>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B [Portugalia,Hiszpania,Maroko,Iran]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sprawa z trenerem czy bez wszystko jedno... Miałem grać remis w tym meczu Portugalia vs Hiszpania i tak gram... Zrobią sobie remisik 2:2 i dalej bezpiecznie pograją z Marokiem i Iranem.
dlatego remis i pow. 1,5 goli kurs: 4,45 buk: Totolotek✅✅✅✅
dlatego remis kurs: 3,15 buk: Totolotek ✅✅✅✅
Nie chciałem już tego pisać bo znowu była by fala hejtu, ale oni się wszyscy doskonale znają i takie ustalenie to mogło już być dawno zrobione. Jak pisałem w innym temacie gdzie mnie obrzucono błotem - taido, że piszę głupoty. O awansie przy równej ilości pkt decyduje bilans bramek więc mogą sobie wykręcić 3:3 ✅✅✅✅✅✅✅✅ i potem underowo jechać z resztą cieniasów ???? , a walka o 1 miejsce dotyczyła by tego kto więcej wbije bramek Iranowi lub/i nie trafi mu się wpadka z remisem z Maroko...
Oczywiście może być twarda walka żeby mieć 1 miejsce w grupie, mogę się mylić i będzie zacięty mecz o zwycięstwo, ale nawet tak czysto sportowo remis mieści się jak najbardziej bo oba zespoły poukładane taktycznie i solidne defensywy.
edit/// hahahahahaha przewidziałem ten teatr. ???? Prześledźcie wszystkie bramki zdobyte i zachowania piłkarzy.
1 bramka faul Pepe na Ronaldo
2 bramka - ile Costa miał miejsca jeszcze mógł kawę wypić zanim strzelił
3 bramka - jak wpuścił bramkarz itd itd itd
Na przerwę zeszli tylko Hiszpanie, Portugalczycy zostali na boisku... No i teatr Ronaldo - to był taki teatr, że szok. Ronaldo zaczął od karnego ok 3 min i skończył na wolnym na 3 min przed końcem. Przecież ten mecz miał scenariusz jak film... ???? Mają obie ekipy świetny bilans i mogą sobie pozwolić na jeden remis z Marokiem lub Iranem ????
Szkoda, że nie pograłem CS: 3:3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 22

sieko

Użytkownik
Krótko podsumowując dzisiejszy mecz można pojechać klasykiem - wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy. Czego sobie życzę w następnych spotkaniach? Tego samego co dzisiaj ;)
A osobiście na live łapałem kurs na Hiszpanie jak przegrywała, mało brakowało i by się udało, ale mega gol Cristiano pod koniec meczu nie dał zarobić :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niektórzy to mają wybujałą wyobraźnię. Aż żal czytać te wasze teorie spiskowe. To chyba da się leczyć. Może jeszcze nie jest za późno.
Tu nie chodzi o żadną teorię spiskową, bo teorię miałem przed meczem, a po meczu jest już dowód... Oczywiście komisja etyki nic nie udowodni, ale ja oglądam setki meczów Realu czy Barcelony i wierz mi, że takich &quot;błędów&quot; jak dzisiaj się nie popełnia.... Po pierwsze sam wynik 3:3 jest już śmieszny bo oba zespoły bardzo poukładane taktycznie... Jest mnóstwo fajnych momentów nie tylko te z bramkami, ale też te z sytuacjami... Np Diego Costa strzela obok bramki i głupi uśmieszek, zdjęcie właśnie Costy i innych ofensywnych graczy przed końcem... Tak naprawdę z tych 6 bramek nie ma się do czego przyczepić tylko do ostatniej Ronaldo, ale może chłopaki mieli bardzo dokładnie rozpisany scenariusz... ???? A może jak by nie strzelił znowu byłby faul... Jak zauważyłeś, ja jestem wielkim przeciwnikiem teorii spiskowych i sam je wyśmiewam, ale tu to od początku ma sens. Po co mieli ginąć w bratobójczej walce o 1 miejsce jak mają awans prawie w kieszeni, a walka o 1 miejsce będzie na zasadzie kto więcej strzeli Iranowi i Maroko... Pomyśl i połącz wszystkie fakty. To zresztą była chyba pierwsza moja &quot;teoria spiskowa&quot; od jakiś 3 lat na tym forum i druga w historii...
Gościu jaki dowód...jak 100 osób obstawi wynik meczu Polski z Senegalem to kilka na pewno trafi dokładny wynik, ale to nie znaczy że cokolwiek przewidzieli, jeszcze jak czytam te twoje niuanse o jakichś uśmieszkach no proszę cię, takich błędów się nie popełnia? Rozumiem że Karius w finale ligi mistrzów też uczestniczył w napisanym scenariuszu i te bramki były specjalne
Chłopaki mieli tak dobrze rozpisany scenariusz że Ronaldo który w ostatnich latach strzela bramki z wolnego w regularności 1/20 strzelił ostatnią bramkę, no rzeczywiście idealnie rozpisany scenariusz, pewnie piłka miała silniczki odrzutowe w sobie
Nie wiem czy się śmieć czy płakać
Do takich teorii to można każdy mecz podłożyć bo tu się ktoś uśmiechnął a tam się ktos nie uśmiechnął, serio dla mnei to jest wybitnie śmieszny post wyżej xD
W innym temacie napisałeś, że pisze głupoty. Obiecałem, że się odezwę po meczu więc fajnie, że cokolwiek odpisałeś. Mnie nie chodzi, że miałem rację, że wytypowałem wynik tylko to widać było po grze ! Więc widać mało siedzisz w bukmacherce skoro tego nie widziałeś. To jest śmieszne, że porównujesz mnie, że sobie strzeliłem wynik i wszedł bo ja pisałem i piszę wyraźnie dlaczego tak było. Widziałeś co się działo ? Pepe fauluje w 3 min Ronaldo, Patricio wypuszcza pewną piłkę, jedni prowadzą, drudzy remisują i tak na zmianę... Nie ma sensu z tobą prowadzić żadnej dyskusji bo już pamiętam od półfinału LM gdzie tez mnie wyśmiewałeś i wtrącili się moderatorzy i też mi wszystko wtedy weszło. Atakujesz ciągle ludzi, wymądrzasz się, a lepiej żebyś podał fajne typki, które wejdą i udowodnisz wtedy swoją wartość.
Dalej nie będę z tobą prowadził już żadnej dyskusji, a wszelkie wycieczki osobiste i prowokacje zgłaszam, a jak już wtedy pisałeś nie zależy ci jak cię zbanują więc możesz sobie ulżyć... ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Gościu jaki dowód...jak 100 osób obstawi wynik meczu Polski z Senegalem to kilka na pewno trafi dokładny wynik, ale to nie znaczy że cokolwiek przewidzieli, jeszcze jak czytam te twoje niuanse o jakichś uśmieszkach no proszę cię, takich błędów się nie popełnia? Rozumiem że Karius w finale ligi mistrzów też uczestniczył w napisanym scenariuszu i te bramki były specjalne
Chłopaki mieli tak dobrze rozpisany scenariusz że Ronaldo który w ostatnich latach strzela bramki z wolnego w regularności 1/20 strzelił ostatnią bramkę, no rzeczywiście idealnie rozpisany scenariusz, pewnie piłka miała silniczki odrzutowe w sobie
Nie wiem czy się śmieć czy płakać
Do takich teorii to można każdy mecz podłożyć bo tu się ktoś uśmiechnął a tam się ktos nie uśmiechnął, serio dla mnei to jest wybitnie śmieszny post wyżej xD
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak się ma takie wizje, to warto za drobne zagrać dokładny wynik, żeby potem nie żałować. Kurs pewnie był coś ok. 100.
Trochę sensu ta teoria ma, ale z drugiej strony jak było 3:2 dla Hiszpanii, to oni mieli jakieś okazje na 4:2 i co wtedy, oddaliby dwa gole Portugalii, żeby było 4:4?;)
Portugalia przy wyniku 2:3 do momentu rzutu wolnego zupełnie nie potrafiła sobie stwarzać sytuacji, Hiszpanie pięknie &quot;zabijali&quot; ten mecz. Ten wolny to była chyba ostatnia okazja dla Portugalii i ją wykorzystali. Czy była ustawka czy nie, tego się nigdy nie dowiemy.
Trochę mi się przypomina mecz Szwecja-Dania lata temu, gdzie wynik 2:2 był idealny dla obu, żeby awansować i wyrzucić Włochów. Mecz zakończył się 2:2 i teraz prawie każdy uważa, że się dogadali, ale tam na sam koniec któraś z ekip miała poprzeczkę albo słupek, więc co jakby wtedy wpadło do bramki, zrobiło się 3:2, a czasu na odrobienie już w ogóle nie było... Nie jest tak łatwo dać sobie strzelić gola, żeby nie wzbudzać większych podejrzeń.
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
5xharoldx5 dokładnie, ten sam przykład podałem wcześniej, rzeczywiście można powiedzieć, że nie jest łatwo dać sobie strzelić gola, ale to tylko gdybanie. Wspomniałeś o poprzeczce pod koniec meczu, a ja wspomnę o klepaniu na własnej połowie przez 15 minut bez żadnego pressingu, przy stanie 2:2. Fakty są jasne: 2:2 dawało wtedy awans obu drużynom i 2:2 było, teraz wysoki remis praktycznie eliminuje resztę drużyn z tej grupy i mamy 3:3. Wiem, że istnieją ludzie, którzy będą szli w zaparte zawsze i wszędzie, nie zamierzam ich uświadamiać, niech żyją w złudnym świecie zawsze uczciwej piłki nożnej. Nie mówię, że wszyscy się ustawiają, ale różne rzeczy się zdarzają.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Iran - Hiszpania
Typ: Hiszpania -2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
20:00
Ewentualna analiza: Drugie spotkanie obu ekip , Hiszpania która jest moim faworytem do zdobycia tytułu mistrzów świata w tym roku zmierzy się z zespołem Iranu, nie ma się co oszukiwać i spekulowac która ekipa jest tutaj faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem wiadomo iż będzie to drużyna Hiszpanów, która w pierwszym meczu tylko podzieliła się punktami z Portugalią, jednak była zespołem zdecydowanie lepszym i tylko błędy bramkarza i geniusz Ronaldo sprawił że Hiszpanie nie sięgnęli po komplet punktów. Iran natomiast niespodziewanie pokonał Maroko po samobójczej bramce w doliczonym czasie gry i to on jest liderem tej grupy. Myślę że po tej kolejce się to zmieni, bowiem Hiszpanie nie mogą sobie tutaj pozwolić na wpadkę. Iran natomiast drugi raz nie będzie miał tyle szczęscia co w pierwszym spotkaniu, gdzie Maroko było zespołem lepszym stwarzającym sobie lepsze sytuację podbramkowe, jednak zabrakło im skuteczności. Ja w tym meczu zagram na bramki, myślę że Hiszpania jest w stanie kilka ich strzelić. Dlatego tez mój typ to dokładny wynik 3:0 po 90 minutach tego spotkania, myślę że Iran nie zdobędzie w tym meczu nawet jednego gola.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
Maroko zagrało lepiej mecz z Iranem, o wyniku zadecydował kuriozalny samobój, moim zdaniem będą w stanie powalczyć z Portugalią, remis jak na moje
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Czy widzicie logiczna szanse, że jutro trójka Urugwaj, Portugalia, Hiszpania nie wygrywa jutro swoich meczy, po tym co pokazali w pierwszej kolejce?
Widzę raczej odwrotny w końcu muszą brać swoje,na kiedy jak nie w 2 meczu fazy grupowej w szczególności jeśli chodzi o Portugalię i Hiszpanię. Nikt nie będzie kalkulował do ostatniego meczu tylko już ustawić sytuację w grupie
Maroko zagrało lepiej mecz z Iranem, o wyniku zadecydował kuriozalny samobój, moim zdaniem będą w stanie powalczyć z Portugalią, remis jak na moje
To prawda, ale proste błędy przy wyprowadzeniu piłki to moim zdaniem elementy z których rozliczy ich Ronaldo i spółka Iran skarcił ich dopiero w końcówce co nie znaczy, że nie mieli okazji. Maroko grało tylko w 1 polowie, w 2 byli już tylko cieniem samych siebie, poza tym to Portugalia będzie prowadzić grę nie odwrotnie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widzę raczej odwrotny w końcu muszą brać swoje,na kiedy jak nie w 2 meczu fazy grupowej w szczególności jeśli chodzi o Portugalię i Hiszpanię. Nikt nie będzie kalkulował do ostatniego meczu tylko już ustawić sytuację w grupie
To prawda, ale proste błędy przy wyprowadzeniu piłki to moim zdaniem elementy z których rozliczy ich Ronaldo i spółka Iran skarcił ich dopiero w końcówce co nie znaczy, że nie mieli okazji. Maroko grało tylko w 1 polowie, w 2 byli już tylko cieniem samych siebie, poza tym to Portugalia będzie prowadzić grę nie odwrotnie
Wlasnie z takimi gra sie najgorzej i jutro Maroko ma szanse z Portugalią , ktora sie otworzy i bedzie bila glowa w mur bo Marokanczycy z takimi lubia grac a potem wychodzic z kontra . Wierze , ze jutro Maroko moze nawet powalczyc o zwycięstwo.
 
dx2 217,7K

dx2

Użytkownik
Iran-Hiszpania (-1) @1.55

Hiszpania jutro wygrywa i klepie awans do kolejnej rundy. Nawet bym wiekszy handicap zaryzykowal moze. Hiszpania wygra pewnie, moze i z wiekszym zapasem.
Sytuacji bedzie wiele. Iran to najslabszy zespol jesli idzie o gre kombinacyjna. Bardzo slaby mecz z Marokiem i szczesliwa wygrana. Diego Costa moze cos znowu ustrzeli bo jest jednak kandydatem do miana krola strzelcow.
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Iran- Hiszpania
procentowe posiadanie piłki 69,5

Co sądzicie o tym zakładzie? Kurs 1.8 na +/-
Coś mi się nie widzi, aby Hiszpania mimo wszystko miała ponad 69% czasu posiadania piłki?
To samo w meczu Portugalia- Maroko zawieszone na linii 54,5 %. Tu wg mnie Portugalia powinna miec zdecydowanie wiecej.

A już zakłady w stylu kto wykona więcej rzutów rożnych- kurs 1.22 na Portugalię, oraz kto ogólnie procentowo będzie miał więcej czasu posiadania przy piłce 1.25 to bety pewne na 100%
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Z Maroko ni byłbym taki pewien jeśli chodzi o różne , moze być stres jak Marokanczycy zagrają wesoły otwarty futbol i będą nacierać. Oczywiście pewnie przegrają ale swoje nabija
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Każdy z nas ma swój punkt widzenia do poszczególnych pojedynków z którym mogę się nie zgadzać ale uszanuję. I tak właśnie jest w spotkaniu Portugalia - Maroko, ja tutaj widzę tylko jednego faworyta który bez najmniejszych problemów ogra reprezentacje Maroka. &quot;Goście&quot; w pierwszym spotkaniu przegrali po wielkim pechu 0:1 przeciwko Iranowi. Marokańczycy nie są zbyt dobrze przygotowani kondycyjnie do tego turnieju co było widać już w pierwszym spotkaniu gdzie od 60 minuty oddychali już rękawami, a teraz zauważcie że w tym meczu to oni będą biegać za piłka.Taktycznie również mnie nie urzekli, brak w ich ekipie prawdziwego lidera który zrobi różnicę. Portugalia mogła się podobać, zagrali przyzwoicie i mają kogoś który potrafi sam sobie stworzyć dogodna sytuacje i co najważniejsze wykorzystać Ronaldo w formie i sam ten fakt powinnien dać do myślenia. Będzie dziś miał swoje okazje i za pewne 1 czy 2 wykorzysta. Według mnie będzie tutaj spokojne zwycięstwo.
Portugalia - Maroko @ Portugalia over1.5 @ 1.95 - 6/10 eFortuna
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Iran - Hiszpania liczba goli +2,5 1,93 fortuna
Myślę, ze całkiem interesujący kurs. Hiszpania po remisie z Portugalią walczy o 1 miejsce w grupie, tak więc bilans bramek może okazać się decydujący. Nie sądzę, żeby zadowoliło ich np. 1:0, będą chcieli parę bramek Iranowi nastrzelać. Oczywiście Irańczycy to nie jest byle jaka drużyna, z pewnością postawią zasieki obronne, a mecz z Marokiem pokazał, iż umieją grać w defensywie. Ale potencjał ofensywny Hiszpanów może wziąść górę, strzelili 3 gole Portugalii, są w stanie tyle strzelić również Iranowi. Oczywiście niewykluczone, iż Iran się zrewanżuje jakimś trafieniem, co tylko da dodatkowego kopa Hiszpanom. Niemniej myślę, że zasadność tego typu zależy też od wcześniejszego meczu Portugalii.
Jednak ⛔⛔⛔
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Portugalia - Maroko
Value jest oczywiście na Maroko i to spore. Nie są bez szans. DNB jak najbardziej do gry. Nie będę pisał o azjan +1 bo za mały kurs no chyba, że do ako. Betrally ma zakład: Ronaldo strzeli bramkę z wolnego @10. Lekko można dać chociaż nie wiem czy w drugim meczu pod rząd to zrobi. W 1 był kurs 16 i ja lekko dałem. Teraz jest 10.
Urugwaj - Arabia Saudyjska
Generalnie niby powinno być szybko, łatwo i przyjemnie, ale...Urusi męczyli się z Egiptem i wygrali fuksem. Pytanie brzmi czy Arabowie zagrają drugi tak fatalny mecz jak ten z Rosją? Z Niemcami postawili się i ulegli tylko 1:2. Wg mnie mecz do gry na live bo trzeba zobaczyć jak to będzie wyglądało. Nie wydaje mi się jednak aby Urusi wygrali to spotkanie 3 golami. Na pewno warto będzie pilnować kornerów bo tutaj może ich być sporo. Betrally ma over 4,5 HT @1,8 i over 9,5 FT @1,83.
Iran - Hiszpania
Cztery lata temu Iran przegrał z Argentyną 0:1 po strzale Messiego w 91 minucie meczu. Także należy uważać tutaj bo Iran to ekipa ultradefensywna, która głównie broni i wyczekuje. To pokazali w meczu z Marokiem gdzie przy szalonym natarciu Maroka kwestią czasu wydawał się gol dla nich a jednak nic takiego nie nastąpiło. Dlatego uważam, że dobrą opcją są ponownie kornery. azjan over 5 HT @2,15 i over 9,5 FT @1,83. Dobrą opcją byłyby też zakłady na ilość podań bo skoro z Portugalią Hiszpania miała ich 727 to tutaj będzie pewnie sporo więcej. Pytanie który buk ma coś takiego w ofercie?
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Portugalia - Maroko
To co Portugalia osiągnęła dwa lata temu, podczas ME to ich absolutne maksimum. Skład z roku na rok jest starszy a całą ekipę za uszy ciągnie Ronaldo. Aż strach pomyśleć ile warta byłaby ta ekipa, gdyby z jakiegoś powodu musiał zakończyć reprezentacyjna karierę. Maroko nieźle grało w pierwszym meczu a przegrali w końcówce po golu samobójczym. Jeżeli zagrają dobrze z tyłu jest szansa, że mogą jakieś punkty tu zdobyć.Portugalia będzie zmuszona do gry w ataku pozycyjnym, a oni nie przepadają za taką sytuacją...
Dla mnie Portugalia się kończy...Czy stać Marokańczyków na niespodziankę...Zobaczymy...

Maroko + 1,42 STS ( kurs z wczoraj ) wynik 1:0 FT

Maroko x2 kurs 2,20

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Iran - Hiszpania
Typ: Poniżej 2.5 goli
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek
Po pierwszej kolejce MŚ w grupie B niespodziewanie to reprezentacja Iranu jest liderem tabeli, natomiast Hiszpania i Portugalia są na drugim miejscu. Dzisiaj zapewne siły w tej grupie nieco się zmienią, bo faworytami swoich spotkań są zarówno Portugalczycy jak i Hiszpanię. Inna sprawa w jakim stylu drużyna Hiszpanów wypadnie w dzisiejszym spotkaniu.
Do tej pory niewiele mieliśmy spotkań z wysokimi wynikami, często notujemy wyniki 2:1 czy też under 2.5. Chlubnym wyjątkiem są jak do tej pory mecze gospodarzy turnieju Rosjan jak i bezpośrednie starcie Portugalii z Hiszpanią. I o ile można spodziewać się, że Portugalia z Cristiano Ronaldo będzie próbować zdobywać kolejne bramki i zanotować efektowne zwycięstwo o tyle Hiszpanie mogą mieć nieco inny sposób na Mundial.
Wczoraj oglądałem pomeczowe studio &quot;Stan Mundialu&quot; i w zapowiedzi dzisiejszych spotkań Wojciech Kowalczyk dość sensownie zapowiedział właśnie starcie Iranu z Hiszpanami. Otóż według Kowla Hiszpania to drużyna, która owszem może wygrać wysoko ale z drugiej strony jest to reprezentacja, która ma poczucie własnej wartości wie, że jeżeli będzie prowadzić 1:0 z takimi zespołami jak Iran czy Maroko to ten wynik dowiezie do końca. Hiszpania bowiem jest drużyną turniejową i chcą zachować jak najwięcej energii i siły na kolejne spotkania za przykład dał tutaj Mundial w 2010 roku gdy Hiszpania małymi kroczkami doszła do finału i go wygrała: 0:1 Szwajcaria, 2:0 z Hondurasem, 2:1 z Chile, 1:0 Portugalia, 1:0 Paragwaj 1:0 Niemcy i 1:0 (dogrywka) z Holandią.
Ponadto druga sprawa Iran jest lekceważony i uważany za outsidera ale jednak w starciu z Maroko umiejętnie się bronił i nawet w samej końcówce zdołał wygrać mecz. Widać również, że jest to bardzo dobrze poukładana drużyna w obronie, w meczach towarzyskich zwykle nie tracili dużo bramek, a najlepszym przykładem są jednak eliminacje. Otóż w trzeciej decydującej rundzie w 10 spotkaniach stracili tylko 2 bramki i to w ostatnim meczu gdy już awans mieli pewny. Myślę, że Hiszpania ten mecz pewnie wygra ale nie będzie to przekonujące zwycięstwo, stawiam na 1:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom