>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C [Francja,Australia,Peru,Dania]

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Gwiazdor Flamengo, Paolo Guerrero, został zawieszony przez FIFA na jeden rok.
FIFA postanowiła zawiesić Paolo Guerrero ze względu na wykrycie podczas testów antydopingowych zakazanych środków w jego organizmie. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie światowej federacji piłkarskiej, podczas badań próbki przekazanej przez Peruwiańczyka wykryto benzoiloekgoninę, czyli główny metabolit kokainy. Obecność tej substancji w organizmie świadczy najprawdopodobniej o zażyciu narkotyku.
http://transfery.info/108518,oficjalnie-gwiazdor-z-ameryki-poludniowej-zawieszony-przez-fifa-nie-zagra-na-mundialu
 
luca69 0

luca69

Użytkownik
Chyba najnudniejsza grupa Mistrzostw. Francja, Peru. Drużyny z Ameryki Południowej mają niesłychanie wielkie ambicje i są zdeterminowani to osiągnąć dlatego stawiam na Peru.
 
Faworytami sa francuzi jesli nie beda sie kłocic to zajdą daleką w tym turnieju,pozostałe druzyny z grupy sa bardzo wyrownane a wyniki meczy bedą na styk,jakis remis z Francją moze zadecydowac o awansie jednej z 3 pozostalych ekip i stawialbym na Australię ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Stawiam na kolejny zespół losowany z ostayniego- czwartego koszyka. Francuzi jeżeli będą dobrze przygotowani nie powinni mieć problemu z wygraniem tej grupy. Duńczycy w ostatnich kolejkach eliminacji pokazali że potrafią być groźni. Zespół ciągniety przez Christiana Eriksena i kilku solidnych zawodników jak: Simon Kjaer, Niklas Jorgensen, Pione Sisto, Cornelius, Youssuf Poulsen czy Viktor Fisher może wyjść z tej grupy i w 1/8 nie musi być skazany na pożarcie. Doskonale ułożony kalendarz dla Skandynawów. Na otwarcie zagrają z Peru, nastepnie z, Australia gdzie powinni bez większych problemów wygrać i dopiero na końcu przyjdzie im zagrać z Francją.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bert van Marvijk podał szeroki skład Australii na nadchodzące MŚ2018:
Goalkeepers: Brad Jones, Mitch Langerak, Mat Ryan, Danny Vukovic
Defenders: Aziz Behich, Milos Degenek, Alex Gersbach, Matthew Jurman , Fran Karacic, James Meredith, Josh Risdon, Trent Sainsbury, Aleksandar Susnjar, Bailey Wright
Midfielders: Josh Brillante, Jackson Irvine, Mile Jedinak, Robbie Kruse, Massimo Luongo, Mark Milligan, Aaron Mooy, Tom Rogic, James Troisi
Forwards: Daniel Arzani, Tim Cahill, Apostolos Giannou, Tomi Juric, Mathew Leckie, Jamie Maclaren, Andrew Nabbout, Dimitri Petratos, Nikita Rukavytsya
Źródło
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Peru Peru. Nie wykluczam nawet, że Francja się zadławi i ustąpi im pierwsze miejsce.
Niedoceniana ekipa, bo mało znana. Póki co niezły kurs na ich awans; @2.75 (sts)
Argentyna będzie miała bardzo ciężko w 1/8.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Peru Peru. Nie wykluczam nawet, że Francja się zadławi i ustąpi im pierwsze miejsce.
Niedoceniana ekipa, bo mało znana. Póki co niezły kurs na ich awans; @2.75 (sts)
Argentyna będzie miała bardzo ciężko w 1/8.
No to teraz musisz nam wytłumaczyć czemu sądzisz, że Peru będzie takim dobrym zespołem w tej grupie? Francja jest zespołem o poziom lepszym niż reszta drużyn i nie powinni mieć kłopotu z awansem ale Peru lepsze od Danii czy Australii? Ja raczej bym sądził, że będą dostarczać punkty innym. Peru do MŚ dostała się dopiero przez baraż wygrywając u siebie z Nową Zelandią.
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
No to teraz musisz nam wytłumaczyć czemu sądzisz, że Peru będzie takim dobrym zespołem w tej grupie? Francja jest zespołem o poziom lepszym niż reszta drużyn i nie powinni mieć kłopotu z awansem ale Peru lepsze od Danii czy Australii? Ja raczej bym sądził, że będą dostarczać punkty innym. Peru do MŚ dostała się dopiero przez baraż wygrywając u siebie z Nową Zelandią.
Z ostatnich 25 meczów przegrali raptem 3: Brazylia, Chile, Kolumbia. Wszystkie te mecze z 2016 roku.
Bardzo dobra runda rewanżowa w eliminacjach, w której przegrali tylko 2 razy.
Niepokonani od 13 meczów.
W towarzyskich pyknęli Chorwację i Islandię.
Stosunkowo młody zespół, będą gryźć trawę.
I nie sugerowałbym się barażami, bo mieli raptem 1 pkt straty do Kolumbii i 2 do Argentyny, którą uratował Messi.
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Kadra Francji na mundial:
Bramkarze:
Alphonse Areola (PSG), Hugo Lloris (Tottenham), Steve Mandanda (Olympique Marsylia).
Obrońcy:
Lucas Hernandez (Atletico Madryt), Benjamin Mendy (Manchester City), Adil Rami (Olympique Marsylia), Djibril Sidibe (AS Monaco), Raphael Varane (Real Madryt), Samuel Umtiti (Barcelona), Benjamin Pavard (Stuttgart), Presnel Kimpembe (PSG).
Pomocnicy:
Blaise Matuidi (Juventus), N’Golo Kante (Chelsea), Paul Pogba (Manchester United), Corentin Tolisso (Bayern), Steven N’Zonzi (Sevilla).

Atakujący:
Ousmane Dembele (Barcelona), Nabil Fekir (Olympique Lyon), Olivier Giroud (Chelsea), Antoine Griezmann (Atletico Madryt), Thomas Lemar (AS Monaco), Kylian Mbappe (PSG), Florian Thauvin (Olympique Marsylia).
Na liście rezerwowej są Wissam Ben Yedder, Kingsley Coman, Benoit Costil, Mathieu Debuchy Lucas Digne, Alexandre Lacazette, Anthony Martial, Adrien Rabiot, Mamadou Sakho, Moussa Sissoko i Kurt Zouma. Któregoś z nich będziemy mogli zobaczyć na mundialu wyłącznie w przypadku kontuzji innego zawodnika.
Jest paka. Patrząc nawet na listę rezerwowych ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nie wierze , że Deschamps powołał Mendy&#39;ego.Gdzie tu logika ?
Nie powołał Rabiota ?! gdzie tu logika ? ma inną koncepcje ?
Rami od dawna porusza się jak słoń i jest zwrotny jak słoń na karuzeli.
Tylko 5 pomocników ? co prawda Lemar może grać też na boku pomocy
Olivier Giroud ? doświadczenie ? wysoki , potrafi się przepchać ? ale tez partoli niemiłosiernie i jest troszeczke słaby technicznie.
Francja na pewno wygra grupe a już na bank wyjdzie z niej ale co dalej ? coś mi się tu nie podoba a brak Payeta , który nakręcał akcje na ostatnim Euro może dać jedno wielkie rozczarowanie.
takie moje pierwsze przemyślenia o trzeciej nad ranem ;)
Payet doznał kontuzji w spotkaniu z Atletico, stąd pewnie brak jego powołania.
Co do Rabiota i Mendy&#39;ego to daleko nie trzeba szukać takich powołań, bo wystarczy spojrzeć co zrobił Nawałka powołując Mączyńskiego, Makuszewskiego czy Peszko, a zabrakło miejsca dla Mierzejewskiego, który był w życiowej formie i zasługiwał na to powołanie, ale o tym w innym temacie. ;)
 
S 22

sieko

Użytkownik
ibis ile razy będzie wałkowany temat Mierzeja... Piłkarsko wiadomo wypadałoby go powołać, ale Adrian przy pierwszych powołaniach za kadencji Nawałki wypiął dupe na niego krótko mówiąc, opierniczając się na treningach i nie wykonując wszystkich ćwiczeń itp. Podobne podejście miał wtedy Krychowiak, tylko on chyba przeprosił i zmienił całkowicie podejście do reprezentacji po interwencji Nawałki, natomiast Mierzej niekoniecznie. Dlatego Nawałka nie chce mieć zawodników w swojej kadrze, którzy nadszarpnęli jego zaufanie i to na samym początku jak przejmował kadre. Zamiast się wykazywać to on przyjeżdżał na kadrę z konieczności
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wierze , że Deschamps powołał Mendy&#39;ego.Gdzie tu logika ?
Nie powołał Rabiota ?! gdzie tu logika ? ma inną koncepcje ?
Rami od dawna porusza się jak słoń i jest zwrotny jak słoń na karuzeli.
Tylko 5 pomocników ? co prawda Lemar może grać też na boku pomocy
Olivier Giroud ? doświadczenie ? wysoki , potrafi się przepchać ? ale tez partoli niemiłosiernie i jest troszeczke słaby technicznie.
Francja na pewno wygra grupe a już na bank wyjdzie z niej ale co dalej ? coś mi się tu nie podoba a brak Payeta , który nakręcał akcje na ostatnim Euro może dać jedno wielkie rozczarowanie.
takie moje pierwsze przemyślenia o trzeciej nad ranem ;)
Payet - kontuzja jak pisał Ibis. A o Benzemie to już wszyscy zapomnieli ???? ? Pomijając aspekty pozasportowe to wciąż świetny piłkarz. Ile sytuacji wykreował w Bayernie ?
 
S 22

sieko

Użytkownik
adamo80 tak, o Benzemie wszyscy zapomnieli. Raz, że obecnie są lepsi w kadrze, dwa afera z nagraniami na Valbuene, trzy w ostatnim wywiadzie sam powiedział, że grał dla reprezentacji Francji wyłącznie ze względów sportowych, a czuje się Algierczykiem. On raczej swoją kariere w reprezentacji już zakończył, wątpie żeby jakikolwiek następny trener Francji go powołał, nawet z tego względu, że mają takie bogactwo wyboru w kadrze ????
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Mówcie co chcecie. Dla mnie jedna z najsilnieszych grup. A w australii jest kilka naprawdę solidnych nazwisk.
 
S 22

sieko

Użytkownik
gary-linker ee no bez przesady ???? na papierze mocniejsza jest grupa D, E, a nawet śmiem twierdzić, że F i nasza grupa H jest bardzo mocna z tego względu, że jest bardzo wyrównana.
 
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Peru ma piłkę we krwi, a australijczycy zadziorność i doświadczenie z poprzednich turniejów( pamiętny mecz z chorwacją ???? )
 
titan 442

titan

Użytkownik
Chyba najnudniejsza grupa Mistrzostw. Francja, Peru. Drużyny z Ameryki Południowej mają niesłychanie wielkie ambicje i są zdeterminowani to osiągnąć dlatego stawiam na Peru.
Nie zgodzę się.
Mówcie co chcecie. Dla mnie jedna z najsilnieszych grup. A w australii jest kilka naprawdę solidnych nazwisk.
Tu się zgodzę.
gary-linker ee no bez przesady ???? na papierze mocniejsza jest grupa D, E, a nawet śmiem twierdzić, że F i nasza grupa H jest bardzo mocna z tego względu, że jest bardzo wyrównana.
I znowu nie zgodzę.
Myślę, że wiele osób nie docenia Duńczyków, którzy przecież przeszli końcówkę eliminacji jak burza, jadąc nawet z nami 4:0. Widać, że w pewnym momencie ta ekipa się poukładała i wszystko funkcjonuje optymalnie. Duńczycy przede wszystkim mają coś czego nie ma wiele innych także czołowych ekip - świetnego rozgrywającego w osobie Eriksena. Tacy gracze na takich imprezach są kluczowi, a nawet Francuzom brakuje takiego zawodnika. I nie piszcie proszę, że Pogba się nadaje, bo o ile technicznie tak, o tyle piłkarskim IQ, umiejętnością rozgrywania daleko mu do Eriksena.
A Peru też bym nie skreślał, bo wyprzedzili w eliminacjach MŚ mocnych Chilijczyków.
Myślę, że Francuzi będą mieli problem w tej grupie, pogubią punkty, ale może awansują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom