>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix (6) Włoch - Terenzano, 30 lipca godz. 20:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Lista startowa:
1.Magnus Zetterstroem Szwecja
2.Kenneth Bjerre Dania
3.Emil Sajfutdinow Rosja
4.Matej Zagar Słowenia
5.Janusz Kołodziej Polska
6.Tomasz Gollob Polska
7.Greg Hancock USA
8.Chris Holder Australia
9.Antonio Lindbaeck Szwecja
10. Jarosław Hampel Polska
11. Chris Harris Wielka Brytania
12. Nicki Pedersen Dania
13. Andreas Jonsson Szwecja
14. Fredrik Lindgren Szwecja
15. Rune Holta Polska
16. Jason Crump Australia
---
17. Mattia Carpanese Włochy
18. Guglielmo Franchetti Włochy
Dane o torze:
Długość - 400 m
Szerokośc na łukach - 17 m
Szerokość na prostych - 10 m
Rekord - 71.75 Chris Harris (25.09.2010)
Pojemność stadionu - 4 tys. widzów
Tak było przed rokiem w Terenzano:
1. Tomasz Gollob (Polska) - 22 (1,3,3,3,3,3,6) + 1 miejsce w finale
2. Chris Harris (Wielka Brytania) - 18 (3,2,3,3,1,2,4) + 2 miejsce w finale
3. Greg Hancock (Stany Zjednoczone) - 14 (3,3,2,w,1,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Nicki Pedersen (Dania) - 11 (3,1,1,1,3,2,0) + 4 miejsce w finale
5. Jarosław Hampel (Polska) - 10 (2,1,2,1,3,1)
6. Rune Holta (Polska) - 9 (0,3,d,2,3,1)
7. Andreas Jonsson (Szwecja) - 8 (0,1,3,2,2,0)
8. Hans Andersen (Dania) - 8 (1,w,2,3,2,0)
9. Jason Crump (Australia) - 7 (0,3,d,2,2)
10. Chris Holder (Australia) - 7 (2,0,w,3,2)
11. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 7 (2,2,1,2,0)
12. Davey Watt (Australia) - 6 (3,2,0,1,0)
13. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 6 (1,2,3,0,0)
14. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 6 (1,1,2,1,1)
15. Kenneth Bjerre (Dania) - 4 (2,0,1,0,1)
16. Mattia Carpanese (Włochy) - 1 (u,0,1,0,0)
http://www.youtube.com/watch?v=E5lhZsl6jjQ
ZACZYNAMY PODAWAĆ TYLKO DOBRE TYPY PANOWIE ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Na dobry początek, chyba zbyt odkrywczy nie będę, ale zaryzykuję jednak: wygraną Golloba - 3,70 w williamhillu. On zawsze w Terenzano jeździł ładnie, a w takiej formie jak w tym sezonie chyba jednak jest faworytem. Finał to tylko finał, zdarzyć się może wszystko, ale jeśli już kogoś typować, to chyba jednak jego. Można też podium, ja jednak skusiłem się na wygraną. W finale nie powinien odpuszczać nikomu, więc ewentualne wykluczenie niczego nie daje w kwestii podium.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Najlepszy z Polaków - Tomek Gollob @ 1,7
Tobet
Ten zakład raczej nie powinien nikogo dziwić. W Terenzano Tomuś spisuje się rewelacyjnie. Fakt, że w tym sezonie nie jest tak pewny jak rok temu, jednak forma idzie w górę i najwyższa pora odrabiać straty do Grega. Teraz będą turnieje pod Chudego, więc liczę na spokojną obronę tytułu, zwłaszcza że Hancock jakby słabł (chociaż może tylko mi się tak wydaje :razz ???? . Ten bet można uznać jakby był to zakład Tomka z Jarkiem (tylko że po lepszym kursie), bo Holta i Kołodziej czy mogą tak mocno zaskoczyć, że będą lepsi od naszego mistrza?
Pedersen - Bjerre - 1
Sajfutdinow - Lindbaeck - 1
@ 2.16 Tobet
Tutaj krótko, bo pora iść spać... Myślę, że taki dubel ma spore szanse na powodzenie. Nicki nieźle jeździ w Terenzano. Zakupione niedawno nowe silniki powinny dać mu niezłą szybkość. O ile nie będzie się gotować i głupio wykluczać z wyścigów, to z bezbarwnym w tym roku Bjerre powinien sobie poradzić. Emil to różnica dwóch klas. Antonio jest nieobliczalny i mimo wszystko słaby. Jutro liczę na udany występ młodego Rosjanina.
Jeszcze suche typki:
Harris - Zagar - 1 @ 1,85 Sportingbet
Holder - 1-8 - 1 @ 1,4 Bwin
Sajfutdinow - 1-8 - @ 1,45 Bwin
Pedersen - 1-8 @ 1,45 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie da się ukryć, Tomek dziś zdecydowanym faworytem, wygrywał tu dwukrotnie i może być triple. Być może i nie wygra bo w finale różnie bywa, ale właśnie ten finał powinien być spokojnie osiągnięty. Do tego ma dobre pola startowe bo 2x pole D, podczas gdy Hancock jego najgroźniejszy rywal 2x pole C. Właśnie Amerykanin jakoś ostatnio przygasł, może to tylko 1-2 mecze słabsze, ale jednak... Moim zdaniem dziś go nie zobaczymy w finale.
Najgroźniejsi rywale Tomka to na pewno Hampel, który jak wszyscy pamiętają przed rokiem prawdopodobnie on powinien być w finale, a nie Harris. Pedersen też może namieszać, dwa razy tutaj w finale, jak napisał poprzednik jeżeli tylko się nie podpali itp. to półfinał minimum... Holder swoje także powinien pokazać.
Teoretycznie Jason Crump nie jeździ najlepiej na tym torze, dwa występy i dwa razy nawet w półfinale nie był. Za zadanie ma pewnie dziś przerwać tą złą passe, ale również nie spodziewam się rewelacyjnego występu po nim...
Warto zwrócić uwagę też na pola startowe na tym torze. Co prawda jest to tor na, którym sami żużlowcy mówią da się na trasie wyprzedzać, ale pole startowe mają spore tu znaczenie. Statystyki z tych dwóch Grand Prix Włoch przedstawiają się tak:
2009
Pole A - 1,652
Pole B - 1,260
Pole C - 1,260
Pole D - 1,826
2010
Pole A - 2,173
Pole B - 1,260
Pole C - 1,000
Pole D - 1,565
Jak widać pole A najlepsze. Tomek wygrywając dwukrotnie zarówno w półfinale jak i w finale wybierał to pole. Myślę, że sytuacja się nie zmieni i dziś znów będzie się najlepiej startowało i dojeżdżało do łuku właśnie od krawężnika.
Od bandy też dobre pole, a teoretycznie najsłabsze pole C.
No i na dziś prognozy są różne, podobno mogą być opady ale zobaczymy...
Później jakieś typy bo czekam na całą ofertę...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zwycięzca? Tomasz Gollob @ 3,8 Sportingbet
Magnus Zettestroem over 4,5 @ 1,85
Najlepszy Szwed? Magnus Zettestroem @ 10,00 Tobet

Na GP daję typy na Zorro, gdyż ostatnio pokazał się ze świetnej strony w Wielkiej Brytanii, gdzie zdobył aż 9 punktów. Teraz dostaję od Artioma Łaguty kolejną szansę na występ i liczę, że ją wykorzysta. Ma ku temu dobrą okazję, gdyż ma dwa biegi z pierwszego pola w całych zawodach, a w ostatnich dwóch sezonach to właśnie to pole oraz czwartek były najlepsze. Fakt, że ma po pierwszym swoim starcie dwa biegi z pól środkowych ale i tak sądzę, że jest szansa na dobry występ i te 5 punktów zrobi. Co do typu, że pokona pozostałych Szwedów to widzę też jakieś szanse. No bo tak Fred ma słabe pola, a poza tym nigdy w Terenzano mu nie szło. AJ ma co prawda dobre pola, ale w tym roku po mimo świetnej jazdy w E-lidze i Eliteserien w GP się gubi. Co do Toninho to też poza Goeteborgiem próżno szukać jego dobrych występów. Kurs tylko zachęca mnie do gry takiego czegoś ale gram bardzo lekko.

Co do Golloba to co tu dużo mówić. Wygrał tutaj oba turnieje jakie były rozgrywane w Terenzano. Do tej pory na 14 wyścigów przegrał tam tylko 2 razy. Raz był trzeci, a raz drugi, a pozostałe wyścigi wygrał co daje mu kapitalną średnią na poziomie 2,78 punktu na bieg. Myślę, że można lekko takie coś spróbować.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Harris-Zagar 1 1.75 totomix 1.62 tobet
Gollob-Hampel 1.55 efortuna 1.45 tobet


co do Harrisa i Golloba, trzeba zobaczyc jak w zeszlym roku panowie pojechali i ... wszystko jasne
Zagar to dla mnie nie ta liga

W sumie to ten post napisany tylko po to, zeby zapytac sie rozklad biegow w pdf
Kiedys bylo na speedway-league.com ale teraz nie ma
Pomoze ktos? potrzeba do wydrukowania i pojscia do klubu ????

tyle razy było mówione o podawaniu buka...
/ R_26

edit: tak jak pisalem, bardziej chodzi mi pdf z rozkladem biegow, ale luz ????
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Sayfutdinov-Bjerre 1 @1,5
Pedersen-Jonsson 1 @ 1,6
Gollob-Hancock 1 @ 1,6
Lindgren-Lindbaeck 1 @1,42

AKO:5,45 Betgun

Zatem po kolei. W pierwszej parze Emil z Duńczykiem. Rosjanin nie błyszczy w GP a mimo to zajmuje 7 miejsce. Twarde tory nie są mu straszne i myślę, że dziś pojedzie lepiej niż filigranowy Duńczyk. Bjerre zanotował bardzo groźny upadek w tym tygodniu. Ma problemy z bólami głowy. Dziś wystartuje, ale upadek na pewno dotkliwie zapamiętał.

Nicki w dwóch ostatnich sezonach jechał w finałach włoskich zawodów. Przed dzisiejszym turniejem poczynił wzmocnienia zaplecza sprzętowego. W ostatnim GP widzieliśmy już pewną zwyżkę formy w jego wykonaniu. Jonsson w GP nie może się odnaleźć. Sam twierdzi, że w lidze wszystko idzie mu doskonale, ale jak przychodzi do GP to już jest znacznie gorzej. Dziś stawiam, że Duńczyk będzie wyżej.

Gollob jest faworytem. Dziś musi zacząć odrabianie strat do Hancocka. Jeśli marzy o obronie złota to w dzisiejszym turnieju musi być wyżej od Amerykanina.

Na koniec pojedynek dwóch Szwedów. Fredka zajmuje w generalce wysoką 8 pozycję. Antonio to nieobliczalny zawodnik, ale myślę, że dziś będzie niżej w klasyfikacji od swojego rodaka. Lindgren bardzo pozytywnie zaskakuje w tegorocznych zawodach GP, dlatego stawiam na niego!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sayfutdinov-Bjerre 1 @1,5
Pedersen-Jonsson 1 @ 1,6
Gollob-Hancock 1 @ 1,6
Lindgren-Lindbaeck 1 @1,42
AKO:5,45 Betgun
Zatem po kolei. W pierwszej parze Emil z Duńczykiem. Rosjanin nie błyszczy w GP a mimo to zajmuje 7 miejsce. Twarde tory nie są mu straszne i myślę, że dziś pojedzie lepiej niż filigranowy Duńczyk. Bjerre zanotował bardzo groźny upadek w tym tygodniu. Ma problemy z bólami głowy. Dziś wystartuje, ale upadek na pewno dotkliwie zapamiętał.
Nicki w dwóch ostatnich sezonach jechał w finałach włoskich zawodów. Przed dzisiejszym turniejem poczynił wzmocnienia zaplecza sprzętowego. W ostatnim GP widzieliśmy już pewną zwyżkę formy w jego wykonaniu. Jonsson w GP nie może się odnaleźć. Sam twierdzi, że w lidze wszystko idzie mu doskonale, ale jak przychodzi do GP to już jest znacznie gorzej. Dziś stawiam, że Duńczyk będzie wyżej.
Gollob jest faworytem. Dziś musi zacząć odrabianie strat do Hancocka. Jeśli marzy o obronie złota to w dzisiejszym turnieju musi być wyżej od Amerykanina.
Na koniec pojedynek dwóch Szwedów. Fredka zajmuje w generalce wysoką 8 pozycję. Antonio to nieobliczalny zawodnik, ale myślę, że dziś będzie niżej w klasyfikacji od swojego rodaka. Lindgren bardzo pozytywnie zaskakuje w tegorocznych zawodach GP, dlatego stawiam na niego!
Z typem na Emila i Golloba jeszcze się zgodzę. Co do Jonssona-w tym sezonie generalnie jest w lepszej formie według mnie od Pedersena,ktoremu w GP wszystko szczęśliwie wychodzi(chociażby wygrana w Lesznie czy 2 miejsce w Cardiff,gdzie wykorzystał pecha rywali głównie). Dla mnie to no bet,bo Andreas w koncu się przełamie i będzie w finale jakiegoś GP.Pytanie czy już dzis? A Antonio to taki kameleon,że granie czegokolwiek z nim związanego to adrenalina gwarantowana dla gracza;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Gollob - Sayfutdinov @1 1,35 ⛔
Harris - Zagar @1 1,55
⛔

ako: 2.09
buk: betsafe
Terenzano czyli &quot;biały&quot; żużel - Gollob tutaj stoczy z Herbiem walkę o prym, rok temu i 2 lata temu Gollob spisywał się tutaj doskonale bo wygrał 2x, w dodatku on ma &quot;patent&quot; na ten tor rok temu tylko w 1 biegu nie miał &quot;3&quot; lecz &quot;1&quot; potem jak w transie.
Emil raczej nie ma większych szans, awans do top 8 będzie już dla niego dobrym rezultatem.
Harris - Zegar - Matej jest zawodnikiem z dziką kartą, gdyż Włosi nie wystawili swojego reprezentanta (a rok temu ich jedyny włoski ogier był prawie w każdym biegu ostatni). Do rzeczy, tutaj przemawia za tym typem doświadczenie, Harris to walczak i nieustępliwy żużlowiec, Zegar nie ma od paru lat styczności z cyklem GP, dodatkowo jego występy w cyklu GP kojarzą się z jego defektami motocykli.
Make $ not war ;) powodzenia

/cholernie dziwny event ;/ Crump out, Nicki Out, Zetterstreom lider po rundzie zasadniczej - i te 0 Golloba
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom