>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gra u zagranicznych buków

F 0

fakekalidor

Użytkownik
Witam, mam kilka pytań do osób, które są dobrze zorientowane w temacie gry u zagranicznych bukmacherów.
1. Jakie jest prawdopodobieństwo wykrycia przez US mojej gry na zagranicznych bukach, jeżeli będę grać przez Ecopayz i wypłacać kwoty miesięcznie ok 1000-1500 zł? Ewentualnie wpłacać ok 500 zł jak coś pójdzie nie tak.
2. Gra tylko i wyłącznie przez telefon i na internecie mobilnym, czasami Wi-Fi. Gra poprzez strony i aplikacje mobilne. Czy operator może/ma prawo zgłosić to, że wchodzę na strony w Polsce blokowane/nielegalne?
3. Ewentualne konsekwencje za grę?
4. Czy zagraniczny bukmacher może wysłać/udostepnić na żądanie dane osób odpowiednim organom?
Wiem, wiem jest dużo takich tematow, ale niestety są ona tak bardzo sprzeczne, że może teraz ktoś konkretnie pomoże. Chciałbym aby głos zabierały osoby, które grają i orientują się w temacie lub są prawnikami/innymi zorientowanymi w temacie bardzo dobrze.
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam, mam kilka pytań do osób, które są dobrze zorientowane w temacie gry u zagranicznych bukmacherów.
1. Jakie jest prawdopodobieństwo wykrycia przez US mojej gry na zagranicznych bukach, jeżeli będę grać przez Ecopayz i wypłacać kwoty miesięcznie ok 1000-1500 zł? Ewentualnie wpłacać ok 500 zł jak coś pójdzie nie tak.
2. Gra tylko i wyłącznie przez telefon i na internecie mobilnym, czasami Wi-Fi. Gra poprzez strony i aplikacje mobilne. Czy operator może/ma prawo zgłosić to, że wchodzę na strony w Polsce blokowane/nielegalne?
3. Ewentualne konsekwencje za grę?
4. Czy zagraniczny bukmacher może wysłać/udostepnić na żądanie dane osób odpowiednim organom?
Wiem, wiem jest dużo takich tematow, ale niestety są ona tak bardzo sprzeczne, że może teraz ktoś konkretnie pomoże. Chciałbym aby głos zabierały osoby, które grają i orientują się w temacie lub są prawnikami/innymi zorientowanymi w temacie bardzo dobrze.
1. Wykrywalnosc takiego nikczemnego czynu z tak znikomym obrotem finansowym wynosi 0-1%
2. Operator ma za zadanie stosowac sie do rejestru domen zakazanych i je blokowac. Tylko tyle. Nie maja takich dlugich macek zeby zobaczyc kto gdzie wlazi. Po za tym wejscie na strone nie oznacza gry. Kiedys wyciekl material z siedziby sts jak jakis prezes przed kamera opowiadal o czyms a w tle na monitorku kto bystrzejszy mogl zauwazyc odpalona stronke bet365. Oczywiscie akcja sie dziala po zablokowaniu beta u nas dlatego stski uzywaly vpna zeby podgladac konkurencje.
3. Ciezkie kamieniolomy na Kaukazie. A tak na serio to sobie poczytaj w necie.
4. Niby tak ale w jaki niby sposob organy by wiedzialy do jakiego buka sie zglosic skoro wszystko chcesz robic przez eco. Chyba, ze sam sie wsypiesz. Po za tym Plichta z Amber Gold przelewal sobie miliony po roznych kontach i nikt sie tym nawet nie zainteresowal. Myslisz, ze takim byle gownem ktos bedzie sie chcial zajmowac i do tego beda tacy sprytni zeby ogarniac temat? Watpie..
 
F 0

fakekalidor

Użytkownik
1. Wykrywalnosc takiego nikczemnego czynu z tak znikomym obrotem finansowym wynosi 0-1%
2. Operator ma za zadanie stosowac sie do rejestru domen zakazanych i je blokowac. Tylko tyle. Nie maja takich dlugich macek zeby zobaczyc kto gdzie wlazi. Po za tym wejscie na strone nie oznacza gry. Kiedys wyciekl material z siedziby sts jak jakis prezes przed kamera opowiadal o czyms a w tle na monitorku kto bystrzejszy mogl zauwazyc odpalona stronke bet365. Oczywiscie akcja sie dziala po zablokowaniu beta u nas dlatego stski uzywaly vpna zeby podgladac konkurencje.
3. Ciezkie kamieniolomy na Kaukazie. A tak na serio to sobie poczytaj w necie.
4. Niby tak ale w jaki niby sposob organy by wiedzialy do jakiego buka sie zglosic skoro wszystko chcesz robic przez eco. Chyba, ze sam sie wsypiesz. Po za tym Plichta z Amber Gold przelewal sobie miliony po roznych kontach i nikt sie tym nawet nie zainteresowal. Myslisz, ze takim byle gownem ktos bedzie sie chcial zajmowac i do tego beda tacy sprytni zeby ogarniac temat? Watpie..
Dzięki, coś trzeba pomyśleć o grze u sąsiadów. Jakiego buka polecasz z aplikacja na telefon u aktywnym cash outem? Czy kompletnie nie siedzisz w temacie?
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Porównywałem ostatnio kursy na Unibet z fortuną. Rewelacji nie ma. 3 razy sprawdzalem po 3-5 spotkań na kuponie. Fortuna wypadała lepiej mimo podatku. To jak to w końcu jest?
I tu jest podstawowy błąd, jeśli sprawdzasz 3-5 spotkań na kuponie to dużej różnicy nie zauważysz, nawet mimo podatku, tylko czy grając tyle zdarzeń na kuponie jesteś w stanie być na przestrzeni roku na plusie? Jeśli tak to nie ma tematu. Porównaj granie singlami (według mnie jedyna możliwość wygrywania na dłuższą metę) lub max dublami i wtedy zauważysz różnicę.
Zresztą wracając do tematu, dużo zależy od tego jaką dyscyplinę i jaki rodzaj zdarzeń chcesz w głównej mierze obstawiać, są porównywarki kursów więc tam zobacz co dla Ciebie będzie najlepsze, jak dla mnie betsafe=betsson &gt; unibet
 
przemu321 783

przemu321

Użytkownik
Cz
Witam, mam kilka pytań do osób, które są dobrze zorientowane w temacie gry u zagranicznych bukmacherów.
1. Jakie jest prawdopodobieństwo wykrycia przez US mojej gry na zagranicznych bukach, jeżeli będę grać przez Ecopayz i wypłacać kwoty miesięcznie ok 1000-1500 zł? Ewentualnie wpłacać ok 500 zł jak coś pójdzie nie tak.
2. Gra tylko i wyłącznie przez telefon i na internecie mobilnym, czasami Wi-Fi. Gra poprzez strony i aplikacje mobilne. Czy operator może/ma prawo zgłosić to, że wchodzę na strony w Polsce blokowane/nielegalne?
3. Ewentualne konsekwencje za grę?
4. Czy zagraniczny bukmacher może wysłać/udostepnić na żądanie dane osób odpowiednim organom?
Wiem, wiem jest dużo takich tematow, ale niestety są ona tak bardzo sprzeczne, że może teraz ktoś konkretnie pomoże. Chciałbym aby głos zabierały osoby, które grają i orientują się w temacie lub są prawnikami/innymi zorientowanymi w temacie bardzo dobrze.
Ja używam Betssona, wypłata Ecopayz, żadnych problemów. Prawdopodobieństwo zwiększone, kiedy suma wpływów miesięcznych będzie &gt; 15k PLN. W przypadku problemów z internetem mobilnym proponuję NordVPN - wykupiłem roczną subskrypcję, dziala bez zarzutu na telefonie i laptopie.
 
Do góry Bottom