>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[GR. D] Rosja [2:0] Szwecja 18 IV

domel 49

domel

Forum VIP
Rosja - Szwecja
godzina: 20:45
stadion:
Innsbruck
kursy:
1: 2.60 -- X 3.20 -- 2: 2.60
bukmacher: BAH
Mecz o wejście do ćwierćfinału!! to będzie napewno emocjonujące spotkanie, obie drużyny wygrały z Mistrzami Europy i przegramy z mocna Hiszpania. Szwedzi przegrali dość pechowo tracąc bramkę w ostatnich minutach dlatego wedlug mnie maja minimalnie większe szanse na awans. Oczywiście chodzi tu o teoretyczne szanse bo gra obuch epik jest bardzo podobna. Jak potoczą sie losy tego spotkania? Rosja czy Szwecja? który z zawodników będzie bohaterem swojej drużyny?​
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
O wiele bardziej podobała mi się Rosja niż Szwedzi. Piłkarze trenera Guusa Hiddinka pokazali dobry ofensywny futbol, który wykorzystali Hiszpanie, a Grecy byli bez szans. Fantastyczna postawa pomocników Rosyjskich i napastnika Pawluczenki.

Szwedzi niczym wielkim mnie nie zaskoczyli, po raz kolejny okazało sie jak ważnym zawodnikiem dla Szwedów jest Zlatan, póki przeciwko Hiszpanom był na boisku, gra piłkarzy Larsa Lagerbacka opierała się na długich piłkach właśnie do napastnika interu. Potem było widać nie poradność graczy szwedzkich w ofensywie.

Jeśli Rosjanie wybiją grę z głowy Zlatanowi, to moim zdaniem nic im z pozostałych zawodników Szwedzkich w ofensywie nie grozi, a fantastyczne akcje i kontrataki Rosjan powinny znaleźć drogę do bramki strzeżonej przez Isakssona.

Jak dla mnie, z awansu jutro będą mogli cieszyć się Rosjanie.

Przypuszczalne składy:
Rosja: Akinfeev; Anyukov, Kolodin, Ignashevich, Zhirkov; Torbinsky, Semak, Zyrianov, Saenko; Arshavin, Pavlyuchenko.
Szwecja: Isaksson; Stoor, Mellberg, Hansson, Nilsson; Elmander, Svensson, Andersson, Ljungberg; Larsson, Rosenberg.

Może Was dziwić brak Ibrahimovicia, jak wyczytałem nie jest gotowy na granie pełnych 90 minut, dlatego trener Szwedów Lars Lagerback może skorzystać z jego usług dopiero w drugiej połowie. Poczekamy do jutra, żeby zobaczyć pełne składy.

Brawo dla Rosji !!!!!!!!
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
Spotkanie: Rosja vs Szwecja
Typ: Rosja strzeli pierwszego gola
kurs:1,80
bukmacher: STS

Analiza:
Dla obu ekip jest to spotkanie o awans do ćwierćfinałów (obie drużyny mają po 3 pkt). Rosja po wysoko przegranym meczu z Hiszpanami 1:4 jest bardzo zmotywowana. Uważam, żę Rosjanie jeszcze nie pokazali swoich pełnych możliwości na tym turnieju. Szwecja także ma silną drużynę. Myśle jednak że za Rosjanami bedzie przemawiać lepsze wyszkolenie fizyczne i długie utrzymywanie się przy piłce co przyniesie efekty w dobrze wyprowadzanych akcjach. Myśle, żę w tym meczu obie ekipu rzucą sie do ataku gdyż nie mają już czego bronić. Bardziej jednak przemawia za mną gra Rosjanów niż Szwedów. Ważnym czynnikiem jak dla mnie jest także fakt najwyższej średniej wieku w drużynie Szwecji na Euro (coś powyżej 30-stki). Drużyna Rosji ma o wiele młodszy skład i moim zdaniem zabiegają oni &quot;starych&quot; już Szwedów.
 
D 0

damafi

Użytkownik
Rosja-Szwecja

Według mnie dzisiejszy mecz a co za tym idzie awans uzyskaja Szwedzi. W moich oczach są oni lepsza drużyna niż Rosjanie.O wiele lepiej Szwecja wypadła w meczu z Hiszpania a niżeli Rosja.Co do meczu z Grekami to tez uważam że lepiej ten mecz zagrała Szwecja i dlatego według mnie sa Oni faworytem dzisiejszego spotkania.

Mój Typ:2-2,60
Bukmacher: bet-at-home
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Ja tutaj widze tylko jedą opcje, Szwecja!!!!, Rosja gra slabo, dostała konkretne baty od Hiszpanów, zwyciestwa nad słabeuszami grekami nawet nie chce mi sie komentowac, oni ich powinni pojechać ze 3:0 a ledwo wymeczyli te 1:0
Dziwą mnie te typy na kacapów, Szwecja jest dużo lepszym zespołem niz ruski i powinna ich bez problemów pojechać, oczywiscie kacapy mogą podjąć walke ale nie sądze zeby pokonali Szwecje, mój typ to Szwecja, jak kacapy powalczą może być remis, ale raczej takiej opcji nie przewiduje
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdania na temat tego spotkania mocno podzielone, a także i bukmacherzy nie mają jakiegoś znaczącego faworyta. Sam jednak do wygrania tego meczu, a tym samym do awansu typuję reprezentację Rosji. Dziś będzie ona wspierana przez wspaniałego Arshavina, który nie po to przyjeżdżał na turniej aby zagrać tylko w jednym meczu (pauzował w pierwszych dwóch za kartkę z eliminacji). Do tego po kontuzji może wrócić Pogrebnyak jest Zyrianow, Saenko. Trochę słabiej wygląda defensywa i ze Zlatanem moga miec dzis problemy, ale moim zdaniem to Sbrona wygra ten mecz i awansuje. Kurs bardzo dobry więc na pewno skorzystam.

mój typ: Rosja ✅ ✅ ✅
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no fakt zdania bardzo podzielone ale ja tez zaryzykuje tutaj typ na Szwecje. Wprawdzie Rosja bedzie miala tego swojego Arshavina ale on sam meczu nie wygra a nie sadze by reszta ruskow dala rade dobrze dysponowanym szwedom. Dla mnie przewazajacy jest fakt ze szwecja lepiej grala z Hiszpania i Grecja anizeli Rosja. Jezeli nie bedzie jakis walkow to Szwecja powinna ich spokojnie pojechac nawet z handicapem
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dla mnie rowniez zdecydowanie Rosja, bez Zlatana Szwecja nie bedzie grala tak do przodu od poczatku meczu. Tak bylo z Hiszpania, gdzie w pierwszej polowie z Ibra nawet przewazali, ale w drugiej juz mogli co najwyzej grac na remis. Na korzysc szwecji przemawia napewno doswiadczenie i lepsza organizcja gry w obronie, ale Rosja przewaza Szwecje dobrymi,szybkimi i kreatywnymi skrzydlowymi i warto zwrocic znow uwage na Pavluchenko i wracajacego Arshavina, ktorzy w tym meczu zrobia wszystko aby wkrecic w murawe juz nie tak zwinnych co kiedys 30-latkow ze Skandynawii. Rosja gra moim zdaniem z lekkoscia w ataku, i dzisiaj napewno swoje atuty beda chcieli szybko wykorzystac.
moje typy: Rosja ✅✅ i under 2.5✅✅
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
z tych dwóch ekip też zdecydowanie lepiej wypadła dla mnie Rosja i dzisiaj są moim faworytem. Ofensywnie usposobione drużyny zapewnią z pewnością spore emocje. Stawka meczu - awans do dalszej gry, dlatego na pewno zobaczymy sporo ciekawych akcji i mam nadzieję kilka ładnych bramek. Jak dla mnie dzisiaj celuje w tym meczu w over no i wygrana Rosji. Powodzenia:jezora:
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs

Mecz o awans stoczą dzisiaj reprezentacje Rosji i Szwecji, obie ekipy zdobyły po 3 pkt. w pierwszych dwóch meczach wygrywając z Grecją oraz przegrywając z Hiszpanią, jednak lepiej z tych dwóch pojedynków wyszli Szwedzi którzy pokonali Grecję 2:0 oraz przegrali z Hiszpanią 2:1 przy czym Rosjanie pokonali Greków 1:0 i przegrali dość wysoko z Hiszpanią 4:1. Tak więc jak widzimy Szwecji do awansu potrzebny jest tylko remis bo mają lepszy bilans bramkowy. W obu drużynach zabraknie kluczowych graczy, u Szwedów - Zlatana Ibrahimowicza a w drużynie Rosji Pogrebnyaka i Arshavina choć ten drugi powinien już być w kadrze ponieważ On pauzował za czerwoną kartkę jednak trener uznał że w pierwszej jedenaste wyjdzie Roman Pavlyuchenko który w dwóch pierwszych meczach pokazał że jest w bardzo wysokiej formie. Typując tutaj zwycięzce było by samobójstwem ponieważ i Rosja i Szwecja to są drużyny nieobliczalne, jednak ja bym tutaj stawiał bardziej na Rusków którzy pokazali nie raz jak się gra a brak Zlatana u Szwedów może być bardzo duży bo chociaż Larson jest nadal dobry to już nie pokazuję tego co jeszcze kilka lat temu i widać że jest wolniejszy, dużo wolniejszy. Ja w tym meczu stawiam over z kilku powodów. Pierwszym z nich jest ... Pavlyuchenko, jest to chłopak który w jednym meczu może strzelić 3 bramki a w drugim chociaż mając kilka dogodnych sytuacji nie strzelić żadnej, przykład takiego meczu był z Grekami gdzie ten chłopak miał kilka dobrych akcji jednak żadnej bramki nie potrafił strzelić, myślę że dziś będzie przełamanie ponieważ będzie chciał on pokazać kibicom na co go stać :] Drugim powodem jest niezbyt dobra obrona Rosji, pokazali to w meczu z Hiszpanią kiedy to stracili 4 bramki a trener Hiddink porównał ich nawet do Jopa :] :p a że Szwedzi mają także kilku niezłych zawodników myślę że to wykorzystają i strzelą bramkę. Kiedy już Szwedzi będą mieli strzeloną bramkę Rosji nie pozostanie nic tylko postawić na ofensywę i albo strzelą albo stracą. Nie wiem czy do Was to przemawia do mnie zdecydowanie i dzisiaj stawiam Over 2,5 :spokodfhgfh:
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Króciutko o tym meczu Szwecja to solidny zespół trzymający poziom grają twardą dosyć szybko nie tracą głupio piłek do tego fizycznie są dobrze przygotowani mocno wyglądają skrzydła Ljumberg + Wilhelmson oni są motorem napędowym tego zespołu a co do Rosji hmm .. z ich gry podoba mi się ich łatwość dochodzenia do sytuacji bramkowej fizycznie dużo nie odstają od swoich rywali minusem wielkim jest wykańczanie tych ładnie wypracowanych akcji widać bardzo wyraźnie że brakuje drużynie Pogrebniaka jego zastępca Pawluchenko który lekko mnie zawodzi mimo że ma talent nie wykorzystuje go w 100% z dwa razy mógł podać wychodzącemu sam na sam zawodnikowi i wykończył akcje sam albo lekkim strzałem albo tracąc piłkę.uważam Rosjanie powoli będą sie rozkręcać na tych mistrzostwach i mogą dość do 1-4 chociaż z Holandią będzie ciężko w 1-8 kto wie...
mój tym ROSJA jak wygra to wysoko + 1.5 Po ładnym kursie;)
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Rosja - Szwecja ✅
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Na Tivoli-Neu Stadion w Innsbrucku Frank de Bleeckere poprowadzi spotkanie w Grupie D, w którym, prowadzona przez doświadczonego Guusa Hiddinka, reprezentacja Rosji zmierzy się z reprezentacją Szwecji, której selekcjonerem jest, równie doświadczony, Lars Lagerbäck.
Obie drużyny zgromadziły do tej pory po 3 punkty, ale to piłkarze z Półwyspu Skandynawskiego są bliżej awansu mając lepszy bilans bramkowy. W tej sytuacji Rosjanie, aby awansować do dalszych gier, muszą odnieść zwycięstwo, w przeciwieństwie do Szwedów, którym do szczęścia wystarczy remis.
W drużynie Trzech Koron zabraknie kontuzjowanego lidera drużyny - Zlatana Ibrahimovica, co niewątpliwie jest poważnym osłabieniem.
Moim zdaniem do ćwierćfinałów awansują piłkarze Zbornej, którzy pogodzili się już z brakiem Pavla Pogrebniaka i w meczu z Grecją pokazali się z bardzo dobrej strony.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Byłem pod ogromnym wrażeniem gry Rosjan. Chodzili jak przecinaki widac że ta drużyna jest świetnie przygotowana motorycznie do tej imprezy. Świetnie grali obrońcy którzy nie dopuszczali do sytuacji podbramkowych dla rywali. W pomocy świetnie zadania defensywnego pomocnika spełniał Semak, w ofensywie rządził i dzielił Arszavin na boku bardzo podobał mi się Zhirkov który ma bardzo dobrą lewą nogę. W ataku Pavluczenko który jest dobrym napastnikiem ale ma jedną wadę i to dużą marnuje świetnie okazje.
Rosja naprawdę byłą zespołem zdecydowanie lepszym od Szwecji i wygrała zasłużenie
 
Do góry Bottom