>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra w kasynie centrebet

jabba 36

jabba

Użytkownik
Ciekawe jak długo będziesz na plus. Życzę Ci jak najlepiej, ale mam nadzieje że jak wtopisz to też się pochwalisz ;)
@marasking policz sobie procent składany 5 % dziennie od 50 zł i zobaczysz jak szybko można się wybudować ;)
pozdrawiam
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Jabba znalazłem wzór na wikipedii, ale szkolne lata mam daleko za sobą i nie pamiętam dokładnie jakie działanie trzeba zrobić , ale żeby uzbierać 200 tys potrzeba około 170dni .

200.000 = 50X (1,05) ^n , n oblicza sie chyba jakos logarytmem, ale nie pamiętam dokładnie jak.
Chyba zaczne grać tą metoda.
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Jabba znalazłem wzór na wikipedii, ale szkolne lata mam daleko za sobą i nie pamiętam dokładnie jakie działanie trzeba zrobić , ale żeby uzbierać 200 tys potrzeba około 170dni .

200.000 = 50X (1,05) ^n , n oblicza sie chyba jakos logarytmem, ale nie pamiętam dokładnie jak.
Chyba zaczne grać tą metoda.
Szkolne lata też mam dawno za sobą ale od czego jest excel ????
Problem w tym że nie znam systemu który przynosi regularne zyski :;/:
 
R 0

rebmar

Użytkownik
ogólnie grałem rożnie ale jak wypadło 10 razy czarne zaczolem stawiac na numery czarne a pozniej juz samo się stało ????
 
gumis777 0

gumis777

Użytkownik
Jakiego softu ;) masz tam skrypt który losuje ???? i raczej nie jest od do złamania ????
WoW A soft to niby co to jest .
wszystko jest do zlamania to tylko program,dlatego min sa aktualizacje co jakis czas robione
Oczywiscie gdyby to bylo takie proste to kasyna by splajtowaly.
 
Do góry Bottom