• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Grupa B [Portugalia,Hiszpania,Maroko,Iran]

Temat na forum 'Mistrzostwa Świata - Rosja 2018' rozpoczęty przez ibis, Grudzień 1, 2017.

1. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      332
      Reputacje:
      3935
      GRUPA B

Kadra,newsy,kursy

Zapraszam do dyskusji

Ostatnia edycja: Marzec 25, 2018
    2. contowsky Dobrze znany użytkownik

contowsky
      Polubienia:
      78
      Reputacje:
      289
      Ta grupa mogłaby być na prawdę ciekawa, gdyby Portugalia grała z Hiszpanią w drugim albo trzecim meczu. Jednak grają w pierwszym i remis, a nawet dokładny wynik jestem w stanie wytypować pół roku wcześniej z bardzo dużym prawdopodobieństwem. Jak dla mnie te reprezentacje w spotkaniu ze sobą zagrają na bezbramkowy remis. Ostrożnie, żeby się nie potknąć, nie dostać żadnej kontuzji która by mogła pokrzyżować późniejsze plany i żeby nie mieć problemów z wyjściem z grupy. Idąc tym tokiem myślenia pierwsze miejsce rozstrzygną strzelone bramki/różnica bramek, tutaj z racji lepszego potencjału ofensywnego stawiam na Hiszpanię. Po wyjściu z grupy spotykają się z drużynami z grupy A, więc mają względnie łatwo. Co do Iranu i Maroko - na temat Maroko nie wiem prawie nic, natomiast Iran podobał mi się na poprzednim Mundialu, waleczna reprezentacja mimo słabego końcowego wyniku. Mimo wszystko wątpię, żeby urwali punkty drużynom z Europy.

3. GD GAMBLER Nowy użytkownik

GD GAMBLER
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Przepasc pomiedzy druzynami z europy a marokiem i iranem jest dosc spora,awans hiszpani i portugali ale mysle ze iran moze urwac punkty portugali,jakis remis jest calkiem realny w tym meczu bo portugalczycy czesto mecza sie w grupie na turniejach

4. Luca69 Użytkownik

Luca69
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Hiszpania awans, na Portugalię w każdym meczu stawiał bym poniżej 1.5

5. d4r3k Nowy użytkownik

d4r3k
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Ja myślę, że Iran może zaskoczyć. Prawie u siebie zagrają

6. stokrotka1 Użytkownik

stokrotka1
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      37
      W tej grupie raczej bez niespodzianek, Hiszpanie pewny awans z pierwszego miejsca, zastanawia mnie Portugalia, bo czuje że Hiszpanie po 2 wygranych meczach odpuszczą ostatni i padnie tam remis. Nie wiem czego spodziewać się po Iranie oraz Maroko ale fajnie było by zobaczyć taką niespodziankę że któraś z tych drużyn wychodzi z grupy :)

7. zibi16 Dobrze znany użytkownik

zibi16
      Polubienia:
      309
      Reputacje:
      2680
      Szkoda mi troszkę Maroko, mają fajny skład - Coś ala WKS z roku 2006... Niestety trafili do grupy gdzie raczej nie mają szans na awans (WKS wtedy byli w grupie z Argentyną i Holandią - oczywiście wtedy mocną Argentyna i mocną Holandią) i (w 2010 roku także byli w grupie z Brazylią i Portugalią).
      Zaczynają dobrze bo z Iranem - 3 punkty muszą zdobyć a potem kto wie... Może remis z Portugalią ? Była by to na pewno spora niespodzianka ale kadrę mają naprawdę fajną.
      Myślicie, że mogą namieszać w tej grupie ?

8. DobryX Dobrze znany użytkownik

DobryX
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      180
      A kto gra w tym Maroko ? ja nie znam zadnego pilkarza

9. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      308
      Reputacje:
      2823
      Benatia i Zyiech, to chyba najbardziej znane nazwiska. Tylko ta dwójka nie zdziała nic.

10. zibi16 Dobrze znany użytkownik

zibi16
      Polubienia:
      309
      Reputacje:
      2680
      No to widocznie bardzo mało znasz piłkarzy z Maroko jak sądzisz, że tam jest tylko ta dwójka...

M. Benatia, N. Dirar, A. Hakimi - Solidni obrońcy
      El Ahmadi, Boussoufa, Belhanda, Amrabat, Ziyech - Gracze ofensywni

Nie mówię, że jest to potęga ... Ale na papierze wyglądają naprawdę bardzo solidnie i tak jak mówię, pechowa grupa w innej mogli by namieszać bardziej.

11. Roger12 Dobrze znany użytkownik

Roger12
      Polubienia:
      22
      Reputacje:
      80
      Nie zapominajmy że to drużyna z Afryki. Akurat Maroko może sprawić niespodziankę w tej grupie jak i Senegal w naszej(co wg mnie nie było by niespodzianką). Mecze eliminacyjne Maroko grało bardzo solidnie ogólnie drużyna solidnie ułożona.Portugalia to Portugalia. Ogólnie nie zdziwią mnie sytuacje gdzie takie drużyny pokroju Portugalii nie wyjdą z grupy. Mówie tu także o słabiuteńkich Chorwatach

12. MeFiuU Dobrze znany użytkownik

MeFiuU
      Polubienia:
      124
      Reputacje:
      2007
      Maroko może nima na każdą pozycję wielkich gwiazd, ale mają bardzo solidne nazwiska w kadrze, nie ma tam slabych punktów za wyjątkiem partnera dla Mehdiego Benatii w środku obrony. Praktycznie wszyscy grają w swoich klubach regularnie i na pewno nie skreślał bym ich e kontekście walki o drugie miejsce w grupie z Portugalią.

W bramce bardzo dobry w tyn sezonie LaLiga (Girona) Bono. W bloku defensywnym: Hakimi, zmiennik Daniego Carvajala w Realu Madryt, e środku wspomniany Benatia i pewnie Benoun z Raja Casablanca, na lewej obronie Mendyl z Lille. W srodku pola dwójka z Feyenordu: El Ahmadi i Amrabat. Przed nimi Boufal z Southampton. Na skrzydłach Nabil Dirar i Ziyech z Ajaxu. Na "dziewiątce" solidny napastnik Leganes Amrabat. A wbędziesz obwodzie są jeszcze: Boussoufa, Fajr, Belhanda, Labyad czy Saiss.
      Same znane nazwiska i zawodnicy odgrywający znaczące role w swoich zespołach. Na pewno potencjał dużo mniejszy od Portugalii, ale na pewno mogąca postawić im trudne warunki. Wydaje mi się że Hiszpania będzie po za zasięgiem wszystkich, natomiast Iran przegra wszystkie 3 spotkania grupowe.

Poleć forum