>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Graj Grubo + Obrót bonusu

J 0

jarni5

Użytkownik
Cześć, mam pytanie.
Na totolotku jest promocja, że nie odciągają podatku przy graniu od pewnej stawki i kursu &gt;2,0. Nigdy nie miałem tam konta i łapię się na bonus 100%. Mam pomysł poobracania bonusu:
W skrócie warunki są takie:
-Wpłacam 1 000 zł, dostaje 1 000 zł
- Musze obrócić 3x(bonus+depozyt)=6 000 zł obrotu.
- gramy tylko wtorek,środa, czwartek, piątek, żeby ominąć podatek - wtedy obowiązuje promocja
- płaska stawka 100 zł, kursy &gt;2 (taki wymóg kursowy, by była promocja bez podatku oraz liczył się obrót) gramy single z piłki kopanej
- średnia marża kursowa obliczona na podstawie kilku zakładów u tego buka - 8%
Zgodnie z wysokością marży i wymaganym obrotem. 6000 *0,92 = 5520 zł - tyle powinno wrócić z zakładów przy założeniu, że będę miał skuteczność 50/50, czy tam zerowe szczęście. Czyli tracimy 480 zł i finalnie powinno po 60 kuponach być na koncie 1520 zł, czyli około 500 na +++.
Co sądzicie o tym planie? Czy według Was wypali? ;)
Czy może macie lepsze pomysły na obrót bonusem na takich warunkach?
Jeśli są gdzieś błędne założenia, to proszę o poprawienie mnie.
Pozdrawiam
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie chce mi się szukać i dopytywać, ale:
3.18. Zakłady zawarte za bonus z innych promocji nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu &quot;Bonus na start 1000 zł&quot; i odwrotnie.
Także dowiedz się czy aby na pewno typy zagrane bez podatku wliczą się do obrotu bonusu.
 
C 0

cinek1234

Użytkownik
Korzystałem z bonusa 1000 zł 2-3 tygodnie temu...
Promocja Gram Grubo liczy się do obrotu , jeśli grasz za środki z konta depozytowego.
Jeśli zagrasz za środki bonusowe kupon będzie obciążony 12 % podatkiem, mimo ze spełni warunki promocji Gram Grubo
W sekcji &quot;moje konto&quot; można sprawdzać aktualny obrót klikajac w przycisk &quot; odśwież&quot;
Pamiętaj że obrót ( 3x depozyt+bonus) liczy się od momentu pierwszego zakładu za środki bonusowe.
 
J 0

jarni5

Użytkownik
No dobra, ale trzeba zrobić obrót 3x depozyt + bonus, czyli dla 1000 zł, trzeba obrócić 6000. Czy w tych 6000 3k musi być z depozytowego i 3k z bonusowego? Czy np. moge obrócić 5x depozyt i 1xbonus? Jak to jest?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No dobra, ale trzeba zrobić obrót 3x depozyt + bonus, czyli dla 1000 zł, trzeba obrócić 6000. Czy w tych 6000 3k musi być z depozytowego i 3k z bonusowego? Czy np. moge obrócić 5x depozyt i 1xbonus? Jak to jest?
sam sobie odpowiedziałeś w pierwszym zdaniu, że musisz obrócić 3x depozyt + 3x bonus, nie obrócisz bonusem to Ci go nie dopiszą do salda głównego. Za depozyt możesz przecież grać wszystko, nie tylko do obrotu.
 
Do góry Bottom