>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix (11) Polski - Bydgoszcz, godzina 19:00

Status
Zamknięty.
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
no nie koniecznie, mimo iż w tym sezonie AJ nie brylował na torach w Polsce ( z tego co pamiętam w zeszłym też nie było furory ) to jednak w GP potrafi pojechać na poziomie. Ponadto wystarczy zobaczyć na zeszłoroczny wynik AJ w bydzi -11 pkt w fazie zasadniczej , a Bombera tylko 3 punkty w całym turnieju. Wiem że w tym sezonie Chris reprezentuje całkiem inny poziom , lecz wynik tutaj może być różny
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Oprócz podanego H2H Kołodzieja i zwycięstwa Golloba gram następujące zdarzenia.
Jarosław Hampel - Jason Crump @ 1,65 Tobet ▶ 6-6
Dlaczego Jarek? Wystarczy spojrzeć jak na torze w Bydgoszczy radzi sobie Jason Crump krótko mówiąc nie lubi tego toru, od kiedy pamiętam ma trudności z dostaniem się do półfinałów. Może sytuacja jest inna niż w ubiegłych latach bo Jason jedzie o srebrny medal jednak uważam że Jarek będzie dzisiaj górą w pojedynku między tymi zawodnikami i to on będzie wicemistrzem świata.
Nicki Pedersen - Chris Harris @ 1,70 Betsafe ⛔ 13-13
Statystyki Nickiego Perdersena na torze w Bydgoszczy są bardzo dobre a mianowicie 2 zwycięstwa 1 drugie miejsce i 2 trzecie. Nicki zawsze dobrze sobie radzi na bydgoskim owalu, czego nie można powiedzieć o Chrisie Harrisie który jest słaby w Bydgoszczy i potwierdził to w ub. roku zdobywając tylko 3 punkty. Może obecnie formę lepszą prezentuje Bomber ale Nicki ma coś do udowodnienia i pokazania jak jeździ stary Nicki Pedersen. Uważam że stać go dzisiaj na awans do finału a tam może wszystko się zdarzyć.
Greg Hancock - Chris Holder @ 1,35 @ betsafe ✅
Przyznam się że lubię Grega i może dlatego taki typ na dzisiaj. Ale poza sympatią do tego zawodnika uważam że będzie dzisiaj czarnym koniem tego turnieju jeśli tak możemy go nazywać bo przecież w każdym turnieju jest zaliczany do jednego z faworytów. Hancock w meczu ligowym pomiędzy Falubazem a Polonią zdobył aż 14 punktów będąc najlepszym zawodnikiem tamtych zawodów. Dzisiaj jak najbardziej może ten wyczyn powtórzyć. Awans do półfinału to chyba minimum jakiego może osiągnąć Amerykanin. A Holder jeśli wczoraj nie balował to ogonów napewno nie będzie woził, ale jakoś młody kangur mnie nie przekonuje.
Piotr Protasiewicz poniżej 5 punktów @ 1,90 Bet365 ⛔ 8
Ostatnie GP Piotra, na torze na którym się wychował. Niewątpliwie sprzyja mu ten tor ale 5 punktów w takiej obsadzie to dla Piotrka chyba zbyt dużo. Jak sam mówił jedzie tylko dla swojego sponsora więc cudów nie możemy się po nim spodziewać. Według mojej może dzisiaj pokonać Harrisa, Woffindena i no właśnie chyba na tym dzisiaj się skończy, więc maksymalnie dzisiaj 3-4 punkty zdobędzie na więcej nie ma co liczyć.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Wklejam swoją analizę z Typów Dnia
Żużel - Grand Prix w Bydgoszczy, godz. 19:00
Zakład: zwycięzca wyścigu 7
Typ: Jason Crump ⛔
Kurs: 2.15
Buk: bet365
Ta ostatnia... sobota można by rzec. Dzisiejszego wieczora na torze stadionu bydgoskiej Polonii zostanie rozegrana 11, ostatnia już runda eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata w jeździe na żużlu czyli po prostu Grand Prix Polski. Znamy już nowego IMŚ, co wcale nie oznacza iż turniej będzie tylko dodatkiem do dekoracji medalistów. Przed nim bowiem jest jeszcze kilka zagadek, na które odpowiedź musimy poznac właśnie dzisiaj. Kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje sprawa wicemistrzostwa, o które walczyc będą nasz rodak, Jarosław Hampel oraz Australijczyk Jason Crump. Niewiadomą także pozostaje komu uda się zachowac byt w cyklu GP a co za tym idzie zajac miejsce w czołowej ósemce klasyfikacji. Zawody zatem z całą pewnością zapowiadają się niezwykle interesująco.
Ja skupiam się jednak na analizie poszczególnych biegów w tej rundzie i myślę sobie, że opłaca się wskazac jako zwycięzcę 7. biegu dnia wspomnianego wyżej &quot;Rudego&quot;. O tym, że Crump ma o co jeszcze walczyc już napomknąłem zatem teraz należy przejsc do rzeczy. Na początek obsada tej gonitwy począwszy od krawężnika:

  • A. Jason Crump,
  • B. Tai Woffinden,
  • C. Fredrik Lindgren,
  • D. Andreas Jonsson.

Australijczyk zajmie na starcie najbardziej wewnętrzne pole startowe, co już jest wielkim handicapem. Będzie to dopiero 7 wyścig imprezy a to oznacza ni mniej ni więcej tylko to, że wewnętrzne pola mają przewagę nad zewnętrznymi. W dodatku tor zostanie zapewne dosc mocno ubity a ca za tym idzie decydowac o losach biegu może jeszcze w głównej mierze start. A przy nawet równym zabraniu się spod taśmy Jason będzie miec nad rywalami przewagę bo wszystkich ma po swojej prawej ręce, może ich zatem wywiezc pod bandę i powinien ten fakt skrupulatnie wykorzystac. W każdym razie Crump ma o wiele więcej możliwości na rozegranie pierwszego łuku od swoich przeciwników.
Pozostałą kwestią są jego rywale. W tym gronie zwyczajnie w świecie Crump nie ma się kogo obawiac bo żaden z nich nie miesci się nawet w czołowej 8 cyklu. Najwyżej w klasyfikacji jest reprezentant miejscowej Polonii AJ , który jednak kolejny sezon z rzędu zamiast się rozwijac to raczej pikuje ostro w dół. Fredka Lindgren mając zapewniony udział w cyklu GP w sezonie przyszłym nie sądzę aby jakoś specjalnie nastawiał karku a w dodatku startuje z najbardziej znienawidzonego przez zawodników 3 pola. O tegorocznej dyspozycji Taia Woffindena lepiej nawet nie wspominac bo jego udział w cyklu przejdzie zupełnie bez echa i gdyby tutaj zagroził &quot;Gingerowi&quot; to byłaby chyba wielka niespodzianka.
Zbierając wszystkie argumenty w jedną calosc wychodzi mi z tego triumf Jasona. W dodatku b365 wycenia go wprost fantastycznie w porównaniu chociażby do oferty konkurencyjnego tobetu, gdzie na ten sam typ mamy zaledwie @1,60.
Powodzenia :cool:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Janusz Kołodziej-Jason Crump 1✅✅✅
1,60
Bwin

VS



Jak dla mnie to jest chyba jedyny sensowny typ na to GP z oferty jaką wystawił Bwin. Janusz w tym sezonie jak chyba wie już cały świat jeździ kapitalnie i wszyscy liczą w następnym sezonie dostanie dziką kartę na cały sezon i myślę, że to się stanie ale miło by było gdyby dzisiaj jeszcze bardziej utwierdził wszystkich, a przede wszystkim włodarzy BSI, że się mu to należy. Oglądałem jego popisy w tym tygodniu w finale ligi Szwedzkiej. Dwa świetne mecze w których po prostu nie miał sobie równych po prostu mnie zakochały po raz kolejny w tym zawodniku. Dobre występy miał również w tychże samych zawodach Jason Crump ale on jakoś tak mniej pewnie wygląda jak dla mnie, gdyż po prostu on nie ma za bardzo walczyć o co w tym sezonie. Dla niego srebrny czy brązowy medal jak sam mówił ma już małe znaczenie, gdyż on walczył o mistrza. Tak więc dzisiaj myślę, że Janusz pokażę klasę i pokona Jasona Crumpa, a ja po cichu liczę na zwycięstwo Koldiego.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Może ktoś cos powiedzieć o polach startowych?
Przeczytałem, chyba nawet na forum, że pola wewnętrzne jadą dobrze.
Zadałem sobie trud i porównałem sobie wszystkie pola biorąc pod uwagę zeszłoroczne GP. Wyszło mi tak: Pole A i Pole D jadą bardzo dobrze. Następne jest pole B, zdecydowanie najgorsze jest C.
Na samym początku zawodów rok temu Pole D było bezkonkurencyjne. Później jednak to A wiodło prym. Pole B - najwięcej drugich miejsc.

Tutaj link do moich statystyk, może komuś się przydadzą ;) http://img689.imageshack.us/img689/7599/zdjcie0003v.jpg
 
B 45

blonoklono

Użytkownik
Rok temu w Bydgoszczy decydował przedewsystkim start, a nawierzchnia była bardzo twarda ponieważ obawiano się deszczu. Pogoda w Bydgoszczy teraz jest dobra i nawierzchnia powinna być lepsza do walki, więc nie wiem czy z tymi polami będzie tak samo.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ja się zgadzam w zupełni z typami levy42.
Szczególnie podoba mi się typ: Tai Woofinden - Magnus Zetterstroem @ 1,54
Tak jak kolega wspomniał, Szwed bardzo udany występ w Indywidualnych Mistrzostwach Szwecji. Tajski sezon baardzo słaby. Różnicę pomiędzy tymi zawodnikami widać w klasyfikacji SGP: Zorro 67pkt, a Tai ma aż 22 pkt mniej, czyli 45. Różnica ogromna jak na tylko jedno miejsce dzielące ich w tabeli.
Biorąc pod uwagę H2H w tym roku w GP to Zorro prowadzi 7-3 z młodym Anglikiem.
Moim zdaniem w Woofinden dzisiaj nie będzie miał żadnych szans z doświadczonym Szwedem.
Typ:
Tai Woofinden - Magnus Zetterstroem @ 1,54 7/10 ✅
Drugi typ z GP to:
Hanckock - Kołodziej @ 1,40 7/10 ✅
Tutaj bez rozwodzenia się. Kołodziej po świetnym sezonie musi tutaj powalczyć może nawet o zwycięstwo, czego mu bardzo życzę. Musi też pokazać, że miejsce w przyszłorocznym cyklu GP mu się jak najbardziej należy. Okazja do tego świetna. W parze wystawionej przez bet365 będzie musiał pokonać Amerykanina Grega Hanckocka. Greg pewnie dzisiaj pojedzie po swoje, wróżę mu półfinał nawet, ale z fenomenalnym Kołodziejem startującym przed własną publicznością raczej szans nie będzie miał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom