>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grand Slam of Darts 2018

matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Myślę, że warto pograć coś w kierunku Andersona. Typ głównie oparty na obecnejdyspozycji MVG ostatnio w średniej dyspozycji. Niespodziewana porażka w fazie grupowej. Jednak dotychczasowe zwycięstwa nie są przekonujące. Ostatnio MVG nie dominuje tak i zwycięstwa nie przychodzą z taką łatwością jak jeszcze parę miesięcy temu.Wczorajszy mecz bardzo niestabilny. Anderson od początku turnieju stabilna dyspozycja. Nie zdziwię się jak dojdzie do małej dyspozycji. Liczę na małą niespodziankę. Kurs jak najbardziej zachęca do spróbowania.
van Gerwen M. - Anderson G.
Typ: Anderson G. 2 @ 2,60 STS ✅
Anderson G. 2+3,5 @1,60 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Pierd..... Price. Te jego gesty i miny, chyba rozwale telewizor zaraz ,spowalnia celowo grę. Mam nadzieję że Gary mu pokaże gdzie jego miejsce. COME ON GARY !
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Anderson sie bawi i smieje z klauna sterydziarza. Chociaz pewnie im blizej konca tym bardziej bedzie pajacowal i sie prężył wiec mam nadzieje ze juz go na koniec wyjasni konkretnie.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Szok. Anderson w koncowce ani troche swojego nie gral , chyba zbytnio sie wdal w psychologiczne gierki tego pajaca , ktory z czystej gry by nic nie ugral. Final byl w polfinale , tutaj szopka
 
P 254

pablo95

Użytkownik
było gorąco pod tablicą. Prowokował i wyprowadził go z równowagi xD a na koniec jeszcze pokazał jakim jest śmieciem nie podając ręki Garemu.
 
Do góry Bottom