>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

gra przez VPN

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Które firmy bukmacherskie akceptują grę przez VPN. Chodzi mi o firmy które nie robią problemów przy wypłacie jeżeli wcześniej korzystało się z VPN logując się na ich stronie. Przeglądając forum wyczytałem, że korzystanie z VPN może spowodować wstrzymanie wypłaty a nawet blokadę konta. Jak to jest w praktyce ?
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Chodzi mi o to aby być anonimowym. Chcę być pewny, że nie będzie możliwości aby mój dostawca internetu wiedział gdzie się loguję. Jestem zielony w tych sprawach ale VPN wydaje się być najpewniejszy w dzisiejszej sytuacji.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Które firmy bukmacherskie akceptują grę przez VPN. Chodzi mi o firmy które nie robią problemów przy wypłacie jeżeli wcześniej korzystało się z VPN logując się na ich stronie. Przeglądając forum wyczytałem, że korzystanie z VPN może spowodować wstrzymanie wypłaty a nawet blokadę konta. Jak to jest w praktyce ?
jak bedziesz zmienial VPN na rozne kraje to na pewno ci zablokuja ja gralem na betssonie i nie bylo problemu z wyplata na skrilla logowalem sie ciagle z vpn jednego kraju
 
Do góry Bottom