>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C [Niemcy,Ukraina,POLSKA,Irlandia Płn.] - terminarz, prognozy, dyskusje

cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Ukraina bez szału w meczu z Cyprem, jeżeli tylko Milik i Lewandowski utrzymają formę jestem spokojny o awans.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pewny to ja i tego awansu nie jestem, dopóki piłka w grze ???? ... prawda taka, że nie możemy nikogo zlekceważyć a na pewno już być pewni że z Ukrainą czy Irlandią będzie łatwe zwycięstwo, bo na pewno tak nie będzie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja podobnie jak wonderkido studziłbym entuzjazm. Grupa jest wyrównana i nie można lekceważyć nawet debiutującej i osłabionej Irlandii Północnej, która może nam napsuć krwi i pokrzyżować plany już na początku turnieju. W naszym przypadku ważne jest by mocno wejść w turniej i w miarę jak najwyższym wynikiem pokonać potencjalnie najsłabszego rywala z grupy. Takie zwycięstwo może okazać się kluczowe do awansu z 3. miejsca.
Co do faworyta grupy. Ciężko ocenić Mistrzów Świata na tą chwilę. Trochę się drużyna zmieniła ale nasi sąsiedzi potrafią zrobić formę na największe turnieje i będą drużyną walczącą chociaż o półfinał. Nawet jeden punkt zdobyty w rywalizacji z tym zespołem będzie dla nas sukcesem. Jest to możliwe z racji tego, że Niemcy rozkręcają się w fazie pucharowej.
Moim zdaniem mecz z Ukrainą będzie dla nas jak i dla Ukraińców najważniejszym w grupie C, ponieważ żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na porażkę w tym meczu. Zwycięzca tego pojedynku będzie niemal pewny awansu. Do tego nigdy nie grało nam się dobrze z Ukrainą.
Meczom towarzyskim trzeba przyglądać się z przymrużeniem oka. Trenerzy szukają nowych rozwiązań i zmienników dlatego gra nie do końca jest płynna i nie stoi na wysokim poziomie.

Naszej reprezentacji trzeba mocno kibicować podczas ME. W kadrze znajdują się gwiazdy jakich przez lata kibic piłki nożnej w naszym kraju nie widział więc i nadzieje słusznie rosną. Mam jednak obawy, że dziś mocno eksploatowany w lidze (idzie na majstra strzelców) i Lidze Mistrzów Lewandowski może podczas turnieju we Francji nie dawać już rady fizycznie, a to dla nas byłaby katastrofa.
Wierzę, że Nawałka będzie miał jaja podczas mistrzostw i jeśli będzie trzeba postawi na rezerwowych.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
panny przylot do Paryża o 17.15 na mecz z Niemcami który jest o 21 jest chyba najlepszą możliwą opcją co nie ? ????


teraz tak z przymrużeniem oka ???? nie uważacie że lepiej dla polskiego kibica było by wyjście z 3 miejsca w grupie ? ???? tak wiem najlepiej z 1 hehe ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP

Takie coś pojawiło się dziś na meczykach. Zapraszam do dyskusji.

Osobiście uważam, że Szczęsny &gt; Fabian. Mówi się, że bramkarz łabędzi jest stabilny i popełnia mało błędów ale jak na ironię w tym sezonie nie wygląda to tak kolorowo. O ile w meczach kadry skała tak w spotkaniach ligowych zdarzało mu się parę fatalnych wystąpień.

Niezaprzeczalnie najsłabszym punktem naszej formacji będzie lewa obrona. Przy tak ofensywnie nastawionym skrzydle po tej stronie, ktoś musi wspierać tamto miejsce. I tu pojawia się pytanie:
Czy Grosik i Zieliński wyrobią?
A może Krycha będzie wspierał tamtą stronę grając bardziej centralnie?

W związku z takimi obowiązkami w tamtej strefie powołanie Mili wydaje się być niemożliwe.

No i ostateczne pytanie - Szukała czy Salamon? No i dlaczego nie ma tam Wasyla?

Abstrahując od kapitalnej asysty 24(już niedługo 25)latka w meczu z Finlandią to jestem zdania iż to on powinien być drugim wyborem chociażby dlatego, że jest bardziej ograny w tym sezonie (2000m vs 720m) no i ogólnie wspieram młode talenty.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No i dlaczego nie ma tam Wasyla?
Jesteś fanem BPL. Powiedz mi, ile Wasyl zagrał, nawet nie spotkań, a minut w tym sezonie?

Jak to mawia Hajto - skoro nie robiłeś czegoś w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek, to nie zrobisz tego dobrze w sobotę.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
O GK się nie boję, ale osobiście wolałbym Wojtka. KungFu Pazdan dla mnie OUT. Zdecydowanie Szukała, Salamon, choć obstawiałbym za tym drugim. Peszek OUT. Zieliński, Borysiuk. Ariel jeszcze coś czuję odpali. Lewandowski, Milik- proste... Linetty, uważam, że zasłużył na powołanie. A tak poza tym sięgnął bym po paru inny zawodników z poza tego zestawienia.*Nie do końca chce mi się wierzyć w prawdopodobieństwo kilku zawodników. Wiadomo, że to tylko przypuszczenia...
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Jesteś fanem BPL. Powiedz mi, ile Wasyl zagrał, nawet nie spotkań, a minut w tym sezonie?
120 :p Myślałem, że więcej. Pokićkało mi się z tamtym sezonem gdzie na przełomie listopada/października zdobywał nagrody zawodnika meczu i o ile dobrze pamiętam nawet raz miesiąca dla zawodnika Lester. W każdym razie dla mnie wciąż jest to bardziej wartościowy zawodnik niż ten przemarny Cionek. Wiadomo przecież, że nie dostanie powołania kiedy Nawałka ma trzy dużo rozsądniejsze opcje w tej materii ????
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Jeżeli chodzi o bramkarza moje przemyślenia są następujące:
- Osobiście postawiłbym chyba jednak na Wojtka Szczęsnego,dlaczego?
Ponieważ uważam, że Wojtek może zanotować w meczu jakąś interwencję ekstra i może być to dużym plusem, ale też w przypadku Wojtka istnieje pewna doza ryzyka, potrafi czasami zaryzykować i popełnić prosty błąd. Natomiast Fabian oferuje bardzo dużą stabilność i pewność, ale parad raczej notuje mniej od Wojtka, więc tutaj trener będzie miał duży orzech do zgryzienia.

Obrońcy: Moim zdaniem Piszczek + Salamon ( ważne aby Salamon został ustawiony między Piszczkiem a Glikiem według mnie ponieważ są to obrońcy którzy ewentualny błąd będą w stanie naprawić i mają długi staż w grze na tej pozycji), wspomniany Glik +Rybus.

Pomoc:
Prawa: Tutaj mam problem (wybór między Błaszczykowskim a Wszołkiem), ale raczej Błaszczykowski.
Środek: Krychowiak + Zieliński tutaj wybór zdaje się prosty, ewentualnie jeśli Zieliński źle zagra z Holandia w meczu kontrolnym przed Euro wtedy bym próbował Kapustkę.
Lewa pomoc: Grosicki (komentarz tutaj jest zbędny)

Atak: Lewandowski+Milik

Moja jedenastka na mecze z Irlandia Płn i Ukrainą:
Szczęsny- Piszczek, Salamon, Glik, Rybus- Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki- Milik, Lewandowski

Moja jedenastka na mecze z Niemcami:
Szczęsny- Jędrzejczyk, Salamon, Glik, Rybus- Piszczek, Krychowiak, Zieliński, Grosicki- Milik, Lewandowski

Ewentualne roszady:
Na mecz z Niemcami zastosowałbym wariant gry na prawej obronie z Jędrzejczykiem a na prawej pomocy z Piszczkiem. Żeby zabezpieczyć tę stronę a także ewentualnie asekurować środek, Piszczu ma dobre wyjście do piłki jest szybki więc na kontre by się sprawdził idealnie a jednocześnie dał duże bezpieczeństwo z tyłu. A na pewno Niemcy tez się nie będą spodziewali takiego wariantu gry, więc element zaskoczenia.


Zapraszam do dyskusji Panowie, bo Euro nadchodzi wielkimi krokami ???? .

A jeszcze odnośnie transmisji telewizyjnej, na razie udało mi się zdobyc informację, że 24 mecze będą pokazywane w otwartym Polsacie (mecz otwarcia, mecze Polaków, polfinaly + final, oraz wybrane mecze), natomiast pozostałe 27 w kodowanych kanałach, jak dla mnie małe nieporozumienie. Mam nadzieje, że Solorz i Kmita pojdą po rozum do głowy i puszczą wszystko w otwartym paśmie.
 
qwasny 0

qwasny

Użytkownik
Podstawowa 11 według mnie na tą chwilę:
Bramkarz: Fabian
Lewa obrona: Rybus
Środek obrony: Glik + Salamon
Prawa obrona: Piszczu
Środek pomocy: Krycha + Zieliński
Lewa pomoc: Grosik
Prawa pomoc: Kuba
Atak: Lewy i Arek
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A jeszcze odnośnie transmisji telewizyjnej, na razie udało mi się zdobyc informację, że 24 mecze będą pokazywane w otwartym Polsacie (mecz otwarcia, mecze Polaków, polfinaly + final, oraz wybrane mecze), natomiast pozostałe 27 w kodowanych kanałach, jak dla mnie małe nieporozumienie. Mam nadzieje, że Solorz i Kmita pojdą po rozum do głowy i puszczą wszystko w otwartym paśmie.
Wydaje mi się, że może to być sprytna zagrywka, żeby jak najwięcej osób zamówiło sobie cyfrowy polsat, a parę dni przed mistrzostwami się okaże, że jednak wszystkie mecze będą w otwartym Polsacie ;)
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
No może to być sprytna zagrywka, albo i nie, w sumie nie wiadomo jak ich rozgryźć, także zobaczymy.
A co sądzicie o przesunięciu na mecz z Niemcami Piszczka na prawą pomoc, a Jędrzyjczyka wystawieniu na prawej obronie? ????
 
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
A ja uważam, że stać naszą reprezentacje na wygraną ze wszystkimi i na pierwsze miejsce w grupie z 9 pkt ! Zobaczycie że wykoszą wszystkich rywali z dobrą grą i mega motywacją ;) Jak dla mnie mamy naprawdę najlepszy skład od jakichś 25 lat! My nic nie musimy na tych mistrzostwach panowie :cool: i zagrają Nasi pewnie na luzie te mecze z mega selekcjonerem jakim jest Adam Nawałka! Jak wyjdą z grupy to bankowo się rozkręca nasze Orły i wtedy wszystko możliwe! Trzymamy kciuki!
 
chelsea132 1

chelsea132

Użytkownik
Podzielam zdanie Albańczyk1988, tak grającej Polski to już dawno nie widzieliśmy ;) No chyba że starsi kibice ;) Jeżeli większość składu bedzie prezentowała taką formę jaką prezentują obecnie w klubach to mamy ogromne szanse na wyjście z pierwszego miejsca. Jestem nawet skłony zaryzykować i powiedzieć ze znajdziemy sie w półfinałach ???? bo kiedy wierzyć jak nie teraz, kiedy jest taka forma ????
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Z tą najlepszą reprezentacją od 25 lat to byłbym ostrożny. Gdyby &quot; stare &quot; zasady kwalifikacji to nie można wykluczyć, że teraz właśnie byśmy byli na etapie zmiany selekcjonera i budowy zespołu na kolejne eliminacje. Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to największe problemy mimo wszystko możemy mieć w defensywie.
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
KTO POBIJE TRANSFER DUDKA PO EURO?
Jak sądzicie,
Po zakończeniu EURO 2016( mam nadzieje ze także po dobrze zaprezentowania się Polski) zacznie się polowanie na wyróżniających się zawodników z Orzełkiem na piersi...
Kto pobije jak na razie rekord Jerzego Dudka z Feynordu do Liverpoolu który wynosił 7,4 miliona euro?

-Robert Lewandowski
-Arkadiusz Milik
-Grzegorz Krychowiak
-Kamil Glik
-Kamil Grosicki
-Piotr Zieliński

Może ktoś jeszcze?
 
czerwo23 0

czerwo23

Użytkownik
Zwycięstwo nad Irandią dałoby bardzo potrzebny zastrzyk pewności siebie na takim turnieju przed meczem z mistrzami świata. Uważam, że to właśnie pierwszy mecz będzie najistotniejszy. Bicie się do końca o awans wiąże się z dużą presją, (na Euro każdy mecz powinien wywoływać presję w jakimkolwiek stopniu) a nasi kopacze w drużynie narodowej jak do tej pory nie radzili sobie z nią wyśmienicie.
 
C 0

cycinho9292

Użytkownik
Z tą najlepszą reprezentacją od 25 lat to byłbym ostrożny. Gdyby &quot; stare &quot; zasady kwalifikacji to nie można wykluczyć, że teraz właśnie byśmy byli na etapie zmiany selekcjonera i budowy zespołu na kolejne eliminacje. Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to największe problemy mimo wszystko możemy mieć w defensywie.
Dużo racji tutaj jest. Kto wie co by się działo w barażach...
Mi się śniło że pierwszy mecz przegramy:/
Ja bym postawił że zajmiemy miejsce 1-3 w grupie kurs spoko bo 1.17
Co o tym myślicie?
 
Do góry Bottom