>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gr C : Hiszpania - Irlandia & Włochy - Chorwacja [14.06.2012]

Status
Zamknięty.
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 14/06 18:00
Wydarzenie: Euro 2012
Spotkanie: Włochy - Chorwacja
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Druga kolejka grupy C, oglądając mecze Włochów i Chorwatów nasuwają się pewne wnioski. Włosi zagrali bardzo dobry mecz z Hiszpanami. Co prawda Hiszpanie nie grali swojego jakże czasami pięknego footballu, ale to nie zmienia faktu, że włosi pokazali się z jak najlepszej trony. Chorwacja z kolei zagrała również udany mecz po którym zarobiła 3 pkt. Chorwacja jest moją ulubioną drużyną, grają trochę na aferę ale jednak zawsze potrafią się odnaleźć w odpowiedniej sytuacji. Niestety nie dzisiaj, Włosi to nie Irlandia, mają jedną z najlepszych formacji obronnych na świecie dlatego Chorwatom bardzo ciężko będzie dzisiaj strzelić bramkę. Jeżeli Italia zagra taki mecz jak z Hiszpanami wynik szybko zmieni się na ich korzyść. Nie wróże tutaj Chorwatom najlepiej, niestety Włosi są od nich lepsi i dzisiaj to pokażą. Chorwacja nie ma tak dobrej formacji obronnej a napastnicy Włoch są głodni bramek
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Włochy – Chorwacja​

Cesare Prandelli nie żartował jednak i naprawdę zagrał z Hiszpanią taktyką 3-5-2 i według tego co mówił na konferencji nie zamierza tego zmieniać. W pierwszym spotkaniu dość dobrze poradzili sobie z powstrzymaniem ataków mistrzów świata i Europy. Co prawda, dość wydatnie pomógł im del Bosque nie wystawiając klasycznego napastnika. Po wejściu Torresa ten miał kilka dość klarownych sytuacji. Z przodu Cassano i Balotelli nie grali na miarę swoich możliwości. O ile Cassano bardzo się starał i dużo walczył, to napastnik Manchesteru City znów pokazał, że umiejętności nie idą u niego w parze z inteligencją. Dobra za to zmiana Di Natale i mam nadzieje, ze to on dziś zagra od początku.
Chorwacja pierwszy, kluczowy mecz wygrała. Teraz by wyjść z grupy muszą wygrać z którymś z faworytów. Irlandię pokonali dość łatwo, a Mandziukić po dwóch bramkach stał się gwiazdą drużyny. W pomocy rządzi Luka Modrić. Teraz jednak nie będą mieli tyle miejsca w środku pola, gdyż Włosi w spotkaniu z Hiszpanią doskonale blokowali środek pola.
Faworytem spotkania jest niewątpliwie ekipa z Półwyspu Apenińskiego, Bałkani jednak mogą powalczyć. Grając dwójką napastników z pewnością utrudni grę obronną rywalom. Włosi natomiast bardzo dobrze wychodzą z kontrami. Liczę tu na sporo goli, tym bardziej, że komentować będzie Jacek Laskowski, który ma szczęście do spotkań z duża ilością bramek :grin: Sędziować będzie Howard Webb. Jego pierwszy mecz na tych mistrzostwach, Rosja - Grecja, nie obfitował w walkę, skutkiem tego nie została pokazana choćby jedna kartka. Włosi i Chorwaci w pierwszej kolejce faulowali sporo, tutaj też może być dość ostro, a linia nie jest wystawiona zbyt wysoko.

Moje typy:
Over 2.5 2,26 ⛔Betsson
Faule over 30,5 1,60 ✅ Betsson
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ile Howard Webb pokazał do tej pory kartek? Zainteresował mnie zakład Over 4,5 kartek w meczu @ 1,88, lecz nie mogę znaleźć statystyk.
Dla chcacego nic trudnego. Do tej pory to znaczy;]? Strzelam ze 345.
Tak na powaznie, szla masowka wczoraj na Portugalie -4 rogowo i masowa wtopa, to samo z posiadaniem Portugalii i rowniez wtopa a wystarczylo zobaczyc historie meczy miedzy tymi druzynami o czym pisalem.
Dzisiaj znowu idzie masowka na over kartek bo sedzia jest Webb. No wiec wlasnie.. sedzia jest Webb a wiec arbiter ktory nie daje kartek za nic. W Polsce dostal etykiete drukarza i aptekarza a tak naprawde to jeden z tych arbitrow ktorzy pokazuja mala ilosc kartek i rzadko przerywaja gre. W tych ME sedziowal mecz Rosja-Czechy i nie pokazal ani jednej kartki mimo ze bylo kilka ostrych wejsc. Pilka nozna to pilka nozna wiec wszystko sie moze zdarzyc ale kartki w tym meczu to totalny no bet i w zyciu bym tego nie tykal.

Zainteresowalo mnie posiadanie pilki i propozycja w betsson. Na wieksze posiadanie Chorwatow placa 3,05 natomiast Wlochow zaledwie 1,35. W expekt i bwin mamy po rowno wiec nie dosc ze surebety znakomite to jeszcze ogromne value. Ja szanse oceniam po rowno wiec z przyjemnoscia biore Chorwacja dluzej przy pilce 3,05 betsson. ⛔ 52-48 szkoda ze strzelili bo tak by mieli wiecej
Drugim typem na ten mecz beda spalone. Zastanawialem sie nad dwoma opcjami. Nie wwiemy kto zagra w ataku ale ja juz w zyciu nie wystawilbym Murzyna po ostatnim meczu a zaufalbym Di Natale i Cassano. Dwoch malych, szybkich zawodnikow ktorzy czesto łapani sa na ofsajdzie. Tu swietnie wyglada over 1,5 spalonego Wlochow do przerwy jednak takie typy to troche loteria i wole zagrac cos na caly meczy a wiec :

Włochy-1 spalone 1,85
expekt ✅
Bajka. W przypadku jednego wiecej mamy zwrot wiec nie bedzie tragedi a ja i tak licze na wynik w granicach 4-5 spalonych. Chorwaci 1 max 2.

Na drugi mecz tez mam kilka ciekawych typow podpartych statystykami jednak to pozniej bo zaginelyby one jak zwykle w masie bzdurnych wpisow...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Hiszpania-Irlandia

Hiszpania wygra a Irlandia over 2,5żk ako 2 (fortuna)

Jako że fortuna daje możliwość łączenia różnych zdarzeń z danego spotkania na jednym kuponie wykombinowałem sobie takiego. Po remisie z Włochami brak wygranej w dzisiejszym meczu postawiłby Hiszpanów pod ścianą. Hiszpanie będą prowadzić grę a Irlandczycy z kolei brak techniki będą nadrabiać twardą grą i pewnie często będą musieli uciekać się do fauli a to zapewne będzie skutkować żółtkami.
Do tego można dorzucić jeszcze over17,5fauli Irlandii(1,75) i ładne 3combo wychodzi.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Hiszpanie ostatnio narzekali na murawe po spotkaniu z Włochami że za sucha, dzis bedzie za mokra. Pewnie beda sie tak tłumaczyli gdy wynik nie bedzie po ich mysli. Kursy małe nie opłacalne do gry sa, niby zdecydowany faworyt ale jednak cos mówi mi moze byc niespodzianka dzis. Pogoda na pewno dla Irlandii sprzyjać bedzie, walory techniczne zawodników Spain mogą dzis zostac zneutralizowane. Zobaczymy bedzie ciekawie na pewno.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Hiszpanie po remisie z Włochami będą z pewnością szukać tutaj zwycięstwa. Na pewno potraktują ten mecz z Irlandczykami poważnie i jak już napisałem wczoraj - powinni podkręcić dopiero teraz swoje możliwości w rozgrywaniu piłki i ofensywie. Irlandia należy do średniaków i udowodnili to własnie Chorwaci wygrywając pewnie 3-1, choć z Hiszpanami wątpie by byli w stanie nawet coś tutaj wystrzelić. Stawiam zdecydowanie na faworytów.

Hiszpania -1,5 HC vs. Irlandia @ 1,97 Pinnacle
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Hiszpania-Irlandia
Over 2,5 czemu nie?
Ten mecz powinien być spacerkiem dla Hiszpanów,pytanie tylko czy napastnicy będą w stanie rozstrzelać się?
Torres miał swe okazje w poprzednim spotkaniu i nie wykorzystał a może Soldado lub Llorente wejdą i postarają się udowodnić na co ich stać.
W bezpośrednich starciach 5 razy zwyciężali piłkarze z płw.Iberyjskiego,2 razy padł remis no i Irlandia nie wygrała żadnego meczu.Zwycięstwo La rojy niemalże pewne ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Hiszpania - Irlandia
Ciekaw jestem jaki tym razem skład wystawi Del Bosque, czy znowu zamierza wyjśc 4-6-0 ? To byłoby zgubne bo Irlandczycy bedą się murowali przed własną szesnastką. Osobiście ja bym postawił w tym meczu na Llorente na szpicy. Wtedy ktoś mógłby zastawić się, tyłem do bramki przyjać, oddać na klepę czy też byłaby możliwość dośrodkowań w pole karne górnych piłek. Mecz będzie mieć zapewne jednostronny przebieg czyli Hiszpanie ciągle przy piłce i raz za razem próba wejścia w szesnastkę. Jeżeli szybko się uda napocząć rywali to będziei dobrze. Irlandia za bardzo atutów nie ma, no chyba że po jakimś wolnym czy rożnym o ile uda się im to wywalczyć.
Ogólnie to nie przewiduję niespodzianki w tym starciu, ale z drugiej strony kursy na Hiszpanię są tak marne, że ewentualnie do dubla jakiegoś można wziąć tylko. ;)
a może Soldado lub Llorente wejdą i postarają się udowodnić na co ich stać.
Soldado to raczej nie wejdzie bo go nie ma w kadrze na Euro.

Włochy - Chorwacja
Popis w swojej analizie dał już Groven pisząc straszne brednie. M.in to :
Kurs 1.58 to dość niezłe ciacho patrząc przez pryzmat, że Chorwatom już &quot;nie zależy&quot; na wygranej. Oni mogą zremisować, w końcu pierwszy mecz wygrali. Swój ostatni mecz zagrają z Hiszpanią, to będzie decydujące starcie.
Jak to Chorwatom już nie zależy ? Maja już awans czy jak ? Bo nie rozumiem...
Jak się czyta takie brednie byle napisać coś do swojej analizy to aż się można załamać.
Co do tego meczu to moim zdaniem Chorwatom może być ciężko w tym meczu ze względu na system gry Włochów. Prandelli jak wiadomo stosuje Juventusowe ustawienie 3-5-2 które w fazie defensywy zmienia się w 5-3-2 i mamy zagęszczone tyły. Pytanie jak poradzą sobie z tym Chorwaci, bo piłkarzy maja jako indywidualności dobrych, że wspomne tylko Modrica czy Mandzukicia. Stałe fragmenty mogą tutaj odgrywać duże znaczenie, Srna potrafi świetnie dośrodkowywyać, to taki chorwacki Beckham :razz:
Włosi mają Pirlo jako głowny atut, z przodu sam jestem ciekaw czy wyjdzie Balotelli czy Di Natale. ja bym bez zawahania postawił na Di Natale w duecie z Cassano. Pirlo świetnie wspiera w rozgrywaniu Marchisio. Ogólnie to trudno w tym meczu wskazać na którykolwiek zespół, że przechyli szalę na swoją korzyśc. Wszystko rozstrzygnie dyspozycja dnia i to co się wydarzy na murawie.
Oby mecz był kapitalnym widowiskiem i tyle mi starczy;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

HiszpaniaIrlandia

Ten mecz nie powinien mieć większej historii. Obrońcy tytułu po remisie z Włochami mają plan wygrać dwa kolejne i wyjść z grupy z pierwszego miejsca. Irlandia w spotkaniu z Chorwacją nie pokazała się z najlepszej strony, jedynie czym mogą zagrozić dziś rywalowi to chyba tylko stałe fragmenty. Na bramkę mają jednak szansę, gdyż obrona Hiszpanów nie należy do najpewniejszych – w pierwszej kolejce widać było brak Puyola i niepewność jego zmienników. Na lewej stronie Alba grający o wiele lepiej w ofensywie niż defensywie. Z przodu mam nadzieję, że jednak dziś zagra u nich napastnik.
Spodziewam się dość pewnego zwycięstwa Hiszpanów, ale nie do zera. Irlandia może wykorzystać stałe fragmenty gry, gdyż Iberyjczycy nie mogą tego aspektu gry uznać za swój najmocniejszy punkt.

Moje typy
Irlandia strzeli: TAK 2,25 ⛔Betsson
Hiszpania strzeli w obu połowach: TAK 2,00 ✅ Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Osobiście ja bym postawił w tym meczu na Llorente na szpicy.
Raczej małe szanse na to, bowiem w Hiszpanii forma nie ma znaczenia, obowiązuje hierarchia, a według niej Llorente jest ledwie trzecim napasnikiem, za Torresem i Negredo.
Ogólnie to wcale bym się nie zdziwił, gdyby to był underowy mecz. Del Bosque to jest cwany lis. Ustawienie 4-6-0 na Włochów przypadkowe nie było, chodziło o zdominowanie środka pola, a fałszywą dziewiątkę miał grać Fabregas, wybiegając na prostopadłe piłki od Silvy, który pozycji określonej zbytnio nie ma... I wariant się sprawdził - a Włosi odpuścili tylko jedną taką piłkę i stracili trzy punkty. Trzeba też powiedzieć, że napastników Hiszpanie nie mają chyba w zbyt optymalnej formie - Torres marnuje trzy sety, Llorente wszyscy pamiętają z LE z meczów przeciwko United czy Schalke, ale co grał potem? W zasadzie nic, jedna bramka tylko bodajże ze Sportingiem Lizbona i koniec. Jedynie dla mnie forma Negredo jest zagadką, w eliminacjach coś tam strzelał przeciw Liechtensteinowi.
Dla Hiszpanii przewaga w środku pola ma kolosalne znaczenie. Jeżeli mają piłkę przy nodze, mogą z nią zrobić dosłownie wszystko. Dlatego nie zdziwiłbym się, gdyby zdarzyła się powtórka z rozrywki.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Jak to Chorwatom już nie zależy ? Maja już awans czy jak ? Bo nie rozumiem... Jak się czyta takie brednie byle napisać coś do swojej analizy to aż się można załamać.
Jak nie rozumiesz po polsku to wyjaśnię Ci ???? Chorwaci awansu jeszcze nie mają. Ale muszą zagrać tak, aby nie zaprzepaścić swojego dotychczasowego dorobku. Nie muszą atakować, nie muszą gryźć trawy, nic nie muszą. A Włosi muszą. To podstawowa różnica pomiędzy tymi ekipami na ten mecz. Grać asekuracyjnie, zostawić siły na kolejne mecze bardziej istotne niż ten - to Chorwaci jedynie muszą. Bardzo zaangażowali się w pierwszy mecz. Było widać po nich że są przygotowani świetnie do swojego występu. Zagrali bym zaryzykował nawet stwierdzenie na maksimum swoich możliwości. Bardzo zależało im na tym zwycięstwie i się udało. Teraz grają mecz z silną ekipą Włoch a niebawem z jeszcze silniejszą Hiszpanią. A potem jeszcze silniejszym przeciwnikiem po wyjściu z grupy itd... Mecz z Włochami nie jest dla nich o być albo nie być. Jeśli przegrają a później wygrają z Hiszpanią nikt o meczu z Włochami nie będzie pamiętał.. Każdy będzie cieszył się z awansu. To jest turniej i trzeba siły rozkładać równomiernie. Mogą zagrać z Włochami podobnie jak z Irlandia na 100% i potem przegrać z Hiszpanami 5:0. Ale im o to nie chodzi. Bo morale na kolejne mecze będą fatalne. Myślę, że dziś padnie 1:0 lub 1:1. A Z Hiszpania będą walczyli jak równy z równym. Chorwatom nie zależy na meczu z Włochami tak, jak na meczu z kolejnymi rywalami. A Włochom przeciwnie - mają dogodniejszy terminarz i myślę, że z niego skorzystają. Dlatego taki typ - w ramach wyjaśnienia mojego stwierdzenia ;) Miłego oglądania. Proszę już bez napinek.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Włochy - Chorwacja Home team clean sheet in 1st half @ 1.47 Tobet ✅

Wydaje mi się, że to bardzo ciekawy zakład. Włoska defensywa świetnie spisała się w meczu z Hiszpanami i nie widzę powodów dla których dzisiaj miałoby być inaczej. Chorwacka siła ognia nie ma wogóle porównania do ekipy Del Bosque. Skoro Pirlo i spółka byli w stanie skutecznie zaturwać życie w środku pola takim wyjadaczom jak Xavi, Alonso, Fabregas czy Iniesta to nie widzę opcji by nie dali sobie rady dzisiaj. Chorwaci nie mają w środku takiej kreatywności jak Hiszpanie. Tu będzie głównie liczenie na to, że Modrić coś zrobi. Środek defensywy włoskiej to też mur nie do przebicia. De Rossi, Bonucci i Chiellini bardzo skutecznie oddalają zagrożenie od własnej bramki. Do tego warto dodać, że świetnie grają głową. Mający za zadanie bronić bocznych sektorów Maggio i Giaccherini to może nie ten kaliber co ich koledzy ze środka defensywy ale trzeba przyznać, że Chorwaci nie dysponują rasowymi skrzydłowymi, a na pewno takimi nie są Rakitić z Perisiciem. No i ostatni element tej układanki - Buffon. Bramkarz Juventusu pokazał w meczu z Hiszpanią dlaczego wciąż należy do najściślejszej czołówki. Jeśli chodzi o mecz ekipy Bilicia z Irlandią to trzeba ich pochwalić. Nie sposób jednak przyznać, że bramki strzelali przy dużym udziale szczęścia... Teraz przejdźmy do sytuacji w grupie. Nie ma się co oszukiwać - to jest mecz o to, kto obok Hiszpanii wyjdzie do ćwierćfinałów. Z tego powodu sądzę, że Chorwaci nie rzucą się do ataku od pierwszych minut. Tym bardziej, że po stronie włoskiej dużo argumentów w ataku. Jeżeli Prandelli da dzisiaj zagrać od początku Di Natale w miejsce tego pajaca Balotelliego, to może on z Cassano stworzyć fantastyczny duet. Biorąc to wszystko do kupy uważam, że Włosi nie stracą bramki w pierwszej połowie. Chorwacka ofensywa przed zmianą stron nie zaatakuje na 100% co tylko ułatwi zadanie Buffonowi i spółce.
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Co ty za głupoty piszesz Groven?
Odpuszczą mecz ze słabszymi Włochami żeby móc walczyć z twoim zdaniem silniejszą Hiszpanią? OMG
Piszesz o tych przyszłych spotkaniach tak jakby mieli awans praktycznie pewny, a ten jeden z dwóch wyników który przewidujesz, czyli 1:0 praktycznie spowoduje ich odpadnięcie. No chyba że to 1:0 dla &quot;Chorwacji której nie zależy&quot;.
Jak dla mnie to Chorwacja musi tutaj walczyć o zwycięstwo i nawet remis może spowodować że nie znajdą się w ćwierćfinale. Dlatego też myślę że mecz będzie dosyć otwarty i zobaczymy kilka bramek.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chorwaci awansu jeszcze nie mają. Ale muszą zagrać tak, aby nie zaprzepaścić swojego dotychczasowego dorobku. Nie muszą atakować, nie muszą gryźć trawy, nic nie muszą. A Włosi muszą. To podstawowa różnica pomiędzy tymi ekipami na ten mecz. Grać asekuracyjnie, zostawić siły na kolejne mecze bardziej istotne niż ten - to Chorwaci jedynie muszą. Bardzo zaangażowali się w pierwszy mecz. Było widać po nich że są przygotowani świetnie do swojego występu. Zagrali bym zaryzykował nawet stwierdzenie na maksimum swoich możliwości. Bardzo zależało im na tym zwycięstwie i się udało. Teraz grają mecz z silną ekipą Włoch a niebawem z jeszcze silniejszą Hiszpanią. A potem jeszcze silniejszym przeciwnikiem po wyjściu z grupy itd... Mecz z Włochami nie jest dla nich o być albo nie być. Jeśli przegrają a później wygrają z Hiszpanią nikt o meczu z Włochami nie będzie pamiętał.. Każdy będzie cieszył się z awansu.
Przechodzisz samego siebie.
To skoro nie muszą walczyć w tym meczu to lepiej niech nie wychodzą na murawę bo po co skoro nie muszą?
Piszesz, że muszą zostawić siły na kolejne mecze po wyjściu z grupy, a kto w tym momencie kalkuluje w ten sposób? Wymyślasz jakies chore teorie, że nic nie muszą bla bla.
A czym jest dla nich mecz z Włochami przepraszam bardzo ? To mecz, który może zadecydować o tym czy awansuja do 1/4 czy też nie. Bo przecież nie będą się oszczędzali na Hiszpanie, która teoretycznie jest najsilniejszym zespołem w grupie i z nimi o punkty będzei dużo cieżej. Tak więc żadnego Twojego argumentu nie kupuję bo są wyssane z palca totalnie.
Jeżeli Włosi dzisiaj wygrają to na koniec mają już najłatwiejszy w teorii mecz z Irlandią więc Chorwaci zdają sobie pewnie z tego sprawę co ich czeka w ostatniej kolejce i nikt tam nie idzie takim tokiem rozumowania jak Ty.
Dlatego pomyśl zanim coś napiszesz najpierw i nie mów, żeby nikt się nie napinał bo jak można nie reagować na takie bzdury ?
W dodatku masz rangę moderatora a piszesz herezje...
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Ja dzisiaj zaproponuje typ z meczu Hiszpania - Irlandia, że Fernando Llorente nie strzeli bramki. Vincencte Del Bosque ewidentnie nie ufa temu zawodnikowi i woli w ataku postawić Fabregasa, który niby trafił bramkę Włochom, to jednak zdecydowanie nie nadaje sie na pozycje napastnika. Prędzej też selekcjoner reprezentacji Hiszpanii desygnuje do gry Fernando Torresa, napastnik Basków jest dopiero trzecim w kolejności napastnikiem dla del Bosque. Zatem polecam gorąco typ na to, że Fernando Llorente nie strzeli bramki w meczu z Irlandią.

F. Llorente (Hiszpania) &amp; nie strzeli Unibet - 1.57
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ja dzisiaj zaproponuje typ z meczu Hiszpania - Irlandia, że Fernando Llorente nie strzeli bramki. Vincencte Del Bosque ewidentnie nie ufa temu zawodnikowi i woli w ataku postawić Fabregasa, który niby trafił bramkę Włochom, to jednak zdecydowanie nie nadaje sie na pozycje napastnika. Prędzej też selekcjoner reprezentacji Hiszpanii desygnuje do gry Fernando Torresa, napastnik Basków jest dopiero trzecim w kolejności napastnikiem dla del Bosque. Zatem polecam gorąco typ na to, że Fernando Llorente nie strzeli bramki w meczu z Irlandią.

F. Llorente (Hiszpania) &amp; nie strzeli Unibet - 1.57
6.13.4
W przypadku wszystkich innych zakładów związanych z bramkami, wymienieni gracze muszą grać w meczu od początku, w przeciwnym wypadku zakłady zostaną unieważnione. Gole samobójcze nigdy nie są liczone jako gole strzelone przez danego gracza.
Llorente nie wychodzi w pierwszym składzie ---&gt; Zwrot i tak chyba jest u większości buków, bo to byłby w każdym meczu duże promocje na rezerwowych ;)
No chyba, że wyjdzie, ale sam napisałeś, że małe są na to szansę, więc typ nie dający nic.


Co do meczy. Postawiłem dziś na gola Iniesty po kursie 4.15 w Betsafe. Myślę, że dla tych ludzi, którzy przewidują kilka bramek Hiszpanów taki typ może zainteresować, bo Andres prezentuje się bardzo dobrze i powinien kilka strzałów dziś oddać.
Przychylam się do typu na Włochów z askuracyjnym DNB.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Italy or Draw @1.420
Włosi dzisiaj muszą zagrać bardzo ostrożnie w obronie, ponieważ nie mogą sobie pozwolić na głupie straty bramek, a tym bardziej na porażkę. Chorwaci też nie będą się zbytnio napalać, bo mają wygraną już z Irlandczykami. Wiadomo, że wygrana dzisiaj z Włochami dała by im zapewne już awans, ale na pewno będą grać spokojnie, żeby nie nadziać się na bardzo groźne kontry Włochów. Chorwaci mile zaskoczyli w pierwszym meczu, ale szczerze mówiąc drużyna Irlandii nie była zbyt wymagającym przeciwnikiem kilka dni temu. Włosi bardzo mądrze zagrali z Hiszpanami i ku zdziwieniu wielu zremisowali. Z bardzo dobrej strony pokazał się Antonio Cassano oraz Di Natale, który świetnie wystąpił w roli Jokera. Włosi na koniec zagrają z teoretycznie najsłabszą drużyną Irlandii i dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Dodatkowo Włosi na tym turnieju widać, że zaczęli bardzo dobrze, remis z Hiszpanami to na prawdę świetne osiągnięcie. Chorwaci też ciekawy zespól, ale trochę im brak ogrania i mają mniej doświadczenia, oczywiście nie umniejszając im ambicji. Jednak dzisiaj pójdę w stronę mądrej gry Włochów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tak na powaznie, szla masowka wczoraj na Portugalie -4 rogowo i masowa wtopa, to samo z posiadaniem Portugalii i rowniez wtopa a wystarczylo zobaczyc historie meczy miedzy tymi druzynami o czym pisalem. Dzisiaj znowu idzie masowka na over kartek bo sedzia jest Webb. No wiec wlasnie.. sedzia jest Webb a wiec arbiter ktory nie daje kartek za nic. W Polsce dostal etykiete drukarza i aptekarza a tak naprawde to jeden z tych arbitrow ktorzy pokazuja mala ilosc kartek i rzadko przerywaja gre. W tych ME sedziowal mecz Rosja-Czechy i nie pokazal ani jednej kartki mimo ze bylo kilka ostrych wejsc. Pilka nozna to pilka nozna wiec wszystko sie moze zdarzyc ale kartki w tym meczu to totalny no bet i w zyciu bym tego nie tykal.
Jednak gram cos w kierunku kartek..
Włochy-Chorwacja
Brak kartki do 28 minuty ✅ dzieki Howard
1,83

bet365
Wiadomo typ lezy jesli bedzie jakas kosa przy sam na sam albo dwoma nogami ale mysle ze to sie nie zdarzy. W innym wypadku, przy zwyklych wejsciach mimo ze ostrych Howard zachowuje dystans o daje ostrzezenia. Zeby dostac od niego zoltko w ciagu 30minut naprawde trzeba zasluzyc ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 7

garrincha

Użytkownik
Torres moim zdaniem tez nie zasługuje na gre w pierwszym składzie. Słaby sezon ogólnie, mnóstwo sytuacji nie wykorzystanych i powolny sie stał mało dynamiczny jak kiedyś. Lorente na szpicy bez dwóch zdan, bardzo dobry sezon, nastrzelał troche. Ale trener liczy chyba że Torres jak pudłował non stop, to sie przełamie i zacznie strzelac jak z armaty. Oby sie nie przeliczył i za pozno nie wstawił Lorente.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom