>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grudzień 2014 w Npower Championship

Status
Zamknięty.
B 8

barykados

Użytkownik
Kurs na drużynę Boruca cały czas spada jedyne co mnie nie przekonuje na postawienie na nich to fakt że kilka tygodni temu zremisowali z nimi u siebie...
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Dlatego epika Boruca będzie chciała się zrehabilitować i zgarnąć 3 punkty . Dodatkowym aspektem jest to , że Millwall gra u siebie słabo (bilans 3-3-5) i notują ostatnio passę 3 porażek przed własną publicznością .
 
B 8

barykados

Użytkownik
Dlatego epika Boruca będzie chciała się zrehabilitować i zgarnąć 3 punkty . Dodatkowym aspektem jest to , że Millwall gra u siebie słabo (bilans 3-3-5) i notują ostatnio passę 3 porażek przed własną publicznością .
Też tak myślałem jak ty ale ostatni mecz przegrała frajersko z nimi.
Oglądnij sobie powtórki z tego meczu to wyglądało tak jak by chcieli zremisować Boruc przy pierwszej bramce schował ręce a przy drugiej obrońca sam się przewrócił...


[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=JFUKgtj3Cc8[/youtube]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Blackburn - Boro
Długo wahałem się nad tym spotkaniem ale to co pokazało Boro w ostatnim spotkaniu ligowym przekonało mnie że trzeba dzisiaj postawić na nich, Podopieczni Karanki zrobili fantastyczny krok w kierunku pozycji lidera teraz trzeba to kontynuować, czołówka punktują więc i oni zmierzą się dzisiaj z Blackburn które ostatnio przegrało z Boltonem gdzie bramkę w debiucie strzelił Heskey, natomiast Boro pewnie odprawiło z kwitkiem Nottingham 3:0. Zabraknie dzisiaj Ayali i Fredericksa, natomiast Blackburn musi sobie poradzić bez Evansa i Lowe.
DNB BORO @@ 1.70 ZWROT
Strzeli gola Heskey dla Boltonu @@ 3.20 ZWROT
Zawodnik podpisał krótkoterminowy kontrakt z Boltonem nie spodziewałem się że ma jeszcze formę strzelecką ale dziś powinien także strzelić tym bardziej że rywalem będzie Huddersfield

Millwall - Bournemouth
O zespole gości zostało napisane już wszystko ich fenomen ma już swoje odzwierciedlenie wszędzie jednak teraz trzeba to utrzymać pamiętamy jak kilka sezonów temu Cardiff na tym etapie się zachłysnęło i kilka innych klubów także teraz trzeba nadal punktować dzisiaj jadą do Millwall typowy zespół rzemieślników trzeba będzie szybko strzelić gola gospodarze bez Edwardsa natomiast goście bez Rantiego.
Zwycięstwo Bournemouth @@ 1.85 ✅
Pierwsza połowa Bournemouth @@ 2.30 ✅

Inne typy ;
Reading - Norwich dnb 2 @@ 1.55 ⛔
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
a ja spróbuję przeciwko Bournemouth, owszem są w gazie, ale patrząc wstecz na rywalizację z Millwall rysuje się ciekawy obraz. Wyniki na przestrzeni ostatnich lat mogłyby sugerować solidarność, zerknijmy

jak widać zgodna przeplatanka.
W pierwszym meczu padł remis, sesnacyjny remis, bo Bournemouth było znacznym faworytem kursowym. Teraz na wyjeździe mamy niewiele wyższy kurs niż gdy grali u siebie, więc skoro u siebie zawiedli to po za domem przy zbliżonych kursach nie opłaca się wchodzić moim zdaniem.
przetestuję spółdzielczy remis
Millwall Bournemouth remis 3.75 B365
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Millwall Bournemouth remis 3.75 B365
Ja na szybko, bo akurat ten mecz odpuszczę ale dla innych, bo widzę, że zainteresowanie duże. Dlaczego nie gram?
1. Bournemouth ma już 4 wygrane z rzędu, jak na CHA jest to spora seria i niebawem się pewnie skończy.
2. W ostatnich 10-ciu meczach między tymi zespołami ani razu nie wygrali goście! Być może seria się dziś złamie, ale czy dwie serie zakończą się po myśli gości?
3. Millwall, które u siebie ma ponad 50% nieprzegranych meczy, notuje 3 porażki z rzędu u siebie. Rzecz niesłychana dla nich. Nigdy w tym sezonie nie mieli tak. Przełamanie musi przyjść kiedyś ;)
Remis jest niezłym rozwiązaniem. Na pewno wartym uwagi.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Reading - Norwich
Idę tutaj w kierunku rożnych, spodziewam się w miarę wyrównanego spotkania z przewagą Norwich, mimo, że Reading gra u siebie. Reading miałem przyjemność oglądać w spotkaniu z Birmingham i mimo, że przegrali tam 6-1, grali przyzwoicie. Utrzymywali się długo przy piłce, powoli konstruowali akcje ofensywne, dużo grają lewa stroną, gdzie gra Obita ( wtedy grał na boku pomocy, w ostatnim meczu na lewej obronie i tak dzis ma zagrać), gra ofensywnie, włącza się dużo w akcje i to głownie tą stroną idzie zagrożenie. Niestety obrona Reading nie jest pewna, Birmingham co wychodził z kontrą to miał okazję do strzelenia bramki. Na własnym boisku w pięciu ostatnich spotkaniach rożne wyglądały następująco:
Watford 7-4
Bolton 10-4
Chartlon 12-0
Rotherham 8-5
Blackpool 7-4
Czyli 3 razy linia pokryta, 2 razy zwrot. Reading jest kiepściutkie w obronie, popełniają proste błędy i drużyny przeciwne mogę w łatwy sposób zagrozić bramce Federici, który też nie jest pewnym punktem drużyny. Myślę, że Norwich też dorzuci kilka rożnych i linia zostanie pokryta.

over 11 rożnych @1.92 ZWROT
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiaj mamy jedno spotkanie
Fulham - Brighton
Fulham ostatnio przegrało z liderem rozgrywek Bournemouth wcześniej notowali bardzo ciekawe wyniki Symons dokonał cudów z tym zespołem wyciągając go ze strefy spadkowej dodatkowo można śmiało postawić tezę jeśli dokona ciekawych wzmocnień zespół może siać jeszcze postrach w tym sezonie, dzisiaj natomiast przyjeżdża Brighton które zwolniło szkoleniowca i tymczasowym jest Jones dodatkowo przyjadą bez Benta,Greera,Lui Lui, Bruno i Croftsa. U gospodarzy dzisiaj nie zobaczymy Hooglanda. Faworytem są gospodarze którzy mają więcej atutów.
Zwycięstwo Fulham @@ 2.20 ⛔ Grali piach zawiedli mnie
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Ipswich-Charlton 1 @1.6
Tak ostatnio fajnie idzie typowanie Premier League, ze zastanawiam sie nad ruszeniem Championship, czego dosc dawno nie robilem w sumie, a kusi mnie ten mecz strasznie. Druzyna z Ipswich prezentuje bardzo wysoka forme na przestrzeni ostatnich spotkan i oni walcza o awans. Charlton z kolei jest w duzym dolku i ekipa spod Londynu nie wygrala od 6 meczow. Charlton na pewno zagra bez zawieszonego i pauzujacego za kartke Calluma Harriota i to jest bardzo duza strata jezeli chodzi o poczynania ofensywne. Nie mozna rowniez pominac informacji, ze kilka tygodni wstecz Arsene Wenger z powodu kontuzji w zespole Arsenalu wezwal z powrotem z wypozyczenia Coquelina, ktory byl centralna postacia w srodku pola i chyba nie bedzie naduzyciem stwierdzenie, ze gra zespolu sie troche posypala. Charlton zagra wiec w tym meczu z bardzo oslabiona druga linia. Mało? Otoz na bramce stoi obecnie trzeci bramkarz druzyny Neil Etheridge. Poza tym kontuzjowani od dluzszego czasu sa obronca Rhoys Wiggins oraz skrzydłowy Franck Moussa, wraca napastnik Simon Church, ale to tak tylko dla statystycznych danych. Charlton to druzyna ktora remisowala w obecnych rozgrywkach az 13 razy i to oczywiscie najczestszy taki przypadek w lidze, ale chyba szykuja sie ciezkie czasy dla zespolu, ktory narazie jest w srodku tabeli (jeszcze?). Ipswich gra koncertowo ostatnio, a do skladu byc moze wroci podstwaowy lewy obronca Tyrone Mings, a jakis znaczacych kontuzji w zespole tez brak. Wobec takich okolicznosci biezacy wicelider musi byc faworytem tego meczu. Gwoli sciclosci warto odnotowac, ze druzyna Ipswich pokonala na wyjezdzie Charlton jeszcze w pierwszej rundzie rozgrywek Charlton 1-0 i tym razem w rundzie rewanzowej tez ma duze szanse tego dokonac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram typ kolegi wyżej, Sobota fantastyczna niedziela gorzej, poniedziałek tragedia to jest urok championship.
Derby - Leeds
Na początku myślałem nad spotkaniem Wigan jednak tam będzie dzisiaj mogło się zdarzyć wszystko, natomiast spotkanie Derby wydaje się łatwiejsze do typowania. Gospodarze na pięć ostatnich spotkań na własnym terenie trzy wygrali, jedno przegrali i jedno zremisowali. Lokują się na czwartej pozycji ze stratą 6pkt. do lidera w przypadku wygranej mają okazję zahaczyć się o drugie miejsce. Leeds lokuje się tuż nad strefą spadkową na wyjeździe nie wygrali od siedmiu spotkań, z braków w składach u gospodarzy Hendrick, Ward, Bryson i Whitbread. Goście przyjadą w najmocniejszym składzie.
Zwycięstwo Derby @@ 1.50 ✅
Over 2.5 @@ 1.70 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Derby County - Leeds United
Nie ma dzisiaj Premier League to skupiłem się na jej zapleczu. Dzisiaj tylko trzy mecze, wziąłem po lupę pojedynek Derby County z Leeds United. Gospodarze są na fali, zajmują wysokie czwarte miejsce, które na ten moment daje im prawo do gry w barażach. The Rams, czyli drużyna o przydomku Barany w tym sezonie u siebie jest nie do zbicia. Cztery ostatnie spotkania na Pride Park Stadium to trzy zwycięstwa i zaledwie jeden remis, ale wygrana była tam na wyciągniecie ręki, albowiem Ipswich wyrównało na 2:2 w 89 minucie. Z kolei Pawie w tegorocznych rozgrywkach w delegacji wygrali tylko raz, co ciekawe miało to miejsce na Dean Court, gdzie na co dzień swoje spotkania rozgrywa lider Championship, Bournemouth. Reszta wyjazdowych spotkań to aż siedem porażek i zaledwie trzy remisy. Leeds w tabeli wyjazdowej zajmują przedostatnią lokatę. W starcie z takim zespołem jak Derby County stawia ich to w bardzo trudnej sytuacji. Dodatkowo na korzyść Baranów przemawia H2H między obiema ekipami. Ostatnie sześć spotkań na Pride Park Stadium padły łupem gospodarzy. Liderem Baranów jest Chris Martin, który z dorobkiem 14 bramek w tym sezonie zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców Championship. Dzisiaj stanie przed wielką szansą przeskoczenia Murphy&#39;ego. Derby county prawdopodobnie zagra bez Hendricka, Warda oraz Brysona, ale występ całej trójki jest jeszcze pod znakiem zapytania. Pawie przyjadą na Pride Park Stadium bez zbędnych osłabień, zabraknie jedynie piłkarzy, którzy nie grali jeszcze w tym sezonie. Osobiście jestem wielkim fanem talentu Willa Hughesa, pomocnika Baranów i życzę mu, żeby jak najszybciej przyszedł do Premier League, bo może z niego być wspaniały ofensywny pomocnik. Ten złotowłosy, 19-letni Anglik wraz z Chrisem Martinem stoją przed doskonałą okazją awansu na drugie miejsce w tabeli, które premiowane jest awansem do Premier League bez baraży. Rywal do tego jest najlepszy. Pawie są bez formy, grają słabo, nie spisują się najlepiej w starciu z Baranami. Pewnie niewielu z Was pamięta jak kiedyś dobrym zespołem była drużyna Leeds United. Kiedyś walczyli nawet o mistrzostwo Anglii, a teraz? Teraz to jest cień tego zespołu i nie prędko się to zmieni. Typuję łatwe zwycięstwo gospodarzy.
Moja propozycja:
Derby County @ 1.50 Bet365✅✅ 2:0

Chris Martin, lider zespołu Derby County...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom