>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa C [Francja,Australia,Peru,Dania]

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Peru - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.48
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Mecz w grupie C, być może jest to również mecz o wyjście (obok Francji) do dalszej fazy turnieju. Co prawda obok Francuzów to Duńczycy są typowania do wyjścia z grupy ale na pewne Peru jak i Australia też liczą, że uda im się w tym turnieju namieszać i sprawić jakieś niespodzianki. I tu właśnie dochodzimy do meritum, czy Peru jest reprezentacją, która może sprawić niespodziankę?
Pamiętajmy, że Peru po wielu wielu latach udało się wrócić na Mundial, wcześniej raczej w eliminacjach byli dostarczycielem punktów dopiero w ostatnich eliminacjach udało im się zając 5.miejsce (rzutem na taśmę) wyprzedzając m.in. faworyzowaną reprezentację Chile. Peru jednak to nie jest zespół pokroju Kolumbii, Urugwaju czy nawet Chile (nie wspominając o Brazylii czy Argentynie), nie ma w swoim składzie jakiś wybitnych indywidualności, najbardziej znanym w drużynie jest Guerrero, który swoje lata już ma. Dlaczego jestem sceptyczny co do szans Peru? Widziałem ich decydujące spotkanie w eliminacjach z Kolumbią i nie było to nic porywającego. Wiadomo, że umiejętnościami ustępują swoich przeciwnikom na kontynencie ale i w tym meczu nie mieli zbytni koncepcji. Długo się bronili, później stracili bramkę która ich eliminowała by pod koniec spotkania dość szczęśliwie wyrównać (nie pamiętam o co chodziło ale chyba Guerrero wyszedł strzał życia), później natomiast znów mocno się nastawili na obronę.
Duńczyków natomiast mogliśmy oglądać dość dobrze, bowiem grali z nami w grupie eliminacyjnej i trzeba przyznać, że jest to drużyna, która w trakcie eliminacji zrobiła duży postęp. Długo się docierała ale w decydujących spotkaniach pokazała klasę i duży potencjał jaki drzemie w Duńczykach. Myślę, że Eriiksen i spółka może dość na tym Mundialu naprawdę daleko, a dzisiaj po prostu wygrywając mecz potwierdzą, że będą groźni dla każdego na tych mistrzostwach.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja - Australia Powyżej 2,5 bramki 1,67 Fortuna ✅
Francja - Australia Poniżej 3,5 żółtych kartek 1,60 Fortuna ⛔
Francja zdecydowanym faworytem i w sumie sama może pokryć linię. Ja jednak liczę na Australię, której mecze na mistrzostwach świata zawsze przyjemnie się ogląda - sporo akcji, sporo bramek i nie tylko ze strony rywali Kangurów. Najmocniej wygląda ich linia pomocy, w ataku swoje może jeszcze ustrzelić wiekowy Cahill, bo pewnie na boisku w pewnym momencie się pojawi.
Francja na świetny atak - z Griezmannem w roli głównej. W obronie środek wygląda na mocny ale boki obrony trochę odstają od reszty - przede wszystkim pod względem gry defensywnej, bo w ofensywie będą na pewno wzmocnieniem. Liczę w tym spotkaniu na wysoki wynik - w obie ekipy wyglądają lepiej w ofensywie.
Do tego typ na kartki - do tej pory widzimy, że sędziowie w pierwszej kolejce ostrożnie pokazują kartki. W tym meczu liczę, że będzie podobnie. Australia sobie zdaje sprawę, że walka o awans z grupy nie będzie się decydować dziś, ale w kolejnych meczach z Danią i Peru - tam będzie trzeba walczyć. Francja z kolei po prostu ma wygrać, kartki mogą się przydać w kolejnych spotkaniach. Sędziuje Cunha z Urugwaju - pokazuje sporo kartek ale średnia w rozgrywkach międzynarodowych to 3-4 na mecz. Przy braku agresywnej gry nie powinien mieć wielu okazji do karania.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Według mnie poszła masówka na FR, a jak to się czasem kończy to wszyscy wiemy. Ludzie upatrują jakiejś niespodzianki w drugim meczu ARG-ISL ale tu myśle ze Argentyna sobie poradzi a pierwsza niespodziankę (a te maja te do siebie ze nikt się ich nie spodziewa heh) bedziemy mieli w pierwszym dzisiejszym meczu. Stawiam na remis Francji z Australią.
Ale czemu, ten remis ma być, tak po prostu dla zasady że musi być jakaś niespodzianka? Francja ma taką pakę że Australii zwyczajnie brak argumentów by się temu przeciwstawić, to będzie mecz na jedną bramkę i obrona Częstochowy, tak jak za pójściem w stronę Islandii przemawia fakt że chłopaki już pokazały swoją wartość na euro oraz Argentyna która ledwo się zakwalifikowała i całą swoja gre opiera na tym czy Messi będzie miał dzień to w przypadku Francja-Australia ciężko znaleźć jakiś punkt który za Francuzami nie przemawia..
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Ale czemu, ten remis ma być, tak po prostu dla zasady że musi być jakaś niespodzianka? Francja ma taką pakę że Australii zwyczajnie brak argumentów by się temu przeciwstawić, to będzie mecz na jedną bramkę i obrona Częstochowy, tak jak za pójściem w stronę Islandii przemawia fakt że chłopaki już pokazały swoją wartość na euro oraz Argentyna która ledwo się zakwalifikowała i całą swoja gre opiera na tym czy Messi będzie miał dzień to w przypadku Francja-Australia ciężko znaleźć jakiś punkt który za Francuzami nie przemawia..
to takie szukanie niespodzianki na sile. Jak do tej pory to najbardziej oczywisty typ na tych MS. Pilkarsko, organizacyjnie i w kazdym innym aspekcie Francja jest po prostu lepsza. I nie potrafie znalezc ani jednego argumentu ktory przemawiallby za graniem w kierunku Australii.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Peru-Dania 2 @2.4 ✅:sarcastic:

Dania, czyli nasz grupowy rywal z eliminacji, od konca eliminacji poczyna sobie coraz lepiej. Maja kilu zaowdnikow w swojej zyciowej formie i w optymlanym wieku. Eriksen, Kjaer, Schone...
Peru to jednak nie ta klasa co chocby Urugwaj czy Kolumbia. Oni musza liczyc na kolektyw. W skladzie Peru widac dwoch zawodnikow, ktorzy kiedys mieli dobre nazwiska na europejskich boiskach i grali w bardzo dobrych klubach. Oczywioscie mowa tutaj o Farfanie i Guerrero. Nie mniej jednak oni sa juz na koncu swojej kariery i maja odpowiednio 33 i 34 lata i swoj szczyt formy juz za soba. Nie wydaje mi sie, aby Dani ten mecz przegrala, wiec gram w strone Dunczykow. Moim zdaniem Dania ten mecz powinna wygrac. W moim odczuciu, za dobry kurs na Dunczykow, by nie probowac.
Tego typu ponizej nie gram, ale typuje dla rozrywki:
Francja-Australia Australia nie strzeli @1.75

Australia jest tutaj najslabszym zespolem. Francja bedzie chciec dobrze zaczac i powinna ich pozamiatac. Zbyt wielu okazji druzyna z Antypodow miec nie bedzie. Co tu analizowac i gdybac? Wydaje mi sie, ze Australia bramki nie zdobedzie w tym meczu. Przewaga Francji w polu bedzie znaczaca, a to malo potencjalnych sznas na bramke dla Australii.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Francja - Australia
Gol w każdej połowie @1.49 ⛔
Bardziej mi się to widzi od over 2.5, bo może być 2-0 dla kogutów, a może wielkie topienie kwitów przy 1-1, bo kangury bardzo waleczne. No ale to tak z przymrużeniem oka.
Peru - Dania
Over 25.5 fauli @1.68 ✅
Obydwie sporo faulowały, szczególnie w meczach Peru padało sporo fauli, a tutaj jeszcze dochodzi ranga spotkania - mecz o wyjście z grupy...? Nie chcą pokazywać kartek to idziemy w faule.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Spotkanie: Francja - Australia
Typ: over 2,5 żółtych kartek
Kurs: 1.56
Bukmacher: Unibet

Zdecydowanym faworytem meczu jest reprezentacja Francji. Potencjał ofensywny ogromny ale równocześnie zawodnicy z gorącymi głowami, po których można się spodziewać wszystkiego. Mecz powinien się toczyć po dyktando trójkolowowych, którzy będą próbowali dobrze rozpocząć te mistrzostwa. Australijczycy będą zmuszeni w wielu sytuacjach ratować się faulami a co za tym idzie w końcu zaczną łapać kartki. Francja też dołoży coś od siebie o over gotowy. W przypadku gdy Francja nie będzie sobie radziła z Australijczykami nerwowość będzie rosła co też może skutkować głupimi faulami i kartkami.
Spotkanie: Peru - Dania
Typ: Strzały gracza w światło bramki
Guerrero, José Paolo (Peru) over 1,5
Kurs: 1.85

Bukmacher: Unibet
W pięciu poprzednich spotkaniach kontrolnych gracze Peru zanotowali cztery zwycięstwa:
2:0 z Chorwacją
3:1 z Islandią
2:0 ze Szkocją
3:0 z Arabią Saudyjską
I jeden remis
0:0 ze Szwecją
Dzisiaj czeka ich bardzo wymagający rywal jakim jest Dania. Wydaje się że faworytem jest zespół że Skandynawii ale wynik inny niż zwycięstwo Danii nie może być wielkim zaskoczeniem. W końcu są to Mistrzostwa świata i niespodzianki to cvlab powszedni.
Liczę, że zawodnicy z Ameryki Płd. będą chcieli pokazać się z dobrej strony na pierwszym meczu i nie skupią się jedynie na murowaniu bramki.
W drużynie Peru liczę na doswiadczonego Jose Paulo Guerrero wracajacego do gry po przerwie spowodowanej zawieszeniem za stosowanie niedozwolonych środków. Myślę, że drużyna stworzy mu kilka okazji bramkowych. Mi wystarczą 2 celne strzały na bramkę.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Obie strzelą i powyżej 3,5 @ 5 Unibet
Myślę, że znalazłem zakład z ciekawym kursem i jak najbardziej realny. Generalnie wiele zależy tutaj od tego czy Australia coś ustrzeli. Bardziej kieruje się przeczuciem, że Kangury dzisiaj jednak coś wsadzą. Pamiętam ich spotkania w Brazylii i to był niezwykle radosny futbol, a Australijczycy potrafili też coś ustrzelić czy to z Chile czy to z Holandią. Francja wiadomo ogromny potencjał ale w obronie zdarza im się czasem przysnąć. Wystarczy popatrzeć na ostatnie Euro gdzie tracili bramki z Rumunią, Irlandią czy Islandią. Australijczycy powinni mieć swoje okazje. Chodzi za mną wynik 3:1, 4:1 stąd taki bet.
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
O meczu zostalo napisane chyba wszystko... ;)
Kilka teorii spiskowych za pierwsza niespodzianka turnieju. Mnostwo argumentow za ekipa Trojkolorowych i zadnych argumentow za ekipa z Antypodow.
Australia to nie jest ta ekipa z 2006 roku gdzie w play-off poradzila sobie z ekipa Urugwaju i wyszla z grupy pokonujac Japonie, remisujac z Chorwatami i dlugo bo do 50min opierajac sie Brazylii.
2010 Trzecie miejsce mecz otwarcia 0-4 z Niemcami.
2014 Ostatnie miejsce w grupie i 9 bramek straconych bilans -6 Pirewszy mecz grupowy 1-3 z Chile.
Francuzi jak to Francuzi raz magicznie raz tragicznie i tak od lat.
2002 Ostatnie miejsce w grupie. Pierwszy mecz 0-1 z Senegalem zreszta mecz otwarcia mistrzostw.
2006 Drudzy ale mozna powiedziec ze tak na farcie a i tak wowczas pozniej zaliczaja final pokonujac po drodze takie ekipy jak Hiszpanie, Brazylie, Portugalie. Pierwszy mecz grupowy 0-0 z Szwajcarami.
2010 Ostatnie miejsce w grupie. Mecz otwarcia w grupie 0-0.
2014 Pierwsze miejsce w grupie i 3-0 z Hondurasem na dobry poczatek.
Czy mozna cos wywnioskowac na podstawie poprzednich lat. Niby tak bo wiekszosc opiera sie na statystykach. Ale trzeba tez zauwazyc ze, za kazdym razem w ekipach sa nowi inni zawodnicy jedni przychodza drudzy odchodza. Pojawiaja sie nowi trenerzy z nowymi magicznymi pomyslami stylu gry, no a przedewszystkim taktyka gry sie zmienia ogromie.
Ekipa Francji tak jak pisza chlopaki to calkiem inna ekipa niz za dawnych lat i chyba naprawde maja teraz taka pake i ekipe ze czas najwyzszy. Euro pokazalo ze sa mocni i tylko ogromne nieszczescie lub tez brak wykonczenia akcji nie pozwolilo im zdobyc trofeum.
Australia jak zostalo wspomniane to fart niemilosierny ze graja na tych mistrzostwach. I tyle o tej ekipie.
Ogladajac skroty spotkan towarzyskich Francuzow to tych sytuacji strzeleckich bylo niesamowicie duzo. W duzej mierze mala ilosc straconych goli ekipy zawdzieczaly w wiekszosci dobrej grze bramkarzy lub tez nieporadnosci napastnikow Francji ;) Moje przemyslenia nie wniosa nic nowego ale moze gdzies naprawde Kangaroossom wyjdzie mecz zycia a raczej morowanie bramki albo magiczne 90minut bramkarza i moze byc roznie...
Prawda taka ze kazdy inny wynik niz minimum 3-0 dla ekipy DeSchampsa to dla wiekszosci fanow tej druzyny bedzie duzym zaskoczeniem. A we Francji jakikolwiek inny wynik niz wygrana zostanie sprowadzona chyba do rangi Katastrofy ????
Wszyscy graja overy i hc ( ja zreszta tez ;) ) ale mysle ze mozna poszukac gdzies zakladow na posiadanie pilki i ilosc wymienionych podan. Ja tego nie mam. Dlatego gram tak.
Francja - Australia Correct score 0-0 @22 1/10 Betfair⛔
Francja - Australia Over 5.5 goal @11.5 1/10 Betfair⛔

Francja - Australia Hat-trick scored - Yes @15.5 1/10 Betfair⛔
Francja - Australia To score 2 goals or more Griezemann @6.2 1/10 Betfair⛔
Francja - Australia Any other home win @4.8 1/10 Betfair⛔
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Dorzucę swoje trzy grosze do meczu Peru - Dania. Również widzę tutaj czystą dwójeczkę po kursie 2,47.
Jeżeli chodzi o reprezentację Peru moi przedmówcy już trochę powiedzieli. Nie ma tu zbyt wielu dużych nazwisk. Farfan i Guerrero to ci najbardziej znani, którzy mają już jednak swoje lata. Poza nimi Carillo - napastnik z Watforu, czy Renato Tapia z Feyenoordu Rotterdam. Reszta zawodników niestety w Europie jest mało znana więc zwyczajnie ciężko mi coś o nich powiedzieć. Mimo to Peru na pewno jest zespołem bardzo solidnym - nie przegrali w końcu od 16 listopada 2016 roku.
Z drugiej strony mamy jednak reprezentację Danii - drużynę, w której na każdej pozycji są zawodnicy klasowi, grający w czołowych, europejskich klubach. Na bramce syn legendy duńskiej piłki - rewelacyjny Kasper Schmeichel. W obronie również nieźle - Kjaer z Sevilli, Christensen z Chelsea, Jorgensen z Huddersfield i Vestegaard z Borussi M&#39;gladbach. W pomocy Delaney (Werder Brema) i wielki Christian Eriksen. Na skrzydłach Poulsen z RB Lipsk i Sisto z Celty Vigo, a na szpicy Dolberg lub Jorgensen.
Dania ma papiery żeby powalczyć z najlepszymi, na praktycznie każdej pozycji zawodnicy z topu. Moim zdaniem dziś wygrają i trochę dziwię się, że mamy na to aż tak wysokie kursy (spodziewałem się bardziej czegoś około kursu 1,7-1,8). Absolutnie nie lekceważę natomiast reprezentacji Peru - powalczą na pewno i dziś i w kolejnych spotkaniach, bo pomimo braku wielkich nazwisk ich rezultaty bronią się same.
(Ciekawostka: transfermarkt wycenia łączną wartość rynkową reprezentacji Peru zaledwie na 38,53 mln, podczas gdy Danii aż na 259,30 mln euro. Chociaż warto tu zaznaczyć, że sam Eriksen to wartość około 80 mln euro)
Podsumowując: Peru - Dania 2 @2,47 ✅ (fortuna)
Pozdrawiam, życzę wszystkim wielu emocji i wysokich wygranych! ????
 
pietras21 16

pietras21

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie.
Żeby zmienić temat meczu Peru vs Dania proponuję zwrócić uwagę na mecz Argentyna vs Islandia.
Ciekawą propozycją na ten mecz jest REMIS W PIERWSZEJ POŁOWIE po kurie 2,33 na fortunie. Podczas tych mistrzostw ten typ sprawdził się w wszystkich spotkaniach gdzie faworyci mieli roznieść słabeuszy. Słabsze drużyny miały sporo czasu, żeby ułożyć taktykę defensywną przeciwko faworytom. Kilka sztandarowych przykładów Francja vs Australia gdzie wszyscy skazywali Australijczyków na pożarcie a tutaj proszę wynik do przerwy 0:0. Drugi przykład Egipt vs Urugwaj również 0:0 do przerwy i szczęśliwa wygrana w ostatnich minutach Urugwaju.
Podsumowując : ARGENTYNA - ISLANDIA (Remis w pierwszej połowie) @2,33 (fortuna) ✅
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pisalem wcześniej jak gra Francja . Mówiłem , ze Deschamps to nie jest trener na taka druzyne. W niczym sie nie pomylilem procz opinii o Kangurach bo sądziłem , ze sa trochę slabsi hehe . Niezaleznie od tego czy Francja to wygra czy nie uważam , ze Dania na spokojnie moze ich pokonac ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Australia z tymi super wysokimi zawodnikami &quot;zasłoniła&quot; Francuzów... Wiem, że to słabe usprawiedliwienie, ale Australia bardzo często rozgrywa u siebie mecze ok 12 w takim upale w przeciwieństwie do Francji co też na pewno się przyczyniło no i trybuny całkowicie australijskie... Generalnie po Egipcie dla mnie druga drużyna mogąca być &quot;niespodzianką&quot; mundialu. Już widzę jak sobie Dania z nimi poradzi, która też nie ma tak wysokich graczy, a nie ma takiej jakości jak Francja. Co do samej Francji mimo wszystko trudno ich już przekreślać na podstawie tego meczu. Myślę, że to był po prostu jeden z tych trudnych ciężkich meczów... Ci co mieli Francję na taśmie - uratowani...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Niestety muszę się z Karciarzem zgodzić. Eliminacje to skandal w wykonaniu Aussie, zmiana trenera nie odmieniła &quot;formy&quot; reprezentacji. Piłkarze z Antypodów &quot;on the paper&quot; nie mają zbyt dużych szans na choćby remis. Jedno jest pewne, że wyjdą (jak to Anglosasi) bez strachu i kompleksów, co zapewne skończy się zwycięstwem Żabojadów. Żeby ten scenariusz się nie spełnił musiałaby się przydarzyć Francuzom jakaś katastrofa (karny/czerwona kartka), a Kangurom trafiłby się mecz dekady/dzień konia i mnóstwo szczęścia. Nadziei Socceroos nie odbieram, kibicować też będę, ale rozum &quot;mówi&quot;, że nie mają zbyt wielkich szans z Trójkolorowymi.
PS A propos Cahilla, to on nawet w ostatnich sparingach nie wychodził w podstawowym składzie. Najwyżej z ławki, ale nie mam nic przeciwko aby dziś załadował gola faworytom z Francji. Dopóki piłka w grze pomarzyć każdemu wolno...
Edit
Co prawda nie Cahill, ale Jedinak strzelił gola dla Aussie, fajnie, że się postawili FT 2-1
Australia z tymi super wysokimi zawodnikami &quot;zasłoniła&quot; Francuzów... Wiem, że to słabe usprawiedliwienie, ale Australia bardzo często rozgrywa u siebie mecze ok 12 w takim upale w przeciwieństwie do Francji co też na pewno się przyczyniło no i trybuny całkowicie australijskie... Generalnie po Egipcie dla mnie druga drużyna mogąca być &quot;niespodzianką&quot; mundialu. Już widzę jak sobie Dania z nimi poradzi, która też nie ma tak wysokich graczy, a nie ma takiej jakości jak Francja. Co do samej Francji mimo wszystko trudno ich już przekreślać na podstawie tego meczu. Myślę, że to był po prostu jeden z tych trudnych ciężkich meczów... Ci co mieli Francję na taśmie - uratowani...
Widać, że nie wiesz o czym piszesz, nikt w Australii nie rozgrywa spotkań w samo południe!!! Teraz jest w Sydney 22.30 mądralo! Ba zazwyczaj najwcześniej to można spotkać mecze o 16 -17 w A-league czasu miejscowego. Wystarczy już Twoich mądrości na każdy temat. Od Australii, o której nie masz zielonego pojęcia się lepiej &quot;odczep&quot; ekspercie ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widać, że nie wiesz o czym piszesz, nikt w Australii nie rozgrywa spotkań w samo południe!!! Teraz jest w Sydney 22.30 mądralo! Ba zazwyczaj najwcześniej to można spotkać mecze o 16 -17 w A-league czasu miejscowego. Wystarczy już Twoich mądrości na każdy temat. Od Australii, o której nie masz zielonego pojęcia się lepiej &quot;odczep&quot; ekspercie ????
Skoro tak mówisz... Moja pomyłka - możesz być z siebie dumny, że po mnie pojechałeś... ???? Gratuluję..., ale wciąż czekamy na Twoje fajne typy na mundial, które powchodzą...
Korzystałem z soccerway i np. Australia vs Tajlandia godz 12:00, Australia vs Czechy godz 13:00 itd. Myślałem, że podają czas miejscowy, ale masz rację, mój błąd....
Tym nie mniej tak czy inaczej w Australii jest cieplej niż we Francji i są przyzwyczajeni do takich temperatur i temu tylko służyło podanie godzin...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Skoro tak mówisz... Moja pomyłka - możesz być z siebie dumny, że po mnie pojechałeś... ???? Gratuluję..., ale wciąż czekamy na Twoje fajne typy na mundial, które powchodzą...
Korzystałem z soccerway i np. Australia vs Tajlandia godz 12:00, Australia vs Czechy godz 13:00 itd. Myślałem, że podają czas miejscowy, ale masz rację, mój błąd....
Tym nie mniej tak czy inaczej w Australii jest cieplej niż we Francji i są przyzwyczajeni do takich temperatur i temu tylko służyło podanie godzin...
Chociażby 30 maja br. &quot;gadałem&quot; sobie z Gracem w temacie innej grupy to fakt, ale tam zgadzałem się co do zasady, aby grać przeciwko azjatyckim zespołom (m. in. Japonii), o słabości Australii nieco później &quot;popisałem&quot; sobie w typach na żywo. Kilka słów o kondycji piłki na Antypodach regularnie zamieszczam w wiadomym dziale, a i dzisiaj rano kilka słów skrobnąłem co do kangurskiego spotkania. Kto chce to czyta i wnioski wyciąga. Pomijam rozmowy na priv, bo to nie ma w tym miejscu teraz znaczenia. Co do &quot;pojechania&quot;, to nie pisz głupot i będzie ok.
A Francuzom to faktycznie słońce przeszkadza ???? Szczególnie na cerę ???? Daj już sobie spokój... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chociażby 30 maja br. &quot;gadałem&quot; sobie z Gracem w temacie innej grupy to fakt, ale tam zgadzałem się co do zasady, aby grać przeciwko azjatyckim zespołom (m. in. Japonii), o słabości Australii nieco później &quot;popisałem&quot; sobie w typach na żywo. Kilka słów o kondycji piłki na Antypodach regularnie zamieszczam w wiadomym dziale, a i dzisiaj rano kilka słów skrobnąłem co do kangurskiego spotkania. Kto chce to czyta i wnioski wyciąga. Pomijam rozmowy na priv, bo to nie ma w tym miejscu teraz znaczenia. Co do &quot;pojechania&quot;, to nie pisz głupot i będzie ok.
To jak jesteś ekspertem od piłki australijskiej na pewno przydała by się twoja analiza i typy w pozostałych meczach... Po meczu Peru - Dania napisz jak widzisz Australię z nimi. Na pewno się przyda taki głos
A Francuzom to faktycznie słońce przeszkadza ???? Szczególnie na cerę ???? Daj już sobie spokój... ????
Chodziło mi o fakt, że pogoda sprzyjała Australii. Nie mówię, że to powinno mieć duży wpływ na grę Francji, bo na tym poziomie nie powinno, ale mogło i stąd można wyciągnąć błędny wniosek co do poziomu Francji. Po prostu ja im daję jeszcze jedną szansę żeby zobaczyć jak grają z Danią i Peru. Chodzi oczywiście o ewentualne bety w przyszłości w 1/8 i być może dalej. Jeśli miałbym nie brać pod uwagę wzrostu zawodników z Australii, pory rozgrywania meczu, słońca i trybun ocena dla Francji była bardzo zła... ???? w kontekście finału, bo z grupy to chyba ogarną Danię i Peru...
 
pietras21 16

pietras21

Użytkownik
Witam serdecznie.
Chciałbym zwrócić uwagę na mecz PERU vs DANIA. Zdecydowana większość osób stawia w tym meczu na faworytów (tzn. Danie). Kilka meczów mistrzostw pokazało, że stawianie na faworytów nie jest najlepszym pomysłem więc proponuję zakład specjalny z fortuny: WIĘKSZE PROCENTOWE POSIADANIE PIŁKI TYP DANIA po dobrym kursie 1.75. Skandynawowie są faworytem i to oni będą od początku prowadzić grę, tak jak robili to w ważnych meczach barażowych i eliminacyjnych do mistrzostw świata. Reprezentacja Peru ma odmienny styl gry polegający na obronie własnej bramki i ataku z kontry. Taką taktykę stosowali w Copa America, gdzie zaszli bardzo daleko wygrywając dzięki tej taktyce z Brazylią 1:0. Uważam, że w meczu z Duńczykami zagrają właśnie w taki sposób murując bramkę i szukając szczęścia w kątrze.
Mała statystyka oparta na kilku meczach z Copa America:
1. Peru vs Brazylia posiadania piłki 34 % do 66%
2. Peru vs Kolumbia posiadanie piłki 45% do 55%
3. Peru vs Ekwador posiadanie piłki 44% do 56%
Podsumowując: PERU - DANIA (Większe posiadanie piłki TYP DANIA @ 1.75 (fortuna)
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 7

tiger32

Użytkownik
Myslalem ze na tym mundialu nie ma druzyn, ktore sto razy na pusta bramke nie trafia, ale jest Peru. Szkoda bo fajnie graja ale z Francja przegraa juz przed meczem a jak beda mieli szanse strzelic bramke to pelne spodnie. Moga nie wygrac nawet z Australia.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Z kronikarskiego obowiązku ???? Co wydarzyło się do tej pory?
Żabojady vs. Kangury - Francuzi męczyli się z Aussie niemiłosiernie, ale mają swoje 3 pkt. W Australii rozczarowanie, bo liczono na urwanie faworytowi punktów. Tradycyjnie (mimo porażki) morale jest wysokie.
Kto oglądał mecz Peru z Danią, to widział ile szans zmarnowali potomkowie Inków. Duńczycy mogli cieszyć się z farta (niestrzelony karny) i Poulsena, który nie zawiódł w kluczowym momencie.
Co teraz? 21.06.br. Samara
Dania vs Australia - Wikingowie zagrają ze świadomością, że nie jest to &quot;mecz o wszystko&quot;, mając w zanadrzu zdobyte wczoraj 3 pkt. Dla Aussie przegrana, lub remis praktycznie zamyka drogę do awansu z grupy. Po tym co widziałem nie wierzę, aby mogli w ostatnim meczu pokonać Peru. A i wtedy 3 pkt. to mogło by być za mało.
Scenariusze &quot;widzę&quot; 2. Albo szachy i under, bo Dunowie nie muszą się odkrywać i prowadzić grę w tym meczu (nie mają przecież noża na gardle), a Kangury zdają sobie sprawę, że jak stracą pierwsi bramkę to odrobić im będzie stratę b. ciężko (wide wczorajszy mecz Peru vs. Dania). O wyniku w takim razie może zadecydować jedna akcja/szansa/karny ???? dla jednych lub drugich.
Drugi scenariusz to odważna gra Kangurów i próba zdobycia bramki już od początku spotkania, przecież Dania, to nie Francja ???? A bez 3 pkt. w tym meczu to pozostaje pakować się i wracać na Antypody, bo osobiście nie daję (po tym co widziałem) moim &quot;pupilom&quot; większych szans w ostatnim starciu jakie ich czeka 26.06 z zespołem z Ameryki Pd. A to już jest szansa na bardziej otwarty mecz, bramki, a co zatem idzie np. bts.
Podsumowanie - dla mnie to jest mecz na &quot;live&quot;, wiele zależy od tego co wymyśli na to spotkanie holenderski trener Kangurów. Wiem jedno, że Aussie się nie położą i będą walczyć do końca. Natomiast obawiam się, że Dania ponownie zada 1 lub 2 ciosy i zakończy w ten sposób marzenia Australii o &quot;raju&quot; jakim by była szansa na wyjście z grupy. Gdyby spełnił się scenariusz &quot;under i szachy&quot; wtedy wynik może oscylować wokół remisu (widzę, że kursy na takie rozwiązanie u niektórych operatorów spadają). Jednak przed meczem nie jestem w stanie rzucać złotem na jakiekolwiek rozwiązanie/scenariusz w tym meczu.
PS Za dużo chyba nie pomogłem ???? Kibicować oczywiście będę i to wiadomo komu ???? Gdyby pojawiły się jakieś ważne newsy z obozu duńsko-australijskiego to postaram się aktualizować ew. info. KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom