>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa B - Rosja, Irlandia, Słowacja, Macedonia, Armenia, Andora

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grupa B

Rosja
Irlandia
Słowacja
Macedonia
Armenia
Andora


Walka o pierwsze miejsce powinna rozstrzygnąć się pomiędzy Rosją, Irlandią i Słowacją, która po dobrym występie w RPA udowodniła, że należy się z nią liczyć. Na pewno ciężko będzie grać się także z Macedonią i Armenią choć nie sądze aby te ekipy miały jakiekolwiek szanse na awans. Andora zdecydowany outsider.

Zapraszam do dyskusji.
 
N 5

noskov

Użytkownik
Rosja - Słowacja 07.09.2010 17:00
Jak dla mnie to spotkanie jest bardzo ważne dla Slowaków , którzy pokazali na MŚ w RPA że grać w piłke potrafią i wygrywać nawet z Włochami. W tej kolejce zagra równiez Irlandia z Andorą wiec tam można odrazu dopisać 3 punkty gospodarzom. Jeżeli Słowacja chcę awansować z grupy , a pewnie bedzię walczyć o to z Irlandia musi w spotkaniach wyjazdowych z urywać chociaż punkt , lub z zespołami słabszymi 3 punkty. Kurs na rusków 1.5 jak dla mnie nie warto się denerwować. Na wyjeździe wygrali skromnie zaledwie 0-2 z Andorą. Najpewniejszym typem w tym spotkaniu jest chyba Handicap (0-1.5) na 2 kurs około 1.6.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Rosja – Słowacja


Typ:1
Kurs:1.50

No i na zakończenie moich typów kolejny meczyk z eliminacji do mistrzostw europy. Tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy reprezentacją Rosji a Słowacją. Mimo iż w ostatnim czasie poziom Słowackiej reprezentacji dość mocno się podniósł czego doskonałym dowodem jest ich udział w Mistrzostwach Świata to faworytem tego spotkania jest z pewnością zespół gospodarzy. Jak wiadomo Rosja zawsze liczyła się w europejskiej piłce i nie inaczej powinno być i tym razem dlatego będę ogromnie zdziwiony jak znowu nie uda im się awansować ponieważ stworzyli naprawdę silną reprezentację. Jeżeli chodzi o gości to mimo iż teraz grają najlepiej od lat to w ostatnim meczu mieli już trochę zadyszkę i bardzo szczęśliwiej wygrali swoje spotkanie z dość słabą reprezentacją Armenii strzelając zwycięską bramkę dopiero w doliczonym czasie gry. Natomiast zespół Rosyjski miał dopiero słabego rywala z którym bez żadnych problemów wygrał 2:0, widać było, że się nie wysilali w tym meczu. Myślę, że Rosjanie są bardzo dobrą ekipą co potwierdzą w dzisiejszym spotkaniu w dodatku doskonale spisują się na własnym boisku.
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Rosja - Słowacja UNDER 2,5 1.75

Całkiem fajny kursik na under. Słowacja jest w bardzo dobrej sytuacji. Holosko strzelił zwycięską bramkę w samej końcówce meczu z Macedonią. Słowacy dopisali 3 pkt na starcie. Teraz czeka ich najtrudniejszy wyjazd w grupie. Jaka może być inna taktyka, niż koncentracja na defensywie w takiej sytuacji? W przypadku remisu z 4 pkt zanotują kapitalny start. Myślę że ze strony Słowaków będzie to typowy mecz na 0:0. Obrona jest dobra Skrtel, Salata,Pekarnik, Hubocan. Wszyscy grają w dobrych klubach. Wszyscy zagrali już ze sobą sporo meczy. Jano na bramce również pewny i z pewnością zmotywowany na taki mecz.

Co do rosjan to absolutnie nie podważam ich wyższości nad rywalem. Ligowcy z pewnością w formie - sezon w pełni. Arszawin wystrzelił od początku. W pomocy sporo kreatywnych zawodników. Rosjanie powinni to wygrać, jednak pogromu być nie powinno. Rzuca mi się troche w oczy wąska ławka. W przypadku przetrzymania wyniku przez Słowaków może to odegrać spore znaczenie. Ja próbuje
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Armenia-Słowacja 2 1,65
3 mecz obu drużyn w eliminacjach do euro 2012 w którym zdecydowanym faworytem jest zespół gości póki co słowacy radzą sobie świetnie pokonali na wyjezdzie rosje i u siebie macedonie co prawda oba skormnie po 1-0 i nie zdziwie sie jak taki wynik padnie i dziś. W armenii teren jest trudny do gry i słowakom napewno nie bedzie łatwo lecz jeżeli chca awansować do mistrzostw a co do tego mają sporą szanse takie mecze poprostu muszą wygrywać , gospodarze już przegrali u siebie z Irlandią a także zremisowali z macedonią 2-2 strzelając bramke w ostatniej minucie (zresztą podobnie jak gospodarze :razz ???? skład gospodarzy przeważnie opiera sie na zawodnikach z krajowej zas słowacy grają w niezłych europejskich klubach i sa na fali dlatego ja dziś stawiam zwycięstwo Słowacji ;)
 
M 0

monica87

Użytkownik
Słowacy, którzy eliminacje do Euro 2012 rozpoczęli od wygranych w Bratysławie z Macedonią i w Moskwie z Rosją (po 1-0), niespodziewanie przegrali z Armenią. Byłego bramkarza Legii Jana Muchę pokonali w pierwszej połowie Jura Mowsisjan, a po przerwie Geworg Gazarjan i Henrik Mchitarjan. Honorowego gola dla gości strzelił w 37. minucie Vladimir Weiss, syn i imiennik selekcjonera drużyny narodowej.
Zwycięstwo Ormian w pełni zasłużone. Gospodarze wyraźnie dominowali, czego wyrazem jest statystyka strzałów na bramkę(10-5).

SZOK
 
golden 0

golden

Użytkownik
Co sądzicie na temat meczu Macedonia-Rosja?
Rosjanie zaprezentowali się całkiem dobrze w spotkaniu z Irlandią w piątek i po niezbyt przekonującym początku eliminacji, zdaje się, że wracają na właściwie tory. Kurs na gości oscyluje w granicach 1,65 wg. mnie warty grania.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Rosja - Armenia 3:1

Typ: 1
Kurs: 1.22


Dzisiejsze spotkanie Rosji z Armenią jest bardzo ważne w kontekście układu tabeli grupy B. Po wpadce i remisie bezbramkowym na Armenii, teraz drugi taki błąd nie może się przytrafić Rosjanom. To Rosjanie mieli być filarem i głównym potentatem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca. Jak do tej pory nie błyszczą w meczach, a Armenia skrupulatnie gromadzi punkty. Zaskakujące było ich zwycięstwo ze Słowacją 3:1. Widać, że mają potencjał, ale u siebie. Armenia na dzień dzisiejszy tuż za plecami faworytów z 8. punktami na koncie, a takiego dorobku punktowego ekipy Wardana Minasjana przed rozpoczęciem zmagań w tej grupie nikt się raczej nie spodziewał. Na wyjazdach to zupełnie inna drużyna. A lekceważenie ich może skończyć się tragicznie dla Rosji. Ten mecz nasi wschodni sąsiedzi powinni po prostu wygrać i jak najszybciej zapomnieć o nim. Kolejne mecze dopiero we wrześniu więc będzie czas na odpowiednie przygotowania. Jeżeli Rosja chce wskoczyć na pierwsze miejsce w grupie powinna wygrać i to najlepiej do zera. Słowacja zagra z Andora czyli teoretycznie można na ich konto już dopisać 3 punkty, więc puki co Rosja będzie ex aequo zajmowała pierwszą pozycję ze Słowakami. Rosja w ostatnim czasie pokazuje, że nie jest już drużyną, która zachwycała na Euro 2008, ale mimo tego nie powinna mieć problemów z odbiegającą jeszcze od średniaków europejskich Armenią. Ostatni mecz jaki rozegrała reprezentacja Rosji był to mecz z Katarem, który zakończył się remisem 1:1. Kurs na zwycięstwo Rosji nie zachwyca i wynosi zaledwie 1.22, proponuje ten mecz do duetu z innym spotkaniem lub na podbicie kursu.
04.06.2011 Rosja – Armenia (godz. 17:00)
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Macedonia-Irlandia ✅✅✅
Typ 2
Kurs: 2,3
Dziś w Macedonii odbędzie się 6 spotkanie w eliminacjach do Euro po pierwszych 5 spotkaniach Irlandia jest na bardzo dobrej drodze do awansu ponieważ przewodzi w grupie lecz ma tyle samo punktow co Rosja i Słowacja i to te 3 druzyny będa liczyły się w walce o awans. Kadra Irlandii skłąda sie przede wszystkim z zawodnikow z jednej z najmocniejszych lig swiata czyli Angielskiej Tak świetny trener jak Trappatoni na pewno wie kogo powołuje i Ci piłkarze sa o wiele lepsi od Macedonczykow ktorzy jedynie moga powalczyć o 4 miejsce z Ormianami niewatpliwie obrona musi skupić się na Goranie Pandevie ktory powraca do składu gospodarzy lecz on sam meczu nie wygra. U Siebie Irlanida wygrała 2-1 wcześniej na wyjazdach zremisowali ze Słowacją 1-1 i pokonali na cięzkim terenie Armenie 1-0 zaś Macedonia u siebie zremisowała 2-2 z Armenia przegrała 1-0 z Rosją. Dziś mysle ze Irlanida powinna dać rade i zgarnąc 3 punkty ktore sa jej bardzo potzrebne do awansu w tak wyrownanej grupie dla tych ktorzy chca miec wieksza pewnosc i zagrac za duzo grubsza kase polecam 02 z kursem 1,33
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Piłka nożna: El. Euro 2012
Spotkanie: Słowacja - Andora
Typ: Andora strzeli
Kurs: 4.75
Buk:Tobet

Słowacja co prawda jest faworytem tego meczu, jak również ma wielkie szanse na wyjście z grupy. Ale w tych eliminacjach grają troszeczkę szczęśliwie. Jeśli zwyciężali, to były to jednobramkowe zwycięstwa, doznali porażki z &quot;czarnym koniem&quot; grupy B Armenią. Pewnie dzisiaj wygrają, ale ja osobiście liczę na skromne zwycięstwo i nawet pokuszę się o stwierdzenie, że Andora strzeli bramkę. We wrześniu zeszłego roku Andora co prawda przegrał z Irlandią na ich terenie, ale o dziwo zdobyła gola. I jest to jak dotąd jedna bramka tego zespołu w tych eliminacjach. A Irlandia póki, co to lider grupy B. Wczoraj próbowałem grać typ z San Marino, nie udało się, chociaż kolega Miki9971, oglądał ten mecz i napisał, że był ewidentny karny dla gospodarzy. Ale to już taka dygresja mała. Generalnie dla drużyn pokroju Andory, strzelenie bramki, to wielki sukces. Więc na pewno nie położą się dzisiaj Słowakom na murawie. Ciekawostką jest, że najwyższa porażka Andory to 8:1 z Czechami, bodajże 5 lat temu.Dzisiaj liczę na bez kompleksowy i radosny futbol w wykonaniu piłkarzy Andory i w konsekwencji drugą bramkę w tych eliminacjach
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Rosja - Armenia


Typ:1
Kurs:1.25


Swoje typy w tym tygodniu postanowiłem zacząć dość bezpiecznie ale niestety odrazu odbija się to na kursie, który nie jest rewelacyjny. Wybrałem mecz pomiędzy Rosją a Armenią, który rozgrywany jest w ramach 6 kolejki eliminacji do mistrzostw Europy w grupie B w którym dość niespodziewanie przewodzi Irlandia a tuż za nimi jest główny faworyt do awansu czyli Rosja, która uzbierała jak dotąd 10 punktów ale myślę, że wpadki mają już za sobą i teraz zaczną już wygrywać wszystko jak leci ponieważ są tu zdecydowanie najlepszą drużyną. Armenia natomiast nigdy nie należała do czołówki ale w tych eliminacjach gra jak na siebie po prostu rewelacyjnie czego skutkiem jest 4 lokata z 8 punktami na koncie. Ale myślę, że teraz już tak dobrze nie będą grali poneiważ nie mają żadnych dobrych piłkarzy a poza tym najgroźniejsi są w meczach przed własną publicznością a tu przyszło im się mierzyć z doskonała drużyną na wyjezdzi. Myślę, ze mecz zakończy się wysokim zycięstwem Rosjan można pokusić się nawet na postawienie handicapu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom