>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grand Slam of Darts 2018

bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik

2018 bwin Grand Slam of Darts
Tournament information
Data
10–18 Listopad 2018
Venue Aldersley Leisure Village
Location Aldersley, Wolverhampton
Country
England
Organisation(s) PDC
Format Legs
Prize fund £450,000
Winners share £110,000
Przed nami kolejna edycja Grand Slam of Darts. Tytułu broni nie kto inny jak Michael van Gerwen który w finale pokonał Petera Wrighta. Holender wygrał trzy ostatnie edycje Grand Slamu i w tym roku również jest głównym faworytem do triumfu. W turnieju zobaczymy również Polaka,Krzysztofa Ratajskiego, który w tym sezonie wygrał dwa turnieje Players Championship kategorii PDC Pro Tour. Jak sobie poradzi w grupie z van Barneveldem i Michaelem Smithem? Oby jak najlepiej. Zapraszam do podawania typów.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Wade - Harms 1 1,38✅
Suljovic - Mitchell 1 1,35✅
G.Anderson - Unterbuchner 1 1,15 ✅
AKO 2,14 Fortuna ✅ :cash:

Witam wszystkich. Ode mnie taka propozycja na pierwsze mecze w Grand Slamie. Format turnieju jest taki że gra się w grupach po czterech zawodników, z grupy wychodzi dwóch najlepszych, mecze grupowe gra się do pięciu wygranych legów.
Wade ostatnio świetne występy. Najpierw wygrane Mistrzostwa Europy, później wygrany World Series. Seria dziesięciu wygranych z rzędu robi wrażenie. James po kilku słabych sezonach chyba wraca do swojej optymalnej dyspozycji. Za rywala ma Harmsa z BDO. Ogólnie między PDC a BDO jest dość spora różnica w klasie zawodników. Rzadko komu udaje się osiągnąć jakiś dobry wynik w poważnym turnieju PDC. Moim zdaniem max co może osiągnąć zawodnik z BDO w tym Grand Slamie jest wyjście z grupy. A co do meczu to widzę tu spokojną wygraną Jamesa, Harms ostatnio słabe wyniki. Wygrał co prawda turniej BDO England Classic ale nie miał tam żadnego przeciwnika który byłby chociaż w połowie tak klasowy jak Wade.
Mensur Suljovic zagra ze Scottem Mitchellem. Faworytem oczywiście Austriak. Bardzo równe ostatnie sezony, na stałe zagościł w czołówce światowego darta. Bardzo regularny na dublach, wysokie średnie w meczach. Fajnie się go ogląda, zwłaszcza ostatni rzut ma ciekawy, tak jakby od niechcenia rzuca trzecią lotką ???? przeciwnikiem Mitchell i tak jak wyżej pisałem tu można napisać to samo. BDO kontra czołówka PDC. Jak dla mnie wynik może być tylko jeden. Oczywiście format do pięciu legów i mogą być niespodzianki bo jednak na tak krótkim dystansie dogi mają większe szanse ale w tak prestiżowym turnieju jakim jest Grand Slam czołówka gra swój najlepszy dart.
I to się tyczy właśnie głównie Andersona. Na mniejszej rangi turniejach gra bo gra ale jak przychodzą poważne zawody to jest niesamowity i taki Unterbuchner nie ma tutaj szans moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Wrighta można dołożyć ?
Ja już bym wolał jakiś handicap na MVG. Robson raczej max dwa legi ugra. Holender trzy triumfy z rzędu w Grand Slamie. Ostatnio przegrał ME i World Series więc myślę że tutaj będzie chciał pokazać kto rządzi. Chciałem to dorzucić ale w fortunie nie ma hc i ilości legów. Kurs na - 2,5 koło 1,3 chyba powinien być więc coś koło kursu na Wrighta.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Suljovic x MVG x poniżej 3.5 180&#39;tki (Barney-Ratajski)
AKO: 2.23/unibet ✅

Delikatnie, bo to pierwsze spotkania, bardzo krótki format, ale MVG jak i Mensur grają z dużo słabszymi zawodnikami. Mitchell to czołówka BDO jednak jego przygody na Grand Slamie do tej pory kończyły się w fazie grupowej. Mensur ostatnio troszeczkę zniżka formy, ale to nadal gracz, który gra 90+ regularnie z dobrym podwójnym. Kursik przyjemny, bo 1.4, więc warto dorzucić, MVG to podbitka, a under 180 grany, bo obaj zawodnicy to żadne maszyny do maxów. Barney rzuca multum T20 jednak one zazwyczaj robią 140 co wielokrotnie psuło mi kupony na overki maxów Holendra. Ratajski lubi sobie pokombinować i zejść na dół trzecią lotką na T19. Do tego jestem zdania, że Barney dzisiaj zje Polaka, bo ten mimo świetnej formy jak do tej pory w turniejach telewizyjnych nic nie pokazał. 7 legów, maksymalnie 3 maxy, moim zdaniem łatwo.
 
majdan93 4

majdan93

Użytkownik
Wczorajsza tasiemka na plus ;) dzisiaj whitlock suljovic wade price cross Wright @13.66 i widzę spore szanse
Przestrzegam przed graniem na Petera. To czlowiek lubiący kombinować, od kilku tygodni zmienił uchwyt lotki.... i gra na średniej 80-90. Dla mnie spore value na Niemca. Warto spróbować jakiś handicap. Szkot w tym turnieju nic nie wygra, a szkoda o bo od lat mu kibicuje.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
A ja ze swojej strony odradzam Whitlocka, Price i Wrighta.
Whitlock bez formy, Price gra z baardzo solidnym Durrantem,który wczoraj pokonał 5:1 ... Whitlocka.
Wright odkąd zmienił ten chwyt (a najpierw jeszcze lotki) to gra jak &quot;junior&quot; i ze starej Papugi została już tylko nazwa...
Osobiście pograłem Wade, MVG -2.5 i Smitha.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Smith więcej 180&#39;s x Whitlock x Barney
AKO: 2.55/unibet

Wczorajszy trebelek dość łatwo i dziś próbuję mocno podobnie. Barney po dość sensacyjnej porażce z Krzysiem musi dzisiaj wygrać żeby powalczyć o wyjście z grupy. Wygrać i to najlepiej wysoko, a rywal ku temu dość prosty. Wczoraj AVG85 i zaledwie 20% na podwójnym. Barney wygra to doświadczeniem, bo średnia 90 to u niego obowiązek. Whitlock przegrał z Pricem, gdzie obaj zawodnicy są na podobnym poziomie i w tym sezonie grali przeciwko sobie wielokrotnie. Dziś jednak przeciwnikiem Kangura będzie Gilding. Zawodnik, który rzadko wchodzi na AVG90, więc wydaję się, że dziś również nie powinien zagrozić Simonowi, który musi wygrać żeby móc jeszcze powalczyć o awans. Na koniec więcej maxów Smitha, które przy dłuższym formacie byłyby lokatą. Tutaj jednak gramy do 5 wygranych legów i jakieś 1-1 czy nawet 2-2 może zepsuć kupon. Ja mimo wszystko daję to do swojego trebelka, bo Smith 6 maxów wczoraj, a Krzysztof 0. On raczej jest &quot;nudnym&quot; zawodnikiem, który regularnie punktuje, ale bez większych fajerwerków. Gdyby format był dłuższy to mógłby być nawet bet na singla, a tak polecam mimo wszystko wrzucić do kuponu.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Smith więcej 180&#39;s x Whitlock x Barney
AKO: 2.55/unibet

Wczorajszy trebelek dość łatwo i dziś próbuję mocno podobnie. Barney po dość sensacyjnej porażce z Krzysiem musi dzisiaj wygrać żeby powalczyć o wyjście z grupy. Wygrać i to najlepiej wysoko, a rywal ku temu dość prosty. Wczoraj AVG85 i zaledwie 20% na podwójnym. Barney wygra to doświadczeniem, bo średnia 90 to u niego obowiązek. Whitlock przegrał z Pricem, gdzie obaj zawodnicy są na podobnym poziomie i w tym sezonie grali przeciwko sobie wielokrotnie. Dziś jednak przeciwnikiem Kangura będzie Gilding. Zawodnik, który rzadko wchodzi na AVG90, więc wydaję się, że dziś również nie powinien zagrozić Simonowi, który musi wygrać żeby móc jeszcze powalczyć o awans. Na koniec więcej maxów Smitha, które przy dłuższym formacie byłyby lokatą. Tutaj jednak gramy do 5 wygranych legów i jakieś 1-1 czy nawet 2-2 może zepsuć kupon. Ja mimo wszystko daję to do swojego trebelka, bo Smith 6 maxów wczoraj, a Krzysztof 0. On raczej jest &quot;nudnym&quot; zawodnikiem, który regularnie punktuje, ale bez większych fajerwerków. Gdyby format był dłuższy to mógłby być nawet bet na singla, a tak polecam mimo wszystko wrzucić do kuponu.
Whitlock wczoraj przegrał 1:5 z Durrantem.
 
majdan93 4

majdan93

Użytkownik
A ja ze swojej strony odradzam Whitlocka, Price i Wrighta.
Whitlock bez formy, Price gra z baardzo solidnym Durrantem,który wczoraj pokonał 5:1 ... Whitlocka.
Wright odkąd zmienił ten chwyt (a najpierw jeszcze lotki) to gra jak &quot;junior&quot; i ze starej Papugi została już tylko nazwa...
Osobiście pograłem Wade, MVG -2.5 i Smitha.
Co do Whitlocka się nie zgodzę jeszcze tydzień temu dotarł do finału ME z grą na fajnym poziomie. Mecz z Durrantem nie jest wyznacznikiem. Chyba nikt by się specjalnie nie zdziwił gdyby Mistrz BDO wygrał ten turniej. Glen potrafi grać na srebrniej ponad 100, dodatkowo ma dobre double i ma ten atut czego brakuje większości darterów - mocną psychikę.
Whitlock dziś bierze to na spokojnie
Od siebie dorzucam zwycięstwo Schindlera oraz Josha Payne.
Z fartem ekipa ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Hine v Unterbuchner 1 @2,15 Uni
Generalnie obu oceniam podobnie, przed turniejem może leciutko wyżej stawiałbym Unterbuchner aczkolwiek wczoraj zagrał jeden ze słabszych meczów z całej stawki, avg niecałe 79. Hine trafił na doskonale dysponowanego Whita, sam zagrał poprawny mecz - avg 92. Po takim kursie widzę value na wyspiarza.
Mvg v Clayton Van Gerwen wygra, najwięcej maxów, najwyższy checkout @2,00 Uni
Fajny kurs na taki tripel w wykonaniu Mighty Mike&#39;a. Co tu dużo pisać, wczoraj genialny mecz, 6 maxów. Clayton poza przebłyskami, nielicznymi zresztą, jest średnim darterem. Pokonał Murnana 5-2, ale średnia mizerna - 84,4. Bez 180&#39;s. Van Gerwen lubi czasem zejść z trzecią lotką na 19, jednak kiedy jest w gazie, to nie kalkuluje i parę maxów może zapodać. Myślę, że MVG może to szybciutko wyjaśnić.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Murnan - Robson - 180 w pierwszym legu - NIE + Hine vs Unternbuchner over 6,5 lega/
Ako 1.80 1xbet ✅✅✅

Bez zbędnego rozpisywania się. Mecz Hine&#39;a zapowiada sie na najgorszy pojedynek sesji. Obaj na podobnym poziomie. Nie spodziewam sie pogromu a raczej wyrównanego meczu. 2 legi dla przegranego to powinna byc formalność. DO tego dokładam jednen z moich ulubionych betow a wiec brak 180-tki w pierwszym legu. Kurs na to zdarzenie całkiem przyjemny. Warto dodac ze wczoraj Murnan 0 maksow w calym meczu a Robson 1. Wniosek ? Prawopodobienstwo rzucenia dzisiaj w legu otwarcia 180 jak dla mnie bardzo male.
Zapraszam do gry i Pozdrawiam
Ps. Fajnie ze tamat darta trochę odżył tym bardziej na taki turniej.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
I nikt nie gra na Smitha w meczu z Ratajczykiem? Ten Polak to nagle taka gwiazda? No kurde, przegapiłem coś?
Jesli chodzi o mnie to Smith jest za bardzo niezrownowazonym gosciem. Dokładajac krótki format mysle ze nie ma sensu grac na niego. Polaka napewno stac na win. A na koniec to Ratajski nie Ratajczyk ????
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
No dokładnie. Smithowi coś nie wyjdzie ze dwa razy i się obraża i przestaje trafiać. Jak najbardziej go Ratajski może ograć. Niedawno to zrobił w Players Championship. Ranga turnieju inna teraz więc może Smith zagrać inaczej. Poza tym ja akurat bardzo lubię oglądać Smitha i nie gram przeciwko niemu. Lubię jego szybkie rzucanie i jak mu będzie szło z początku to Krzysztof może mieć problem. Ja odpuściłem sobie dzisiejszą kolejkę. Jutro powinno być ciekawiej.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Niedzielne ako na +. Na poniedziałek widzie kilka fajnych propozycji, a więc:
MVG wygra mecz i więcej maksów @1,72/ 1xbet ✅✅✅
Sprawa prosta, niesamowite średnie w dwóch pierwszych meczach, duzo maksów, z Cleytonem 4 z Robsonem 4 albo 5 ( piszę z pamieci), natomiast Murnan 1 maks w dwóch meczach. To mówi samo za siebie. Szanse na pewno spore.
Hopp - Williams - Hopp win @ 1,61/1xbet ⛔⛔⛔
Stawiam na no co wiadziałem do tej pory. Niemiec fajnie pogrywa średnie ponad 95, Williams w pierwszym meczu 87 w drugim 91. Hopp przede wszystkim gra równo i walczy o wyjście z grupy. Myśle że jest zdecydowanym faworytem.
Durrant + over 6,5 lega w meczu BERG - MCGEENEY/ 1,80/ 1xbet ⛔⛔
To ako samo mi się ułożyło. Durrant świetnie pogrywa, avg w graniach 100 a Gilding ? no własnie, jest przeciętny żeby nie powiedzieć słaby, Glen walczy o wyjscie z grupy, Andrzej ? Już może być spakowany. Nie ta liga.
Brown - Harms - Brown win - 1,64/ 1xbet ⛔⛔⛔
Tutaj również kieruje się tym co widziałem do tej pory, Brown świetny mecz z Wadem, avg ponad 100, z Websterem avg 90. Harms jest tylko przecietny, nie przekracza średniej 90. Myśle że Kegan to bierze. Fajna opcja na ten mecz to również Brown over 1,5 maka ✅ po 1,83 ale mój główny typ to czysty win.
Brawn i Hopp mocno dali ciala...
Zachęcam do grania, zyczę samych plusów i Pozdrawiam
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Na dzisiaj :
Suljovic - Schindler 1(-1,5) 1,62⛔
Gilding - Durrant 2 1,25⛔
AKO 2.03 STS⛔

Suljovic wczoraj porażka z Buntingiem pomimo średniej ponad 100 i troszkę sobie skomplikował sytuację w grupie i dzisiaj musi wygrać. Na szczęście dostaje słabego Schindlera. Niemiec slabiutko na dablach w poprzednich dwóch spotkaniach i z regularnym i skutecznym na podwójnych Mensurem czterech legów nie ugra.
W drugim meczu Durrant powinien sobie poradzić z Gildingiem. Wczoraj dobre ale przegrane spotkanie z Pricem, pierwszy mecz pewna wygrana z Whitlockiem i dzisiaj trzeba sobie zapewnić awans do dalszej fazy turnieju. Przeciwnik słabo w dwóch poprzednich spotkaniach i to nie polski piłkarz by wygrywać mecz o honor ;) mistrz BDO prezentuje się tutaj całkiem nieźle i Gilding nie ma moim zdaniem większych szans.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Od siebie na dziś polecam:
Suljovic win
Durrant win
Cross win
Van den Bergh win
AKO: 3.31 Forbet
Mensur bardzo dobra forma. Co prawda wczoraj przegrał, ale obaj grali na poziomie nieuchwytnym dla dzisiejszych rywali. O odpuszczaniu nie ma mowy, bo tylko zwycięstwo daje mu wyjście z grupy.
Durrant 2 klasy wyżej od swojego rywala. Gra na bardzo wysokiej średniej i dziś powinien przypieczętować awans z grupy.
Cross co prawda awans już ma, ale jego rywal jest na tyle słaby, że nie widzę tutaj opcji, by przegrał. Searle ma spore trudności, by zagrać na średniej ~90 ...
Ostatni typ na Belga, który musi wygrać, by awansować dalej. Przeciwnik o klasę słabszy, także jeśli zagra na swoim poziomie nie będzie tu mowy o niespodziance.
 
Do góry Bottom