>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Niemiec 23-25.07.2010 [11]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Naiwni Ci co myślą że Ferrari zostanie jakoś srogo ukarane ;)
FIA dobrze wie, że w Formule jest Team Order. Ferrari zrobiło to zbyt czytelnie (stare dobre Ferrari) skonczy się jedynie na tym, że będą pouczenie żeby na przyszłość robić to w białych rękawiczkach ????
 
kuchcikk 0

kuchcikk

Użytkownik
FIA poda im swój opracowany plan jak robi się Team Order aby Stefano wykorzystał go w razie takiej potrzeby. :mrgreen: Ciekawe co zrobią jak w niedzielę Felipe znowu będzie prowadził przed Alonso. :grin:
 
Baqu 774,3K

Baqu

Forum VIP
A kilkaset tysięcy dla Ferrari to rzeczywiście pikuś wobec tego, że udało im się wypchnąć Alonso na prowadzenie w wyścigu ????
a ile dostaje team za wygranie pierwszego miejsca ? kolejnych ? od F1 ? znacie może jakieś szacunkowe kwoty ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Baqu - mogę się mylić ale według mnie... nic.
Pieniądze jakie Bernie E. &quot;daje&quot; poszczególnym zespołom, nie są raczej podawane do oficjalnej wiadomości. Domniemywa się, że wpływ na wysokość tych wypłat ma staż w F1 a już na pewno osiągane wyniki - jednak nei w poszczególnych GP a w przeciągu sezonu czy też minionych sezonów.
Mogę się mylić bo nigdy się bezpośrednio tym elementem nie interesowałem ale kiedyś &quot;nawinęły&quot; mi się jakieś angielskie artykuły na ten teemat.

Warto tu dodać, że budżet Ferrari wynosi około 250 mln € (Snajpi popraw mnie, bo nie wiem czy nie więcej ;) ) więc taka kara, to na prawdę pikuś wobec możliwości walki o mistrzostwo.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Za wszystko inne zapłaci Santander ;)

Zespoły dostają kasę na koniec sezonu od Berniego za wpływy telewizyjne (choc i tak szef F1 zbiera tego najwięcej) i za miejsce w klasyfikacji generalnej. Ogólnie mowiąc, można tylko spekulować o nagrodach w F1 ????
 
Baqu 774,3K

Baqu

Forum VIP
a to dziwna sprawa powiem szczerze... gdzie nie popatrzę ( piłka, siatkówka, koszykówka, boks, sporty amerykanskie, moglbym dalej wymieniac... ) zawsze są określone stawki do wiadomości publicznej za wygranie mistrzostwa, pucharu, walki etc... wiadomo, iż nie wiadomą ???? często są premie, ale to już danych teamów/zespołów - gdyż to już prywatna sprawa, chociaż i tak często wycieka, a w F1 kompletnie nic nie wiadomo ? :} toż to musi być niezła pralnia... nikt nie podaje do wiadomosci przychodów rozchodów etc ?. ( to moze być pytanie retoryczne :razz: )

pozdr,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom