>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grudzien w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolejka zaczyna się 30 Listopada jednak można już te jedno spotkanie zaliczyć do grudniowej kolejki


--------------------------

Birmingham-Boro
Gdy wszyscy myśleli że Birmingham może w tym sezonie włączyć się do grupy skazanej na awans oni zawodzą na całej linii bliżej im do spadku niż awansu, Boro natomiast dąży sukcesywnie do pierwszej dwójki na dzień dzisiejszy traci 3pkt do Cardiff. Clark menedżer Birmingham musi sobie poradzić bez Mullinsena,Halla oraz Caddisa do składu wraca Caldwell. W drużynie Mowbraya natomiast zabraknie Leadbittera. Do tego od dłuższego czasu Friend, Woodgate oraz Haouron jednak ci piłkarze już wcześniej byli kontuzjowani. Piłkarze wspomnianego trenera na ostatnie osiem wyjazdów zaliczyli sześć zwycięstw, Remis oraz Porażkę. Birmingham zanotował trzy zwycięstwa, cztery porażki i jeden remis. Jednak forma obu drużyn znacznie odbiega i za faworyta uchodzi tylko jeden zespół i są to goście.
Win Boro @@ 2,65 ⛔
X2 @@ 1,50 ⛔
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Przeklejone z listopadowego:
Cardiff - Sheff Wed


Właściwie nie ma się tu co rozpisywać. Gospodarze u siebie wszystko wygrywają, a do tego do składu powraca czterech graczy z podstawowego składu, których ominął ostatni remis z Derby. Kevin McNaughton, Ben Turner, Andrew Taylor i Don Cowie powinni zagrac z Sowami. A tam nie wiadomo czy zagrają Anthony Gardner, Lewis Buxton i Rhys McCab, którzy narzekają na kontuzje. No i przegrali ostatnie 5 meczy, a progresu nie widać. Stawiam 2-0, 3-0.

Cardiff @ 1.57 ✅ 1-0
Cardiff -1 @ 2.025 - zwrot
Cardiff -2 @ 4.10 ⛔

Przeglądam inne mecze i ciężko coś wybrać, ale w końcu stawiam na:

Crystal Palace - Brighton

Mecz ciekawy, bo do składu gospodarzy wraca ich najlepszy strzelec Glenn Murray (16/15) oraz prawdopodobnie obrońca Darcy Blake (15/0). Palace po ostatnich dwóch wpadkach spadło z pozycji lidera, zaś Brighton pnie się ładnie w górę nie przegrywając ostatnich siedmiu meczy, a do tego przyjeżdżają praktycznie w pełnym składzie. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były wyrównane - do tego Brighton gra uważnie w obronie i traci mało bramek, ale strzela mało na wyjeździe. Palace natomiast sporo strzela i u siebie zanotowali tylko 2 undery i 7 overów. Jakoś mam dziwne wrażenie, że będzie raptem 1-0.

under 2.5 @ 1.85 ⛔ 3-0 // zaczne chyba stawiac na czerwone kartki w meczach ktore typuje - tym razem juz w 8 minucie, a do tego 2 karne
Palace @ 2.25 ✅
i za mniejszą stawkę - Glenn Murray strzeli pierwszy i Palace wygra @ 7 ⛔ // strzelil jako drugi

Leicester - Derby omijam, chociaż najpewniej bym BTS stawiał...
Millwall - Charlton też odpuszczam, bo to lokalne derby
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dziś nie zagrają:
Burnley - Blackburn
Burnley: -
Blackburn: Gomes, Fabio Nunes, Dunn
Cardiff - Sheffield
Cardif: Noone, Smith, McPhail
Sheffield: Gardner, Buxton, McCabe

Z braku czasu same nazwiska bez liczby spotkań, zainteresowani łatwo sprawdzą
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Anglia 2
Na kompa wpadam dziś tylko dosłownie na 10 min wiec absencje w formie screenów:

Liczby spotkań zawodników sprawdzicie na soccerway.com
 
troglak 312

troglak

Użytkownik

-------------------------------------------------------------------------------------------
Derby - Leeds 1 @ 2.4 WH ✅ 3:1
Dzisiejszy mecz jest dla mnie ciekawą opcją, zwłaszcza, że wczoraj po raz pierwszy obejrzałem film inspirowany historią Briana Clougha. Aktualnym trenerem gospodarzy jest syn &quot;najlepszego trenera, jakiego nie miała reprezentacja Anglii&quot; Nigel Clough. Pod jego wodzą (od 2009r.) zespół nie przegrał, co więcej nie zremisował nawet spotkania z Leeds. W mojej ocenie, dziś także to się nie wydarzy. Derby na 10 rozegranych u siebie spotkań posiada bilans 5-4-1, co jest dobrym wynikiem, wobec ich meczy wyjazdowych. Absencje jakie widze na pewnej stronie nie są potwierdzone, więc ich nie wypisuję.
Leeds zagra bez podstawowego pomocnika Austina 15/1. Ich bilans na wyjeździe to: 3-3-4. W tej chwili mają 3 zwycięstwa ligowe z rzędu wywalczone z czołówką Championship, co może negatywnie odbić się na ich kondycji, aczkolwiek w tym nie upatrywałbym takich wielkich szans gospodarzy. Ciekawostka: Temperatura ma wynosić 4 stopnie, ponad 85% wilgotności i lekki wiatr. Wobec zapowiedzi Baranów, jestem skłonny uwierzyć, że chcą podtrzymać swoją passę nad zespołem Leeds. Stawiam na Derby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Słabo panowie kulejemy w tym grudniu ....

Już w ten weekend odbędzie się 22 kolejka Championship, Po okresie dominacji Crystal Palace na fotel lidera wskoczył Cardiff czy Walijczycy odstąpią miejsca ? Zobaczymy teraz czeka ich potyczka na własnym terenie z zamykającym tabele Peterborough. Barnsley w końcu jest w strefie spadkowej ich gra mnie już od dwóch lat irytuje i oby spadli. Czy Leicester wywiezie punkty z Millwall ?. Wszystkiego dowiemy się w tej kolejce. Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy.
 
U 35

uszol71

Użytkownik
na pierwszy rzut oka wysuwa się mecz dwóch spadkowiczów czyli ekipa blackpool z blacburn, nieodważe się typować zwyciezcy lecz po głowie chodzą mi takie typy, bts po kursie 1,6 oraz over 2,5 po kursie 1,68, obie ekipy bardzo overove, blackpool u siebie na odbytych 10 ostatnich meczy 2 razy niepokrył tylko btsa i tak samo blackburn na wyjeździe. gospodarze tego spotkania na odbytych 10meczy u siebie ma strzelonych 21 bramek i 15straconych co daje średnią 3,6 na mecz, blackpool ma tylko 2 mecze u siebie przegrane, blackburn zaliczył tylko jedną porażkę na obcych stadionach także niema mowy o odstawianiu nogi , historia również przemawia za moimi typami, do tego pozycje w tabeli, obydwie ekipy mają po tyle samo punktów także szykuje się sieczka ???? dla odważnych typ over 3,5 po kursie 2,6, wszystkie kursy z fortuny, powodzenia
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja zagrałem już na początku tygodnia Cardiff kurs spada ciągle jest to zadowalający do dubla więc warto było go pobrać na początku piłkarze idą w kierunku awansu i to mi się podoba powoli zbierają punkty kluczowe będzie też Boxing Day jednak do tego troszkę czasu zostało a punkty z Peterboroughiem będą równie ważne jak każde inne w tym spotkaniu widzę dwa typy
Win Cardiff @@ 1,37 ⛔
Over 2,5 @@ 1,55 ✅
Spotkanie Birmingham z Crystal Palace będzie bardzo ciężkie i tutaj jedyne co mi przychodzi do głowy to x2 i Murray strzelcem gola
Crystal x2 @@ 1,40 ✅
Murray strzela gola @@ 1,65 ✅
Kolejnym spotkanie jakie wybrałem jest Millwall które rozegra swój mecz z Leicesterem spotkanie o tyle ciekawe że obie drużyny dzieli bariera 4pkt. jednak to Leicester jest faworytem spotkania
Win Leicester @@ 2,30 ⛔
POZOSTAŁE TYPY :
Boro - Wolves 1 @@ 2,05 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Oczywistym faworytem meczu Cardiff - Peterborough są gospodarze, gdzie wg. mnie ciekawie jest zagrać II połowa over 1.5 @ 1.72 ✅ i mecz over 3.5 @ 2.20 ⛔ (1-2 FT) z uwagi na brak dwóch obrońców, w tym jednego podstawowego w drużynie gości. Ale myślę, że i goście coś strzelą i 3-1 wpadnie.
Poza tym:
Hull - Huddersfield
Paul McShane (16/1) nie zagra. Podstawowy obrońca nabawił się lekkiej kontuzji w ostatnim meczu i Bruce wystawi za niego Jacka Hobba, który z powodzeniem zastąpił go z Watford. Poza składem nadal pozostają kontuzjowani: napastnicy Sone Aluko (20/8) i Matty Fryatt (1/0) oraz obrońca Joe Dudgeon (11/0). Do składu powracają jednak obrońcy Abdoulaye Faye (18/3) i Liam Rosenior (21/0) oraz napastnik Liam Rosenior (13/2). Hull gra porządnie i chociaż raczej na awans nie ma co liczyć, to jednak należy do ścisłej czołówki ligi. Goście natomiast jako beniaminek spisują się całkiem przyzwoicie i grają spokojnie na zachowanie ligowego bytu. Z czołówką jednak nie mają szans, przegrywając wyraźnie u siebie i na wyjeździe. Za kolekcję żółtych kartek nie zagra podstawowy obrońca Paul Dixon (24/0), nie wiadomo jeszcze czy będą mogli zagrać Joel Lynch i Jermaine Beckford. Do składu powraca natomiast pomocnik Keith Southern (19/0). Goście nie mają ostatnio dobrej passy i nie wierzę, że nagle się odwróci, szczególnie przy niepełnym składzie. Stawiam na dobrą grę w obronie gospodarzy i ich czyste konto oraz wygraną. 2-0 ✅ ✅ ✅
Hull @ 1.72 ✅ 2-0
under 2.5 @ 2.00 ✅
//
udany powrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Birmingham City – Crystal Palace
(Azjatycka suma goli)
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.925 bet365 ✅ 2-2 :spokodfhgfh:
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Crystal Palace @ 1.95 bwin ✅

Birmingham nie może się wyzbyć bardzo chwiejnej formy jaka naznaczyła ich obecny sezon. W ostatniej kolejce ulegli lokalnemu rywalowi Wolves (1-0) koncertowo marnując kilka dobrych okazji, choć z przebiegu gry to raczej goście zasługiwali na wygraną. Ale tak już jest z Birmingham w tym sezonie, że forma bardzo faluje i nigdy nie wiadomo, który zespół zobaczymy w danym meczu. Dość powiedzieć, że gospodarze są w stanie ograć najlepszych w lidze, ale też przegrać u siebie 5 golami z ekipą ze strefy spadkowej. Między innymi dlatego wygrali tylko jeden z 5 ostatnich meczy i pałętają się w okolicach strefy cienia. Na dodatek trener Clarke będzie musiał radzić sobie z kilkoma absencjami: kontuzjowany jest Jonathan Spector, a Hayden Mullins jest zawieszony. Również wątpliwy jest występ Darrena Ambrose’a i Nikoli Zigicia. Crystal Palace trochę zabuksowali zaliczając ostatnio kilka remisów, ale ciągle jest to ekipa z ledwie jedną porażką w 15 meczach, co pozwoliło im wspiąć się na pozycję wicelidera. Ciągle grają świetny ofensywny futbol, w którym główne role odgrywają superstrzelec Gelnn Murray (18 goli i 5 asyst) i reprezentant angielskiej młodzieżówki Wilfried Zaha (4 gole i 5 asyst). Moim faworytem są goście, którzy są w dobrej formie i wciąż zadziwiają sceptyków, którzy przed sezonem umieszczali Crystal Palace wśród kandydatów do spadku. Wyniki przyszły z ofensywnego stylu gry, który dał im dużą dozę pewności siebie pozwalającą ratować wynik nawet, kiedy to rywale pierwsi obejmują prowadzenie. Z kolei Birmingham to jeden z najbardziej frustrujących zespołów Championship, który równie dobrze może ograć faworyta jak i przegrać z outsiderem. Jeśli dołożymy do tego absencje ważnych graczy wśród gospodarzy, to wysoki kurs na wicelidera trzeba oceniać w kategoriach promocji. Birmingham ma długą listę kontuzji, ale nawet w pełnym składzie mieliby problemy z żywym ofensywnym stylem Palace. Drużyna z Londynu przechodzi teraz małe trudności, ale wciąż jest w stanie zaprezentować futbol zapierający dech w piersiach. Obie ekipy są również mocno overowe, więc tym bardziej zdziwiły mnie wysokie kursy na over w meczu dwóch zespołów z dużą jakością w ataku i problemami w obronie. Jeśli spojrzymy na statystyki bramkowe w meczach obu ekip (Birmingham 2.84, Palace 3.19), jak również braki kadrowe gospodarzy to over w tym meczu jawi się niemal jak bet dnia. W każdym razie ja zamierzam z niego skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brighton &amp; Hove Albion – Millwall
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Remis @ 1.65 bwin ✅ 2-2 :spokodfhgfh:
Handicap
Typ: Millwall +0.5 @ 1.826 Pinnacle ✅
Suma
Typ: Poniżej 2.5 @ 1.806 Pinnacle ⛔
Brighton jest ostatnio w bardzo dobrej formie, przegrali tylko raz w ostatnich 10 meczach. Ich problemem jest, że nie potrafią zamienić remisów w zwycięstwa. W ubiegły weekend dodali d listy kolejny remis z Nottingham Forest (0-0), chociaż akurat ten można zaliczyć do sukcesów, bo Forest to mocna ekipa. Kolejny raz Brighton pokazało swój odwieczny problem braku skuteczności, mieli mnóstwo okazji i nie potrafili żadnej wykorzystać. Bronią bardzo dobrze, piłka sprawnie krąży między graczami, brakuje tylko wykończenia. Do składu wraca ważny zmiennik Inigo Calderon, co oznacza, że poza kontuzjowanym Bruno, gospodarze wystąpią w najsilniejszym składzie. Z kolei Millwall szybko odbiło się po niespodziewanej porażce u siebie ze słabym Ipswich (1-3) wygrywając na wyjeździe z Leicester (0-1). I było to jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, Millwall kontrolowało w pełni ten mecz i ograniczyło Leicester do ledwie kilku niegroźnych okazji. Millwall jest w tej chwili bardzo dobrym zespołem, a przede wszystkim bardzo skutecznym i niespodziewanie mogą być kandydatem do walki o playoffy, jeśli dalej będą tak grać. Wśród gości nie ma nowych kontuzji czy absencji.
Obie ekipy prezentują się ostatnio bardzo dobrze i wydaje mi się, że może to być jeden z tych meczów, kiedy obie strony zneutralizują swoje atuty. Myślę, że remis jest dzisiaj jak najbardziej prawdopodobny, tym bardziej, że historia bezpośrednich meczy wskazuje, że obie ekipy lubiły podzielić się punktami. Dwa dobrze zorganizowane zespoły, nieźle dzielące się piłką. Brighton od początku sezonu ma problemy pod bramką rywali, z kolei Millwall wcześniej strzelające na potęgę teraz już nie radzi sobie tak dobrze jak na początku sezonu. Myślę, że Brighton będzie częściej przy piłce, ale biorąc pod uwagę dobrą defensywę obu ekip i niemoc w ataku, wyniknie z tego niewiele szans bramkowych. Dlatego można się spodziewać underowego wyniku, co zdają się potwierdzać ostatnie wyniki. W 10 ostatnich meczach obu ekip 7 razy strzelano 2 lub mniej goli, 6 razy zespoły zachowywały czyste konto i średnio w każdym meczu strzelano ledwie 1.8 gola na mecz. Jak dla mnie to zapowiada bardzo wyrównany mecz zakończony zasłużonym underowym remisem, ale z małym wskazaniem na gości.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Piątek... Blackpool z Wilkami nie tykam, chociaż skłaniałbym się ku gospodarzom. Natomiast:
Derby - Hull
Gospodarze zagrają najprawdopodobniej bez kilku czołowych graczy. Obrońcy Mark O&#39;Brien (4/0) i Gareth Roberts (18/0), pomocnicy Will Hughes (23/2) i Craig Bryson (20/3)i napastnik Conor Sammon (21/5) narzekają na urazy. Nie zagra też napewno obrońca Jake Buxton (17/4), a jego miejsce ma zająć młodziutki Valentin Gjokaj. Derby u siebie gra całkiem nieźle legitymując się dorobkiem 6 zwycięstw, 4 remisów i tylko mając na koncie tylko jedną porażkę z Burnley. Goście natomiast zagrają na pewno bez bramkarza, który zagrał w ostatnich 5 spotkaniach - David Stockdale powrócił do Fulham. Nie wiadomo, czy do bramki powróci Ben Amos (19) czy Bruce da szansę szwajcarskiemu bramkarzowi Eldinowi Jakupovicowi, który przeszedł do Hull latem z Arisu Saloniki na zasadzie wolnego transferu, ale nie rozegrał dotychczas żadnego meczu. Obrońca Alex Bruce (20/0) nie zagra również za czerwoną kartkę w ostatnim meczu. Hull na wyjeździe nie gra źle - 6/1/4, co jest najlepszym rezultatem w Championship i do tego ma tylko 3 punkty straty do lidera Cardiff. Z ciekawostek warto dodać, że Derby przegrało 3 ostatnie mecze w tym okresie świątecznym, i ostatnie 4 mecze między tymi drużynami były underami ale to tylko statystyka. Ja stawiam na otwartą grę, błędy i być może remis ze wskazaniem na gości.
over 2.5 @ 1.95 ✅ 1-2
Hull +0.5 @ 1.525 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Leicester v Cardiff
(Handicap azjatycki)
Typ: Cardiff +0.5 @ 2.10 bet365 ✅ 0-1 ????
Suma goli
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.794 Pinnacle ⛔
Leicester nie jest w tej chwili w najlepszej formie. Jedno zwycięstwo w 4 ostatnich meczach (1-1-2) to nie najlepszy wynik. Zwłaszcza, że miała to być seria meczy z potencjalnie słabszymi rywalami. W ostatnim meczu Leicester dał się zdominować Millwall i zasłużenie przegrał (0-1) przez większość meczu będąc gorszą drużyną. Dobrą wiadomością dla gospodarzy jest powrót do składu napastnika Martyna Waghorna, a złą, że wciąż niedostępni w rotacji są kluczowi gracze jak Sean St Ledger czy Michael Keane. Wspaniała seria domowych zwycięstw Cardiff dobiegła końca w niespodziewany sposób po przegranej z outsiderem Peterborough (1-2). Cardiff posiada bardzo ciekawy skład, zwłaszcza w jego przednich formacjach. W obronie są solidni, ale mają tendencję do puszczania dziwnych goli. Najważniejszą wiadomością dla trenera Mackaya jest powrót do składu kapitana Marka Hudsona po jednomeczowym zawieszeniu. Do gry gotowi są również Jordan Mutch i Arnie Gunarsson.
Moim zdaniem kurs na Cardiff, jakby nie było lidera Championship, jest mocno zawyżony, powinien być dużo niższy niż 4.40. Leicester mają teraz trudny okres i na pewno nie są lepszą ekipą niż Cardiff. Wprawdzie gospodarze wygrali z Walijczykami 3 ostatnie mecze u siebie, ale umówmy się, było to w lekko innych okolicznościach formy obu ekip i ich miejsca w tabeli. Lider tabeli na wyjazdach wygląda dużo lepiej niż na początku sezonu zaliczając 2 zwycięstwa i remis w 3 ostatnich meczach. Dodając do tego wracających do składu kluczowych graczy widzę spore value w typie na gości, a już na pewno, że nie przegrają tego meczu. Podobnie jak oczywistym typem wydaje się co najmniej 3 gole w tym meczu. Obie ekipy zdecydowanie lubią overowe wyniki (2.62 goli w meczach Leicester i aż 3.22 w meczach Cardiff). Obie z mocno dodatnim bilansem bramkowym, a na dodatek Cardiff na wyjazdach gra zdecydowanie bezkompromisowo (4-2-5) przy czym aż 8 z tych meczy kończyło się wynikiem overowym (średnio 3.81). Myślę, że w dzisiejszym meczu na szczycie gospodarzom będzie bardzo trudno zebrać pełną pulę, za to całkiem prawdopodobne, że będziemy świadkami festiwalu goli.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Krótko, bo Święta...

Hull - Leicester

Moim zdaniem jeden z najciekawszych meczy świątecznych. Gospodarze zagrają w niezmienionym składzie, czyli w takim w jakim wygrali z Derby 2-1 na ich terenie. W bramce zadebiutował wtedy Eldin Jakupovic i wypadł znakomicie, co podkreślał sam Steve Bruce. Hull gra nieźle i adekwatnie zajmują wysokie miejsce do jakości gry, chociaż nie jestem przekonany czy drugie miejsce im się należy. Braki w ataku z pewnością nadrabiają dobrą obroną i konsekwencją w grze - 11 meczy na 14 wygrali jedną bramką. Leicester obniżył ostatnio loty, przegrał dwa ostatnie mecze i generalnie na wyjazdach nie radzą sobie za dobrze z bilansem 3-2-6. W wyjściowej 11 wyjdzie najprawdopodobniej Martyn Waghorn (16/2), który wrócił do zdrowia po kontuzji i zagrał chwilę w ostatnim meczu. Zastanawiałem się nad underem, ale równie dobrze może wpaść coś na 2-1, co jest jednym z najczęściej padających wyników tych drużyn, więc dam tylko BTS.
BTS @ 1.80 ⛔ 0:0 no i nos mi mowil dobrze ze under
Inne:
Nottm Forest - Leeds over 2.5 @ 1.90 ✅ 4:2
Bolton - Sheff Wed 1 @ 1.75 ⛔ 0:1
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Cardiff City – Crystal Palace
(Drużyny zdobędą gola)
Typ: Obydwie drużyny @ 1.72 bet365 ✅ 2-1 ???? wszystko zgodnie z planem ????
Suma goli
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.893 Pinnacle ✅

Mecz na szczycie Championship, który powinien być ciekawym widowiskiem. Trudno w takich meczach wskazywać faworyta, choć uważam, że kursy na gości są mocno przesadzone i można zaryzykować jakieś dodatnie handi w ich stronę. Zwłaszcza, że niemal wszystkie statystyki ligowe obu zespołów są bardzo zbliżone, prawie identyczne. Zarówno Cardiff i Palace usadowiły się na podium (1-3), dzielą ich tylko 4 punkty (47-43), mają niemal identyczny bilans bramkowy (Cardif +16, Palace +15). Obie ekipy dzielą również między siebie tytuł najlepszej ofensywy (po 44 gole), obie mogą się też pochwalić strzeleniem gola w 22 z 23 meczy ligowych. Za te wszystkie statystyki ofensywne odpowiadają jedne z najlepszych w lidze ataków. W Cardiff bryluje oczywiście Craig Bellamy (4 gole, 2 asysty), który jest mózgiem ofensywy, co pozwala na strzelanie goli innym. Najlepszymi strzelcami zespołu są Islandzczycy Heidar Helguson (8 gole, 4 asysty) i Aron Gunnarsson (5 goli, 2 asysty) wspomagani przez Petera Whittinghama (7 goli, 5 asyst). Ofensywa Crystal Palace opiera się an dwóch świetnych napastnikach. Glenn Murrya jest liderem strzelców Championship z 20 golami w 19 meczach. Wspomagają go błyskotliwy reprezentant angielskiej młodzieżówki Wilfried Zaha (5 goli, 5 asyst) i irlandzki pomocnik Owen Garvan (4 gole, 5 asyst). Jak widać w obu zespołach ma kto strzelać i naprawdę trudno się spodziewać, by któraś drużyna zachowała dzisiaj czyste konto. Wszak na boisku będziemy mieć wyśmienitych napastników, a dodatkowo defensywy obu zespołów będą osłabione brakiem zawieszonych obrońców Matthew Connolly’ego (Cardiff) i Damiena Delaney’a (Palace). Obie ekipy mają najwyższe w lidze średnie goli w swoich meczach (3.13-3.08), co zwiastuje mały festiwal goli na City of Cardiff Stadium. Świetne ofensywy kontra osłabione obrony - to musi się skończyć overowym wynikiem.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Anglia 2
Middlesbrough - Blackpool
Over 3.5 gola
3.00
Williamhill

Na dzisiaj wybrałem mecz z zaplecza Premier League. W 25 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Middlesbrough i Blackpool. Gospodarze to obecnie 3 drużyna w Championship. Goście palsują sie w środku tabeli na 11 pozycji. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań argumentującycyh ten typ. Po pierwsze obie drużyny w tym sezonie zaliczaja sporo wyników 4 bramkowych lub wyższych. Gospodarze na 24 mecze mieli 9 razy over 3.5 gola (między innymi 3;2, 3:1, 4:1, 2:2). Goście z Blackpool na 24 mecze mieli aż 10 razy over 3.5 gola co jest najlepszym wynikiem w lidze. Oni z kolei zaliczyli w tym sezonie między innymi takie wyniki jak 2:2, 4:1, 3:2, 6:0. Bezpośrednia historia spotkań między Middlesbourgh, a Blackpool to 5 meczy. Kończyły się one wynikami 4:1, 3:0, 2:2, 2:0 i 3:0. Jak widać 2 razy padł over 3.5 gola, a 2 razy było bardzo blisko osiągnięcia 4 bramkowego wyniku. Moim zdaniem dzisiaj kibice zgromadzeni na stadionie Middlesbourgh zobaczą 4 gole lub więcej. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
✅ 4:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bristol City v Peterborough
(Dodatkowy handicap azjatycki)
Typ: Peterborough +0.5 @ 1.65 bet365 ⛔ 4-2 :;/: Tomlin wszystko spieprzył, czerwona w 12. minucie i po meczu..
(Alternatywna suma goli)
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.625 bet365 ✅
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Peterborough United @ 2.10 bwin ⛔

Starcie w strefie spadkowej Championship. Bristol City ciągle jest w kiepskiej formie z tylko dwoma wygranymi w 15 ostatnich meczach i aż 10 przegranymi. Zespół zupełnie nie funkcjonuje na boisku, właściwie tylko raz pokazali na co ich stac podczas wyjazdowej wygranej z Middlesbrough (3-1), kiedy przez cały mecz byli w stanie zdominować przeciwnika. Problem w tym, że to było ponad miesiąc temu i najwyraźniej był to jednorazowy wyskok, od tego czasu nawet nie zbliżyli się do tego poziomu. Bristolczycy mogą być trochę bardziej wypoczęci, bo ich świąteczny mecz został odwołany, ale to właściwie jedyna przewaga gospodarzy jaka mi przychodzi do głowy. Sam Baldock i Louis Carey powracają do składu po kontuzjach. Chociaż Peterborough ciągle błąka się po strefie spadkowej, to krzywa ich formy zdecydowanie wystrzeliła gdzieś w rejony strefy playoff. Efektowne zwycięstwa z mocnymi zespołami (2-1 z liderem Cardiff i 3-0 z Wolves na wyjazdach i domowy festiwal goli 5-4 z Boltonem). We wszystkich trzech wygranych zaprezentowali futbol z najwyższego poziomo, co jest tym bardziej zaskakujące, biorąc pod uwagę jak biedowali przez większość sezonu. Wyraźnie trener Ferguson trafił do swoich piłkarzy i ci prezentują wszystko na co ich stać. Ważne, że trener w dzisiejszym meczu po raz 5 z rzędu wystawi identyczną jedenastkę, co być może jest tajemnicą sukcesu. Mają dużą łatwość zdobywania goli, w czym celują zwłaszcza para obiecujących napastników Lee Tomlin (6 goli i 6 asyst) i Dwight Gayle (6 goli w ledwie 7 meczach). Ferguson nie ma problemów z kontuzjami, więc goście wystąpią prawdopodobnie w najsilniejszym składzie. Moim zdaniem faworytem tego meczu są goście. Seria 3 zwycięstw z mocnymi drużynami, 10 strzelonych goli musi robić wrażenie. Po raz kolejny okazuje się co potrafi zdziałać zastrzyk pewności siebie. Dzisiaj Bristol powinien być dużo łatwiejszym rywalem niż potentaci, których Posh już mają na rozkładzie. Stawiam na wygraną gości, a już na pewno nie powinni przegrać tego meczu. Obie ekipy są też mocno overowymi zespołami w tym sezonie, zwłaszcza Peterborough ostatnio zapewnia festiwal goli w każdym meczu. W ostatnich 5 meczach z ich udziałem pada średnio 5.0 goli, Bristol ciut mniej obficie, ale również bardzo overowo (3.2 na mecz). Nie widzę żadnego powodu, żeby dzisiaj miało być inaczej. Prawdopodobnie zobaczymy gole obu stron, gości może nawet kilka, dlatego stawiam na overową wygraną gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom