• Witamy na bukmacherskie.com

• Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

KONKURS: Austria - Polska [1. kolejka kwalifikacji Euro 2020] do wygrania 15 freebetów!

1. Betrally

gra bukmacherska

Temat na forum 'Kącik Ogólnobukmacherski' rozpoczęty przez stev, Marzec 9, 2019.

Więcej tematów od stev
    1. stev Nowy użytkownik

stev
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Pewnie jako jeden z nielicznych osób na forum typuję zakłady bardziej dla zabawy niż żeby wygrać. To też uzależnienie i przez te ponad 10 lat wydałem niezłą sumę aczkolwiek gdybym palił papierosy to straciłbym poza zdrowiem dużo więcej ( to takie usprawiedliwienie ;) )
      Dla mnie obstawianie to rozrywka a w trudniejszych momentach mojego życia oderwanie od problemów. przeważnie gram taśmy za najniższe możliwe stawki a więcej niż 50 zł postawiłem sporadycznie jedynie na kontry.
      No i pytanie z tematu. Pare lat temu była strona, na której można było obstawiać za wirtualne pieniądze. Może jest coś takiego obecnie? Marzy mi się strona, gdzie można by było wykupić ( a co jest fun to i można zapłacić ;) ) za stosunkowo niewielkie pieniądze powiedzmy 1000 jednostek i bawić się jakiś czas. Ja tak robię od początku z bonusami dawanymi przez buki od wpłaty ale to jednak i tak drogo wychodzi.

2. ranczo0123 Moderator

ranczo0123
      Polubienia:
      1289
      Reputacje:
      3993
      Na bet at home masz na gorze po prawej "logowanie jako gosc" i mozesz sobie grac za wirtualne pieniadze. Nie wiem czy o to dokladnie chodzilo ale nic innego mi nie przychodzi do glowy.

3. stev Nowy użytkownik

OP
      OP
      stev
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      dzięki, nie wiedziałem o tej możliwości. Fajna sprawa, bo można ułożyć swój kupon i potem sprawdzić jego skuteczność. Trzeba tylko pamiętać kiedy był puszczony kupon bo wszystko trafia do jednego wora.
      Jednak "budżet" trzeba prowadzić w jakimś excelu.

4. Adriannoo Użytkownik

Adriannoo
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Kartka, długopis wystarczy

5. stev Nowy użytkownik

OP
      OP
      stev
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      pewnie, że wystarczy
      mnie się jednak marzy taka strona bukmacherska z indywidualnym kontem ale bez wydawania za dużej ilości pieniędzy. Pewnie marzenie niszowe ;)

6. Adriannoo Użytkownik

Adriannoo
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Nie rozumiem o Ci chodzi

7. wilander Nowy użytkownik

wilander
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Chodzi o fikcyjnego bukmachera, gdzie grasz za wirtualną walutę.
      Poszukałem u wujka google i znalazło coś takiego: https://typer.wp.pl/

(jeżeli nie można podawać na forum linków to przepraszam i proszę o usunięcie linku)

8. Adriannoo Użytkownik

Adriannoo
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Po co komu wirtualny Bukmacher, tego nie rozumiem.....

9. stev Nowy użytkownik

OP
      OP
      stev
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      no niezupełnie to to o co mi chodzi, ale dzięki
      --- Odpowiedź dołączona, Marzec 14, 2019, Czas odpowiedzi: Marzec 14, 2019 ---
      żeby się bawić nie tracąc kasy. To takie piwo bezalkoholowe ;)

10. Adriannoo Użytkownik

Adriannoo
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      To szukaj portali strikte typerskich bądź typuj tu na forum, z tego co widzę są tu fajne nagrody ;)

Poleć forum