>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra u wielu bukow

S 0

sokkubus

Użytkownik
Mam takie ogólne pytanie do ludzi którzy grają u wielu bukow

Trzymacie troche pieniędzy u każdego buka?

Czy przerzucacie za pomocą Moneybookers itp jak znajdziecie gdzieś jakiś ciekawy zakład z dobrymi kursami i akurat tam nie macie pieniedzy?
 
S 0

sokkubus

Użytkownik
ale bardziej mam takie pytanie

czy korzystacie z uslug 10-20 bukmacherow i przerzucacie ciagle pieniadze przez moneybookers, czy bardziej z 2-3 i na kazdym macie jakas tam sume : )
 
waska 131

waska

Użytkownik
Ja osobiście mam konta na około 20 bukach , i gram tam gdzie mam najwiekszy kurs , lub najbardziej &quot;pewne&quot; według mojej oceny pary (żużel,biathlon). Troche pytania banalne zadajesz, masz mb więc możesz sprawnie i szybko wysyłać jak i wypłacać z buków
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ciężko jest przerzucać kasę z buka do buka, jak piszesz z tego prostego powodu, że niekiedy na tą kasę trzeba trochę poczekać. By więc móc obstawić zakład u danego buka w dowolnym czasie, najlepiej mieć u niego zdeponowane jakieś pieniądze.

Dla przykładu czas oczekiwania na wypłatę środków u wybranych buków:

Expekt ▶ do 24 h
Bet 365 ▶ do 24 h
Tobet ▶ od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
BetGun ▶ dwukrotnie w ciągu doby - ok. godziny 9 rano i wieczorem
William Hill ▶ do 24 h
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tak, ale chcesz grać całym kapitałem jakiś zakład? Albo nawet 20%? To życzę powodzenia ;)
Ja podam troszkę inny przykład, bo pokerowy, ale mój kolega z Czech ;) umieścił całego bankrolla w Full Tilt Poker, i stracił tą kasę gdy room padł. Od tej pory zarządza bankrollem w inny sposób.
W ogóle problem dziwny, w Polsce nie można grać na necie, tylko w naziemnych, więc trzymasz kasę po prostu w portfelu i po problemie ????
 
Do góry Bottom