>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa C - Kolumbia, WKS, Japonia, Grecja

komos84 182

komos84

Użytkownik
A ja pójdę w stronę niespodzianki. Kolumbia przed ostatnim meczem jest pierwsza w tabeli i na tę chwilę trafia na Urugwaj. Co by się musiało stać, żeby jednak spadli na drugie miejsce i zagrali w 1/8 z Kostaryką? Mają 6 pkt i w bramkach 5-1, WKS ma 3 pkt i 3-3 w bramkach.
Scenariusz science-fiction wygląda tak: Kolumbia przegrywa z Japonią 0-2 a WKS wygrywa z Grecją 3-0. Oczywiście jest to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. Inna sprawa jest taka, że Kolumbia może wyjść rezerwami by dać podstawowym zawodnikom odpocząć przed meczem 1/8 finału, a Japończycy zrobią wszystko by ten mecz wygrać.

Dlatego dla zabawy za 0.5 stawki ⛔
Kolumbia - Japonia (-1) 2
kurs: 6.5

bet365

japońskie pusiaki :-(
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
A ja pójdę w stronę niespodzianki. Kolumbia przed ostatnim meczem jest pierwsza w tabeli i na tę chwilę trafia na Urugwaj. Co by się musiało stać, żeby jednak spadli na drugie miejsce i zagrali w 1/8 z Kostaryką? Mają 6 pkt i w bramkach 5-1, WKS ma 3 pkt i 3-3 w bramkach.
Scenariusz science-fiction wygląda tak: Kolumbia przegrywa z Japonią 0-2 a WKS wygrywa z Grecją 3-0. Oczywiście jest to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. Inna sprawa jest taka, że Kolumbia może wyjść rezerwami by dać podstawowym zawodnikom odpocząć przed meczem 1/8 finału, a Japończycy zrobią wszystko by ten mecz wygrać.

Dlatego dla zabawy za 0.5 stawki
Kolumbia - Japonia (-1) 2
kurs: 6.5

bet365
Ciekawa teoria i bardzo prawdopodobna. WKS będzie chciało wygrać pewnie żeby nie oglądać się na mecz Japonii a Kolumbijczykom może zdarzyć się &quot;wpadka&quot; zwłaszcza kiedy wyjdą z kilkoma rezerwowymi.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Grecja over 0,5 + Japonia-Kolumbia over 2,5 gola ( do trzech razy sztuka, Grecy nie zawiedli ???? ++++++++++++++++++++++++
AKO : 2,49

Na Grecje stawiam konsekwentnie. No nie wierze, że zakoncza mundial bez strzelonego gola. Dziś caly czas maja o co walczyc. Jestem zdania, że w koncu sie przelamią i strzelą to jedną bramkę w mistrzostwach. Ostatnio kilka typow slabo mi wyszlo. Dziś to polaczenie wyglada dla mnie bardzo rozsadnie.
Jesli chodzi o Kolumbie i Japonie to mysle, że tutaj postrzelaja. Japonia sie zepnie bo gra o wyjscie, a Kolumbia gra taka pilke, że wedlug mnie gola strzela dzis z pewnoscia. Mysle, że w tym meczu over 2,5 powinien wejsc gladko.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Japonia - Kolumbia
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 6,00 0,5/5 Betsafe

Jasne, że te Mistrzostwa są bardzo mało obfite w kartki, jednakże w meczu Japonii z Grecją ta linia pękła. Kurs baaaaaardzo kuszący. Można lekko spróbować.​
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Japonia - Kolumbia Typ: Japonia over 4.5 rzutów rożnych Kurs: 1.72 bet365 Wynik: 9 ✅
Japonia marząc o awansie musi zaatakować, w poprzednich spotkaniach nabili po 5 rzutów rożnych, dzisiaj liczę, że co najmniej ten wynik powtórzą przeciwko ekipie Pekermana, który w bój posyła kilku rezerwowych, co może przysporzyć kłopotów w grze defensywnej i utrzymywaniu się przy piłce, sądzę, że może się to przekuć w rożne dla Japończyków, kurs może nie rewelacyjny, ale wygrana moim zdaniem bardzo prawdopodobna...
Line-up:
Kawashima, Uchida, Honda, Nagatomo, Okazaki, Kagawa, Okubo, Aoyama, Konno, Hasebe (C), Yoshida
Ospina (c), Arias, Armero, Cuadrado, Guarin, Mejia, Balanta, Ramos, Quintero, Martinez, Valdes
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
defect 65

defect

Użytkownik
Na dzisiaj dorzucam od siebie jeszcze jeden typ. W meczu Urugwaj - Włochy chodziło mi po głowie, żeby zagrać na to, że będzie czerwona kartka, ale się wstrzymałem i teraz żałuję. Drugi raz się nie wstrzymam i pójdę za intuicją.
Grecja - WKS
Typ: Gervinho strzeli gola @3.05 ⛔
Grecja jeżeli marzy o awansie nie może zagrać tak jak z Japonią. Grecy w tym meczu powinni próbować częściej atakować, w takim wypadku będą narażeni na kontry, a na boisku będzie więcej miejsca. O tym jak szybki i groźny przy kontratakach jest Gervinho chyba nie trzeba wspominać. Na tych mistrzostwach zawodnik Romy strzelił już 2 gole. Dzisiaj liczę na jego trzecie trafienie, zwłaszcza, że obrońcy Grecji nie należą do najzwinniejszych ???? .
edit/ szkoda, że go zdjął może gdyby nie ta decyzja WKS by awansował :p
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Japonia - Kolumbia Typ: Japonia over 4.5 rzutów rożnych Kurs: 1.72 bet365

Japonia marząc o awansie musi zaatakować, w poprzednich spotkaniach nabili po 5 rzutów rożnych, dzisiaj liczę, że co najmniej ten wynik powtórzą przeciwko ekipie Pekermana, który w bój posyła kilku rezerwowych, co może przysporzyć kłopotów w grze defensywnej i utrzymywaniu się przy piłce, sądzę, że może się to przekuć w rożne dla Japończyków, kurs może nie rewelacyjny, ale wygrana moim zdaniem bardzo prawdopodobna...

Line-up:
Kawashima, Uchida, Honda, Nagatomo, Okazaki, Kagawa, Okubo, Aoyama, Konno, Hasebe (C), Yoshida

Ospina (c), Arias, Armero, Cuadrado, Guarin, Mejia, Balanta, Ramos, Quintero, Martinez, Valdes
Fajny typ na rożne :grin: zagram to sobie, dzięki. Ja jeszcze dodam od siebie, że w porównaniu do poprzedniego meczu trener Kolumbijczyków dał odpocząć dwóm stoperom (Yepesowi i Zapacie), napastnikom Ibarbo i Teo Gutierezowi, mózgowi zespołu Jamesowi Rodriguezowi, ponadto Aguilarowi, Sanchezowi. Naliczyłem w sumie 7 zawodników.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Jeśli tak patrzeć na skład Kolumbii to nie jest to słaby skład, na papierze na pewno lepszy od Japońców. Na początku myślałem nad teorią że Kolumbia będzie chcieć przegrać ale nie wydaje mi się to realne... 7 zawodników głodnych gry będzie chciało się pokazać z jak najlepszej strony i powinni pokonać słabą na tym mundialu Japonię. Gram Kolumbia -1 AH po kursie 3.10 na Pinnacle!

4:1 !! ;) ✅✅✅
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Grecja - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: Obydwie drużyny strzelą bramkę |1.8| / Wynik: 2:1 ✅
Bet365 !

Cóż można napisać o tym meczu ? Grecja jeszcze nie strzeliła brami na tych MŚ , a więc na przełamanie i jak chcą dalej walczyć o awans choć szczerzę w to wątpię powinni ustrzelić minimum jednego gola. WKS do tej pory strzeliła dwie bramki Japonii oraz jedną Kolumbii no i dziś też liczę na moc strzelecką Drogby , Yaya i spółki.
 
dzidzi 0

dzidzi

Użytkownik
Japonia - Kolumbia
Typ: over 2.5 kartki
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Niska linia na kartki po sympatycznym kursie. W dwóch poprzednich meczach Japończyków wchodziło, teraz Azjaci walczą o życie, więc tym bardziej typ warty polecenia. Trzy kartki przez 90 minut w spotkaniu, które decyduje o &quot;być albo nie być&quot; jednej z drużyn to niedużo.
⛔ Do szczęścia zabrakło jednej kartki.
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Grecja - WKS
Grecja powyżej 4.5 rożnego
Bet365
Jeszcze na szybciocha, 5 minut przed meczem. Grecja w starciu z Japonią nabiła 7 rożnych, z Kolumbią 4. Dzisiaj muszą ruszyć do ataku, do tego obrona WKS nie jest najwyższych lotów. Linia jak najbardziej do pokrycia, nawet w pierwszej połowie.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Spotkanie: Japonia vs Kolumbia
Godzina: 22:00j
Typ: Japonia -1
Kurs: 6
Bukmacher:Bet365
Po roztrzygnieciach w grupie D wiadomo ze druzyna z 2 miejsca zagra z Kostaryka. Moze to troszke spiskowo brzmi ale chyba lepiej grac z Nimi niz z Urugwajem mimo iz azjaci(edit: jeju Kostaryka to nie Azja tylko Concacaf) pokazuja tutaj bardzo dobry futbol. O kolejnosci w grupie decyduje bilans btamkowy przy rownej liczbie punktow. Troche to irracjonalnie brzmi ale Kolumbia moze nie przylozyc sie w 100% do tego meczu. A w cwiercfinale bedzie na nich czekac zwyciezca meczu Holandi z Chile, chyba to lepiej niz trafic teoretycznie na Brazylie w cwiercfinale...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jakie opinie odnośnie karnego ? Wydaje mi się, że dobra decyzja, ale jedyne odnośnie czego mam obawy to takie, że Samaras w zasadzie sam kopnął w tego Sie czy Sio biorąc zamach do strzału...Nie do końca wiem jak to sędziowie powinni rozpatrywać, ale chyba jednak karny ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jakie opinie odnośnie karnego ? Wydaje mi się, że dobra decyzja, ale jedyne odnośnie czego mam obawy to takie, że Samaras w zasadzie sam kopnął w tego Sie czy Sio biorąc zamach do strzału...Nie do końca wiem jak to sędziowie powinni rozpatrywać, ale chyba jednak karny ?
Dla mnie sprawa oczywista. Zawodnik WKS nie trafił w piłkę tylko nogi Samarasa, a w polu karnym trzeba zachować szczególną ostrożność w takich sytuacjach. A tak po za tym to co zmarnowało WKS wcześniej to się w głowie nie mieści. Mogli to rozegrać na 1000 i jeden sposobów zakończonych bramką, ale nie wiedzieli co robić, zresztą wcześniej też była świetna okazja. Na mecz Kostaryka - Grecja można już rezerwować undery.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ewidentny karny.Samaras gdyby nie interwencja Sio i kontakt z jego nogą oddał by strzał,który wielce prawdopodobne,że zakończył by się bramką.Nie ma co dyskutować.Zawodnicy Wybrzeża w tym sam Sio nie dyskutowali z decyzją sędziego,bo sami najlepiej widzieli,że to był oczywisty karny.Grecja-Kostaryka,chyba już można zacząć polować na undery bramkowe:]
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla mnie to kolejna skandaliczna decyzja sędziego! Drewno Samaras sam przewrócił się o własne nogi, nie było żadnego ruchu ze strony piłkarza WKS więc jak można tutaj podygtować karnego? WKS został w*** bardziej niż Polska na EURO 2008 w meczu z Austrią...
 
Do góry Bottom