>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A [Francja,Rumunia,Albania,Szwajcaria] - terminarz, prognozy, dyskusje

abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP


Grupa A

1. Francja (Gospodarz)

2. Rumunia

3. Albania

4. Szwajcaria

Terminarz:
10-06-2016, 21:00 [Saint-Denis] Francja - : - Rumunia
11-06-2016, 15:00 [Lens] Albania - : - Szwajcaria
15-06-2016, 18:00 [Paris] Rumunia - : - Szwajcaria
15-06-2016, 21:00 [Marseille] Francja - : - Albania
19-06-2016, 21:00 [Lille] Rumunia - : - Albania
19-06-2016, 21:00 [Lyon] Szwajcaria - : - Francja

Zapraszamy do dyskusji na temat grupy A. Wasze przemyślenia oraz prognozy dotyczące występu na Euro 2016 gospodarzy, Francji oraz Albanii, Szwajcarii i Rumunii.
Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Myślę że za bardzo przeceniacie Francje fajny zespół wiele gwiazd jednak oni od jakiegoś czasu prawie zawsze zawodzą a teraz gdy ciśnienie jest na nich największe może powinąć im się noga w którymś meczu ,zawsze mieli problemy w meczach otwarcia nie docenianie solidnych Rumunów jest błędem nie zdziwię się jeśli niebiescy tego meczu nie wygrają.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Francuzi mają cholernie mocny skład. Młodzi zawodnicy, którzy z reprezentacją póki co nie osiągnęli za wiele i są żądni zwycięstw. Grupę spokojnie powinni wygrać. Patrzę na drabinkę i wydaje mi się, że maks to półfinał. W nim, oczywiście czysto teoretycznie, spotykają się z Niemcami/Włochami czyli drużynami doświadczonymi, turniejowymi. Tam widzę koniec Francji. Odrzucając jednak wszelkie dywagacje co do meczów w fazie pucharowej, w grupie powinni lekko wygrać.

Reszta grupy moim zdaniem wielką niewiadomą. Szwajcarzy w eliminacjach mierzyli się jedynie z Anglikami z rywali godnych uwagi i dwukrotnie przegrywali. Reszta rywali stanowili tylko tło dla grupy.

Rumuni chyba w najnudniejszej grupie eliminacyjnej, najlepsza obrona w całych kwalifikacjach, bez porażki- razem z Anglią ale Anglicy komplet punktów. Rumuni 5 zwycięstw, 5 remisów. Rumuni mogą napsuć krwi wszystkim, mecze z ich udziałem raczej dla konesera taktyki.

Albania z grupy 5-zespołowej, śmiem twierdzić, że wybitnie do awansu przyczyniło się zwycięstwo z Portugalią w pierwszej rundzie spotkań. Do końca walka z Danią o awans- dwumecz na remis. W mojej opinii sen Kopciuszka się skończy na 3 meczu grupowym.

Moja wizja na końcowa tabelę?
1. Francja
2. Szwajcaria
3. Rumunia
4. Albania

Dodatkowo, Rumunia bez awansu do top4 zespołów z 3 miejsc
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
Dziwi mnie ten wasz optymizm z awansem Szwajcarów. Ok, słabi nie są, ale Albania nie raz pokazywała że potrafi zrobić niespodziankę. Kurs 5.50 na 1-2 Albanii to mega value.
 
B 40

bromkalukasz

Użytkownik
Witam ja osobiście uważam że Francuzi w tej grupie ugrają komplet punktów co nie ejst rzadną rewelacją, natomiast na 2 miejscu raczej stawiał bym na Rumunów.
Ostatnie mecze towazyskie pokazały że szwajcarzy są w kiepskiej formie a jeszcze nie jak by coś się stało z shaquirim to wogóle kaplica.W grupie z Anglikami dwie porażki ze Słowenią porażka i szczęśliwa wygrana. Wlka o 2 miejsce będzie na noże w bezpośrednim straciu moze być remis pytanie kto wygra wyżej z Albanią i przegra niżej z Francją ????
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Co jest z tą Szwajcarią???
Ciągle jest uważana za czarnego konia ale nie potrafi wykorzystać potencjału...
w Brazylii co prawda zajeli 2 miejsce ale pozostawili za sobą Ekwador i Honduras a Francja strzeliła im 5 bramek.

Mam nadzieję że jednak wystrzela ale awans Rumuni wcale bym nie wykluczał...
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Varane wypada z Euro, w jego miejsce Adil Rami, napewno spore oslabienie srodka obrony, ciekawe na kogo Deschamp postawi w parze z Koscielnym.
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Jak donosi dzisiaj francuski L&#39;Equipe, Sakho zostanie oczyszczony z zarzutow dopingowych, ciekawe co w tej sytuacji zrobi Deschamps, czy wezmie Sakho na euro i z kogo zrezygnuje, stawiam ze pojedzie zamiast Adila Ramiego.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Jak widzicie pierwszy mecz Francuzów z Rumunami? Zastanawiałem nad zakładem Francja i over 2.5 w meczu po kursie 2.25 ale jednak Rumuni coś tam bronili w tych eliminacjach tylko jednak nie mieli jakiś mega mocnych przeciwników. Jaki według was będzie miał przebieg ten mecz? ????
 
N 0

nakon

Użytkownik
Ten mecz wydaje mi się takim, że będzie przebiegał dość typowo jak na mecz otwarcia. Bramka Francuzów w pierwszej połowie, w drugiej walka Rumunów i teraz tylko kto to wykorzysta. Francja będzie miała szanse na początku drugiej połowy podwyższyć prowadzenie. Rumunia z czasem będzie napierać co raz bardziej. Pod uwagę biorę trzy wyniki: 1:0, 2:1 w stronę gospodarzy oraz remis 1:1.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
To co dzisiaj zagrała Francja to dno kompletne, idealny materiał dla drużyn które mogą na nią trafić. Zero pomysłu na grę, boisko tak przygotowali pod gospodarzy, że sami Francuzi jeździli jak na lodzie. Nie wróżę im nawet ćwierćfinału w tych ME
 
Do góry Bottom