>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grand Prix Australii w Melbourne

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Widzę, że nikt się nie kwapi do załozenia tematu a juz jutro o... 10:00 ostatnia runda GP.. Zaraz podam swoje typy ale najpierw zaloze tutaj temat..
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Woffinden T. - Janowski M.
kto lepszy?
Typ:: Woffinden T.
1.45
Wydaje mi się, że przed własną publicznością będzie to Tai Woffinden. Wiadomo, gdzie się urodził, a on czuje się pół Anglikiem, pół Australijczykiem. To zawsze jest dodatkowa motywacja, móc wystartować w tak naprawdę pierwszej swojej ojczyźnie. Dodatkowo Woffinden I Janowski walczą o 3 miejsce, a zdobycie medalu &quot;u siebie&quot; będzie czymś niesamowitym ????
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
To tak złoto Doyle pewniak... Dudek to samo co do srebra, ale trzeba się spodziewać po nich kapitalnej jazdy..
o brąz walczy Tajski, Zmarzlik, Janowski i Emil.. kto go zdobędzie? róznica miedzy 3miejscem a 6 jest 7pkt... no to tak.. Tajski tak jak kolega wspomniał poł anglik pół Australijczyk 1% inne ???? ???? Z moich obliczeń wynika, że powinien zdobyć minimum 9pkt..co te 9pkt daje? w głownej klasyfikacji 124pkt czyli.. przykładowo Bartek musi pojechać wtedy na minimum 17pkt.. makismum jakie mozna zdobyc jutro to 21pkt.. takze blisko idealu musi pojechać a z moich wyliczen po 5biegach bedzie miał minimum 10 do 15pkt.. Bartek lubi tam jeździć i czuję, ze będzie walczył do końca..Emil? no Emil dla mnie to jest taki zawodnik ktory potrafi pojechac doskonale a zaraz jedzie bardzo słabo...Powinien minimum 7pkt zdobyć ale dla mnie z tej 4 to bedzie najgorszy zawodnik.. no i Janowski.. który był nawet liderem w GP ale ostatnie starty słabe.. no ale jutro z rana mam nadzieje ze odpali jak dawniej.. 7pkt minimum max 13 nie licząc 1/2 i finału.. na papierze wygląda tak Tajski doświadczenie i start u siebie praktycznie..Bartek młody gniewny i ostatnio w formie kapitanej.. miedzy nimi dwoma będzie walka o brąz...dalej o pozostanie walczy Zagar Vaculik i w teorii jeszcze Holder...I nie zapomijamy o Fredce, który sezon zakończyl.. jesli Fredka wypadnie z czołowej 8 to będzie największy przegrany tego sezonu.. znakomicie zaczął, później kontuzja i wracałtrochę do optymalnej dyspozycji a tu znowu kontuzja... Jeśli Vaculik i Zagar pojadą na maksa to mogą wypchnac go na 9miejsce.. Zagar w formie kapitalnej minimum 7pkt ale tez maksa moze zdobyc moim zdaniem..wiem 8pkt roznicy ale takie te biegi są wyrównane ze trudno co tutaj wywnioskowac... takze zagar 97pkt w generalcej minimum a maksmium 118 czyli jest przed fredką.. za to vaculik jedzie w kratkę.. miał okres gdy odpalil i wydawało sie ze do konca sezonu bedzie trzymał wysoką formę a tu... spadek formy.. do fredki traci 17pkt czyli no musi pojechać tak samo jak zmarzlik praktycznie.. chyba ze zagar słabiej pojedzie a tu traci tylko 7pkt.. tylko albo i aż..Tych słabszych rywali nie bede opisywał ale.. Antonio jutro moim zdaniem pojedzie słabo.. wydaje mi sie ze pojedzie bo musi..
Zagar vs Holder 1 1.6
Zmarzlik +9.5
Vaculik +7.5
Janowski vs Lindback 1 1.45
Kursy z fortuny.. powodzenia
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Sedgman - Watt 1 @1.5 bet365 ✅
Kurs nie powalający, ale typ dość logiczny i przy braku niespodzianek powinien być na plus.
Głównym argumentem w typie jest fakt, że kolega Watt pod koniec kwietnia tego roku... zakończył zawodową karierę. Tak więc od pół roku ten zawodnik nie siedział na motorze w zawodach. Nie wiem jak z formą fizyczną i sprzętem którym będzie dysponował, ale można przypuszczać, że nie będą najwyższych lotów. Bo po co zawodnik ma trzymać sprzęt gdy siedzi na emeryturze w słonecznym Queensland? Miał być drugim rezerwowym ale po kontuzji PUKa i innych wskoczył do 16.
Sedgmen to może nie jest jakiś wirtuoz torów żużlowych ale ma regularny konkakt z tym sportem. Widziałem kilka występów w sezonie w BEL gdzie coś punktów ciułał. Tytułuje się wicemistrzem Australii ???? ) więc jak na wicemistrza powinien odprawić z kwitkiem wujka Davey&#39;a ;)
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Woffinden T. - Janowski M.
kto lepszy?
Typ:: Woffinden T.
1.45
Wydaje mi się, że przed własną publicznością będzie to Tai Woffinden. Wiadomo, gdzie się urodził, a on czuje się pół Anglikiem, pół Australijczykiem. To zawsze jest dodatkowa motywacja, móc wystartować w tak naprawdę pierwszej swojej ojczyźnie. Dodatkowo Woffinden I Janowski walczą o 3 miejsce, a zdobycie medalu &quot;u siebie&quot; będzie czymś niesamowitym ????
https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/718608/grand-prix-australii-oczami-slawomira-kryjoma-wygrana-woffindena-w-pierwszej-ojc
100% kopiuj wklej.
Nie rób tak kolego.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
długiego testosteronu jeśli już, a chodziło mi o to że nie będzie mnie taki pedał jak ty odsyłał na policję. Nie zadzwoniłeś. Rób karierę dalej na forum. pozdro
Haha jak bachor, nie zna a wyzywa od pedał dramat, forum schodzi na psy, po co mam dzwonić i wydawać pieniądze na jakiegoś napinacza przećpanego mefedronem ? Don kibello już się nie kompromituj i zamilcz.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dwa pajace...a co do GP.. Szkoda Bartka.. czy nie wytrzmał presji? nie wiem moze jeszcze jak odpali w 3 ostatnich biegach moze być ciekawie ale tajski jeździ kapitalnie dzis.. Janoś tez poczatek słabszy ale teraz zaczyna jechac
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć, kto powinien być wyżej sklasyfikowany: Pawlicki czy Masters? Pawlicki mniej zer od Mastersa, lepszy w pojedynku bezpośrednim. Jeden i drugi raz 2 pkt. Jak to jest?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom