>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - POLSKA, Grecja, Rosja, Czechy - terminarz, prognozy, dyskusje

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Kto by nie zagrał na prawym skrzydle to i tak poziom gry nie powinien ulec zmianie.
Akurat jeśli mowa o Rybusie i Grosiku to lewe skrzydło. Prawe to kapitan Błaszczykowski.
Zobaczymy jak przygotuja repre fizycznie , oby nie zostali zajechani. Tacy pilkarze jak Lewy, Błaszczu, Piszczek czy Obraniak dopiero co zakonczyli sezony wiec nie fundowałbym im ciezkich treningow.
W sobotę mecz ze Słowacją , ktora u nas w kraju jest niedoceniana a nigdy zbytnio nam nie leżała. W sumie i po tym meczu nie bedzie mozna wyciagac daleko idacych wnioskow ale jakis poglad to da na pewno.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Nigdy nie byłem zwolennikiem Rybusa, ale trzeba mu przyznać, że poprzedni sezon miał wspaniały. To co wyprawiał w rundzie wiosennej i w meczach Ligi Europejskiej, to było coś niesamowitego.W meczach z Sportingiem był jednym z lepszych zawodników na boisku, jak nie najlepszym. Każdy kto pamięta mecz w Lizbonie, ten wie, jak sobie &quot;jeździł&quot; z piłką. Nie widziałem jak teraz mu idzie w Tereku, ale z tego co można wyczytać to kibice tam bardzo go chwalą i wróżą mu wielką karierę.
Jak dla mnie, może On zaskoczyć wszystkich podczas EURO i zostać jedną z gwiazd tego turnieju.
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
W ostatnim meczu strasznie leżały stałe fragmenty. mierzejewski nie wie podstaw że piłka musi przejść pierwszego obrońce, albo poprostu nie umie tego robić. Mam nadzieje że nie będzie go w pierwszej 11 i Ludo będzie brał się za rzuty wolne
 
Z 618,7K
Polska -Grecja x
Mysle ze mimo ze sie uwaza sie ze powinnismy ten pojedynek wygrac to osobiscie stawiam na rezultat remisowy 0-0 lub 1-1.jak uczy historia to czesto spotkania na inauguracje mistrzostw Swiata lub Europy wlasnie koncza sie rezultatem remisowym.Niby mamy Lewandowskiego lub Blaszczykowskiego Ale Gracy pograzeni w kryzysie beda chcieli bsprawic niespodzianke i dac troche nadziei swoim rodakom
 
D 6

duomo

Użytkownik
Witam
Remis Greków z Polską na pewno nie będzie niespodzianką, mimo gry w Polsce.
O tym, że atut swojego stadionu nie musi być decydujący świadczą choćby dwie porażki Portugalii z Grecją w EURO 2004 (jedna na początek turnieju, a druga w finale). Portugalczycy też myśleli, że będzie to tylko formalność, ale dwukrotnie się przeliczyli.
Trzeba po prostu skupić się na swoim i walczyć..
Więcej o przygotowaniach reprezentacji Grecji
http://greckapilka.cba.pl/index.php/category/reprezentacja/kadra-narodowa/euro-2012-kadra-narodowa/
 
O 567

orzeel

Użytkownik
Polska nigdy nie przegrała u siebie z rywalami grupowymi, co więcej zawsze wychodzili zwycięsko z tych pojedynków.
Czechy: 3 mecze, 3 wygrane ( bilans 6:2 )
Rosja: 1 mecz, 1 wygrany ( bilans 3:1 )
Grecja: 8 meczów, 8 wygranych ( bilans 22:4 )
nie liczymy Czechosłowacji oraz ZSRR.
 
V 0

virginia5

Użytkownik
Moim zdaniem Polska wyjdzie z grupy na 2 miejscu , zaraz za absolutnym faworytem grupy Rosją. Rosja zdobędzie 7 punktów , remisując jedynie z Polską . Polska z bilansem 5 punktów
wyjdzie z grupy . Na miejscu 3 Czechy , zas na niechlubnym 4 miejscu uplasuje się Grecja , zdecydowanie najsłabsza kadrowo.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Nie wiem czemu wielu skreśla Greków i uważa ich za &quot;najslabsze ogniwo&quot; grupy A. Ja jestem odmiennego zdania, uważam ze Grecja ma jeden ważny atut jest nim kolektyw. Druzyna gra bardzo dlugo podobnym skladem. Zajeli 1 miejsce w eliminacjach przed Chorwacja, Izraelem, Łotwą, Gruzja, Malta z bialnsem 7-3-0... Ja nie wyobrażam sobie tego żebyśmy osiągnęli lepszy rezultat, gdybyśmy byli zamiast nich w takiej grupie.
Kazdy chyba widzial jak grala Chelsea w LM, wygrywali mecze dzieki obronie glownie. Grecja gra zblizonym stylem do Chelsea, oczywiście z innymi nazwiskami, jednak jest kolektyw i jest dobra obrona, ja im wróże sukces w tej grupie.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
A ja się z tym nie zgodzę. Polska wg mnie zajmie nawet 1 miejsce, jeśli uda im się wygrać z Grecją. Po tym meczu opadnie trochę presją i uwierzą w siebie, co spowoduje awans do kolejnej rundy. Najcięższym meczem zdecydowanie będzie mecz z Rosją. Patrząc na ich skład to tylko 2 zawodników gra po za ligą rosyjską. To może być ich atutem bo większość piłkarzy jest z 2 klubów przez co mogą mieć dobre zgranie.. Jednak patrząć na ich piłkarzy to wg mnie mamy w tym momencie lepsze indywidualności.
Dla mnie najłatwiejszym rywalem będą Czesi a nie Grecja. Grecja jest drużyną nieprzewidywalną, jak dla mnie i nie możemy ich lekceważyć. Wg mnie to oni zajmą 3 miejsce w grupie a najgorzej zaprezentują się Czesi.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie obijajmy w bawełne ,Polacy to najsłabszy zespoł na tych mistrzstwach.Sztuczna presja ze strony prasy im nigdy nie pomaga wręcz przeciwnie,dziennikarze naciskają by nasi biało-czerwoni zrobili bóg wie co nawet doszli do finału,ale prawda jest taka że jesli zdobędziemy choć trzy punkty to można to będzie nazwać sukcesem ,nie oczekujmy od nich dużo ponieważ po za trijem z Borussi +Szczesny i Wasilewski.Nikt nie może sie pochwalic czymś w piłce klubowej a co dopiero w reprezentacji.Do tego dochodzą obcokrajowcy którzy też coś wnoszą w ten sklad jednak jesli Smuda zostanie zwolniony więkoszosc z nich u nowego szkoleniowca nie będzie grała i nasza reprezentacja będzie w rozsypce.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ładnie Dyzma jak wyrzuci Glika i Jodłowca zostanie z raptem 3środkowymi obrońcami z czego jeden to młodzieniaszek drugi kaleka a trzeci naturalny prawy obrońca GRATULACJE TRENERZE !!!16.06 czekamy na dymisję .
Która reprezentacja nie powołała zawodnika z mistrza kraju ? Która reprezentacja ma tylu zawodników którzy nie grali przez cały sezon a jadą na Euro ?
Ktoś powie Ramos prawy obrońca ok tylko on w Realu grał na stoperze a tutaj niestety u nas są szopki i euforia bo Łotwa czy Słowacja nie potrafi nam strzelić WOW wielki wyczyn zawodników myślących o wakacjach zaraz będzie z Andorą pogrom to będziemy faworytami do wygrania całego Euro . Zauważmy teraz wystarczy kontuzja Szczęsnego czy Lewego i nie mamy zmiennika dziwnym trafem inne reprezentacje takowych mają ( No może po za Anglią Rooney i Hart )
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie wiem czemu wielu skreśla Greków i uważa ich za &quot;najslabsze ogniwo&quot; grupy A. Ja jestem odmiennego zdania, uważam ze Grecja ma jeden ważny atut jest nim kolektyw. Druzyna gra bardzo dlugo podobnym skladem. Zajeli 1 miejsce w eliminacjach przed Chorwacja, Izraelem, Łotwą, Gruzja, Malta z bialnsem 7-3-0... Ja nie wyobrażam sobie tego żebyśmy osiągnęli lepszy rezultat, gdybyśmy byli zamiast nich w takiej grupie.
.
Dokładnie.Grecy przyjadą i w meczu otwarcia gdzie będzie patrzec na nich cały świat dadzą z siebie wszystko_Otwierali już EURO w Portugalii i sobie poradzili z gospodarzami.
Tutaj przyjadą i nastawia się na obronę a jak nam się gra w ataku pozycyjnym każdy wie - nie jest kolorowo.
Grecy będą czekać na jakąś swoja szansę jakąś kontre i może im cos wpadnie.Wymęczą 1-0 jak to Grecy.Nie daj boże jak to Grecja pierwsza bramkę gdzieś na początku strzeli bo wtedy Polacy choćby srali na tym boisku to nic nie zrobią.
x2 chyba warte grania
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Ładnie Dyzma jak wyrzuci Glika i Jodłowca zostanie z raptem 3środkowymi obrońcami z czego jeden to młodzieniaszek drugi kaleka a trzeci naturalny prawy obrońca GRATULACJE TRENERZE !!!16.06 czekamy na dymisję .
Która reprezentacja nie powołała zawodnika z mistrza kraju ? Która reprezentacja ma tylu zawodników którzy nie grali przez cały sezon a jadą na Euro ?
Wiesz co, troche przesadzasz. Mi tez sie nie podoba wiele decyzji Smudy i calkiem inaczej bym ustawil druzyne i powolal innych graczy. Jednak nie ma co, trzeba patrzec optymistyczniej, bo to jednak nasza druzyna narodowa i pewnie jedyna taka impreza w naszym zyciu. Co do obrony mamy Wasilewskiego i Perquisa(ktorzy prawdopodobnie beda grali caly czas, no ew. jesli Wasyl wyleci za karki albo Perquisowi sie odnowi kontuzja, ale to bardzo pesymistyczny wariant), na zmiane zostaje Kaminski i ewentualnie Dudka lub Wojtkowiak tez moga byc przesunieci na ta pozycje razem daje 5. Owszem mozna lamentowac, ze nie ma Banasia, Celebana czy innych, ale to Smuda bierze na klate, albo go wyniki obronia albo nie, a nasze narzekanie nic nie zmieni.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Tak się składa, że moim zdaniem Kamiński to barzdo dobry zawodnik własnie na zmiany. Wczoraj w meczu pokazał, że umie się podłączyć z akcją, jest młody ma sporo sił, bedzie pozytek.

Co do Kucharczyka i Jodłowca się zgadzam. Nie wykorzystali swojej szansy albo są od nich lepsi.

ale Glik? Chłopak który z Torino wywalczył awans i grał tam w wielu meczach w podt składzie. a kiedy mu smuda w tych meczach ostatnich dał szanse? Dla mnie ta decyzja to dziwna decyzja. Powołuje chłopaka do szerokiej kadry i nie dale mu nawet zagrać po czym go skreśla. Oby to nei była prawda tylko jakies donosy dziennikarzyny.

Jego miejsce powinien zająć Matuszczyk. To co grał w tych 2 meczach to chyba on sam myśli ze pojedzie do domu.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Wiesz co, troche przesadzasz. Mi tez sie nie podoba wiele decyzji Smudy i calkiem inaczej bym ustawil druzyne i powolal innych graczy. Jednak nie ma co, trzeba patrzec optymistyczniej, bo to jednak nasza druzyna narodowa i pewnie jedyna taka impreza w naszym zyciu. Co do obrony mamy Wasilewskiego i Perquisa(ktorzy prawdopodobnie beda grali caly czas, no ew. jesli Wasyl wyleci za karki albo Perquisowi sie odnowi kontuzja, ale to bardzo pesymistyczny wariant), na zmiane zostaje Kaminski i ewentualnie Dudka lub Wojtkowiak tez moga byc przesunieci na ta pozycje razem daje 5. Owszem mozna lamentowac, ze nie ma Banasia, Celebana czy innych, ale to Smuda bierze na klate, albo go wyniki obronia albo nie, a nasze narzekanie nic nie zmieni.
Dlatego mówię o ile będą kontuzje , kartki itp będzie trudno załatać dziury .
Ewentualnie to Piszczek może zagrać w ataku eh ... wiadomo że Dyzma będzie korzystać z max 15 zawodników chociaż patrząc wstecz nie takie rzeczy się działy gdzie Koźmiński biegał na lewej obronie , Sagan gdzieś po skrzydle . Tutaj nie ma może NA PEWNO odpadniemy w fazie grupowej !!! Najlepiej pisać bzdury przeciwnicy słabi chociaż mają lepszych zawodników od naszych nie mówiąc o doświadczeniu .
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Kadra na EURO 2012:

BRAMKARZE:
Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
Przemysław Tytoń ( PSV Eindhoven)
Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok) - za kontuzjowanego Łukasza Fabiańskiego (Arsenal Londyn)
OBROŃCY:
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)
Damien Perquis (Sochaux)
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
Sebastian Boenisch (Werder Brema)
Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań)
Marcin Kamiński (Lech Poznań)
POMOCNICY:
Dariusz Dudka (Auxerre)
Eugen Polanski (Mainz)
Rafał Murawski (Lech Poznań)
Adam Matuszczyk (Fortuna Duesseldorf)
Jakub Błaszczykowski (Borussia)
Kamil Grosicki (Sivasspor)
Ludovic Obraniak (Bordeaux)
Maciej Rybus (Terek)
Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)
Rafał Wolski (Legia)
NAPASTNICY:
Robert Lewandowski (Borussia)
Paweł Brożek (Celtic)
Artur Sobiech (Hannover 96)
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ale mnie ten Smuda wpienia, co Dudka robi w kadrze? Dlaczego oddelegował Glika? Zostaliśmy także z jednym napastnikiem zdolnym do gry na dobrym lub bardzo dobrym poziomie, Brożek i Sobiech to nieporozumienie, a mieliśmy alternatywę, choćby kogoś z Ekstraklasy, Frankowski, to powołał zawodników bez formy.
Tutaj nie ma może NA PEWNO odpadniemy w fazie grupowej !!! Najlepiej pisać bzdury przeciwnicy słabi chociaż mają lepszych zawodników od naszych nie mówiąc o doświadczeniu .
Na pewno to umrzemy...prędzej czy później.
Po pierwszym meczu będziemy mądrzejsi, zobaczymy jak zaprezentują się nasi piłkarze w meczu o tak wielką stawkę, jak zaprezentują się Grecy. Nie jesteśmy bez szans, mamy kilku klasowych graczy, którzy mogą popchać tę drużynę. Ale zawsze mogłoby być lepiej kadrowo, jednak to trener odpowiada za powołania i on bierze odpowiedzialność za grę i wyniki reprezentacji, teraz nie pozostało nam, kibicom, jak zaufać tym chłopakom i zacząć się modlić.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ale mnie ten Smuda wpienia, co Dudka robi w kadrze? .
Jak to co ? Ten koleś gra regularnie w klubie, gdzie jest bądź był ważną częścią zespołu, dodatkowo jest uniwersalny bo zarówno może zagrać na środku pomocy np. za Polańskiego ale również jako obrońca. Także co on robi to myślę, że większość kibiców wie, a pytanie od mnie brzmi Co Ty za głupoty wypisujesz ?????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tutaj przyjadą i nastawia się na obronę a jak nam się gra w ataku pozycyjnym każdy wie - nie jest kolorowo.
Grecy będą czekać na jakąś swoja szansę jakąś kontre i może im cos wpadnie
Równie dobrze Grecja może zatakować frontalnie i nasze pseudo gwiazdy sie pogubią jest wiele scenariuszy na to spotkanie napewno Grecja meczu nie popusci nawet na minutę dlatego tego możemy być pewni.Nie zdziwi mnie to jak Polacy po raz kolejny dadzą ciała. :;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom