>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - terminarz, tabela, prognozy i dyskusje

hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Które dwie drużyny zakwalifikują się do ćwierćfinału (grupa A)?
Nie wiem ale coś mnie kusi by postawić ten zakład Portugalia zapewnić sobie awans to jesteśmy chyba zgodni że zrobi to w meczu z Czechami których notabene niezbyt lubuję, lecz co do Turcji sądzę że ma wielką szansę na awans w jutrzejszym meczu o wszystko powinni zdobyć chociaż jeden punkt, gdzie przed meczem o wyjście z grupy z Czechami będą mieli jeden punkt, a Pepiczki trzy nie ma innego wyjścia widzę tutaj zwycięstwo Turcji która powinna sobie poradzić z zespołem który jednak nie gra aż tak ofensywnie w ostatnich latach i gra na tym turnieju bez swoich gwiazd Rosickiego czy Nedveda, a według mnie zwycięstwo nad Szwajcarią załatwili sobie poprzez po prostu tragedię chimerycznej postaci która już jest żywa legendą w Szwajcarskiej piłce, myślę że już jutro Turcja pokażę pazur, a ta ekipa pokazała nie raz że ma charakter i to że jednak mogą jeszcze awansować z grupy którzy mają dużą szansę urwać punkty Helwetom jak i Czechom, a wariantów jest na pewno więcej niż ten który szybciutko opisałem, dodając na sam koniec że kurs jest dosyć dobry do zaryzykowania przynajmniej dla mnie.

Czy obu ekipom tych trenerów uda się awansować do ćwierćfinałów?
Typ : Portugalia i Turcja Kurs : 6.00 ✅
bet-at-home
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
END

END


No i znów grupa A ???? Układ grupy wygląda następująco :
Portugalia
Czechy
Szwajcaria
Turcja

Portugalia oraz Czechy powygrywali pierwsze mecz w swoich grupach jednak to Portugalia prowadzi ponieważ ma lepszy bilans bramek, no i oczywiście analogicznie wyglądają drużyny przegrane. W pierwszej analizie napisałem :
Cytat:
Napisał Lalo
Układ grupy moimi oczami :
Portugalia
Turcja
Czechy
Szwajcaria


I powiem szczerze że dalej przy tym pozostaję bo chociaż Turcy przegrali pierwszy mecz z Portugalią to zaprezentowali się moim zdaniem dobrze. Czesi którzy wygrali mecz otwarcia nie zaprezentowali się tak jak chociażby 4 lata temu, bo bodajże do 70 min. remisowali 0:0 a potem przez błąd obrony Szwajcarskiej strzelili bramę co dało im zwycięstwo. Jak będzie, zobaczymy bo jeszcze każdemu zespołowi zostały 2 mecze do rozegrania :spokodfhgfh:

Układ grupy moimi oczami :
Portugalia
Turcja
Czechy
Szwajcaria

pozdROWienia ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
wiem ze ostatnią &quot;deską ratunku&quot; jest losowanie zespolu ale wczesniej sa jeszcze dodatkowe kryteria ....wie ktos jakie???
 
Do góry Bottom