>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Włoch 10.09-12.09.2010 [14]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
13. Grand Prix Włoch - 12 września 2010

Piątek 10 września 2010
Trening 1 10:00 - 11:30
Trening 2 14:00 - 15:30

Sobota 11 września 2010
Trening 3 11:00 - 12:00
Kwalifikacje 14:00

Niedziela 12 września 2010
Wyścig 14:00




Info o torze:
Nazwa toru: Autodromo Nazionale Monza
Lokalizacja: Monza, Włochy
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.794km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 307.082km
Rekord toru: 1:21.046
Rekordzista toru: Rubens Barrichello (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2009: Rubens Barrichello (BrawnGP)
Zwycięzca PP w sezonie 2009:Lewis Hamilton (McLaren)​


Okrążenie toru
http://www.youtube.com/watch?v=rrUz8nnOmOE

Prawdziwie domowy wyścig dla Roberta. To właśnie tutaj mieszkał podczas swojej kariery we Włoszech, to właśnie tutaj wygrywał swoje pierwsze wyścigi w niższych seriach. To właśnie tutaj zaledwie w trzecim wyścigu F1 stanął na podium. Jak będzie tym razem? Renault poczyniło spory postęp i powinni się znowu liczyć. Czy Vettel już się uspokoił i nie będzie eliminował rywali z wyścigu? Dużo pytań, wiele niewiadomych...

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Vettel sie nie uspokoi ???? jest takim kierowca jak Hamilton 2 sezony temu..
Webber jezdzi spokojniej i rowno, i mysle ze to on powalczy z Hamiltonem o mistrzostwo ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Patrząc na dzisiejsze sesje treningowe, szczególną uwagę zwróciłem na M Schumachera. W Pierwszej sesji, co drugie okrążenie popełniał jakiś większy, bądź mniejszy błąd. W drugiej sesji (która jeszcze trwa) również przydarzyły mu sie drobne błędy. Patrząc na jego dzisiejszą jazde sądze że niedzielnego wyścigu nie ukończy, jak będzie popełniać tyle błądów co dziś.

▶Michael Schumacher to be classified? NIE @ 6,00
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Sesja trwa, nauka wre... ale wypada coś w dziale napisać! ;)
Włoski wyścig, słynna Parabolica i... miejsce gdzie wiele razy sukcesy odnosiło Ferrari. Czy dziś będzie podobnie? Wątpię.
Przeglądając dzisiejszą ofertę wpadł mi w oko jeden typ. Późno zacząłem więc o ciekawych parach na wyścig, czy nawet na kwale nie może być mowy...
Weekend może być zdominowany przez McL. Lewis ma bolid, który powinien się tam spisywac wyśmienicie. Jest dla mnie kandydatem do zwycięstwa zarówno dzisiaj jak i jutro.
Will any team place both its cars in first (1st) and second (2nd) place?
Zwycięzca TAK @ 3,50
Unibet 1/10

Prócz tego kusi mnie Webber - Vettel 1 ale to tylko luźny pomysł :cool:
Polecam też zakłady w parach na Mercedesa (szału już nie ma ale coś się pewnie znajdzie)
 
D 0

dkowka

Użytkownik
Spotkanie: GP Włoch:Zakończy w najlepszej 6
Typ: Robert Kubica
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jako że jest to mój pierwszy typ na forum to witam wszystkich serdecznie i życzę szczęścia w typowaniu zarówno Wam, jak i mi :smile:
Dziś o godzinie 14 rozpocznie się kolejny odcinek serialu pt. Formula 1 zatytułowany Grand Prix Włoch. W głównych rolach znów wystąpią ekipy z 3 wiodących teamów czyli McLaren, Red Bull oraz Ferrari. Szczególna presja będzie spoczywać na tej ostatniej stajni, dla której jest to wyścig domowy i wydaje się, że GP Włoch to ostatni dzwonek na to aby realnie włączyć się jeszcze w walkę o tytuł mistrza świata konstruktorów, a wygrana da Alonso przedłużenie szans na wywalczenie miana najlepszego kierowcy globu. Jako, że o mistrzostwo walczy nadal 5 kierowców to sądzę, że każdy z nich wypruje sobie flaki aby być przed resztą, a to się wiąże z ryzykiem i jazdą &quot;na krawędzi&quot; a niejednokrotnie Hamilton czy Vettel tą krawędź przekraczali eliminując z wyścigu nierzadko nie tylko siebie. Taka kolej rzeczy daje szansę zaistnienia kierowcom &quot;drugiej linii&quot; spośród których Roberta uważam za najlepszego. We wczorajszych kwalifikacjach zabrakło mu szczęścia, gdyż swojego najszybszego kółka nie ukończył decydując się na zjechanie na wymianę opon. Pozostanie wtedy na torze prawdopodobnie zapewniłoby mu miejsce startowe przed Hulkenbergiem i Rosbergiem, ale jak to mówią - co sie odwlecze to nie uciecze i Robert pokaże wszystkim , że Renia jest szybsza od Mercedesa oraz Williamsa.
Reasumując - nie wierzę w to, że bolidy McLarena, Ferrari i Red Bulla w komplecie dojadą do mety bez żadnych incydentów - nie mówiąc już o czołowych 6 pozycjach. Upatruje tutaj szansy dla Roberta, a kurs na to, że znajdzie się on w czołowej 6-ce jest jak najbardziej zachęcający.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Niestety od pewnego czasu nie ma czasu na analizy F1. Dziś mi się widzie dubel Ferrari. Nadarza się doskonała okazaja do zdobycia jak największej ilości punktów przed własnymi fanami. Włoski zespół w końcu pojechał kwalifikacje tak jak powinien. Wydaje mi się, że po tym wyścigu, Alonso może się jeszcze się włączyć do walki o mistrzostwo.
▶ Will any team place both its cars in first (1st) and second (2nd) place? Typ: TAK @ 4.00 unibet
HRT, najsłabszy zespół w stawce. Yamamoto miał problemy w treningach i wydaje mi się, że dziś znowu mu się coś stanie. Kurs w unibecie wygląda fajnie na podwojenie swojej stawki.
▶ Yamamoto nie ukończy wyścigu @ 2.00 unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom