spotkaniu powinni zjeść drużynę Chorwacką. Chorwaci z pewnością są w dobrych nastrojach po zwycięstwie w pierwszym meczu ale co by nie mówić Irlandia to typowa drużyna która będzie dostarczać punkty w tej grupie a Chorwacja na pewno zagrała dobre zawody w pierwszym meczu ale czy to wystarczy na Włochów? Według mnie nie i tak też stawiam.​
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Chyba oglądaliśmy dwa różne mecze, bo wg mnie to Włosi zaprezentowali się w pierwszym meczu znacznie lepiej niż Hiszpanie, i teraz tylko pytanie czy to oni nagle złapali formę w najwłaściwszym momencie, czy może Hiszpanie zagrali słabiej niż nas przyzwyczaili.

Moim zdaniem, ponieważ Hiszpanie wg mnie też nie grali jakoś szczególnie źle, to Włosi zagrali bardzo dobre spotkanie, i jeśli nie był to wyjątek od reguły to jutro spokojnie ograją Chorwatów. Ktoś powyżej napisał, że ostatnie 5 spotkań z Chorwacją to bilans 0-2-3, ale primo: to jest drugi mecz w grupie na Euro 2012, a secundo: statystyki nie grają, a poza tym tym bardziej czas na zwycięstwo, żeby krzywa statystyczna zaczęła wracać do zdroworozsądkowej normy ;)

Ale na wszelki wypadek: Włosi DNB @ 1.64 (Betfair) ZWROT

Myślałem też nad BTS, w obu drużynach ma kto strzelać, ale jednak Włosi na turniejach nie tracą zwykle zbyt wielu goli a też i za dużo nie strzelają, więc grać BTS w meczu Włochów (a muszą paść min. dwie bramki) to mi się jakoś nie widzi ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
kto wykonuje rzuty wolne u Hiszpanow? Tylko Xavi czy ktos jeszcze? (mam na mysli wolne gdzie mozna strzelac bezposrednio)
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
hmm ???? myślę myślę i mam przed oczami jeszcze tylko Xabiego Alonso, jak wykonuje wolne, tylko teraz nie wiem czy to nie przypadkiem tylko w klubie ????
 
G 92

granger

Użytkownik
Włochy - Chorwacja 1 @ 2.35 Pinnacle
Włosi po remisie z Hiszpanią są w całkiem niezłej sytuacji, jednak jeśli jutro nie wygrają znajdą się pod ścianą. Dlatego liczę na pełne zaangażowanie i walkę o zwycięstwo do końca (to czego zabrakło mi w końcówce pierwszego meczu, jednak usprawiedliwia ich klasa rywala). Włosi podobali mi się zarówno w defensywie (przez 2/3 meczu Hiszpanie nie mogli nic zrobic, dopiero od momentu strzelenia bramki mocniej zagrażali bramce Buffona) jak i ofensywie (niesamowity Cassano, znakomity rezerwowy Di Natale i nieobliczalny, choc zawsze groźny Balotelli, który mimo &quot;słabego&quot; występu miał swoje okazje do strzelenia bramki). Italia zagrała bardzo poukładaną piłkę, Chorwacja mimo 3 bramkowego zwycięstwa takiego wrażenia na mnie nie zrobiła. Pierwsza sprawa jest taka, że gole strzelali po stałych fragmentach lub błędzie rywali (Given), to z Włochami może się nie udac a z akcji, nawet przeciwko Irlandii (jednaj z najsłabszych, o ile nie najsłabszej ekipie mistrzostw) zbyt wiele nie mieli, może poza posiadaniem piłki, ale to było do przewidzenia, biorąc pod uwagę styl gry rywali. Ogólnie rzecz biorąc piłkarsko widzę przewagę Włoch w każdej z formacji (nawet gwiazdor Modric ma swoje odzwierciedlenie w postaci na pewno nie gorszego Pirlo), do tego Włosi mają nóż na gardle, Chorwatom wystarczy remis, zapewne będą forsowac tempo i czekac na swoje szanse a to zawsze może skończyc się źle.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
CO do Hiszpanów to cudów nie oczekujcie ... w zespole jest poważny konflikt nie trudno się do myśleć na jakiej linii .. niestety klubowej Real M vs Barcelona . zawodnicy obu klubów nawzajem się oskarżają o przedziwne pierdoły jak by tego było mało część graczy jest w konflikcie z trenerem między innymi LORENTE . W drużynie porobiły się grupy jedni nie gadają z drugimi ... ogólnie śmieszna sprawa a sytuacja przypomina tą z MŚ i Francją w roli głównej .
Oznaki konfliktu było już widać w meczu z Włochami a po remisowym spotkaniu sprawy sie spotęgowały .
Zobaczmy jak to się przełoży na mecz z Irolami ,ale myślę ze Irlandia może napsuć postawić twarde warunki Hiszpanom
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
WŁOCHY - CHORWACJA 1:1

Typ: 1 DNB

Kurs: 1.58



Wczoraj biłem się w piersi i żałowałem, że nie postawiłem na Niemców. Dziś aby uniknąć tego, stawiam na innego potentata - Włochów. Kurs 1.58 to dość niezłe ciacho patrząc przez pryzmat, że Chorwatom już &quot;nie zależy&quot; na wygranej. Oni mogą zremisować, w końcu pierwszy mecz wygrali. Swój ostatni mecz zagrają z Hiszpanią, to będzie decydujące starcie. Myślę, że na to właśnie spotkanie padnie główny nacisk. Włoski selekcjoner ma pewne obawy, chociaż z pewnością może też być zadowolony z gry swojego zespołu w pierwszym spotkaniu. Italia zagrała dobrze, pewnie w obronie i jeśli tak zagrają z Chorwatami to.. wygrają. Prawda jest taka, że w ostatnich miesiącach reprezentacja Włoch prezentowała się bardzo słabo. Remis z Hiszpanią w pierwszej kolejce grupy C przyjęto ze sporym optymizmem, zdobycie punkty z drużyną aktualnych mistrzów świata i Europy według włoskiej prasy miało podbudować morale zawodników Cesare Prandellego. Tak też się stało, w reprezentacji panują doskonałe nastroje. Bardziej cenię remis Włochów z Hiszpanią, niż pogrom Chorwatów. Di Natale prawdopodobnie wyjdzie w pierwszej 11-stce w zamian za Balotelli. Bardzo słuszna decyzja. Bilić (trerer Chorwacji) natomiast postawi raczej na sprawdzoną już jedenastkę w pojedynku z Irlandczykami. W ekipie nie zabraknie więc: Pletikosy w bramce, Srny, Schildenfelda, Corluki, Modricia, Perisicia i Madżukicia. Na boisku przy ul. Bułgarskiej pojawi się jeszcze jedna gwiazda - będzie nim z pewnością angielski arbiter Howard Webb. Myślę, że Polscy kibice zgotują mu piekiełko. Chorwacja wygrała pewnie z Irlandią, to było do przewidzenia, szanuję ich za to, ale Włochy to inna bajeczka. Inna kultura piłki nożnej, inne nazwiska. Chorwaci sporo zmartwień mieli przed turniejem. Nie było wiadomo co zaprezentują. Na EURO nie mogli jechać tak ważni zawodnicy jak obrońca Dejan Lovren i napastnik Ovica Olić. Centralną i niemal główną postacią w meczu z Włochami powinien być Luka Modrić. Jeżeli zostanie wyeliminowany z gry, może pojawić się problem w drugiej linii. Pierwsza połowa rozczarowała meczu Hiszpania - Włochy i była w głównej mierze koncertem gry dwóch bramkarzy. Teraz zawodnicy jednych i drugich mają już za sobą ten najważniejszy mecz w grupie i przystępują do słabszych rywali. Włosi kolejno - Chorwacja i Irlandia. Cel minimum w tych meczach to 4 punkty. Inna opcja nie wchodzi w grę. Chorwatom jak wcześniej pisałem - 1 punkt wystarczy. Gianluigi Buffon tryska formą i korci typ - Chorwacja nie strzeli gola po kursie 2.42! Włochy jeżeli wygrają to do zera. Jeśli stracą bramkę, to albo remis albo porażka. Tego ostatniego wariantu raczej nie przewiduję. Typ że Chorwacja nie strzeli już dla tych co lubią niezły dreszczyk podczas oglądania meczu. Jeśli nie chcesz czuć dreszczu - postaw 1 DNB na Włochów w duecie z Hiszpanami i ciesz się z podwojenia budżetu. Dla Chorwacji nie jest to najważniejszy mecz w grupie, oni najważniejszy mecz już wygrali a ten decydujący będzie niebawem z Hiszpania. A dla Włochów to walka o wszystko.

HISZPANIA - IRLANDIA 4:0

Typ: Hiszpania wygra do zera

Kurs: 1.85



Wielka presja na gospodarzy tego meczu. Mowa o Hiszpanach. A oni umieją doskonale radzić sobie z presją. Udowodnili to już nie raz. Irlandia hmm.. po pierwszym meczu w zasadzie już może zbierać manatki i wracać na wyspy. Chyba tylko najwięksi optymiści i fanatycy &quot;zielonych&quot; wierzą w cud i awans ich drużyny do dalszej fazy. Dzisiaj wychodzą na boisko może i zmotywowani, może i będą bardzo chcieli, ale pokonać Hiszpanów nie dadzą rady. Mają po prostu zbyt mało argumentów w każdej z formacji, aby przeciwstawić się tym &quot;gwiazdkom&quot; z półwyspu iberyjskiego. Mecz typowo do jednej bramki, posiadanie piłki hmm.. 80-20? Na korzyść Hiszpanów? No może nieco przesadziłem, ale różnica klas jest Mega. Żeby nie napisać Maxi ???? Irlandia była gotowa sprawić niespodziankę w meczu z Chorwacją, tak mówiły i pisały media, jakoś nie sprawiła. Teraz już jest jedynie gotowa powalczyć z Hiszpanią. O wygranej jakoś cisza.. Dla nich mecz &quot;o życie&quot; już był kilka dni temu. Nie sprostali a więc dowidzenia. Na czyste zwycięstwo Hiszpanii buki płacą jakieś marne grosze, które można pobrać do duetu albo tripelka z innymi meczami. Mi wpadł w oko typ że Iker Casillas Fernández nie wpuści gola - co jest niemal równoznaczne z tym, że Hiszpania wygra do zera. W przypadku tego zdarzenia mamy już dość interesujący kurs. W internecie piszą, że szkoleniowiec Hiszpanii nie wyklucza, że w czwartek zastosuje podobną taktykę jak w meczu z Włochami. Podkreślił także, że zespół jest spokojny a nastroje przed meczem są dobre. &quot;Jesteśmy zrelaksowani, choć zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności i zadania, jakie przed nami stoi. Musimy wygrać z Irlandią - powiedział del Bosque&quot;. Jako ciekawostkę do analizy dodam: że po raz ostatni obie ekipy spotkały się w 1/8 finału mistrzostw świata w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku. Wtedy lepsi okazali się piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego, jednak dopiero po rzutach karnych. Irlandia prezentuje zupełnie inny styl gry niż Hiszpania. Typowo wyspiarska taktyka - wrzutka, stały fragment gry opanowany wyśmienicie, auty w pole karne itp. itd. Hiszpania to finezja, gra na małej przestrzeni, mało długich podań i gra prostopadłą piłką. A z taka grą mają Irlandczycy problemy. To będzie widać od pierwszego gwizdka sędziego.​
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
zabawna &quot;analiza&quot;.
dowiedziałem się z niej tyle co nic. a nie , przepraszam. Ładnie nam streściłeś terminarz grupy, przedstawiłeś sędziego dzisiejszych zawodów, no i niezwykle cenna uwaga - Włosi maja inne nazwiska.
Jednakże stwierdzenie, że Chorwatom &quot;nie zależy&quot; i polecanie typu, że nie strzelą gola to szczyt głupoty i nie wiem jak można pisać takie bzdury. Im bardzo zależy - zdają sobie sprawę z tego, że z Hiszpanami będzie sporo ciężej i jeśli mają zaatakować w meczu z którąś z potęg to dzisiaj. Gdy tylko poczują chwilę słabości Włochów to na pewno ich przycisną i zrobią wszystko, aby ten mecz wygrać. Jestem pewny, że nie zamkną się i nie będą grać na remis, bo wiedzą, że odbije im się to czkawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Chorwatom jak wcześniej pisałem - 1 punkt wystarczy. Gianluigi Buffon tryska formą i korci typ - Chorwacja nie strzeli gola po kursie 2.42! No ale to już dla tych co lubią niezły dreszczyk podczas oglądania meczu. Jeśli nie chcesz czuć dreszczu - postaw 1 DNB na Włochów w duecie z Hiszpanami i ciesz się z podwojenia budżetu.
co to za głupoty i to jeszcze spod pióra moderatora? Człowieku trochę myślenia włącz. Chorwacja, pisałem już tu o tym wczoraj, nie może grać na remis, bo przy remisie i prawdopodobnej porażce z Hiszpanami mają 4 pkt, a Włosi wygrywają z Irlandią, co jest bardzo realne i Chorwacja z 4 pkt go home.. Włosi mogą grać na remis, ale Chorwaci będą atakować. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Euro
14.06.2012 18:00
Włochy - Chorwacja
Typ: Włochy
Kurs: 2.48 Pinnacle Sports
Analiza: Przed nami 2 kolejka zmagań grupowych, w której zobaczymy starcie Włochów z Chorwacją. Na początku tego turnieju sadziłem, że Chorwaci mogą być czarnym koniem tych rozgrywek i jakimś cudem wyjść z grupy. Po pierwszej kolejce wydaje mi się, że ich szanse zmalały, ale jeżeli mają wyjść to kosztem Hiszpanów, którzy nie są w najlepszej formie. Włosi pierwszy mecz zagrali na całkiem niezłym poziomie. Pierwsza połowa bardzo dobra i druga już nieco gorsza niestety wystarczyło to tylko na remis w starciu z Hiszpanami. Chorwaci w pierwszym spotkaniu zmierzyli się ze skazaną na porażkę Irlandią. Tak też się stało wynik 3:1 o tym świadczy, ale już nie przebieg meczu i to co działo się na boisku. Niewiele większe posiadanie piłki niż Irlandczycy nie świadczy o tym, że to Chorwaci prowadzili grę w meczu. Liczba oddanych strzałów taka sama 10 do 10, tyle, że Chorwaci prawie wszystkie celne zmieścili między słupkami Givena do tego bardzo szczęśliwa bramka od słupka i o plecy golkipera Irlandii. Keane i spółka grali całkiem nieźle i zaraz po straconej bramce potrafili wyrównać, obrona Chorwacji wygląda tragicznie Corluka przesunięty do środka to najgorsza decyzja jaką widziałem na tych mistrzostwach może po za brakiem zmian dla Cristiano, który gra totalny piach. Obrona Chorwacji gra bardzo nerwowo 20 fauli Chorwatów a zapewne 7-8 z nich to sprawa Corluki więc nie wiem czy w tym meczu w ogóle uda mi się skończyć mecz. Jedyny zawodnik, który zagrał na światowym poziomie to Modrić, ale tego można było się spodziewać. Jeżeli włosi skutecznie wyłączą go z rozgrywania to o zwycięstwo nie powinno im być tak trudno jak przewidują to bukmacherzy.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Na inaugurację Hiszpania tylko zremisowała z Włochami 1:1. Tylko, bo przecież Fernando Torres zmarnował kilka znakomitych sytuacji, które mogły skończyć się trafieniem. Obrońcy tytułu przeważali, stwarzali akcje, ale zdołali tylko raz Gianluigiego Buffona zmusić do kapitulacji. Nie zmienia to jednak faktu, że Hiszpania zagrała całkiem dobre zawody, ich forma spokojnie powinna wystarczyć na najsłabszy zespół.
Bo za taki uważam Irlandię. Giovanni Trapattoni może i ma pewne zdolności motywacyjne, może i stworzył solidną defensywę, ale czy przeżyją nalot Hiszpanów? Wątpliwe, zwłaszcza że Chorwacja znalazła na ich obronę doskonałą metodę - rozciągając blok defensywny i świetnie operując głową. Wprawdzie mistrzom świata brakuje Davida Villi, ale ich pomoc jest tak naszpikowana gwiazdami, że powinni przemycić piłkę do siatki trzy, a może nawet i cztery razy. Zresztą w inny scenariusz chyba nikt nie dowierza.
Hiszpania - Irlandia
1 – Handicap 0:1 (-1)
1.70
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Football, Euro 2012, Group C, 14/06/2012, 18:00
Włochy v Chorwacja (Suma kartek (azjany))

Typ: Powyżej 4.5 @ 1.950 ⛔ 3
Mecz Włochów z Chorwatami sędziuje Howard Webb… I właściwie ta jedna informacja powinna wystarczyć za argument na korzyść overu kartkowego w tym meczu. Chłopina lubi być w centrum uwagi, pokazać kto tu rządzi za pomocą żółtych karteczek (średnia 4.21 w 86 meczach międzynarodowych http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=501&amp;amp;linkType=referee&amp;amp;contextType=stats). Problem w tym, że czasami niektóre gorętsze mecze wymykają mu się spod kontroli (vide finał MŚ 2010, gdzie pokazał 13 „żółtek”!). Nie twierdzę, że tak musi być w tym meczu, ale szansa na co najmniej 5 kartekjest moim zdaniem spora. Do tego dochodzi fakt, że obie nacje do futbolowych dżentelmenów raczej nie należą. Południowy temperament zawodników obu reprezentacji może sprawić, że będziemy świadkami wielu starć fizycznych, spięć i zaczepek słownych, co łatwo może się przełożyć na sędziowskie upomnienia. No i jeszcze jeden czynnik ludzki, który wspomoże ten typ: Mario Balotelli. Obecność Włocha na boisku (a powinien się pojawić w wyjściowym składzie) gwarantuje właściwie jedną kartkę już na wstępie, co oznacza, że ten typ to tak naprawdę Over 3.5 ???? W pierwszym meczu grupowym Super Mario dostał żółtko zanim ktokolwiek zauważył, że jest na boisku. Przynajmniej tak się zapisał w protokole. Warto zauważyć, że każda czerwona zmienia prawdopodobieństwo typu w pewność. Moim zdaniem warto na to postawić.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Jednakże stwierdzenie, że Chorwatom &quot;nie zależy&quot; i polecanie typu, że nie strzelą gola to szczyt głupoty i nie wiem jak można pisać takie bzdury. Im bardzo zależy - zdają sobie sprawę z tego, że z Hiszpanami będzie sporo ciężej i jeśli mają zaatakować w meczu z którąś z potęg to dzisiaj. Gdy tylko poczują chwilę słabości Włochów to na pewno ich przycisną i zrobią wszystko, aby ten mecz wygrać. Jestem pewny, że nie zamkną się i nie będą grać na remis, bo wiedzą, że odbije im się to czkawką.
Zgadzam się Tobą, z Hiszpanią będzie im ciężko a Włosi bardzo leżą Chorwatą, gdyż nigdy nie przegrali z Włochami w meczach o punkty. Tak samo jak tydzień temu Włosi nigdy nie przegrali z Hiszpanami.
Ja myślę że dzisiaj padnie dużo bramek i będzie to piękne widowisko. over 2,5 świetnie tutaj pasuje. Ja jeszcze pokuszę się na postawienie na Chorwatów, którzy przekonali mnie w pierwszym meczu pokazując ofensywną piłkę.
 
M 11

mody18

Użytkownik
Ile Howard Webb pokazał do tej pory kartek? Zainteresował mnie zakład Over 4,5 kartek w meczu @ 1,88, lecz nie mogę znaleźć statystyk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom