>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Granie żółtych kartek

opson_69 6

opson_69

Użytkownik
Witam. Moje pytanie jest następujące: w jaki sposób są liczone żółte kartki na totolotku?
Tzn. czy 1 czerwona kartka(nawet bezpośrednia) = 2 żółte tak jak to ma miejsce u innych bukmacherów, czy liczy się tylko pokazana żółta?
Dzięki za pomoc ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W Totolotku są oddzielne zakłady tylko na żółte kartki i oddzielne na kartki łącznie (żółte i czerwone)
ŻK
Należy wytypować, ile żółtych kartek będzie w meczu lub ile żółtych kartek otrzyma podana drużyna, w meczu, gdzie:
1 oznacza liczbę żółtych kartek mniejszą od wyznaczonej
2 €“ oznacza liczbę żółtych kartek większą od wyznaczonej
Ilość kartek (żółte + czerwone) - należy wytypować, ile kartek (żółtych oraz czerwonych) będzie pokazanych w meczu, przy czym żółte kartki liczone są jako 1, czerwone jako 2. Druga żółta kartka przyznana temu samemu zawodnikowi nie jest brana pod uwagę do rozliczenia zakładów (maksymalna suma kartek na zawodnika wynosi 3).
UWAGA! Wszystkie kartki pokazane po końcowym gwizdku sędziego nie będą brane pod uwagę. Kartki pokazane nie-zawodnikom (np. menadżerowie lub rezerwowi, którzy nie grali w późniejszej części meczu) nie liczą się.
Wg: http://cw.totolotek.pl/totomix/oznaczenia/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
opson_69 6

opson_69

Użytkownik
Dzięki, czegoś takiego szukałem. Jednak wciąż nurtuje mnie jedna rzecz której tu nie opisali a wydaje się niby oczywista: czy druga żółta kartka dla tego samego zawodnika liczy się do zakładu na ilość żółtych kartek?
 
Do góry Bottom