>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubaśne Lokomotywy

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Panowie i Panie, Panie i Panowie, wrocilem na jakis czas do Polski. Niestety dnia 23 listopada w Debreczynie pozegnalismy ostatni raz Mojego Dziadka. Nie pogramy juz niestety na Dziadka typach:-:)-( jestem teraz przynajmniej na pol roku w polscr, doradzcie gdzie tu gtac najlepiej grubasnie zeby najlepiej wyjsc?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie ma sie co smiac Panowie, wywiad nagralem z Dziadkiem w lato, ale teraz nie wiem czy puszczac bo kupa smiechu byla. Ale powaznie jak i gdzie grac w Polsce?!
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
może warto rozważyć powrót do zakładu psychiatrycznego ?
Wiem, że to troll ale reszte forum nadal to bawi ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wczoraj grubasny dubel Zenit i Lube siadlo jak w maslo. Dzis ponawiam ale tym razem Sada i Zenit
Grubasnie bo az za 20 kawalkow to gram!
Sada 1,3
Zenit 1,45
1.885
20 000
Bedzie kolejne zwyciestwo dla Dziadka!!!!
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zagram dzis za czesc spadku po S.P Dziadku, specjalnie dla NIEGO!!!
Cilic 1.18
Svitolina 1.09
Kontinen/Pears 1.1
50 000
jesli to nie wpadnie to niestety ale bede musial sie z Wami pozegnac na dlugi czas bo ostatnie dni byly dla mnie czarne i jestem pod kreska. Nie chce pozyczac wiec biore dzis ze spadku Dziadka zeby odbudowac bankroll. Cilic najtrudniej ale jest w gazie, Harrison meczyl sie z Dudim i kiepsko z clayowcem Cuevasem. Svitolina gra z polamatorka, umowmy sie koniec szczescia mlodziutkiej Ukrainki i tak zrobila mega robote. Kontineny jako byle jedynki, wygrywaja tur za turem, bronia tuta triumfu, graja ze skladakami, Chung juz myslami w meczu ze Zverevem.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Zagram dzis za czesc spadku po S.P Dziadku, specjalnie dla NIEGO!!!
Cilic 1.18
Svitolina 1.09
Kontinen/Pears 1.1
50 000
jesli to nie wpadnie to niestety ale bede musial sie z Wami pozegnac na dlugi czas bo ostatnie dni byly dla mnie czarne i jestem pod kreska. Nie chce pozyczac wiec biore dzis ze spadku Dziadka zeby odbudowac bankroll. Cilic najtrudniej ale jest w gazie, Harrison meczyl sie z Dudim i kiepsko z clayowcem Cuevasem. Svitolina gra z polamatorka, umowmy sie koniec szczescia mlodziutkiej Ukrainki i tak zrobila mega robote. Kontineny jako byle jedynki, wygrywaja tur za turem, bronia tuta triumfu, graja ze skladakami, Chung juz myslami w meczu ze Zverevem.
Co to hazard robi z ludzmi... ???? Co do pogrubionego to przypomnial mi soe tekst z filmu &quot; Sprawa sie Rypla&quot; i scena jak babka Kornelia przychodzi po odbior kasy z gminy ???? ????
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Zagram dzis za czesc spadku po S.P Dziadku, specjalnie dla NIEGO!!!
Cilic 1.18
Svitolina 1.09
Kontinen/Pears 1.1
50 000
jesli to nie wpadnie to niestety ale bede musial sie z Wami pozegnac na dlugi czas bo ostatnie dni byly dla mnie czarne i jestem pod kreska. Nie chce pozyczac wiec biore dzis ze spadku Dziadka zeby odbudowac bankroll. Cilic najtrudniej ale jest w gazie, Harrison meczyl sie z Dudim i kiepsko z clayowcem Cuevasem. Svitolina gra z polamatorka, umowmy sie koniec szczescia mlodziutkiej Ukrainki i tak zrobila mega robote. Kontineny jako byle jedynki, wygrywaja tur za turem, bronia tuta triumfu, graja ze skladakami, Chung juz myslami w meczu ze Zverevem.
Kontinen/Pears utapiają 50 tysięcy zapałek.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Najslabsza para deblow w historii AO,przeciwko nieudacznikowi i okularnikowi. Wstyd i tyle, powinni zakonczyc kariery.
Ja tymczaswm zegnam sie na pare miesiecy, odpracowac glowa i rekami to co te przygupy roztrwonily.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak się kończy gra po 1.1 olbrzymimi stawkami. Niech to będzie przestroga dla innych... Granie takich kursów wymusza ogromne stawki i prędzej czy później kończy się to bardzo źle..., a w sporcie nie istnieją &quot;pewniaki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Przykra historia, ale może ktoś z nas tutaj na forum nauczy się na cudzych błędach, ofc jeżeli to troll to i tak warto wyciągać wnioski ;)
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Tak się kończy gra po 1.1 olbrzymimi stawkami. Niech to będzie przestroga dla innych... Granie takich kursów wymusza ogromne stawki i prędzej czy później kończy się to bardzo źle..., a w sporcie nie istnieją &quot;pewniaki&quot;
już lepiej piłeczke by pograł a nie tenis co połowe postów na forum to płacz że sprzedawczyki...
Może na tą przerwe to kuponik pokażesz, hmm wawo
 
Do góry Bottom