>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa C - Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja - terminarz, prognozy, dyskusje

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Szeroka kadra Włochów:
Bramkarze: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris St. Germain), Viviano (Palermo);
Obrońcy:Abate (Milan), Astori (Cagliari), Balzaretti (Palermo), Barzagli (Juventus), Bocchetti (Rubin Kazań), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus), Criscito (Zenit Sankt Petersburg), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Inter);
Pomocnicy: Cigarini (Atalanta), De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Thiago Motta (Paris St. Germain), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus),Schelotto (Atalanta), Verratti (Pescara);
Napastnicy: Balotelli (Manchester City), Borini (Roma), Cassano (Milan), Destro (Siena), Di Natale (Udinese), Giovinco (Parma).
___
Potem jak bede miał więcej czasu tutaj bede was nauczał czemu Włosi nie będą mieć sobie równych na euro ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Del Bosque ogłosił wstępną kadrę na EURO

Vicente Del Bosque, selekcjoner reprezentacji Hiszpanii ogłosił wstępną kadrę na czerwcowe mistrzostwa Europy. Wśród powołanych zawodników nie ma jeszcze piłkarzy FC Barcelony i Fernando Torresa.

Wśród powołanych - oprócz graczy FC Barcelony i Fernando Torresa - zabrakło również takich graczy jak Juan Mata, Iker Munianin i Fernando Llorente. Fani ich talentów nie mają się jednak czego obawiać. Wszyscy oni powinni znaleźć się w 23-osobowej kadrze na mistrzostwa Europy.

Popularny &quot;Sfinks&quot; dał szansę kilku debiutantom. W gronie tym znaleźli się: David De Gea, Alvaro Domínguez, Juanfran, Benat, Javi García, Isco i Adrian Lopez.

Wstępna kadra Hiszpanii na EURO 2012:

Bramkarze:
Iker Casillas (Real Madryt), Pepe Reina (Liverpool FC), David De Gea (Manchester United)

Obrońcy:
Alvaro Arbeloa (Real Madryt), Sergio Ramos (Real Madryt), Juanfran (Atletico Madryt), Raul Albiol (Real Madryt), Jordi Alba (Valencia CF), Nacho Monreal (Malaga), Alvaro Domínguez (Atletico Madryt)

Pomocnicy:
Xabi Alonso (Real Madryt), Santiago Cazorla (Malaga), David Silva (Manchester City), Jesus Navas (Sevilla FC), Bruno Soriano (Villarreal CF), Isco (Malaga), Benat (Betis Sewilla), Javi García (Benfica Lizbona)

Napastnicy:

Alvaro Negredo (Sevilla FC), Roberto Soldado (Valencia CF), Adrian Lopez (Atletico Madryt)
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczow.Pomyslalem ze i ja udziele s na forum z racji tego ze mieszkam w Irlandii 7 lat obserwuje poczynania Trapatoniego i chcialbym podzielic s tym co akurat ja mysle o reprezentacji IRLANDII.Przede wszystkim to juz nie irlandia sprzed 5 lat,uwazam ze wloch poukladal drozyne i obudzil w niej ogromne ambicje a to w Irlandczykach bodaj najpotezniejsza cecha.Wiem ze wszyscy faworyzuja Hiszpanow ale jak pokazaly niedawne problemy Barcelony to kazdy mistrz ma czasem zadyszke.Nie cierpie Hiszpanskich drozyn jestem fanem Juventusu i bede kibicowal naszym i Wlochom wlasnie ale jesli ktos s mnei zapyta o czarnego konia tych mistrzostw to powiem: IRLNADIA.ogladalem ich mecze grupowe,ogladalem towarzyskie i zapadl mi mecz z Argentyna-dla ciekawskich odsylam by obejzeli jak gra druzyna ktora aspiruje do miana gry na swiatowym poziomie bo jakos jak ogladam poziom polakow to nawet przez mysl mi nigdy nie przeszlo by to byl poziom europejski a oc dopiero swiatowy.Ja tak latwo nie przekreslalbym szans druzyny Trapatoniego,pech ze trafili na tak silnych rywali ale jesli w tej grupie smierci ktos ma wyskoczyc i zadziwic to moga to byc ONI.dodam jeszcze tylko moze wzmianke ze w moim malym misteczku mieszka i przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie masazysta reprezentacji Irlandii,nie znam i nie bylem na masazu ale po mistrzostwach postaram s zawitac i porozmawiac jak podobalo s Irlandczykom w PL.Nie jestem wrozka ale przestrzegam przed pozornym lekcowazeniem tej drozyny.Grupa jest mocnaale Wlosi maja klopoty od lat z kadra,Hiszpanam sypia s zawodnicy-jesli nie zagra Puyol to nie widze ich nawet na podium,Chorwacja-zawsze jest druzyna turnijowa i moze zaskoczyc i poleciec ostro,a IRlandia wlasnie to MOJ kon by utrzec nosa nawet Hiszpanom.pozdrawiam
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja się odniosę do rep Włoch:
Obrona wygląda na papierze elegancko i raczej jej trzon będą tworzyć :Buffon ,Chiellini ,Barzagli ,Bonucci więc Ci gracze między sobą rozumieją się prawie ,że do perfekcji do tego jest jeszcze Abate czy Ranocchia i Maggio wygląda to świetnie naprawdę jestem pod wrażenie ale zawsze Włosi defensywę mieli konkretną .Pomoc też wygląda świetnie jest paru graczu bardzo doświadczonych i paru takich ,którzy jadą pierwszy raz na taką imprezę Pirlo w Juve przeżywa nową młodość ciekawe czy przeniesie to do kadry ,Nocerino i Marchisio chyba większość widział co wyprawiali w Serie A reszta też bardzo dobra .Napastnicy niby każdy piszę ,że nie mają ich ale taki Di Natale jak odpali to obrona rywala lekko mieć nie będzie,Balotelli wiadomo świruje ale potrafi co nie co ,gorzej z czerwonymi jak będzie łapał;) tak samo nie skreślam Cassano który był po kontuzji ale dalej jest to świetny grajek,Giovinco zawsze podziwiałem go jedyny mankament to warunki fizyczne ale i tak daję radę i Destro który zrobił na mnie ogromne wrażenie młody jest a już wiele potrafi bardzo ciekawie prezentował się w Sienie i to samo tyczy się młodego Schelotto ,który też zaliczył świetny sezon w Atalancie.Kadra wygląda imponującą są i gracze doświadczeni i młoda świeżość ,dla mnie Włosi sporo mogą tutaj osiągnąć.Prandelli jak to dobrze ogarnie to widzę makaroniarzy nawet i w finale .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
dziwi mnie bardzo ze buki upatruja takiego faworyta w Hiszpani. Moze i zachwycamy sie hiszpanskimi Barcą i Realem którzy sa uznawani za najlepszych na swiecie ale wiadomo ze tam pierwsze skrzypce graja ci którzy nie graja dla reprezentacji Hiszpani. Do tego dochodzi problem z Puyolem który jest ostoją defensywy no i Villa z którym niewiadomo co sie stanie. Nawet jesli przyjedzie na Euro to w jakiej bedzie formie...?
Uwazam ze 3 z rzedu ważne trofeum to troche za duzo. O ile 2 lata temu zdobywali zasłuzenie Mistrzostwo swiata to dzisiaj sa w zasiegu takich ekip jak Niemcy, Holandia, Anglia, Włochy. Widze ich maksimum w półfinale.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
dziwi mnie bardzo ze buki upatruja takiego faworyta w Hiszpani. Moze i zachwycamy sie hiszpanskimi Barcą i Realem którzy sa uznawani za najlepszych na swiecie ale wiadomo ze tam pierwsze skrzypce graja ci którzy nie graja dla reprezentacji Hiszpani. Do tego dochodzi problem z Puyolem który jest ostoją defensywy no i Villa z którym niewiadomo co sie stanie. Nawet jesli przyjedzie na Euro to w jakiej bedzie formie...?
Dziwi Cię ale nie wiem co? Uważasz, że w Barcelonie tacy zawodnicy jak Fabregas, Xavi, Iniesta to nie są kluczowe postacie w ofensywie? No proszę Cie nie bądź śmieszny. Do tego dochodzą chociażby Silva i Mata więc już masz bardzo mocną drugą linię. Jeśli będzie trzeba zagrać defensywniej to masz Busqa i Xabiego Alonso czyli dwóch super defensywnych pomocników. Fakt, że na środku obrony brak Puyola to jest problem ale jest trójka Ramos, Martinez i Pique i pewnie z tej trójki Vincent del Bosque wybierze dwóch na środek. Dziwi mnie brak powołania dla Ruiza, gdy powołany jest Albiol... Cały sezon Ruiz grał w Valencii i może trochę formę pod koniec obniżył ale Albiol wcale nie grał, więc nie wiem co on tutaj robi.
A co do napadu. Ja rozumiem, że Villa to świetny napastnik ale nie tylko jeden napastnik jest w Hiszpanii. A nóż odpali Torres, a do tego masz skutecznych w tym sezonie Soldado czy Llorente, który w powietrzu się baardzo przyda.
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
Ja się zastanawiam z jakim nastawieniem przyjdą na Euro Hiszpanie, no bo tak M.Ś. zdobyte Euro wygrane + kluczowi zawodnicy Hiszpanii to piłkarze Barcelony, z którą wygrali już wszystko co było można, ostatnio Real wygrał ligę w składzie z Alonso, Ramosem itd. David Silva mistrzem Anglii, Torres z Matą wygrywają LM itd., także większość tych piłkarzy jest już sportowo spełniona i z jednej strony to może być ich atut, a z drugiej może już powoli brakować motywacji... i w sumie bardziej stawiałbym na to drugie, dlatego też myślę że Hiszpanie nie wyjdą z grupy.
Grupę mam nadzieję, że wygrają Włochy, którym po naszej reprezentacji będę najbardziej kibicował w całym turnieju, a zwłaszcza liczę na ten atak Giovinco - Cassano - Balotelli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
z nastawieniem nie takim jak trzeba to mogą przybyć na ten przykład Niemcy, bo piłkarzom tej ekipy dopiero podciął nogi ten sezon. Mowa tu o Bayernie.
natomiast to co piszesz to zwykła głupota i nie warto pisać czemu.
a na tekst ze nie wyjdą z grupy, bo im się nie chce, zarządziłbym obowiązkową minutę ciszy na forum...:|
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
(...)a IRlandia wlasnie to MOJ kon by utrzec nosa nawet Hiszpanom.pozdrawiam
Może i masz racje ale bukmacherzy właśnie Irlandię typują na pewniaka przegranych wszystkich meczów. Irlandia i Chorwacja to wg. mnie dwie najsłabsze drużyny tych mistrzostw, tym bardziej mecz między nimi będzie bardzo interesujący - oprócz podwójnych szans nie ma tu co obstawiać (może remis?)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Dziwi Cię ale nie wiem co? Uważasz, że w Barcelonie tacy zawodnicy jak Fabregas, Xavi, Iniesta to nie są kluczowe postacie w ofensywie? No proszę Cie nie bądź śmieszny. Do tego dochodzą chociażby Silva i Mata więc już masz bardzo mocną drugą linię. Jeśli będzie trzeba zagrać defensywniej to masz Busqa i Xabiego Alonso czyli dwóch super defensywnych pomocników. Fakt, że na środku obrony brak Puyola to jest problem ale jest trójka Ramos, Martinez i Pique i pewnie z tej trójki Vincent del Bosque wybierze dwóch na środek. Dziwi mnie brak powołania dla Ruiza, gdy powołany jest Albiol... Cały sezon Ruiz grał w Valencii i może trochę formę pod koniec obniżył ale Albiol wcale nie grał, więc nie wiem co on tutaj robi.

A co do napadu. Ja rozumiem, że Villa to świetny napastnik ale nie tylko jeden napastnik jest w Hiszpanii. A nóż odpali Torres, a do tego masz skutecznych w tym sezonie Soldado czy Llorente, który w powietrzu się baardzo przyda.
nie mówie że są słabi. Wiadomo: każdy piłkarz z hiszpańskiej reprezentacji pochodzi z silnego klubu i to napewno jest atut. Ale chodzi o to ze reszta reprezentacji(oczywiscie nie wszystkie) obecnie według mnie wypada nie gorzej na ich tle. O ile 2 i 4 lata temu byli dla mnie mocnym faworytem to teraz szanse dalbym bardziej fifty fifty. Wiadomo że ani żaden klub ani reprezentacja nie bedą wygrywali wszystkiego i uważam że na tym turnieju ustąpią mistrzostwa komuś innemu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Irlandia i Chorwacja to wg. mnie dwie najsłabsze drużyny tych mistrzostw, tym bardziej mecz między nimi będzie bardzo interesujący - oprócz podwójnych szans nie ma tu co obstawiać (może remis?)
Te drużyny byłyby faworytami naszej grupy, gdyby tu zostali wylosowani. Ja widze kilka drużyn gorszych na tym turnieju. Obie ekipy maja szansę może nie pokrzyzować plany Hiszpanów i Włochów ale z pewnością postraszyc i to dość dobrze. Irlandia powinna już grać w RPA, gdyby nie pamiętny baraż z Francją. Chorwacja również moze powalczyć, ale jak mówie faworytów w tej grupie jest dwóch i wielka niespodzianka by było, gdyby któremus wyjść z grupy by się nie udało.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
David Villa nie zagra na EURO 2012!


Stało się to, czego hiszpańscy kibice obawiali się od dawna. FC Barcelona potwierdziła, że David Villa nie doszedł do pełni zdrowia po poważnej kontuzji i jego występ na czerwcowych mistrzostwach Europy jest wykluczony.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

No to zaczyna się robić nieciekawie.. Ci co mają długoterminowe zakłady na piłkarzy z półwyspu iberyjskiego, mogą zacząć się obawiać. Villa królem strzelców już nie zostanie. Zwrot kasy przez buków? Czy zakład przegrany. Ciekawe jak rozliczą. Brak Villi to duże osłabienie dla reprezentacji prowadzonej przez del Bosque. Filigranowy napastnik jest najlepszym strzelcem w historii kadry - w 82. meczach strzelił 51 goli.
Dzisiaj przeczytałem gdzieś informację, że Messi też nie zagra w drużynie Hiszpanii i kadra jest nagle bez napastników! Wielka żałoba dla kibiców.. Ludzie.. ludzie.. opanujcie się, upał chyba niektórym źle robi ???? Messi to ARGENTYŃCZYK, a to że gra w Barcelonie nie oznacza że jest Hiszpanem, jak większość twierdzi..


Myślę, że to będzie wielki turniej Torresa, który dzięki nieobecności Villi będzie mógł rozwinąć skrzydła. Jest Roberto Soldado i w końcu Fernando Llorente ????
Okazało się że Hiszpania ma jednak napastników ???? więc bez obaw kochani, będą groźni jak zawsze.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Z napastników powołanie dostali: Torres, Llorente, Negredo.Jak dla mnie linia ataku wygląda fatalnie. Llorente może strzelił 17 goli ale nie jest zawodnikiem kreatywnym, kiedy w pomocy w jego klubie nie szło to się cofał jak dla mnie hiszpanie maksymalnie wyjdą z grupy i to tyle.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Reprezentacja Hiszpanii na Euro 2012:

Bramkarze:
Casillas, Valdés i Reina.

Obrońcy:
Arbeloa, Juanfran, Ramos, Piqué, Albiol, Javi Martínez i Jordi Alba.

Pomocnicy:
Busquets, Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Cazorla, Silva, Mata, Cesc i Navas.

Napastnicy
: Pedro, Llorente, Torres i Negredo.​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z napastników powołanie dostali: Torres, Llorente, Negredo.Jak dla mnie linia ataku wygląda fatalnie.
Porównaj hiszpańską linię napadu z chociażby angielską czy francuską. Jeśli tu jest taka fatalna to wychodzi, że tylko Holandia będzie mieć linię ataku na poziomie.

Llorente może strzelił 17 goli ale nie jest zawodnikiem kreatywnym, kiedy w pomocy w jego klubie nie szło to się cofał jak dla mnie hiszpanie maksymalnie wyjdą z grupy i to tyle.
Po co im napastnik kreatywny? Zobacz jaką mają pomoc, jest tam chociaż jeden &quot;niekreatywny&quot;? Wystarczy że będzie grał tak jak w Bilbao, gdzie potrafił się zastawić i odegrać piłkę. Torres też gra coraz lepiej chociaż oczywiscie brak Soldado jest wielką niespodzianką.

Najsłabszą formacją będzie obrona, która bez Puyola sporo traci i tu del Bosque nie będzie miał zbyt dużej możliwości manewru.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Osobiście jestem za Francją, Anglia mnie nie interesuje. A co do napastników francuskich to są ciekawi gracze: Oliver Giroud, Karim Benzema, Jeremy Menez szkoda, że ze składu z powodu kontuzji wypadł Loic Remy. Francja będzie mistrzem. Na papierze każdy ma jakieś plusy ale liczyć się będzie dyspozycja dnia, gdyby patrzeć na możliwości kadrowe każdej drużyny to po co by były te mistrzostwa. Hiszpania ostatnio zdobyła 2 tytuły więc ma zaspokojone potrzeby a obronić się nie obroni. Francja ma ciekawe nazwiska i dobrą atmosferę w szatni więc same plusy jeszcze mało kto na nich stawia więc nie ma presji bo jak nie wyją z grupy nikt się nie zdziwi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A co do napastników francuskich to są ciekawi gracze: Oliver Giroud, Karim Benzema, Jeremy Menez
Przypuśćmy, że Blanc powoła na atak tych graczy i jak nazwać taką linię ataku, kiedy napad Hiszpanów nazywasz fatalnym? La Roja będą występować z tylko jednym napastnikiem, cała gra będzie oparta na pomocnikach. Wydaje mi się, że Torres i Llorente mogą zapewnić sporą ilość bramek i bez problemu jeden z nich może walczyć o koronę króla strzelców.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jak pisałem na papierze każda reprezentacja wygląda dobrze, ale w praktyce co do Hiszpanii widzę to tak: pomoc może i dobra ale grając na jednego napastnika, którym ma być Llorente na pewno nic nie wskórają ponieważ jest to zawodnik, który cofa się do pomocy a jak się cofnie to kto te gole będzie sadził? Messi? hah. Wracając do Francji to Giroud strzela bramki z każdej pozycji, jest nie przewidywalny mało znany na poziomie kadry więc przeciwnicy będą mieć problemy by go zatrzymać nie znając jego stylu. Kto gra na Hiszpanię to nie wiem czym się kieruje kursy niskie, i łatwo stracić flotę, trzeba poszukać niespodzianek, bo po finałach będziecie pisać to co teraz chcecie obalić.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dla mnie porażką jest powołanie Pedro, jak koleś który przez cały sezon nic nie grał nagle dostaje powołanie, a Soldado nie. Dla mnie Torres nie jest pomyłką, on może nie grać w klubie ale w reprezentacji inna bajka i może wystrzelić, z resztą wszyscy znają jego umiejętności. Ale trener zaszalał z powołaniem dla Pedro... cóż po prostu przerzucił się z Realu na Barcelonę chyba i wielbi ich ponad wszystko.
Ogólnie mówiąc: Pedro - Fabregas - Valdes ? Nie mówię nie wszyscy nie powinni być, ale tu przynajmniej jedna jak nie dwie pomyłki są. Sprawa trenera ale Hiszpania dla mnie zdecydowanie nie jest już faworytem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom