>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa C - Kolumbia, WKS, Japonia, Grecja

daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Zaczynamy drugą kolejkę rozgrywek grupy C. Na początku w bardzo ciekawym meczu dwóch zwycięzców pierwszych meczów. Kolumbia zagra z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Ja stawiam w tym meczu na zwycięstwo drużyny z Ameryki Południowej. I to zwycięstwo pewne, potwierdzone już w pierwszej połowie.
Kolumbia moim zdaniem pokazała moc w pierwszym meczu. Wychodząc niemal rezerwowym składem, bez większego trudu pokonali 3:0 solidnie broniącą Grecję. Tak jak pisałem w sobotę, potencjał ofensywny Kolumbii jest jeden z najlepszych na świecie. Mnogość nazwisk w ataku, którymi Pekerman może bez problemu rotować. Dość powiedzieć, że w pierwszym meczu na ławce zaczęli tacy gracze jak Adrian Ramos, Carlos Bacca czy Jackson Martinez. Nie jestem przekonany czy Pekerman zlekceważył Greków i celowo dał im odpocząć, czy faktycznie ma zamiar opierać atak na Teofilo Gutierrezie, który przecież też bardzo dobrze zagrał w sobotę (tak samo James Rodriguez). Co tu dużo pisać, Kolumbia imponuje nawet bez Falcao, natomiast WKS nic specjalnego nie pokazali. Po wyrównanym meczu pokonali Japończyków, strzelając obie bramki w kilka minut wykorzystując moment dekoncentracji Samorajów po wejściu Didiera Drogby. Kilku graczy Słoni zasłużyło na wyróżnienie, jak monstrum środka pola Yaya Toure, napastnik Wilfried Bony czy boczny obrońca Serge Aurier. Wydaje mi się, że Słonie nie pokazały jednak pełni swoich możliwości, jakby się oszczędzały. Chociaż z drugiej strony Afrykańskim ekipom słabo się wiedzie na tym turnieju, i może to nie jest przypadek.
Jakiego spodziewam się przebiegu meczu? Trójka Słoni w środku pola (Toure, Tiote, Serey) zdobywa przewagę strategiczną w tym sektorze boiska (wobec dwuosobowej linii środkowej Kolumbii) i prowadzi grę, budując ataki pozycyjne. Yaya Toure swoimi penetrującymi rajdami rozrywa defensywę Kolumbii, dogrywając piłki do trójki napastników (Kalou, Bony, Gervinho) samemu wchodząc w szesnastkę na drugie tempo. W ten sposób mamy czterech graczy bezpośrednio szturmujących bramkę Kolumbii. Natomiast Los Cafeteros postawią na bardzo szybką grę. Kontrataki po przejęciu piłki lub inicjacji akcji przez Davida Ospinę, na szybkie skrzydła Rodriguez - Cuadrado/Martinez. Największym atutem Kolumbii jest możliwośc wyprowadzenia natarcia z każdego sektora boiska, w każdym momencie gry. Akcji do której podłączają się też boki obrony (Armero - Zuniga) co poskutkowało np. golem na 1:0 z Grecją. Doliczając dwóch napastników i jednego ze środkowych pomocników (drugi defensywniejszy zostaje z tyłu) mamy ośmiu graczy zaangażowanych w pojedyńczy atak. To ogromna siła. Kolumbia to typowa ekipa overowa i na ten over też gram. Liczę na 2-3 gole z ich strony, a po stronie WKS niezawodny Yaya Toure powinien wypracować jakąś bramkę.
Przy tym lepszą ekipą jest Kolumbia, dlatego gram zakład łączony z ich zwycięstwem.

Kolumbia - WKS 1 @2,00
Kolumbia - WKS HT/FT 1/1 @3,10
Kolumbia/over 2,5 @3,20
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Wiele wskazuje na to, że będzie dużo bramek i mam nadzieję, że one się pojawią chociaż dla mnie ten mecz jest trudny do typowania i próbuję dwóch typów za małą stawkę, dla mnie faworytem nieznacznym tego meczu jest Kolumbia choć ich defensywę czeka trudniejsze zadanie niż w starciu przeciwko Grecji, będzie to zupełnie inny &quot;typ zagrożenia&quot; bramki, zobaczymy jak sobie w takiej sytuacji poradzą, znów mecz na ławce zaczyna Drogba i jestem pewien że zobaczymy go na boisku w drugiej połowie co tak jak w poprzednim meczu może rozruszać ofensywę &quot;Słoni&quot;, ponadto widzę potencjał w tym meczu na dosyć szalony typ po dużym kursie:

Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: WKS strzeli w drugiej połowie Kurs: 2.00 bet365 ✅
Typ: Obie strzelą w obu połowach Kurs: 17.00 bet365 ⛔
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Japonia - Grecja
TYP : Grecja over 0,5 gola ------

1,40 Betclick
Według mnie dość pewny bet na dzisiaj.
Grecja nie strzeliła gola w meczu z Kolumbią, a według mnie zagrała dużo lepiej niż na to wskazuje wynik. Dziś pomiędzy tymi ekipami kolejny już na tych Mistrzostwach mecz &quot; o byt &quot;. Widzę z postów powyżej, że mocno faworyzowana jest Japonia w tym meczu. Ja jestem ostrożny w tych osądach i ciężko mi wskazać dziś zwycięzce.
Natomiast rzucił mi się w oczy typ na gola Greków. Kurs 1,40 jest dla mnie jak najbardziej do skorzystania.
Patrząć na ostatnie mecze Greków statystycznie to w 20 meczach, aż w 14 strzelili gola. Piszę aż bo to drużyna, która chyba najbardziej w Europie jest underowa ????
W meczu z Kolumbia nie strzelili, nie udało się choć okazje były.
Z uwagi na wage dzisiejszego spotkania i według mnie wcale nie zachwycajaca defensywe Japonii sądze, że Greków zdecydowanie stać na strzelenie bramki.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pomyliłem się i to ogromnie co do Greków, strasznie kiepsko przygotowana drużyna. Liczyłem że w najsłabszej grupie mistrzostw to jakoś to będzie wyglądać a tu kiszka. Aż żal że taka Chorwacja czy najprawdopodobniej Ghana odpadną a takie ogóry jak Grecja czy WKS awansują dalej.. No ale do rzeczy

Grecja under 0.5 gola
2.5

Nie chcę już mówić o greckiej defensywnie, graniu na remis blablabla, ale po prostu Grekom nie idzie i tyle. Szans na gole było sporo, zwłaszcza w meczu z Kolumbią no ale zawodnicy totalnie bez formy. Dlatego gram że Grecy gola nie strzelą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
W meczu WKS z Grecją widzi mi się remis. To Grecy muszą w tym spotkaniu atakować, zaś Słonie powinni nastawić się na kontry. Remis też da im awans, gdyż wątpliwe, żeby Japonia była w stanie wygrać z Kolumbią (w co szczerze wątpię), a jeśli już to różnicą co najmniej dwóch bramek (mają bilans gorszy tylko o jeden, ale przy tym mniej strzelonych bramek, zaś przy równej liczbie punktów oraz różnicy goli to właśnie ta statystyka decyduje o wyższej lokacie). Grecy ewidentnie nie mają drużyny. Najlepszy w ich kadrze jest Pangiotis Kone, gdyż Mitroglou daleki jest od optymalnej formy, zaś stara gwardia mocno wypalona (syndrom hiszpański ???? ).
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Japonia-WKS
&quot;Słonie&quot; są faworytem i aby nie rozglądać się na nikogo, należałby to spotkanie wygrać. Znając Grecję nie spodziewam się tu festiwalu bramek, dlatego typ, że padnie mniej niż 2,5 bramki jest mocno prawdopodobny.Drużyna z południa Europy ma tylko teoretyczne szanse na awans. Musieliby pokonać wysoko WKS i liczyć na porażkę bądź remis Japonii a to nie wydaje mi się takie pewne. &quot;Kawowi&quot; mają już zapewniony awans i mogą zagrać rezerwami, co oczywiście da większą szansę na sukces piłkarzom z kraju kwitnącej wiśni. Sam miałem ten mecz obstawiać, jednak zdziwił mnie ciągle rosnący kurs na Kolumbijczyków (ze 1,85 zł do 2,35 zł). &quot;Słonie&quot; nie mają dużej przewagi bramkowej dlatego gra na 0:0 to dla nich ostre ryzyko. Wprawdzie wgrana Japończyków z handicapem jest mało prawdopodobna ale ten mundial przyniósł już większe sensacje. Gdybym miał stawiać dokładny wynik postawiłbym 1:0 dla Afrykańczyków.
Moje typy:
Japonia-WKS 2 za 2,10
i w meczu padnie mniej niż 2,5 bramki za 1,67.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Grecja vs WKS-WKS(-7,5) posiadania piłki kurs:1,70✅
Dobra opcja na ten mecz jak dla mnie.Grecy powinni dziś zaatakować bo grają o awans ale jak mają to zrobić skoro nie mają kim?W defensywie z Japonią się trzymali ale z przodu znów wyglądało to bardzo słabo.Tak wiem,czerwona kartka mogła też na to wpłynąć ale myślę,że nawet w 11 przez cały mecz podobnie by to wyglądało.WKS będzie prowadzić grę,a ile im zajmie przebicie się przez Grecki mur zobaczymy.Myślę,że trochę im to może zająć,bo jak pokazały ich mecze z Japonią czy Kolumbią rozkręcają się z czasem.Uważam,że ten handicap na posiadanie Wybrzeże pokryje.W dwóch dotychczasowych meczach tak było.Mocna druga linia z Yayą Toure,Tiote i Die powinna o to znów zadbać.
⚽Japonia vs Kolumbia-Kolumbia wygra kurs:2,10✅????
Krótko.Stawiam na Kolumbijczyków.Mimo,że już awansowali to moim zdaniem tego meczu nie odpuszczą.Mogą dokonać kilku roszad w składzie,a i tak według mnie nie wpłynie to za bardzo na poziom ich gry,bo ławkę mają szeroką,a szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę zawodników ofensywnych,którzy czekają na swoją szansę.Japonia to będzie idealny rywal dla Kolumbii.Zaryzykuje stwierdzenie,że Kolumbijczycy to jedna z najlepiej wyprowadzających kontry ekip na tym mundialu.Japonia będzie prowadzić grę tak jak w poprzednich meczach i pewnie znów nie będzie z tego za wiele wynikać.Kolumbia powinna ich wypunktować swoimi szybkimi wypadami i zwyciężyć.Samurajowie grają już tylko o honor,nie wierze aby dziś byli w stanie pokrzyżować szyki Kolumbijczykom po tym co zaprezentowali do tej pory.
Bukmacher:STS
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata FIFA 2014
Spotkanie: Grecja – Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: 1
Kurs: 4,10 ✅ ✅ ✅
Buk: Unibet
Data i godzina: 24.06.14, 22:00


Dziś o godz. 22:00 odbędą się mecze grupy C Mistrzostw Świata FIFA 2014. Pewny awans mają już piłkarze z Kolumbii, o drugie miejsce do ostatniej minuty będą walczyć ekipy WKS, Japonii i Grecji.

Wybrzeże Kości Słoniowej wygrało pierwszy mecz z Japonią 2:1, pomimo tego iż od 16. minuty meczu przegrywali 0:1 po golu Hondy. W 64. i 66. minucie Iworyjczycy zdobyli dwie bramki po strzałach Bony’ego i Gervinho które zapewniły ekipie z Afryki 3 punkty. Przy obu trafieniach asystował Serge Aurier. Drugi mecz WKS przegrało z Kolumbią 2:1, jedyny gol dla Iwyryjczyków padł po strzale Gervinho.

Grecy zagrali fatalne spotkanie z Kolumbią przegrywając z liderem grupy aż 0:3. W drugim meczu „o życie” piłkarze z Hellady wywalczyli remis 0:0. Warto dodać, iż od 38. minuty meczu Grecy grali w „10”, bowiem czerwoną kartką został ukarany Katsouranis.

Grecy jeśli chcą marzyć o awansie do najlepszej szesnastki świata muszą wygrać z ekipą z Afryki i liczyć na stratę punktów przez Japończyków w meczu z Kolumbią. Jeśli Japonia sensacyjnie pokona lidera grupy Grecy będą potrzebowali do awansu zwycięstwa o dwie bramki większego niż zwycięstwo Azjatów.

W składzie Greków nie zobaczymy ukaranego czerwoną kartką Katsouranisa, natomiast występ Mitroglu stoi pod znakiem zapytania. WKS nie wystawi do składu Zokory.

Na tegorocznych Mistrzostwa Świata dochodziło już do tylu niespodzianek, że ciężko jest przewidywać wyniki na podstawie obiektywnych faktów i statystyk. Szczególnie, jeśli mamy do czynienia z meczami historycznymi o „być albo nie być”. Dlatego mój typ na Grecję będę uzasadniał argumentami spoza turnieju.

Grecja zarówno na Euro 2012 jak i w eliminacjach Mistrzostw Świata udowodniła, że ma własny oryginalny styl gry oparty na ultradefensywnym nastawieniu drużyny. Zwycięstwa po 1:0 to wizytówka graczy z Hellady – gra na jednobramkowy rezultat była scenariuszem gry skutecznie realizowanym nie tylko z takimi drużynami jak Rosja, Słowacja czy Irlandia ale i z europejskimi słabeuszami pokroju Litwy czy Liechtensteinu. Grecja nie zagra nic nowego w nadchodzącym meczu – będzie wyczekiwała na swoja szansę na wyprowadzenie skutecznego kontrataku. WKS będzie musiało grać w ataku pozycyjnym, co może być dla Iworyjczyków sporym wyzwaniem.

Grecja ma identyczne szanse na awans jak przed ostatnim meczem fazy grupowej Euro2012. Zwycięstwo 1:0 z bezpośrednim rywalem (wtedy Rosją) dało awans graczom Santosa. Sądzę, iż Gladiatorzy rzucą na ten mecz wszystkie swoje siły wiedząc, iż tylko od nich zależy czy z Brazylii wyjadą z tarczą czy na tarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

JaponiaKolumbia
Grupa, gdzie na dobrą sprawę każdy ma szanse awansować dalej. Pewny awans ma Kolumbia, która po dwóch zwycięstwach może sobie spokojnie myśleć o 1/8. Japonia musi wygrać i liczyć, że Wybrzeże Kości Słoniowej nie wygra z Grecją. Jako, że w awans w kieszeni to Pekerman może trochę pomieszać w składzie. W ataku może zagrają wreszcie Ramos, Martinez czy Bacca. Japonia w pierwszych dwóch spotkaniach nie pokazała nic nadzwyczajnego. O ile z Wybrzeżem potrafili strzelić pierwsi gola to nie dali rady wygrać. Z Grecją nie poradzili sobie z obroną i po bezbarwnej grze zremisowali 0-0. Filarami tej drużyny mieli być Honda i Kagawa. O ile ten pierwszy próbuje pociągnąć zespół o tyle ten drugi w meczu z Grekami zasiadł na ławce.
Kolumbijczycy moim zdaniem nawet w lekko zmodyfikowanym składzie powinni ograć Samurajów. Dużo będzie zależeć od rozstrzygnięć w grupie D, bo wcale nie zdziwię się, jeśli Kolumbijczycy będą celować na Kostarykę w 1/8. Tak czy inaczej jeśli Japonii nie będzie się układać gra, może pojawić się nerwowość i frustracja. A sędziować będzie Proenca, który potrafi sobie w takich sytuacjach radzić.
Moje typy:
Kolumbia wygra 2,10 WilliamHill ✅
Japonia więcej punktów za kartki 2,15 WilliamHill ⛔
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Japonia - Kolumbia

Już dziś o godzinie 22 rozpoczną się zmagania w ramach ostatnie kolejki grupy C tegorocznych mistrzostw świata. Na murawę stadionu w Cuiaba wyjdą na przeciw siebie drużyny Kolumbii oraz Japonii. Obie drużyny przystąpią do tego meczu w zgoła odmiennych nastrojach. Podopopieczni Jose Pekermana wygrali oba swoje spotkania i mają już pewny awans z pierwszego miejsca. Z kolei „Samurajowie” aby awansować do 1/8 potrzebują nie tylko zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu ale również muszą liczyć, że Grecja pokona WKS.

Japończycy po dobrym meczu z WKS, który zakończył się porażką 1:2 zostawili po sobie dobre wrażenie. Do przerwy prowadzili i stwarzali sobie groźne sytuacje. Oblicze meczu zmieniło pojawienie się na placu gry Didiera Drogby, który jak prawdziwy lider pociągnął swoich kolegów z zespołu do lepszej gry i za pomocą goli Bony’ego i Gervinho wyciągnęli mecz na swoją korzyść. Z kolei drugie spotkanie rozgrywali oni przeciwko Grecji i mimo, że od 38 minuty grali w przewadze jednego zawodnika to i tak nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Mimo wielu strzałów i akcji bramkowych mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Jeśli chodzi o zawodników, którzy są zagrożenie wykluczeniem z następnego meczu w przypadku otrzymania dziś żółtego kartonika to są to Yoshida, Mirishige i Hasebe.

Jeśli chodzi o Kolumbię to po dwóch rozegranych kolejkach widać, że Pekerman bardzo dobrze prowadzi swoich podopiecznych. Mimo, że w styczniu wypadł jego najlepszy napastnik Falcao, drużyna radzi sobie bardzo dobrze, a strzelanie goli rozkłada się na większą ilość zawodników. W pierwszym spotkaniu bez większych problemów poradzili sobie ze słabą Grecją dość szybko strzelając gola i kontrolując przebieg spotkania do ostatniej minuty. W drugim meczu byliśmy świadkami bardzo ciekawego widowiska, w którym Kolumbia wygrała z WKS 2:1. Zarówno w pierwszym meczu jak i drugim spory udział przy golach miało dwóch zawodników – James Rodriguez i Juan Cuadrado. Pierwszy z nich zdobył po jednym golu w obu spotkaniach, z kolei pomocnik reprezentujący na co dzień barwy Fiorentiny zaliczył w sumie trzy asysty (dwie w spotkaniu z Grecją i jedno z WKS). Jeśli chodzi o zawodników zagrożonych absencją to jest nim tylko pomocnik Sanchez.

Moim zdaniem bardzo dużo będzie zależało do tego jaką jedenastkę wystawi argentyński szkoleniowiec. Mając zapewniony awans może on dać odpocząć kilku kluczowym graczom i wprowadzić zawodników, którzy na tym turnieju otrzymali trochę mniej minut. Szczególne bogactwo ma on w linii ataku ponieważ oprócz podstawowego Guiterreza są jeszcze tacy napastnicy jak Jackson Martinez, Carlos Bacca czy Adrian Ramos. Każdy z nich strzelił kilkanaście goli w ubiegłym sezonie w swoich drużynach i prezentują odpowiedni poziom aby grać w pierwszym składzie. Mimo wszystko spodziewam się potwierdzenia swojej klasy przez Kolumbijczyków i w miarę pewnego zwycięstwa na koniec zmagań grupowych.

Kolumbia wygra @ 2,02 ✅ 4:1
Kolumbia wygra &amp; over 2,5 gola @ 3,60 ✅ 4:1
Kolumbia wygra dwoma golami lub mniej @ 2,85 ⛔ 4:1


Unibet
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Grecja – Wybrzeże Kości Słoniowej
Grecja po słabym początku mistrzostw dalej ma szanse na awans. Coś podobnego do sytuacji na EURO 2012, gdzie po słabej grze wyszli z grupy. Dzisiaj wcale się nie zdziwię, jeśli taki scenariusz się powtórzy. WKS nie gra źle ale czegoś im brakuje w ataku.
Normalnie to grałbym w ciemno na poniżej 2,5 bramki, gdyby nie fakt, że remis Grecji nic nie daje. Aby awansować muszą wygrać. Dlatego muszą zaatakować. Nie powinno być więc murowania bramki jak to zwykle mają w zwyczaju. No przynajmniej do momentu, kiedy już strzelą gola i wynik będzie im odpowiadał. A trener piłkarzy z Afryki zapowiada, ze również chce to spotkanie wygrać. Na tym turnieju Grecy bramki jeszcze nie strzelili ale dziś maja na to spore szanse. Obrona rywali nie jest zbyt pewna, a do tego zabraknie jej lidera, Didiera Zokory.
W spotkaniu z Kolumbią, kiedy musieli gonić wynik, posiadanie piłki Greków wyniosło aż 55%. Dziś też muszą atakować ale nie spodziewam się, by piłkarze Wybrzeża pozwolili im kontrolować grę. Tym bardziej, że jednak liczę na bramkę Greków, która całkowicie odwróci przebieg meczu i to oni z goniących staną się gonionymi.
Moje typy:
Obie strzelą: TAK 1,86 Betsson ✅
Grecja posiadanie piłki poniżej 45,5% 1,95 Betsson ⛔
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Zadziwiają mnie osoby stawiające na Kolumbie. Druzyna ma pewny awans i prawe pewną wygraną w grupie i uwazacie ze sie zepnie na taki mecz? Imo będą truchtac i oszczedac siły, a atakowac bedą Japonczycy, ktorym tylko wygrana daje szanse.
Co wiecej, jesli Kostaryka wygra grupę D, to Kolumbijczycy mogą chcieć na nich trafic. Wiem wiem, rewelacja mistrzostw, ograli Włochów i Urugwaj... ale mimo wszystko, Włosi czu Urugwaj to klasa, a Kostaryka nie bedzie tak grała przez całe mistrzostwa, cudów nie ma. Poza tym na wychodzących z pierwszego miejsca w 1/4 czeka Brazylia, też niefajnie. Jesli tak, to w ogóle odpuszcza mecz pozwalajac Japonii wbic im 3-4 bramki. WKS zeby awansowac bedzie musiał wygrac swoj mecz i tym samym ich wyprzedzic. Troche science-fiction, ale tez handicap na Japonie -2,5 niezle płaci, wiec jesli Kostaryka wygra grupę, to za małą stawkę sie pochylę. Jesli Kostaryka nie wygra, to tylko spokojne X2.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Grecja vs WKS
Grecja więcej rzutów rożnych kurs: 2,36 buk: Rivalo ⛔ (to co WKS spierd.. na końcu to głowa mała. 4 na 2 i nie wiedzieli co robić. Dobrze zostali ukarani)
Gram na rzuty rożne Grecji ponieważ WKS ma dość chaotyczną obronę i obrońcy często wybijają piłki po za linię. W dzisiejszym meczu mamy ciekawą sprawę bo Grecja musi zagrać jak WKS, a WKS jak Grecja. Ani jedna ani druga drużyna w tej roli nie będzie się czuła dobrze no ale będzie trzeba. Grecja ma wciąż szansę na awans, powinna ruszyć od początku na bramkę WKSu i o ten jeden więcej powinni mieć. Kurs 2,36 pewno dlatego, że Grecy przyzwyczaili wszystkich do sytuacji gdzie to oni bronią, ale buk nie wziął pod uwagę faktu, że akurat z wybijaniem na rzuty rożne Grecy nie popełniają takich błędów jak WKS grające radosny i chaotyczny futbol.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Japonia - Kolumbia
Typ: Japonia częściej w posiadaniu piłki @1.42 uni.bet ✅
Jak dla mnie bardzo pewny typ. Kolumbia jest nastawiona na grę z kontry, natomiast Japończycy lubią długo rozgrywać piłkę krótkimi podaniami. To oni muszą wygrać ten mecz i to oni powinni prowadzić grę przy wyniku 0:0. Przy niekorzystnym wyniku również to oni będą rozgrywać, a Kolumbia wyczekiwać na kolejne kontrataki. Kolumbia ma już awans i myślę, że dzisiaj dadzą pograć Azjatom.
Do tego w meczu Anglii z Kostaryką gram:
Anglia częściej w posiadaniu piłki w pierwszej połowie @1.45 co daje mi ako 2.06 w unibecie. ????
Grecja - WKS
Typ: over 1.5 uni.bet @1.32 ✅
Grecy nie mogą zagrać tak jak z Japonią jeżeli chcą awansować. Mają oni niewielkie szanse, ale wszystko jest możliwe dopóki piłka w grze. Liczę tutaj na bardzo silną ofensywę WKSu i umiejętność gry z kontry. Myślę, że można spokojnie pograć w tym meczu over 2.5, ale ja nie będę ryzykował i po prostu do tego spotkania dokładam Remis lub Urugwaj @1.55 co daje mi ako 2.05.
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Zadziwiają mnie osoby stawiające na Kolumbie. Druzyna ma pewny awans i prawe pewną wygraną w grupie i uwazacie ze sie zepnie na taki mecz? Imo będą truchtac i oszczedac siły, a atakowac bedą Japonczycy, ktorym tylko wygrana daje szanse.
Co wiecej, jesli Kostaryka wygra grupę D, to Kolumbijczycy mogą chcieć na nich trafic. Wiem wiem, rewelacja mistrzostw, ograli Włochów i Urugwaj... ale mimo wszystko, Włosi czu Urugwaj to klasa, a Kostaryka nie bedzie tak grała przez całe mistrzostwa, cudów nie ma. Poza tym na wychodzących z pierwszego miejsca w 1/4 czeka Brazylia, też niefajnie. Jesli tak, to w ogóle odpuszcza mecz pozwalajac Japonii wbic im 3-4 bramki. WKS zeby awansowac bedzie musiał wygrac swoj mecz i tym samym ich wyprzedzic. Troche science-fiction, ale tez handicap na Japonie -2,5 niezle płaci, wiec jesli Kostaryka wygra grupę, to za małą stawkę sie pochylę. Jesli Kostaryka nie wygra, to tylko spokojne X2.
Brazylia też miała pewny awans i się nie podłożyli. A też można było gdybać że zależy im na nie trafienie na Chile ;) .
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
Zadziwiają mnie osoby stawiające na Kolumbie. Druzyna ma pewny awans i prawe pewną wygraną w grupie i uwazacie ze sie zepnie na taki mecz? Imo będą truchtac i oszczedac siły, a atakowac bedą Japonczycy, ktorym tylko wygrana daje szanse.
Co wiecej, jesli Kostaryka wygra grupę D, to Kolumbijczycy mogą chcieć na nich trafic. Wiem wiem, rewelacja mistrzostw, ograli Włochów i Urugwaj... ale mimo wszystko, Włosi czu Urugwaj to klasa, a Kostaryka nie bedzie tak grała przez całe mistrzostwa, cudów nie ma. Poza tym na wychodzących z pierwszego miejsca w 1/4 czeka Brazylia, też niefajnie. Jesli tak, to w ogóle odpuszcza mecz pozwalajac Japonii wbic im 3-4 bramki. WKS zeby awansowac bedzie musiał wygrac swoj mecz i tym samym ich wyprzedzic. Troche science-fiction, ale tez handicap na Japonie -2,5 niezle płaci, wiec jesli Kostaryka wygra grupę, to za małą stawkę sie pochylę. Jesli Kostaryka nie wygra, to tylko spokojne X2.
:grin::grin::grin: Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że ktoś snuje takie teorie.
Dodatkowo skąd wiesz, że w 1/4 czeka już Brazylia ? Według mnie faza pucharowa się jeszcze nie rozpoczęła...
Jedyny typ o jaki bym się pokusił dziś w tej grupie to over 2,5 w spotkaniu Japonia-Kolumbia.
Liczę, że Japończycy dołożą chociaż jedną bramkę do tego typu, ale ich forma strzelecka nie napawa optymizmem. W drugiej połowie z Grecją mieli jedną sytuację 100 %, reszta to głównie kąśliwe strzały z dystansu czy z rzutów wolnych. Jak dla mnie za mało na rywala grającego tak długi okres czasu w &quot;10&quot;. Mało tego Grecy stworzyli sobie parę fajnych okazji do zdobycia bramki.
Według mnie Japonia może tutaj być skarcona pierwszym lepszym kontratakiem, Kolumbijczycy są przystosowani do warunków klimatycznych i to im z pewnością dzisiaj pomoże. 9 punktów na ich koncie po fazie grupowej wydaje się bardzo prawdopodobną opcją, ale wolę zagrać na bramki.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zamiast snuć domysły zobaczmy jakie są fakty. Japonia z WKS-em dawała radę w pierwszej połowie. Później było tylko gorzej. Trener dał dobre zmiany, a Azjaci ustępowali fizycznie. Na pewno ich mocną stroną jest zwinność, zwrotność, gra na jeden kontakt. Problemem jest skuteczność. Dwa mecze i tylko jedna zdobyta bramka. Okazji stworzyli sobie tyle, by przynajmniej mieć tych goli z 4-5. W pierwszej połowie meczu z WKS-em sporo zmarnowali, a mecz z Grecją był chyba jednym z najgorszych jakościowo spotkań na tych mistrzostwach. Azjali grali w przewadze, stwarzali sobie sytuacje, ale po raz kolejny zabrakło skuteczności.
Co będzie z Kolumbią? Dla mnie to prawdziwy czarny koń tych mistrzostw. Grają mega solidnie w defensywie, a do tego mają bajeczny atak, a myślę, że i tam nie pokazali do końca na co ich stać. Strzelą coś i mogą spokojnie kontrolować spotkanie. Japończycy będą im ustępowali warunkami fizycznymi podobnie jak miało to miejsce w przypadku meczu z WKS-em.

Kolumbia over 1,5 gola 1,80 Bet365 ✅
 
brick 208

brick

Użytkownik
Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: WKS -1
Kurs: 3.60


Jak dla mnie kolejny złoty zakład! Dzis spotykają sie ze sobą drużyna z Afryki i Europy. WKS imponuje mi swoją grą. Są zgrani i zbalansowani. Dobrze zaprezentowali sie w swoich pierwszych meczach. Mimo ze przegrali z Kolumbia to ich gra mogła sie podobać. Nie poddawali sie do końca. Maja w środki pola znakomitego pomocnika jakim jest Gervinho. Maja rownież świetnego napastnika, był on bardzo skuteczny podczas sezonu klubowego i czekam az obudzi sie rownież w reprezentacji. Mowa tu o Wilfriedzie Bony&#39;m! Afrykanie maja dobry i poukładany wyjściowy skład, sa fantastycznie przygotowani fizycznie. Maja rownież całkiem przyzwoita ławkę. Zawodnicy z czarnego lądu wiedza jak sie gra w ataku pozycyjnym, ale potrafią tez swietnie grac z kontrataku. Z drugiej strony drużyna z Europy. Jak dla mnie Grecy sa beznadziejni na tym turnieju i maja ogromne szczęście ze udało im sie ugrać chociaż ten jeden punkt. Graja dobrze w obronie, lecz remis im tutaj nie starczy, a z obrony do kontrataków przechodzą zbyt wolno, brak im zgrania i płynnego przejścia do kontrataku. W drużynie nikt sie nie wyróżnia. Jedyny zawodnik ktory wyglada troche lepiej na tle drużyny to G. Samaras, lecz on sam nic nie zdziała. Jestem przekonany ze dzisiaj drużyna z Afryki wygra i przypieczetuje wyjsce z grupy. A zeby nie denerwować sie w końcówce zapewnia sobie co najmniej dwubramkową przewagę.
 
Do góry Bottom