>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przepieknie to dzis siadło, Dziadek sie nie mylił, Wegrzy w pilke to dziadostwo.
Na jutro kolejny typ od Dziadka bo ja cos nie mam glowy ostatnio do analiz.
Armenia
1.91 betgun
stawka jak zawsze pod limit ✅✅✅
Dziadek mowi ze bedzie masakra i ormianie wybija gre kazachom z glowy.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Prawdopodbnie to byl ostatni typ na tym forum, Dziadek wszedl i poczytal ile nienawisci i zla jest w opini jego typow, nie bedzie juz wiecej analizowal dla nas typow, a co za tym idzie ja tez bede zmuszony zaprzestabia typowanja na tym forum, bez Dziadka nie bede mial juz tej radosci co niegdys. Wiele wygranych typow od Dziadka, mnostwo zarobionych monet, ahh piekne czasy ale kiedys wszystko sie konczy. Zobaczymy jak to bedzie, jeszcze z Dziadkiem porozmawiam, pokaze jak wielu ma tu fanow i fejmu. Moze zgodzi siw bym podawal jego przeanalizowane pewne typy tutaj, typy doswiadczonego starszego typera ktory wiedze ma wieksza jak nawet 1000 uzytkownikow forum. Do uslyszenia moi mili dzis del potro zawiod nas, krol fedex to krol. No coz zobaczymy co dalej Dziadek powie. Ahh piekne czasy ahh.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Spokojnie napisał że robi przerwę kilka typków weszło Dziękuje Bardzo
Jak wróci to da znać i będziemy trzepać kase :grin: ????
Pozdrawiam i nie załamywac się bo to jest najgorsze co może być znam to po sobie uczucie
Trzymaj się i czekamy na typki jak będziesz miał chęci podawać
Dziękuje
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przekonalem Dziadka i da Nam ostatnia szanse i bedzie nadal analizowal dla Nas typy szczevolnie wegierskie.
Videowywiad z Dziadkiem jak zapowiadalem w maju gdy bede sie z nim widzial!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Przekonalem Dziadka i da Nam ostatnia szanse i bedzie nadal analizowal dla Nas typy szczevolnie wegierskie.

Videowywiad z Dziadkiem jak zapowiadalem w maju gdy bede sie z nim widzial!
No i dobrze wawo, ja korzystam spory plus niedlugo dom kupie dzieki twojej pomocy, nie ma co żywic hejterow, jeszcze bryka mi sie marzy to nie ma co
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
buahahahaha... Skończy jak Konar : )
Prawdopodbnie to byl ostatni typ na tym forum, Dziadek wszedl i poczytal ile nienawisci i zla jest w opini jego typow, nie bedzie juz wiecej analizowal dla nas typow, a co za tym idzie ja tez bede zmuszony zaprzestabia typowanja na tym forum, bez Dziadka nie bede mial juz tej radosci co niegdys. Wiele wygranych typow od Dziadka, mnostwo zarobionych monet, ahh piekne czasy ale kiedys wszystko sie konczy. Zobaczymy jak to bedzie, jeszcze z Dziadkiem porozmawiam, pokaze jak wielu ma tu fanow i fejmu. Moze zgodzi siw bym podawal jego przeanalizowane pewne typy tutaj, typy doswiadczonego starszego typera ktory wiedze ma wieksza jak nawet 1000 uzytkownikow forum. Do uslyszenia moi mili dzis del potro zawiod nas, krol fedex to krol. No coz zobaczymy co dalej Dziadek powie. Ahh piekne czasy ahh.
Przekonalem Dziadka i da Nam ostatnia szanse i bedzie nadal analizowal dla Nas typy szczevolnie wegierskie.
Videowywiad z Dziadkiem jak zapowiadalem w maju gdy bede sie z nim widzial!
No i dobrze wawo, ja korzystam spory plus niedlugo dom kupie dzieki twojej pomocy, nie ma co żywic hejterow, jeszcze bryka mi sie marzy to nie ma co
duch konara wiecznie żywy ???? . Jeden uważał się za proroka, drugi ma dziadka ???? Dzięki wam odkryłem nową zaletę forum oprócz typowania - można naprawdę się pośmiać. Piszę to naprawdę szczerze i nie odnoszę się do samych typów bo u konara widziałem zalety a typów wawo nie analizowałem. Chodzi mi o ta całą &quot;otoczkę&quot; - dziadka, proroka itd ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Sock +1,5
1.8
10 000

Dziadek mi podeslal ten typ, mowi ze to promocja bukmacherow, rozmawial z wieloma swoimi kolegami z Debreczyna i wszyscy grubasnie wchodza w ten bet, twoerdza ze sock jest piekielnie mocny o latwo wygra przynajmniej seta. Dziadek juz dawno nie widzial takiego typu i pomylko bukow!!! Ja tez w takim raziw to gram !!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Super że wróciłes tak trzymaj i będziemy wygrywac razem wspólnymi siłami
Pozdrawiam Wszystkich i Dziękuje za typki
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Tomciomen to Twoj dziadunio ???? ? masakra dobrze że macie swoje tematy i można popatrzeć jak gracie za 15 tysięcy ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam!!!
Wracamy z Dziadkiem po przerwie. Ostatnje dni byly owocne, szczegolnie za sprawa Grigora Dimitrova, Chelsea i Serbii. Dziadek z kolegami z Debreczyna rozbili jednego bulmachera w pyl kladac gube forinty na te trzy mecze.
Widac to postanowilem wrocic na forum i dzielic sie z Wami tymi wspanialymi meczami i naszymi sukcesami.
Nie owijajac w bawelne podaje od razu pewniacki typ od Dziadka i jego kumpli, znowu plyna na to grube forinty. Mowa oczywiscie o reprezentacji Niemiec. Powrot Grozera na przeciwko Makaronom bez Zajtseva i Juantoreny to oczywista oczywistosc wygrana ekipy Grozera. Ja gram na to oczywiscie w Rumunii, przerzucilem sie na lokalna walute coby ominac pozniejsze roznice kursowe, gram w Lejach! Wy grajcie w czym chcecie, wygrywajmy razem. Stawki nie istotne wiec tylko dla fotmalnosci i przejrzystosci tematu, dla pogladu sytuacji napisze np bankroll 5000 lei. Zaczynamy karuzele. A juz jutro masakryczne typki z wegierskich boisk pilkarskich od Dziadka z Debreczyna.
Niemcy +1.5
2.19 Pin
500 lei ✅
PS; Zapowiadany Wideowywiad z Dziadkiem jest nagrany, praktycznie zlozony, juz niedlugo na forum zagosci:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom