>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra polityczno-społecznościowa w przeglądarce

aman 139

aman

Użytkownik
Witam!

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w wirtualnej polityce, zobaczyć jak to jest rządzić mini-państwem, a zarazem tworzyć polską społeczność w grze, to zapraszam do e-Sim.

Gra polega na byciu obywatelem Polski w międzynarodowej społeczności. Oczywiście obywatelstwo możemy zmienić, ale trzeba się ubiegać o to do zagranicznych rządów. Możemy pracować, podróżować po całym świecie i oczywiście walczyć dla dobra swojego kraju. Co miesiąc są wybory do partii/kongresu/na urząd prezydenta.

Możemy także prowadzić własną firmę, spółkę, czy też grupę bojową i aktywnie udzielać się, będąc redaktorem gazet.


W ciągu dwóch miesięcy zbudowaliśmy potęgę, podbijając Ukraińców, Francuzów, Niemców, Szwajcarów, Holandię i Białoruś. Niestety aż 9 państw sprzymierzyło się przeciwko nam i w tej chwili bronimy się przed dokonaniem rozbioru. Z tego względu potrzebujemy nowych, licznych graczy, którzy wesprą swój kraj!


Zarejestrować możecie się tutaj:
http://antica.e-sim.org/lan.38388/

Jest to mój link do gry. Tworząc konto z niego, automatycznie jesteście przydzielani do mojej listy znajomych i mogę dalej tłumaczyć o co chodzi i pomagać w pierwszych krokach.
 
Do góry Bottom