>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C [Francja,Australia,Peru,Dania]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Mówcie co chcecie. Dla mnie jedna z najsilnieszych grup. A w australii jest kilka naprawdę solidnych nazwisk.
Tu się zgodzę.
No to słuchamy. Podajcie choć 2 konkretne nazwiska (po jednym na głowę) z tej amatorskiej drużyny? Jakby co Mark Viduka już skończył karierę i Tim Cahill też już chyba dał sobie spokój. Oni już mają problem z dwumeczem przeciwko...Syrii. Przeszli na strefę azjatycką, ale jednak też to niewiele wniosło w ich rozwoju.
Jedna z najśmieszniejszych grup a łepek wysuwa stwierdzenie, że jedna z najsilniejszych ???? Francuzi pewnie z beki nie mogli wyrobić po losowaniu. Duńczycy też z dużym szczęściem bo awans praktycznie w kieszeni.
O Peru się nie wypowiadam, ale to pewnie lepszy poziom od amatorszczyzny z krainy Kangurów
Typy nasuwają się same:
Francja - Australia, Francja -1,5 @1,75 / Francja i over 2,5 itd.
Dania - Australia 1 @ 1,80
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie wiem jak Peru wykręciło takie statystyki w eliminacjach, bo przypomniał mi się mecz z Nowa Zelandia, który oglądałem do pewnego momentu, ale wyłączyłem bo słabo to wyglądało. Może akurat wtedy mieli gorszy dzień, a może głowy siadają pod presją? Jeśli tak to na mundialu tez nie wytrzymają ciśnienia. Tamten mecz barażowy wyglądał chaotycznie w ich wykonaniu, rajdy skrzydłami, dużo wrzutek, taka gra trochę na wiwat, śmierdziało desperacją. Nie dadzą rady Duńczykom. Zgadzam sie z Gracem - Francja i Dania to biorą.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Warto przypomnieć raz jeszcze, że w Peru nie zagra Paolo Guererro. Czyli coś jakby u nas zabrakło Lewandowskiego. Do tego to raczej młoda ekipa grająca głównie w ligach amerykańskich, bez doświadczenia na wielkich turniejach.
Moim zdaniem Francja z Danią grają o pierwsze miejsce w grupie, Australia z Peru o trzecie -jednak ze wskazaniem na Australię.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Francja zdecydowanie wygrywa grupę, nawet z kompletem punktów. Dania spokojnie dzięki Eriksenowi głównie zdobywa drugie miejsce. Peru ogrywa Australię. Nie zdziwienie się jeśli w tej grupie nie będzie nawet remisów żadnych. Francja 9pkt. Dania 6pkt. Peru 3pkt. Australia 0. Francja lubi się wyszumiec w grupie. Zresztą są uważani za jednego z głównych faworytów imprezy. Skład na papierze marzenie. Dania drużyna zawsze solidna i z wyjściem z grupy problemu nie powinno być. Peru bardziej błyskotliwe od Australii. Są to mistrzostwa i zapewne będzie wiele niespodzianek, ale chyba nie w tej grupie.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Francja - Australia over 2,5 @1.75 totolotek
Peru - Dania 2 @2.35 totolotek
Według mnie ciekawy dubelek. Francja jest wymieniana w gronie faworytów, Australia to jedna z najsłabszych drużyn na tych MŚ, męczyli się z Hondurasem i Syrią w barażach. Z drugiej strony w pewnych aspektach gry przypominają styl angielski wiec cos moze im wpasc. Na poprzednich MŚ kangury strzelaly bramki takim ekipom jak Chile czy Holandia. a Francja to jednak Francja i zawsze mozna liczyc, ze strzela kilka bramek
Peru Dania...wedlug mnie dunczycy moga byc czarnym koniem mś, mają bardzo dobrą ofensywę przy fatalnej defensywie Peru - zaden z ich obroncow nie gra w Europie... a kurs zacheca
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Francja - Australia over 2,5 @1.75 totolotek
Peru - Dania 2 @2.35 totolote

Peru Dania...wedlug mnie dunczycy moga byc czarnym koniem mś, mają bardzo dobrą ofensywę przy fatalnej defensywie Peru - zaden z ich obroncow nie gra w Europie... a kurs zacheca
Co ty za bzdury wypisujesz fatalna defensywa Peru?!!! I co z tego że obrońcy nie grają w Europie, widziałeś jakiś mecz Peru czy chociaż zadałeś sobie trud sprawdzić livescora? Odkąd ich przejął Gareca ten zespół gra coraz lepiej i właśnie defensywa jest ich najmocniejszą stroną! W ostatnich 10 meczach stracili 3 gole a 2 bramki stracili ostatnio w marcu 2017 z Wenezuelą! Ostatnio remisy 0-0 w Argentynie, w Szwecji 0-0, 2-1 z Urugwajem, 2-0 z Chorwacją to jest fatalna defensywa? Fatalną defensywę to ma Arabia Saudyjska albo Litwa ale nie wprowadzaj ludzi w błąd co do Peru!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna
Spotkanie Francja-Australia
Typ: przedział bramek 4-5
Buk Fortuna
Godz: 12:00
Kurs 3.40
Analiza: Pierwsze spotkaniu w dniu jutrzejszym, które również zapoczątkuje nam rywalizację w grupie C piłkarskich mistrzostw świata. Francja zmierzy się z zespołem Australii. Gospodarze bo będe tak nazywał Francuzów , są w tej konfrontacji zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, moim zdaniem ta ekipa ma szansę zdobyć komplet zwycięstw bowiem wszystkie te ekipy są w zasięgu trójkolorowych ekipa Francji ma mnóstwo klasowych zawodników na kilku pozycjach i mocnych zmienników, dlatego ich trzeba upatrywać w roli faworytów do gry w finale, ostatnio ich sparingi wyglądały nieźle z małą wpadką w spotkaniu z USA, a wcześniej moim zdaniem zlekceważyli Kolumbię i prowadząc 2:0 dali sobie zabrać wygraną, goście natomiast awansowali dopiero po barażach i na pewno nie są faworytem do wyjścia z tej grupy bowiem i Dania i Peru są zespołami mocnymi , sparingi również ostatnio grywali w kratkę i dobre mecze przeplatali słabszymi spotkaniami. Ja uważam że w tym spotkaniu od pierwszych minut ekipa gospodarzy zaatakuję i już do połowy uzyska prowadzenie , myśle że może nawet dwiema bramkami. Pewne jest że Australia nastawi się na grę tylko z kontrataku i będzie liczyła na stałe fragmenty gry, może po jakimś uda im się zdobyć bramkę. Stawiam na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach spotkania.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Nawet jeśli, to czy coś to zmieni? Francja to nie Urugwaj. A dzisiaj Suarez zagrał dość słabo, mając problemy nawet z przyjęciem piłki
chodzi mi o to że może się tak skończyć jak w meczu Francja vs Luksemburg. Zresztą w ostatnim meczu towarzyskim z USA też nic nie pokazali
 
G 0

guciomd

Użytkownik
chodzi mi o to że może się tak skończyć jak w meczu Francja vs Luksemburg. Zresztą w ostatnim meczu towarzyskim z USA też nic nie pokazali
Australia to teoretycznie najłatwiejszy przeciwnik w grupie dla Francji...później dwa mecze z solidnymi przeciwnikami - Dania oraz Peru, także jutro 3 pkt to obowiązek..nie ma co wracać do meczu towarzyskiego z USA, parę dni wcześniej dobry mecz z Włochami.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Austria najpierw ograła w towarzyskim gospodarza Rosję 1-0 a później Niemcow 2-1 mimo ze przegrywali. Może mi ktoś wytłumaczyć czemu nie grają w Mistrzostwach?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie, nie załapałeś po prostu sarkazmu bystrzaku.
Jak się czyta większość tych wpisów, to się człowiek zastanawia skąd tu niektórzy czerpią informację o sporcie, bo jeśli z własnych obserwacji to buki mogą się tylko cieszyć, że mają klientów którzy nie potrafią wyciągnąć najprostszych wniosków.
Jutrzejszy mecz będzie do jednej bramki, jest to tak oczywiste jak to że po nocy będzie dzień. Tylko od chęci Francuzów i skuteczności zależy ile im nastukają. Ja nie widzę powodów żeby nie miało się skończyć tutaj pogromem, te drużyny dzieli przepaść.
Francja -1,5 1,72
Francja-2,5 2,88
Froncja powyżej 2,5 2,2
Nie mówie , ze Twoj scenariusz się nie sprawdzi ale Francja moze równie dobrze wygrac 4-0 jak i przegrac 0-1 czy zremisować. Maja drużyne zbudowana w większości z mega utalentowanych pilkarzy ale nie ma ich kto poukładać bo dla mnie Deschamps to nie trener na taki zespół, Za wysoka półka. Szczerze mówiąc sadzilem , ze po euro zostanie zwolniony predzej czy pozniej ale jednak tak się nie stalo i to jest największy błąd federacji Trojkolorowych. Kompletnie mi nie imponuje styl Francuzów bo to , ze w kilku akcjach ladnie &quot;poklepia&quot; nic nie znaczy bo wiadomo , ze majac tyle talentu beda cZasem grac efektownie ale niestety nie efektywnie. Brakuje tam prawdziwego lidera , kogos to by ich mobilizowal i ciągnął ten zespół . Pogba Dla mnie nadal jest za krótki , Griezmann to zawodnik , ktory po genialnym meczu nagle majac 5 &quot;setek&quot; nie wykorzysta żadnej. Mbappe, Dembele, Lemar jeszcze sa za mlodzi i nie maja tyle charakteru ile powinien miec prawdziwy lider drużyny . W defensywie raczej tez nikogo takiego nie ma , Umtiti jest parobkiem Pique a Varane choc to zawodnik o wielkich umiejętnościach to jednak jego gra z Ramosem a bez Ramosa to dwa różne swiaty. Obstawiam jednak , ze na Australie to wystarczy ale juz z Peru mysle , ze jak dowioza 1-0 to powinni sie cieszyć a w meczu z Dunczykami kompletnie nie wierze w ich zwycięstwo bo Skandynawowie to świetnie ulozona taktycznie druzyna a Francja z takimi grać nie potrafi co pokazaly eliminacje i mecze ze Szwedami . Jutro jednak wierze , ze Australii wpkauja kilka goli albo chociaz te dwa , nie tracąc przy tym zandego bo jednak obrona Australijczykow a Peruwianczykow czy Szwedów to dwa rozne światy.
Francja - 1,5 @1,70 forbet⛔⛔
Peru - Dania DW do przerwy 0-0 @2,30 sts✅✅✅
Polowa / koniec X/2 @5,50 sts
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Australia
0-30 min Francja 2,11 Fortuna
Francja -1 1,64 Fortuna
Francja strz. +2,5 2,18 Fortuna

Mecze w sobotę zaczynamy już od 12 meczem wielkiego faworyta całych Mistrzostw Francji z &quot;kangurami&quot; z Australii.
Francuzi prawdopodobnie wyjdą z przodu Mbappe - Griezmmann - Dembele czyli napór od samego początku i szybko strzelona bramka jeszcze przed 30 minutą, tak to widzę.
Australia rozgrywała mecze przed Mundialem i wyniki napawają optymizmem ich kibiców bo wygrywali chociażby z Czechami 4:0 i z Węgrami 2:1 czy remis 0:0 z Kolumbią ale sparing to sparing a mundial to mundial tutaj Francuzi pokażą gdzie jest miejsce Australijczyków czyli daleko z tyłu.
Dla Francuzów jest to mecz chyba z najłatwiejszym przeciwnikiem w grupie więc nie mogą sobie pozwolić na stratę jakiegokolwiek punktu.
Stawiam na pewne i zdecydowane zwycięstwo Francji 3:0.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Francuzi prawdopodobnie wyjdą z przodu Mbappe - Griezmmann - Dembele czyli napór od samego początku i szybko strzelona bramka jeszcze przed 30 minutą, tak to widzę.
To może Mbappe i Griezmann strzelą @4.6 Betsson ;)?
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
W tym roku mija okrągła , dwudziesta rocznica zdobycia ostatniego mistrzostwa świata przez reprezentację Trójkolorowych.
Przez dwie dekady tylko raz Francuzi byli bardzo blisko zdobycia kolejnego trofeum , a mianowicie w 2006 roku , jednak kapitan ówczesnej drużyny , Zinédine Zidane , osłabił swój zespół dostając czerwona kartkę za uderzenie głową Marco Materazzi&#39;ego , czym spowodował to , iż ostatecznie w rzutach karnych zabrakło go i tym samym Francja przegrała finał o Puchar Świata.
Do meczu z australijskimi piłkarzami żabojady przystapią bez większych kontuzji wśród swoich piłkarzy .
Z kolei po raz kolejny z rzędu na mundialu wystąpi Tim Cahill , który swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami strzeleckimi może powalczyć o bramkę dla Kangurów
Jednakże podopieczni Dieter&#39;a Deschamps&#39;a swoimi bardzo wysokimi ,,kompetencjami&#39;&#39; piłkarskimi oraz zgraniem ze sobą powinni wygrać ten mecz, co nie oznacza , że czeka nas nudne spotkanie.
Więc dobrym wyborem będzie postawienie handi -1 na Francuzów ,ewentualnie zaryzykowałbym na strzelenie przez obydwie drużyny bramkii.
Moja prognoza odnośnie wyjściowego składu Francji :

Główny typ:
obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2.15 fortuna
Poboczny typ:
handi 0:1 na Francję
Kurs:1.64 fortuna
ŻYCZĘ SOBIE I WAM POWODZENIA ;);):p
WYNIK: 2-1
Bramki:

Francja: Antoine Griezmann 58&#39; , Paul Pogba 81&#39;
Australia: Mile Jedinak 62&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅


 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Francja -1 @1.66⛔
lv

Na szybko. Francja to jeden z faworytów do zdobycia najcenniejszego trofeum w piłce nożnej. Skład wygląda mega. Wielu znakomitych, młodych zawodników, którzy grają w topowych klubach i pełnią w nich kluczowe role.
Australia dostała się na Mundial po ogromnych bólach, jakie sprawili im rywale, nie było łatwo, a przeciwnicy wcale nie byli z najwyższej półki.
W Australii nie ma wielkich indywidualności, piłkarzy którzy mogą odmienić losy spotkania, bardziej muszą liczyć na szczęście i nieporadność Francuzów, w co bardzo wątpię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Francja dzisiaj na pewności rozjedzie Australie. Ja skupiam sie na rożnych w tym spotkaniu, over 9,5 rożnego w meczu po @1,86 fortuna. Do innego dubla polecam over 5,5 rożnego Francja po @1,45 fortuna. Mega ofensywna Francja nabije dzisiaj sporo rożnych, licze też że Australia mimo wszystko spróbuje sie odgryzać i jakieś dwa rożne dorzucą do ogólnej puli. Mbappe, Grizmann czy Dembele to gwarancja wielu szans i wielu rożnych.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Francja -1 @1.66
lv

Na szybko. Francja to jeden z faworytów do zdobycia najcenniejszego trofeum w piłce nożnej. Skład wygląda mega. Wielu znakomitych, młodych zawodników, którzy grają w topowych klubach i pełnią w nich kluczowe role.
Australia dostała się na Mundial po ogromnych bólach, jakie sprawili im rywale, nie było łatwo, a przeciwnicy wcale nie byli z najwyższej półki.
W Australii nie ma wielkich indywidualności, piłkarzy którzy mogą odmienić losy spotkania, bardziej muszą liczyć na szczęście i nieporadność Francuzów, w co bardzo wątpię.
Niestety muszę się z Karciarzem zgodzić. Eliminacje to skandal w wykonaniu Aussie, zmiana trenera nie odmieniła &quot;formy&quot; reprezentacji. Piłkarze z Antypodów &quot;on the paper&quot; nie mają zbyt dużych szans na choćby remis. Jedno jest pewne, że wyjdą (jak to Anglosasi) bez strachu i kompleksów, co zapewne skończy się zwycięstwem Żabojadów. Żeby ten scenariusz się nie spełnił musiałaby się przydarzyć Francuzom jakaś katastrofa (karny/czerwona kartka), a Kangurom trafiłby się mecz dekady/dzień konia i mnóstwo szczęścia. Nadziei Socceroos nie odbieram, kibicować też będę, ale rozum &quot;mówi&quot;, że nie mają zbyt wielkich szans z Trójkolorowymi.
PS A propos Cahilla, to on nawet w ostatnich sparingach nie wychodził w podstawowym składzie. Najwyżej z ławki, ale nie mam nic przeciwko aby dziś załadował gola faworytom z Francji. Dopóki piłka w grze pomarzyć każdemu wolno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 24

crypti

Użytkownik
Według mnie poszła masówka na FR, a jak to się czasem kończy to wszyscy wiemy. Ludzie upatrują jakiejś niespodzianki w drugim meczu ARG-ISL ale tu myśle ze Argentyna sobie poradzi a pierwsza niespodziankę (a te maja te do siebie ze nikt się ich nie spodziewa heh) bedziemy mieli w pierwszym dzisiejszym meczu. Stawiam na remis Francji z Australią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom