>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[GR. C] Holandia [2:0] Rumunia 17 VI

grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Holandia - Rumunia

Berno [Szwajcaria]
17 VI 2008 - 20:45

Holandia ma zapewniony awans , a Rumunia ledwie 2 punkty i punkt przewagi nad Włochami i Francją , które grają bezpośredni mecz. Czy Holandia sie podłoży i da awans Rumunii ?? A może trner Oranje wytswi pełny skład i Rumunia przegra ??
Zapraszamy do pisania analiz i czynnej dyskusji o potyczce Holandii z Rumunią.

 
thepilator 0

thepilator

Użytkownik
Netherlands v Romania 2 2,06


Mecz decydujący o układzie tabeli w grupie C. Holandia jest już pewna awansu po dwóch rozegranych meczach mają 6pkt, Rumunia wywalczyła dwa remisy z zespołami Francji i Włoch i aby być pewnymi awansu potrzebują 3pkt w mecz z Holandią, dla przypomnienia obie te drużyny grały razem w grupie podczas eliminacji do Euro2008 i Rumunia wygrała te eliminacje z przewagą 3pkt na Holandią, wygrywając z nią u siebie 1;0 i remisując na wyjeździe 0;0 chociaż w tym meczu należały im sie 3pkt.

Holendrzy na tym turnieju prezentują sie znakomicie jednak to nie forma czysto sportowa będzie decydowała o wyniku tego meczu. Rumunie pokazała że jest niedoceniona bo zdobycie 2pkt w meczach z finalistami ostatnich Mistrzostw Świata musi świadczyć o sile tego zespołu. Sytuacja w tabeli jest pomyślna dla obu zespołów, ostatni mecz grają między sobą, Holandia pewna awansu prawdopodobnie wystawi rezerwowy skład dając odpocząć swoim najlepszym zawodnikom przed fazą pucharową. Wygrana Rumunii w tym meczu zapewnia im drugie miejsce w grupie co oznacza, że Francja i Włochy odpadają z tego turnieju i mimo że te drużyny prezentują sie narazie bardzo słabo to mogą sie w każdej chwili przebudzić. Drabinka turniejowa jest tak ustawiona, że drużyny z tej samej grupy mogą spotkać sie w półfinale jeśli wygrają swoje mecze półfinałowe, lepiej więc dla Pomarańczowych wypuścić z grupy Rumunów i mieć większe szanse w półfinale niż ewentualnie zagrać w nim z drużynami Włoch lub Francji.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Netherlands v Romania 2 2,06

rownierz uwazam ze w tym meczu strategia wezmie gore nad sama rywalizacja w tym meczu.....holendrzy zagraja delikatnie rezerwowym skladem odpuszczajac mecz i wyzucajac z gry takie sily jak wlosi i francuzi......
jestem przekonany ze Van Basten wie ze nastepnym razem nie udaloby mu sie powtorzyc tych wynikow z tymi zespolami.....wie jaka wscieklosc oraz chec odegrania towazyszylaby zespolom ktore HOLENDRZY rozgromili.......
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Też myśle o tym meczu, ale trzeba zastanowić się czy &quot;rezerwami&quot; Holendrów można nazwać Robbena albo van Persiego. Jeżeli &quot;rezerwowi&quot; będą chcieli się pokazać z dobrej strony to Rumunii nie mają szans, ale jeśli Holendrzy chcą wyrzucić Włochów i Francuzów to po prostu ten mecz odpuszczą, będą odstawiać nogi, będą uważać na kartki. Zobaczymy czy Holendrzy będą Fair Play ????
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Też jestem bardzo ciekaw co zrobią Holendrzy. Niby VAn Basten powiedział , że nie będzie odpuszczania , ale z drugiej strony zapewne nie chciałby się spotkań z Włochami albo z Francją ponownie w półfinale . ????
Wg mnie Oranje odpuszczą jednak Rumunom i będziemy świadkami niezłej sensacji, bo chyba tak można by nazwać odpadnięcie dwóch najlepszych reprezentacji z ostatniego mundialu ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Holandia rozdaje karty w ostatniej kolejce. Myślę że Rumunia ma szanse nawet z pierwszym składem &quot;Oranje&quot;. Rumunia gra nudny futbol, dobrze zorganizowana obrona + długie piłki w stronę Mutu lub Niculae. Jak na razie przynosi to dobre efekty ponieważ dwa remisy i drugie miejsce w tabeli. Ja osobiście nie tykam tego meczu bo różnie może byc choc kurs na Rumunie kuszący
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak dla mnie Holendrzy sie nie połoza w ostatnim meczu. Nawety jak van Basten wystawi rezerwowy skład to spójrzmy jacy to będa zawodnicy. W bramce Stekelengburg. Obrona Heitinga,De Cler czy Boouma. Pomoc De Zeeuw, Affelay czy Robben, no i w ataku sądze ze moze dac szanse królowi strzelcó Eredivisie Klasowi Janowi Huntelaarowi. Do tych zawodników zapewne dojda niektórzy co grali w meczach z Italia i Francja tak wiec skład i tak jest imponujący i nie sadze zeby sie położyli bo będac w takim gazie warto wygrywac co sie da. W przypadku kalkulacji mozna sie srogo zawiesc. Zawodnicy rezerwowi powalczą o dobre imie i będa chcieli pokazac trenerowi ze nie sa gorsi. Rumuni owszem grają dobrze ,ale Oranje gra wspaniale ???? Nawet jak Włosi czy Francuzi wyjdą z tej grupy to w 1/4 spotkaja sie z Hiszpanami którzy powinni ich wyeliminowac wiec spekulacja ze położą sie w tym meczu jest nie na miejscu moim zdaniem a kurs 2,80 na BWin na zwycięstwo Pomarańczowych jest bardzo kuszący i z niego skorzystam ????
 
agent47 0

agent47

Użytkownik
tu akurat postawił bym under 2.5 . Rumunia mają jedną z lepszych ofensyw turnieju , a Holendrzy zagrają rezerwą, czyje że mogą sobie odpuścić ten mecz i przepuścić &quot;Rumunów&quot;dalej . w półfinale może być różni8ei i nie wydaje mi się że chcieli by się spotkać dalej z Francją albo z Włochami
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
tu akurat postawił bym under 2.5 . Rumunia mają jedną z lepszych ofensyw turnieju , a Holendrzy zagrają rezerwą, czyje że mogą sobie odpuścić ten mecz i przepuścić &quot;Rumunów&quot;dalej . w półfinale może być różni8ei i nie wydaje mi się że chcieli by się spotkać dalej z Francją albo z Włochami
wkurza mnie mówienie że przepuszą Rumunów bo w półfinale nie chcą sie spotkac z Włochami lub Francją. A kto powiedzial że oni tam wogóle awansują ??!! Przeciez jak wyjdą z grupy to wtedy trafiaja na Hiszpanie i wydaje mi się że w starciu z Hiszpanami są bez szans... Tak więc moim zdaniem nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu i Oranje pokaża znowu kawalek dobrej piłki i będa sie chcieli zrewanżowac na Rumunach którzy wyprzedzili ich w elinimacjach do tego turnieju.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
wkurza mnie mówienie że przepuszą Rumunów bo w półfinale nie chcą sie spotkac z Włochami lub Francją. A kto powiedzial że oni tam wogóle awansują ??!! Przeciez jak wyjdą z grupy to wtedy trafiaja na Hiszpanie i wydaje mi się że w starciu z Hiszpanami są bez szans... Tak więc moim zdaniem nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu i Oranje pokaża znowu kawalek dobrej piłki i będa sie chcieli zrewanżowac na Rumunach którzy wyprzedzili ich w elinimacjach do tego turnieju.
Moim zdaniem kalkulacje w piłce nożnej a zwłaszcza w wielkich turniejach są obecna na każdym kroku. Wiadomo, że Holendrzy nie powiedzą oficjalnie na konferencji prasowej, że chcą się pozbyć z turnieju Francji i Włoch ale na pewno sztab szkoleniowy analizuje drabinkę i robi symulację z kim ewentualnie mogliby zagrać w dalszej części turnieju i skoro to ty rozdajesz w tej grupie karty to czemu nie ułatwić sobie potencjalnie zadania w dalszych rundach i nie wyeliminować jednych z pretendentów do zwycięstwa? Oczywiście nie wiadomo czy Holendrzy awansują do półfinału ale na pewno zakładają, że się tam znajdą. Logicznie rzecz biorąc lepiej jest przegrać z Rumunią choć oczywiście takie jest moje zdanie i nie twierdze ze tak będzie.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Holandia - Rumunia (under/over 2.5) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Już jutro na Stade de Suisse Wankdorf w Bernie szwajcarski sędzia Massimo Busacca poprowadzi spotkanie w Grupie C pomiędzy reprezentacjami Holandii i Rumunii.
Jest to niezwykle ważne spotkanie, gdyż może doprowadzić do tego, że dwójka faworytów do końcowego triumfu w turnieju, obecni Mistrz i Wicemistrz Świata, przygodę z EURO 2008 mogą zakończyć już na fazie grupowej. By do tego doszło Rumuni muszą pokonać pewnych pierwszego miejsca w grupie Pomarańczowych, bądź też, w przypadku remisu Francji z Włochami, nie mogą przegrać więcej niż dwiema bramkami!
Holendrzy, mając w swoim składzie takich zawodników jak Arjen Robben i Robin van Persie, kapitalnie spisują się w ofensywnie, a dzięki świetnej grze Wesley Sneijdera rządzą w środku pola. Świetnie grają też w obronie, w której to formacji najjaśniejszą postacią jest Khalid Bouhlarouz (w ostatniej chwili wskoczył do kadry van Bastena w miejsce kontuzjowanego Ryana Babela!).
Natomiast Rumunia, która jest jedną z pozytywnych niespodzianek pierwszej rundy turnieju, po remisach z Francją i Włochami ciągle stoi przed ogromną szansą na awans do ćwierćfinału, wychodząć z grupy, w której skazywani byli na &quot;pożarcie&quot;.
Nie sposób przewidzieć, jakie ustawienie desygnuje na wtorkowy mecz Marco van Basten. Nadal lekko kontuzjowani są Mario Melchiot i Klaas-Jan Huntelaar, a żółte kartki na swoim koncie mają André Ooijer i Nigel de Jong - najprawdopodobniej nie ujrzymy w jutrzejszym meczu całej czwórki. Okazję do dłuższego odpoczynku powinni również otrzymać Khalid Boulahrouz, Ruud Van Nistelrooy i Dirk Kuyt.
Zespół rumuński zagra za to w najmocniejszym dostępnym składzie. Zabraknie w nim jedynie kontuzjowanego Mirela Radoi i zawieszonego za kartki Dorina Goiana.
Możliwość pozbycia się z turnieju Francji i Włoch i uniknięcia ewentualnego ponownego spotkania z nimi w dalszej fazie turnieju jest dla Oranje niezwykle korzystna. Ale czy na pewno odpuszczą Rumunom, by tak się właśnie stało? Uważam, że mimo wszystkich deklaracji zawodników holenderskich, jak i sztabu szkoleniowego, tak właśnie będzie.
I nie należy mieć im tego za złe. Selekcjoner Francuzów, Raymond Domenech, stwierdził, iż jest przekonany, że Holendrzy &quot;dołożą wszelkich starań&quot;, by wyeliminować Trójkolorowych z turnieju, niezależnie od ich ewentualnego zwycięstwa w meczu ze Squadra Azzurra. No cóż. Trzeba było wziąć się do gry już od pierwszego spotkania (bezbarwna gra Tricolores i bezbramkowy remis z Rumunami w meczu rozpoczynającym rywalizację w Grupie C).
Typuję bezbramkowy remis, bądź minimalne zwycięstwo podopicznych Victora Piturki.
Jakby nie patrzeć, Włosi i Francuzi wracają do domu!
 
W 0

wiluniowiesz

Użytkownik
Oczywiście nie wiadomo czy Holendrzy awansują do półfinału ale na pewno zakładają, że się tam znajdą. Logicznie rzecz biorąc lepiej jest przegrać z Rumunią choć oczywiście takie jest moje zdanie i nie twierdze ze tak będzie.
a po co mają z nimi przegrywać? wygrają i z grupy wyjdzie albo francja albo włochy którzy w ćwierćfinale mogą bardziej pomęczyć się na hiszpani o ile w ogóle z nimi daliby radę :] a Rumunia? calkiem przyjemny sparingpartner dla Hiszpanów...
Pozdrawiam ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
wkurza mnie mówienie że przepuszą Rumunów bo w półfinale nie chcą sie spotkac z Włochami lub Francją. A kto powiedzial że oni tam wogóle awansują ??!! Przeciez jak wyjdą z grupy to wtedy trafiaja na Hiszpanie i wydaje mi się że w starciu z Hiszpanami są bez szans... Tak więc moim zdaniem nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu i Oranje pokaża znowu kawalek dobrej piłki i będa sie chcieli zrewanżowac na Rumunach którzy wyprzedzili ich w elinimacjach do tego turnieju.

nie badz taki pewien ze Hiszpania bedzie wszystkich pukała bo nie zapominaj slynnego przyslowia

&quot;graja jak nigdy, przegrywaja jak zawsze&quot;

i to oczywiscie nie chodzi o faze grupowa a o kolejne rundy nie wytrzymuja presji, mimo takich gwiazd.....

a tu nie chodzi ze wyjdzie taki sklad rezerwowy ale o to co powie im trener w szatni......nie wierze ze jak zagra np. rezerwowy Robben to bedzie gral na 100%....bo nie ma sensu ryzykowac i dlatego jestem przekonany ze Holendrzy wola nie ryzykowac rewanzu i wyeliminuja z turnieju włochow i francje....za duze ryzyko przeciez te zespoly moga sie przebudzic w tym turnieju jak awansuja z tak ciezkiej sytuacji w jaikej obecnie sa......

dlatego zachecam wszystkich do grania na awans Rumuni z grupy po kursie 1,7 w bet-at home
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Typem pewnym jest napewno brak czerwonej kartki w tym meczu.
Remis równierz zadowala Rumunów, a dla Holendrów jest świetnym alibi na zarzuty, o odpuszczenie meczu.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
jak rumunow moze zadowalac remis jak w przypadku remisu maja 3pkt, a jak ktos z 2 meczu wygra to przeciez ruminia out :]
ja mam nadzieje ze wlosi wygraja i wyjda z grupy :p
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Holandia - Rumunia # 1 # 2,90
Ostatni mecz w grupie tych zespół, Holandia już pewna awansu do ćwierćfinałów zaś Rumunia cały czas walczy o ten awans. Trener Marco van Basten dziś z pewnością da odpocząć kilku piłkarzom przed meczem z Rosją lub Szwecją bo to są potencjalni rywale w kolejnej rundzie Euro 2008. Rumunia solidnie gra w obronie, zremisowali z Francją oraz Włochami w obu meczach w mojej opinii byli zespołem słabszym, choć w meczu z Włochami Mutu nie wykorzystał karnego w końcówce ale bramka Toniego także nie została uznana a była zdobyta prawidłowo. Myślę że w pierwszej połowie będzie remis prawdopodobnie bezbramkowy a po przerwie strzelą gola Holendrzy którzy kapitalnie radzą sobie w kontratakach a jak wiemy z każdą minutą Rumunia będzie musiała coraz mocniej atakować. Holandia remis do przerwy po przerwie wygrana :wink:
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
A co mają trenerzy i zawodnicy mówić?Że odpuszczą i że ten mecz już jest dla nich nie wazny?Zawsze mówią takie pierdoły ale na boisku nie wierze że zagrają na 100% bo zawsze jest w świadomości że nawet jak sie przegra to sie nic nie stanie.
Po za tym Rumuni mają olbrzymią motywacje i tym nadrobią braki techniczne,że bedą biegać,walczyć i grać na 101%.
Dzisiaj Rumuni po zaciętym meczu wygrają,szczególnie że w 2 poprzednich meczach pokazli że wcale takimi outsaiderami nie są i nie można ich lekceważyć.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Dokładnie. To co mówią trenerzy i piłkarze przed meczem trzeba traktować z dużym przymrużeniem oka. Nasi piłkarze przed kolejnymi meczami również dużo mówili. Na pewno Holendrzy się nie położą, ale w stykowych sytuacjach będą odpuszczać moim zdaniem, mają mniejszą motywację i myślami są już w ćwierćfinale, co zadecyduje o zwycięstwie zmobilizowanych Rumunów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

VS


⚽HOLANDIA-RUMUNIA
Typ : 1X
Kurs : 1,64 Bet-at-Home


Drugi mecz w grupie śmierci może jest w cieniu wydarzenia jakim jest pojedynek Italii z Francją, ale w tym spotkaniu możemy także oczekiwac ciekawego widowiska bo Rumuni wciąż walczą o awans a reprezentacja Pomarańczowych zagra dla swoich kibiców, a takze dla siebie. Dwa mecze w wykonaniu podopiecznych van Bastena to był popis ofensywnej gry Sneijdera czy Van Nistelrooya. Dzisiaj możemy ich nie zobaczyc jednak uważam ze Holandia ma na tyle wyrównany skład że róznicy w grze za wielkiej nie będzie. Przeciez na szpicy może zagrac Huntelaar szalenie skuteczny w barwach Ajaxu. Napewno niektórzy zawodnicy z pierwszego składu zostaną by wspomóc kolegów. A Rumuni? Cóż może i Mutu w ostatnim meczu strzelił gola Buffonowi ale po błedzie Zambrotty, później nie wykorzystal karnego. Chivu starał sie ale jak narazei nic wielkiego również nie gra. Rumuni są skupieni narazie na defensywie ale w tym meczu będą musieli się otworzyc z biegiem czasu co będzie woda na młyn dla Holendrów wyprowadzających zabójcze kontry. Napewno Donadoni i Domenech oczekują w tym meczu korzystnego wyniku w postaci chociaż remisu i ja takiego sie wlasnie spodziewam. Typ ten dla mnie jest bardzo pewny, a kurs 1,64 biorę z zamkniętymi oczami.
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Ja osobiście skłaniałbym się raczej ku x2.
Co z tego , że Holendrzy zapowiadaja walkę o trzy punkty ??? A co maja mówić ? Tak, oddamy ten mecz Rumunom za darmo? Mówią tak by uniknąć potem niepotrzebnych pretensji ze strony mistrzów i vicemistrzów świata. Typu, że to było celowe oddanie meczu.
A wiadomo , że raczej planując potencjalnych rywali w półfinale Oranje (oczywiście najpierw muszą sie tam dostać , w co nie wątpie osobiście) nie chcieli by sie spotkać z Fra i Ita, bo mogłyby się obudzic w dalszej fazie turnieju .
Dania ze Szwecją też sie nie pucowała , że ustawią wynik na 2:2 na ostatnim Euro 2004. Pretensje jednak były wtedy ze strony Włochów ( ale dowodów nie mieli) i teraz zapewne będzie podobnie ????
Takie jest moje zdanie na tema tego meczu ;)
 
Do góry Bottom