>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grecja 2016/2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja, Super League
Godzina: 14:00
Spotkanie: FC Platanias - Asteras Tripolis
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek jak zawsze ;)

Do tej pory u siebie Platanias zanotował 5 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażkę, natomiast Asteras na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 8 porażek i jest drugim najgorzej grającym zespołem na wyjazdach. Sytuacja kadrowa na to spotkanie również dużo lepsza po stronie gospodarzy i myślę, że warto tutaj grać na ich wygraną. Kurs na zwycięstwo Platanias wysoki jak na grę Asteras na wyjazdach i ich sytuacje kadrową na to spotkanie. Spodziewałem się raczej kursów w granicach 1,60-1,70 a tutaj pod 2,00 podchodzi i myślę, że po takim kursie to warto tutaj dać na wygraną gospodarzy.
Absencje w Platanias:
pierwszy bramkarz Sotiriou (20 występów w tym sezonie) i obrońca Dinas (11 występów w tym sezonie)
Absencje w Asteras:
obrońca Bertos (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Tsoukalas (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Stanisavljevic (13 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnicy Kotsiras (6 występów w tym sezonie) i Gondo (4 występy w tym sezonie)
Asteras kompletnie bez formy i u siebie gospodarze powinni zgarnąć 3 punkty
✅ 3-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Atromitos Ateny - Iraklis Saloniki
Typ: 2
Kurs: 5,17
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Grecji. Tabela na początek:

Atromitos u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 1 remisu i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek. Dla dzisiejszych gospodarzy meczem sezonu był czwartkowy pojedynek w ćwierćfinale pucharu Grecji rozgrywany u siebie z Olimpiakosem Pireus zakończony porażką 1-2. Gospodarze mocno liczyli na wyeliminowanie dużo bardziej utytułowanego rywalu ale niestety ta sztuka im się nie udała. Atromitos tamten mecz kosztował dużo sił i liczę, że dzisiaj jest szansa w tym meczu na niespodziankę i to Iraklis dzisiaj odniesie zwycięstwo. Faworytem bez wątpienia pozostają gospodarze ale ja liczę tutaj, że lepiej wypoczętym zespołem będzie Iraklis i jest szansa na niespodziankę w tym meczu.
Absencje w Atromitos:
pomocnicy Brito (14 występów w tym sezonie), Gougoudis (1 występ w tym sezonie) i Natsos (1 występ w tym sezonie)
Absencje w Iraklisie:
obrońcy Ziabaris (11 występów w tym sezonie), Vosnakidis (2 występy w tym sezonie), pomocnicy Stamou (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Barettas (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Loukinas (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Kynigopoulos (6 wystepów w tym sezonie)
Więcej nieobecności po stronie gości ale Atromitos, był mocno rozgoryczony odpadnięciem z pucharu Grecji i myślę, że może im dziś zabraknąć motywacji aby powalczyć w tym spotkaniu. Iraklis walczy o utrzymanie i im tej motywacji zabraknąć nie powinno. Liczę tutaj na niespodziankę i po takim kursie polecam spróbować pograć w stronę gości.
⛔ 1-0
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Panionios - AEK
PANIONIOS
@ 3.00 unibet ⛔ 1:1

Niewątpliwie jest to hit w lidz greckiej . Panionios okupuje drugą lokatę i dzis mierzy się z szóstą drużyną czyli AEK .
Obydwie druzyny mają serie bez porażek no i skrupulatnie ograli lidera w ostatnich kolejkach po 1:0 .
Przejde odrazu do absencji w tym mecz :
Panionios: N’Gog (12/1 f), Patsatzoglou (1/0 d)
AEK Athens: Rodrigo Galo (17/0 d), Rodriguez (18/2 m), Bakakis (7/0 m), Chygrynskiy (8/1 d)
U gospodarzy nieobecni nie wytrącają zespołu w zaden sposob bo zaden z nich nie grał w ostatnich meczaCH .
Jesli chodzi o gości tutaj jest duży probleem gdyż o ile Galo to nie duza strata to reszta to juz jest problem bo Rodriguez i Bakakis to podstawowi zawodnicy , a Chygrynskiy zmiennik Bakakisa .
W skrócie wychodzi na to że jest to strata na prawej obronie i lewej pomocy .
Sadze ze gospodarze to wykorzystają i mecz u siebie wygrają po bardzo dobrym kursie .
 
B 0

bartekwdz

Użytkownik
Witam, ktoś może wie czy na mecz sobotni jest jakiś wałek ? Chodzi o mecz Veria - Kerkyra. Kurs na gości niemiłosiernie rośnie, jest już nawet koło 9. Wiadomo Veria jakaś nadzieja na utrzymanie jeszcze jest, ale na papierze to goście są faworytem, ale przez te kursy śmierdzi mi tu podkładką.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, ktoś może wie czy na mecz sobotni jest jakiś wałek ? Chodzi o mecz Veria - Kerkyra. Kurs na gości niemiłosiernie rośnie, jest już nawet koło 9. Wiadomo Veria jakaś nadzieja na utrzymanie jeszcze jest, ale na papierze to goście są faworytem, ale przez te kursy śmierdzi mi tu podkładką.
Skoro ten zespol jest taki slaby to bez problemu fajnie jest postawic na siebie po kursie 9 i ich ograc. Dobre ale jaka jest grecka prawda to sie dowiemy.latwo rozwazac z perspektywy widza. Goscie ostatnio cos tam powygrywali i sa w srodku wiec bardziej zalezy gospodarzom,a takie mecze z druzynami ze srodka sa najlepsze na odbicie sie od dna. Po takim niskim kursie szkoda grac.
 
florek91 0

florek91

Użytkownik
Też właśnie wpadł mi w oko ten mecz i kursy wydają się być dziwne... aczkolwiek z ciekawości zagram za jakąś drobną kwote na gości hehe :cool:
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja, Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Platanias - Iraklis Saloniki
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na wstępie tabela:

Gospodarze dla mnie tutaj są zdecydowanym faworytem i szczerze to spodziewałem się mniejszego kursu na ich zwycięstwo. U siebie mają na koncie 7 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażkę, natomiast Iraklis na wyjazdach zaliczył 1 zwycięstwo, 2 remisy i 8 porażek. Kadrowo i pod względem formy gospodarze są mocniejsi i myślę, że zwyciężą u siebie z tym rywalem. Goście walczą o utrzymanie natomiast Platanias walczy o miejsce gwarantujące udział w play offach o grę w europejskich pucharach.
Absencje w Platanias:
napastnich Signevich (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
Absencje w Iraklisie:
obrońca Ziabaris (11 występów w tym sezonie), pomocnicy Roussos (16 występów w tym sezonie) i Barettas (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Monteiro (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Loukinas (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Kynigopoulos (6 występów w tym sezonie) i Amarantidis (1 występ w tym sezonie)
✅ 1-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja, Super League
Godzina: 18:00
Spotkanie: PAOK Saloniki - Panathinaikos Ateny
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W Grecji dzisiaj arcyciekawe spotkanie się szykuje. Tabela na początek:

Jak widać po tabeli zapowiada się ciekawe spotkanie. Oba zespoły w dobrej dyspozycji ostatnio ale ja stawiam tutaj na PAOK. Gospodarze u siebie do tej pory zanotowali 10 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki, natomiast Panathinaikos na wyjazdach ma na koncie 4 zwycięstwa, 7 remisów i 3 porażki. Goście tego spotkania mieli w ostatnim czasie bardzo trudne mecze, bo grali z Olympiakosem, AEK-iem i Panioniosem i na to spotkanie w lepszej formie i lepiej wypoczęci mogą być gracze PAOK-u. Dodatkowo goście dzisiaj zagrają bardzo mocno osłabieni bez kilku kluczowych graczy.
Absencje w PAOK:
obrońca Mystakidis (17 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Prijovic (7 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie)
Absencje w Panathinaikosie:
obrońca Coulibaly (16 występów w tym sezonie), pomocnicy Villafanez (26 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Lod (25 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), i Mesos (bez występu) i napastnicy Berg (26 występów w tym sezonie, 21 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie i lider klasyfikacji strzelców w całej lidze) i Leto (17 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
Panathinaikos dzisiaj bez swoich dwóch najlepszych strzelców i to może być dla nich bardzo trudne spotkanie. PAOK u siebie gra bardzo dobrze i wobec tych problemów z absencjami w obozie rywala spodziewam się wygranej gospodarzy.
✅ 3-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom