>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa B [Portugalia,Hiszpania,Maroko,Iran]

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Może odbić się na moralach zespołu, bo jak podają źródła w internecie większość piłkarzy chciała by Lopetegui został trenerem do końca MŚ, byli nawet na dywaniku u prezesa Hiszpańskiej fedreracji, ale nic z tego. Obowiązki trenera przejmie F. Hierro,
 
white001 6

white001

Użytkownik
Głupota ze strony władz federacj... Dobrze zagrać na MŚ a potem odsprzedać trenera. A tak to mogą niewyjść z grupy i będzie na kogo łatwo zwalić ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Głupota raczej ze strony trenera. Kontrakt z Realem mógł podpisać po Mundialu, ale jak widać kasa ważniejsza. Piłkarze muszą być strasznie zawiedzeni jego postępowaniem.
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Hiszpania to w znacznym stopniu samograj, więc ten czy inny trener niewiele nowego wymyśli. Jednak żadna afera nie pomaga w koncentracji w przeddzień tak dużej imprezy... Pewnie piłkarze zamiast myśleć wyłącznie o meczu będą męczeni pytaniami (szczególnie ci z Realu).
 
white001 6

white001

Użytkownik
Bycie trenerem reprezentacji to zamknięcie innych dróg rozwoju ?? Moim zdaniem federacja powinna się cieszyć ,że ich selekcjoner został wybrany przez wielki klub i puścić go po mundialu a nie takie płacze robić
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W kontrakcie miał zapis, że w razie oferty z Realu zrezygnuje z prowadzenie reprezentacji, ale problem w tym, że negocjował z klubem za plecami federacji. Słusznie został usunięty. Gdyby federacja wiedziała o negocjacjach to problemu, by nie było.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
W kontrakcie miał zapis, że w razie oferty z Realu zrezygnuje z prowadzenie reprezentacji, ale problem w tym, że negocjował z klubem za plecami federacji. Słusznie został usunięty. Gdyby federacja wiedziała o negocjacjach to problemu, by nie było.
Czyli co Federacja uniosła się honorem? Głupota, przecież to w ogóle by nie zaszkodziło reprezentacji czego nie można powiedzieć gdyby ta informacja wypłynęła np. w czasie MŚ przed jakimś ważnym meczem 1/8 czy ćwierćfinałem... No nic ale zrobili przysługę Realowi, raz, że nie muszą Królewscy płacić za gościa, dwa, że będzie planował już sezon, a trzy to on być może dostanie jeszcze odprawę za zwolnienie!
Co by nie mówić to Hiszpania nie ma szans na sukces w takim wypadku, jak gdzieś ktoś napisał w fazie pucharowej trener musi być, a skład prędzej ustalą Ramos z Iniestą i Pique...
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dla mnie sytuacja w kadrze odbije się na zawodnikach Hiszpanii już w piątek. Obstawiłem remis w spotkaniu Portugalii z Hiszpanią po informacji o trenerskim zamieszaniu. Jeszcze rano kurs na to zdarzenie w STS był 3.3, teraz jest 3.1.
Niezależnie od zamieszania z trenerem, to zarówno Hiszpania jak i Portugalia młodego składu nie mają. Hiszpania po przegranych MŚ cztery lata temu nie zrobiła wielkiej rewolucji w kadrze, czego dowodem jest obecność Ramosa, Pique i Iniesty. O Portugalii pisaliście już wyżej.
Grupa B jaka jest każdy widzi. Dopisywanie 6 punktów na starcie dla Hiszpanii i Portugalii nie jest niczym dziwnym, bo przecież Iran i Maroko to przeciwnicy mało wymagający. Myślę więc, że sąsiedzi z europy nie będą się zarzynać w pierwszym meczu, i ugrają remis pozostawiając kwestię pierwszego miejsca w grupie skutecznością ofensywy obu zespołów w meczach z Iranem i Maroko.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania już z nowym trenerem. Jest nim dobrze wszystkim znany Fernando Hierro. Ogólnie wielki bałagan przed samymi mistrzostwami. Jak tak wielka federacja mogła do tego dopuścić. Kupony i typy puszczone na Hiszpanów, a po tym incydencie nie wiadomo czego się spodziewać...
 
chamberlain 423,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Hiszpania
Obie drużyny zdobędą bramkę @ 2.04 Fortuna ✅

Portugalia z Hiszpanią, wiele osób interesuje ten mecz, w końcu dwie wielkie drużyny, albo inaczej, dwie drużyny z kilkoma fajnymi nazwiskami, bo i Portugalia mnie zbytnio nie przekonuje i Hiszpania, to nie jest ten sam zespół co kiedyś. Portugalczycy mają Ronaldo, który potrafi sam namieszać jak jest w formie, zależy mu na biciu wszelkich rekordów, na mistrzostwach świata będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ na następnych może już nie wystąpić, a nawet jeśli, to nie będzie już odgrywał za dużej roli w zespole. Na tle Hiszpanii na pewno będzie chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony, w końcu już od kilku lat tam gra i w przeciwnej drużynie spotka wielu kolegów z boiska. Przypominają mi się też męczarnie Portugalii na poprzednim Euro, jednak myślę, że tu powinni coś ustrzelić. Hiszpania to już nie ta sama drużyna co kiedyś, kiedy jechali wszystkich jak leci, na dodatek stracili swojego trenera, co może nie sprzyjać ich koncentracji, w końcu mecz już jest tuż tuż, a takie zmiany nigdy dobrze nie wpływają na drużynę. W Hiszpanii zawsze brakowało mi klasowego napastnika, teraz też go zbytnio nie mają, ale mają wielu innych zawodników, którzy potrafią zrobić różnice. Ja w tym meczu również skłaniałbym się jednak ku remisowi, do niedawna rozum bardziej podpowiadał tu Hiszpanię, teraz jednak remis, ale sądzę, że będzie to remis bramkowy, a jeśli nie, uważam, że obie drużyny zakończą mecz z bramką na koncie.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
To jest tak debilny strzał w stopę przez federację hiszpańską że mi się to w głowie nie mieści, jeśli Hiszpania nie wygra MŚ to opinia publiczna i kibice ich zniszczą i będzie gdybanie &quot; a co by było gdyby był Lopetegui&quot;, nie ogarniam co jest w głowie tego co wydał ostateczny wyrok prawdopodobnie nic
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jest tak debilny strzał w stopę przez federację hiszpańską że mi się to w głowie nie mieści, jeśli Hiszpania nie wygra MŚ to opinia publiczna i kibice ich zniszczą i będzie gdybanie &quot; a co by było gdyby był Lopetegui&quot;, nie ogarniam co jest w głowie tego co wydał ostateczny wyrok prawdopodobnie nic
Odpowiedź jest bardzo prosta - emocje wzięły górę. To byli przyjaciele ten trener i prezes federacji i prezes poczuł się zdradzony... Więc koniec przyjaźni, niestety także idiotyczna decyzja o usunięciu... Miejmy nadzieję, że Hiszpania nie potopi nam kuponów i wyjdzie z grupy ???? Ja na całe szczęście nic więcej na nich nie grałem niż tylko awans.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
A dodatkowo pod koniec maja przedłużył umowe na kolejne dwa lata. Decyzja taka podjeta chyba przez to że cała sprawa byla załatwiona bez wiedzy federacji. Wystarczylo usiąść razem do stołu i temat załatwiony.
 
white001 6

white001

Użytkownik
Tak sobie przed chwilą zerknąłem na h2h Hiszpani z Portugalią i nie jest jakoś różowo...stawiając na win hiszpanów... i nie grali ze sobą jakoś bardzo często
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sprawa z trenerem czy bez wszystko jedno... Miałem grać remis w tym meczu Portugalia vs Hiszpania i tak gram... Zrobią sobie remisik 2:2 i dalej bezpiecznie pograją z Marokiem i Iranem.
dlatego remis i pow. 1,5 goli kurs: 4,45 buk: Totolotek✅✅✅✅
dlatego remis kurs: 3,15 buk: Totolotek ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Mi od momentu losowania pachniało tu remisem. Myślę, że zasada &quot;nie przegrać pierwszego meczu&quot; weźmie górę i obejrzymy mocno defensywne spotkanie. Obie reprezentacje to drużyny turniejowe, a Portugalia doskonale pokazała na ostatnim Euro jak najmniejszym nakładem sił dostać się do finału.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Mi od momentu losowania pachniało tu remisem. Myślę, że zasada &quot;nie przegrać pierwszego meczu&quot; weźmie górę i obejrzymy mocno defensywne spotkanie. Obie reprezentacje to drużyny turniejowe, a Portugalia doskonale pokazała na ostatnim Euro jak najmniejszym nakładem sił dostać się do finału.
zawsze też możemy poszukać spisku -gdzie grał Pepe, gdzie gra Ronaldo? A znaczna część składu Hiszpanii to gdzie gra? Remis pewniaczek ;)
a tak zupełnie na serio -też mi się wydaje, że obie drużyny raczej będą się oszczędzać mając na uwadze kogo mają w grupie. Turniej dopiero się zaczyna, 1 pkt na start będzie dobry.
Aczkolwiek, jak pisałem kilka postów wcześniej, z uwagi na obecną dziwną sytuację w Hiszpanii, próbuję też za drobne wygraną Portugalii i DNB.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
zawsze też możemy poszukać spisku -gdzie grał Pepe, gdzie gra Ronaldo? A znaczna część składu Hiszpanii to gdzie gra? Remis pewniaczek ;)
.
Nie chciałem już tego pisać bo znowu była by fala hejtu, ale oni się wszyscy doskonale znają i takie ustalenie to mogło już być dawno zrobione. Jak pisałem w innym temacie gdzie mnie obrzucono błotem - taido, że piszę głupoty. O awansie przy równej ilości pkt decyduje bilans bramek więc mogą sobie wykręcić 3:3 i potem underowo jechać z resztą cieniasów ???? , a walka o 1 miejsce dotyczyła by tego kto więcej wbije bramek Iranowi lub/i nie trafi mu się wpadka z remisem z Maroko...
Oczywiście może być twarda walka żeby mieć 1 miejsce w grupie, mogę się mylić i będzie zacięty mecz o zwycięstwo, ale nawet tak czysto sportowo remis mieści się jak najbardziej bo oba zespoły poukładane taktycznie i solidne defensywy.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Też uważam, że remis bardzo prawdopodobny. Gdybym miał dokładnie stawiać to 1-1. Wcześniej uważałem, że minimalnie Hiszpania wygra, ale po ostatnich sensacjach trochę stracili w moich oczach. Portugalia ma jeden spory problem. Środkowi obrońcy to już praktycznie piłkarscy emeryci. Hiszpania potrafi bardzo szybko grać w piłkę i tutaj właśnie widzę ich przewagę. Obrońcy po prostu mogą nie nadążyć. Poza tym Portugalia chyba limit szczęścia wykorzystała 2 lata temu ;) w najsłabszej grupie nie potrafiła wygrać meczu i w normalnej formule odpadła by z turnieju. Jakimś cudem jednak awansowali i to szczęście sprzyjało im aż do finału. W tym roku uważam, że mogą nie wyjść z grupy. Jedyne co za nimi przemawia w tym meczu to problemy Hiszpanów. Tak jak pisałem wcześniej 1-1 najbardziej prawdopodobny wynik, aczkolwiek wygrana Hiszpanii w ogóle mnie nie zdziwi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom