>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra z Ukrainy, czy ktoś próbował ?

uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
W związku z ustawą i blokowaniem płatności zastanawiałem się jak wygląda gra z terytorium Ukrainy ( do granicy mam bardzo blisko więc dla mnie byłoby to najlepsze wyjście), czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? Z tego co widzę większość buków pozwala na rejestrację z Ukrainy, ciekawe tylko jak patrzą na grę, czy nie ma bardzo małych limitów itd.
Nie wiem również jak wygląda weryfikacja konta, czy mogę grać na swoje dane ( Polski dowód, Polski adres) z terytorium Ukrainy, co prawa jestem Polakiem ale tymczasowo przebywam na Ukrainie i loguje się z IP Ukraińskiego, czy orientuje się ktoś czy potrzebne są jakieś dodatkowe weryfikacje, czy może trzeba mieć dokumenty na jakiegoś obywatela Ukrainy i na niego zakładać konta i grać ?
I czy ktoś wie jakimi w ogóle dokumentami posługują się mieszkańcy Ukrainy ? u nich to chyba najważniejszy Paszport, niby mają też jakieś dowody osobiste ale sam nie wiem czy u nich ktoś się tym posługuje.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Zazwyczaj wymagane jest potwierdzenie adresu i osoby. Więc polski dowód osobisty lub paszport będzie ok, natomiast co do adresu to nie wiem jaki masz pomysł. Zazwyczaj potwierdzeniem adresu jest konto bankowe, ale nie wiem jak tam z ukraińskimi bankami jest.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
W związku z ustawą i blokowaniem płatności zastanawiałem się jak wygląda gra z terytorium Ukrainy ( do granicy mam bardzo blisko więc dla mnie byłoby to najlepsze wyjście), czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie w tym temacie ? Z tego co widzę większość buków pozwala na rejestrację z Ukrainy, ciekawe tylko jak patrzą na grę, czy nie ma bardzo małych limitów itd.
Nie wiem również jak wygląda weryfikacja konta, czy mogę grać na swoje dane ( Polski dowód, Polski adres) z terytorium Ukrainy, co prawa jestem Polakiem ale tymczasowo przebywam na Ukrainie i loguje się z IP Ukraińskiego, czy orientuje się ktoś czy potrzebne są jakieś dodatkowe weryfikacje, czy może trzeba mieć dokumenty na jakiegoś obywatela Ukrainy i na niego zakładać konta i grać ?
I czy ktoś wie jakimi w ogóle dokumentami posługują się mieszkańcy Ukrainy ? u nich to chyba najważniejszy Paszport, niby mają też jakieś dowody osobiste ale sam nie wiem czy u nich ktoś się tym posługuje.
Zależy u kogo chciałbyś grać, jeśli Bet365 to tam normalnie na polski dowód się zarejestrujesz tylko limit na start to 1/5 czasami 1/6 podstawy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
BET365 nawet nie biorę pod uwagę, ten buk jest mało istotny dla mnie, ale swoją drogą ciekawe dlaczego Ukraina ma mniejsze limity niż my, dla mnie niezrozumiałe to w ogóle.
Bardziej chodziło mi o ogólne podejście buków do weryfikacji w takich sytuacjach że łączysz się z IP np: z Ukrainy, masz dowód PL, a rachunek na media to wiadomo że z załatwieniem tego nie ma problemu.
 
Do góry Bottom