>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra po kursach 1.01

maniol 0

maniol

Użytkownik
Witam, chcę rozpocząć grę w betfair, mianowicie mam plan wpłacić 50 euro i jechać po 10 zakładów dziennie za całą stawkę jaką wygram po kursach 1.01. Teraz mam pytanie co się stanie jak postawię np. over 0.5 gola po kursie 1.09 a co jeśli po kursie 1.11 ?
Poniżej obrazek:
http://i44.tinypic.com/ww19ua.png
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
1,11 to najwyższy możliwy kurs po jakim możesz zagrać over 0,5 gola a 1,09 to najniższy w danej chwili. Kwota poniżej pokazuje za ile ludzie postawili zakład przeciwny under 0,5 gola czyli za ile Ty &quot;możesz się o to założyć&quot;.
PS. Odradzam Ci takie granie. Zorientuj się jak to jest z prowizją którą pobiera Betfair...
 
V 256

vernix

Użytkownik
1,11 to najwyższy możliwy kurs po jakim możesz zagrać over 0,5 gola a 1,09 to najniższy w danej chwili. Kwota poniżej pokazuje za ile ludzie postawili zakład przeciwny under 0,5 gola czyli za ile Ty &quot;możesz się o to założyć&quot;.

PS. Odradzam Ci takie granie. Zorientuj się jak to jest z prowizją którą pobiera Betfair...
Betfair pobiera prowizję od wygranych netto z danego rynku. Grając tak raczej nie łapałby się na opłaty premium, więc koszty są groszowe. Chyba, że o czymś nie wiem ;)
 
maniol 0

maniol

Użytkownik
Jeden ziomek na forum tak gra ale zaczął od 5 dolarów i w tej chwili już ma 56 dolców, chodziło mi po prostu jakie skutki będą gdy postawię na 1.09 a jakie gdy na 1.11 żebym nie miał zonka, że zakładu mi nie przyjmie albo jakoś stracę forsę...
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Zakład Ci przyjmie do kwoty, którą masz podaną pod kursem. Kursy się zmieniają dlatego jest kilka opcji bo rynek reaguje na sytuację na boisku, więc gdy np gospodarze cisną a czas ucieka to kurs na over 0,5 będzie spadał czyli już nie będziesz miał 1,11 tylko np 1,05 stąd opcja że możesz to zagrać wcześniej - w tym momencie rynek oferuje Ci takie kursy, oczywiście nie ma sensu grać po 1,09 gdy jest dostępny kurs 1,11
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maniol 0

maniol

Użytkownik
Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, czyli będę brał najwyższy kurs bo taki będzie najbardziej opłacalny, lepiej faktycznie walnąć te 50 euro na kurs 1.10 niż na 1.01...
 
zaparzczaju 2

zaparzczaju

Użytkownik
mam pytanie związane ze stawkowaniem jeśli konto prowadzone jest w $ jest jakiś limit stawki na zakład? czy moge postawic sobie np. za 5 tys $ czy jest limit np do 999.99$
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mam pytanie związane ze stawkowaniem jeśli konto prowadzone jest w $ jest jakiś limit stawki na zakład? czy moge postawic sobie np. za 5 tys $ czy jest limit np do 999.99$
Czy uważasz, że to pytanie jest odpowiednie do tego tematu?
Forum to nie jest jeden wielki plac, że każdy może w każdej części tego placu coś podrzucić.
Należało to pytanie skierować w odpowiednim temacie, jeśli takiego nie ma to założyć samemu.
Limit stawki jest jedynie ograniczony tym, czy ktoś po drugiej stronie jest chętny aby przyjąć taką stawkę.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Jeden ziomek na forum tak gra ale zaczął od 5 dolarów i w tej chwili już ma 56 dolców, chodziło mi po prostu jakie skutki będą gdy postawię na 1.09 a jakie gdy na 1.11 żebym nie miał zonka, że zakładu mi nie przyjmie albo jakoś stracę forsę...
Jesli zagrasz za 1,11 np. za 100€ a na rynku jest dostępne za 1,11 60€ to przyjmie ci 60 a reszta będzie &quot;czekać&quot;. Jak postawisz na 1,09 to postawi ci NAJPIERW za 1,11 (te przykładowe 60€) potem 1,1 ((załóżmy że jest na rynku 30€ to 30) a resztę (jeśli wystarczy kasy na rynku za 1,09. Nie możesz zagrać za 1,09 kiedy na rynku jest wyższa oferta - bo system ci przyjmuje zakłady od najwyższego.
 
Do góry Bottom