>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SZKODA Z EDZIADEK NIE PRZEWIDZIAŁ BELGÓW Też niespodzianka była straszna
dobrze ż emam swoje dziedziny do gry bo bym umoczył jak wczoraj na Polsce i francje bym grał
Gratuluje i czekamy na Dziadka typki
Ładnie dziadzio wyczuł
Dziękujemy !!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dzis kolejne typki od Dziadka z Wegier. Jeden superanki z ligi wegierskiej oraz jeden z ME w siatkowce.
Honved -1,5
2.64 Pin
500 lei ⛔
Mega pewniacki mecz, Dziadek z Debreczyna wiec wie sporo na temat miejskiego klubu, w kuluarach mowi sie ze Debreczyn powoli szykuje sie do spadku a zawodnicy sa skloceni ze soba, mozna smialo grac!!
Estonia +2,5
2.29 Pin
100 lei ✅
Maly insider od Dziadka, koledzy z debreczyna i okolicznuch wiosek wszyscy klada na to spore ilosci forintow, cos jest na rzeczy!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
No niestety z tym Debreczynem to Dziadek przesadzil, na sesji skype mowil ze nie wierzy ze oni dowioza zwyciestwo a jednak
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tym razem ja mialem nosa do mejwedera. Na dzis Dziadek proponuje dwa warte uwagi typki, jeden prosto z wegier, tam kurcze jakies walki leca w tej drugiej lidze oraz typ z siatkowki, podobno jeszcze pewniejszy niz niemcy i estonia. Jakos kumpel Dziadka z miejscowosci Derecske jest na ME w katowicach jako korespondent telewizji debrczynskiej i ma jakies info na temat dzisiejszrgo meczu. Po 14 mam miec to info wiec dam typa od Dziadka. Pozdrawiam grajacych z Nami serdecznie!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziadek mowi ze nie mozna przejsc obojetnie obok typu na Maryje Szarapowa. Mowi ze Halep jest za slaba na nia i powinna odpasc co wcale nie bedzie sensacja. Mysle ze trzeba zaufac doswiadczeniu Dziadka. Dziadek mowi ze na wegrzech dosc sporo forintow idzie Maryje, choc Debreczyn i okolice to pogranicze z Rumunia i sporo Rumunow tu mieszka to oni sami mowia ze ciezkie losowanie i jesli Halep wygra to wygra calego szlema. Tu gdzie mieszkam ja czyli centralba Rumunia wszyscy wierza w Halep, wierni kibice spotykaja sie dzis do domach sasiadow, pubuch i przudroznuch Popasach by wspolnie kibicowac Simonie.
Ja se swojej strony pogram +1,5 na Maryje mimo iz Dziadek jest pewny 2-0. Sam bede z okolicznymi mieszkancami ogladal w naszej miejscowce w Mierucrea Sibiului ten mecz w nocy.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
No Dziadek mial nosa, popisal sie skubany!!!! Piekna noc, w rumunii troche smutniej ale wiele osob sie spodziewalo takiego wyniku!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Szkoda ze wczoraj forumek nie dzialal bo Dziadek swietnie przewidzial problemy Fedexa w meczu z Tiafoe, dzis kolejne swietne typki od Dziadka z Debreczyna!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Na dzis Dziadek podeslal mi dwa mega pewniackie typy, ktore nie ma opcji by nie weszly. Trzeba to zagrac nowu grubasnie, nawet grubasniej niz poprzednio bo tez jestem pewny ze wejdzie. To LOKOMOTYWY !!!
Rosja-1,5s
1.56Pin
1000lei✅
Niemcy-2,5s
2.41 Pin
200lei⛔
Oraz na wieczor Dziadek twierdzi ze dla Wegrow to juz tylko towarzyski mecz i nie warto na nich stawiac, kumepl Dziadka jest blisko kadry i mowi ze nastroje w kadrze sa jak na pikniku niedzielnym nad Tisza. Dlatego mozna grubo pograc bramki w tym meczu, oba zespoly beda graly otwarty futbol, takie sa przecieki!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Weekend trwa w najlepsze, wczoraj znowu trafione swietne lokomotywy. Dziadek juz dzis mowi by miec na uwadze jutrzejszy mecz Wegrow z Portugalia.
Na dzia koniecznie grac MTK Budapeszt, pewniak dnia na wegrzech!
1.75
200 lei
Dodatkowo dubel Rosja i Serbia w siate do gry jak najbardziej, ja gram to za 500 lei!
Z tenisa dziadek nie wierzy w przegrana Del Potro. Wskazuje jeszcze na meki Kolszrajbera oraz latwo wygrana 3-0 Fedexa!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przepieknie siadla wegierska liga MTK Budapeszt zmiotl rywala, Dziadek ogladal caly mecz, mowi ze nie mieli nic do powiedzenia, pewniak dnia.
Del Potro takze latwo ogral Bautiste.
W siate zmienne szczescie, Dziadek przy 2-0 dla Serbii kazal atakowac ostro grubasnie Niemcow i sie oplacilo!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

skalson92

Użytkownik
Szkoda ze nie napisałeś o GRUBYM ATAKU na Niemców...
az tak trudno jest sie przyznac do porazki i wlepić do swojego postu ⛔⛔??
Tak robi każdy profesjonalny gracz który potrafi pogodzić się z porażką.
Radzę też tak robić
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziadek z ostatniej chwili podeslal mi pewne info ze w jednym z dzisiejszych pewniakow bedzie niespodzianka. Takze gram!!!

Agdam x2 7.0
Celtic 1x 4.0
Basel x2 4.5
Anderlecht x2 10.0
Kazdy z typow po 100 lei, dodatkowo kazdy na czysto za 10 lei. A ponad to gram handicapy +2,5 w ako grubasnie!
 
Do góry Bottom