>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa C [Niemcy,Ukraina,POLSKA,Irlandia Płn.] - terminarz, prognozy, dyskusje

R 0

racheck

Użytkownik
Loew konsekwentnie stawia na Goetze, a ten jest bez formy i raczej nie da rady odbudować swojej dobrej dyspozycji do mistrzostw. Boateng kontuzjowany, brak nominalnego środkowego napastnika - to wszystko działa na korzyść Polski. Możemy powalczyć o I miejsce w grupie, byleby ominęły Nas kontuzje.
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Zgadzam się, że w poprzednich mistrzostwach Euro mieliśmy stosunkowo łatwe grupy. Wszyscy tak myśleli, zarówno kibice jak i sami piłkarze i wiadomo jak wyszło. Teraz mimo tego, że poraz koleiny jest ogromny hype na reprezentacje myślę ze piłkarze są na tyle wysokim poziomie mentalnym że poradzą sobie psychicznie z danym obciążeniem.
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Musimy się skupić zwłaszcza na własnej grze a nie na rywalach. Mi się trochę nie podoba nasz środek defensywy, jednego środkowego nam brakuje, Salamon przestał wychodzić w podstawowym i robi się mały kłopot. Gliku też nie jest w jakiejś wybitnej formie, może powinien trener spróbować Kryche na stoperze postawić szybki, zwrotny. Tylko wtedy będzie mały kłopot w środku pomocy ale tam chyba łatwiej będzie załatać to.

No i jak mówiłem TVP nabyła prawa do transmisji meczów, co mnie bardzo cieszy ???? . 11 spotkań zobaczymy w TVP więc jest szansa, że POLSAT więcej pokaże w otwartych kanałach ???? .
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Biorąc pod uwagę formę Niemców to możemy śmiało pokusić się o pierwsze miejsce
Niemcy to zespół turniejowy jestem przekonany że inaczej zagrają z Ukrainą niż naprzykład towarzysko z Anglią będą 100% zmotywowani by wygrać pierwsze spotkanie na pewno Polska nie zajmie pierwszego miejsca dam sobie rękę uciąć ,najważniejszy będzie pierwszy mecz z Irlandią PŁN jeśli go przegramy a każdy wynik jest możliwy to automatycznie żegnamy się z ME .
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Uważam że mamy naprawdę fajną i poukładaną drużynę, dlatego wraz z przebiegiem meczu z Irlandczykami będziemy coraz bardziej kontrolować mecz.
Ale jak to drużyny z wysp na pewno napsują nam zdrowia i mam tylko nadzieje że obejdzie się bez kontuzji któregoś z naszych...

W meczu z Niemcami będzie decydowały dwie rzeczy:
Dzień meczowy oraz wynik poprzedniego spotkania który może spowodować że któraś z drużyn będzie walczyć o życie...

Ukraina jak na razie jest w rozsypce ale zrobią wszystko żeby do EURO stać się monolitem a dwa pierwsze mecze mogą im w tym pomóc

Ja bym stawiał jednak na to że po ciężkiej walce jednak wyjdziemy z grupy a dalej to już sporo zależy od losowania :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 1

awalusa

Użytkownik
Od tego turnieju nie jest czasem tak że wychodzą 3 drużyny z grupy?
W tym wypadku awans Polaków jest bardzo możliwy.

z 3 miejsca 4 najlepsze na podstawie bilansu punktowego i bramkowego w fazie grupowej
@TommyTSW
 
S 0

suchy262

Użytkownik
Cześć
Czy jest teraz sens obstawiać mecze nie znając oficjalnych składów kadrowych?
Jakoś mam przeczucie,że pierwszy mecz Niemcy łatwo ograją Ukrainę (2:0) Co o tym sądzicie.

z doświadczenia wnioskuję że raczej nie ma, przez tyle czasu możemy zmienić pogląd na dane spotkanie, wiszące zakłady w długim okresie potrafią wzbudzać wątpliwości :.) @TommyTSW
 
L 0

leon-turkoglu

Użytkownik
Prawda jest taka że Niemcy nawet w drobnej rozsypce są zespołem lepszym o co najmniej klasę od naszej reprezentacji. Na dzień dzisiejszy śmiało pobieram kurs w okolicy 1.6. Serce sercem ale rozum podpowiada ich zwycięstwo. Myślę ze wynik bedzie identyczny do tego z eliminacji na wyjeździe.
 
C 0

cycinho9292

Użytkownik
Powiem tak mamy bardzo nieprzewidywalną drużynę
Możemy skończyć w grupie na ostatnim miejscu ale możemy też osiągnąć nawet 1/8
Ostatnie miejsce w grupie to normalnie szok
Nie wyjście z grupy przy tym systemie że cztery drużyny z trzeciego miejsca przechodzą dalej to dla mnie byłoby frajerstwem i największą kompromitacją polskiej piłki.
A może zawsze naszym największym celem powinien być sam awans na finały euro a nie wyjście z grupy?
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Dobra pany czas rozruszac towarzystwo
Bez zbedneg analizowania Niemcy - Ukraina 1 @1.50 b365

Pierwszy mecz Szwabow w grupie, wyjda w 100% zmotywowani zeby zapewnic sobie awans po dwoch meczach, nie ma tutaj co analizowac Ukraina ustepuje pod kazdym wzgledem sile Niemcow, trzeba brac bo kurs bedzie spadal
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Kadra reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy:
Bramkarze: 12. Artur Boruc (AFC Bournemouth, Anglia), 22. Łukasz Fabiański (Swansea City AFC, Walia), 1. Wojciech Szczęsny (AS Roma, Włochy).
Obrońcy: 4. Thiago Cionek (US Città di Palermo, Włochy), 15. Kamil Glik (Torino FC, Włochy), 3. Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), 2. Michał Pazdan (Legia Warszawa), 20. Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909, Niemcy), 18. Bartosz Salamon (Cagliari Calcio, Włochy), 14. Jakub Wawrzyniak (Lechia Gdańsk).
Pomocnicy: 16. Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina, Włochy), 11. Kamil Grosicki (Stade Rennais FC, Francja), 6. Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), 21. Bartosz Kapustka (Cracovia), 10. Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC, Hiszpania), 8. Karol Linetty (Lech Poznań), 5. Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), 17. Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), 23. Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), 19. Piotr Zieliński (Empoli FC, Włochy).
Napastnicy: 9. Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), 7. Arkadiusz Milik (AFC Ajax, Holandia), 13. Mariusz Stępiński (Ruch Chorzów).
@zzapolowy.com
 
L 0

leon-turkoglu

Użytkownik
Jezli chodzi o nasza grupę, typuje tak:
Niemcy over 6.5 pkt w grupie. Sadze ze zakład w miare pewny. Dwa zwyciestwa i remis daje 7 oczek. Zaden z tuzów nie ma latwiejszej grupy (no może gospodarze). Kurs około 1.6

Polska straci ponad 3.5 gola w grupie. Niemcy aplikuja nam najmniej 2 sztuki. Licze ze nawet trzy. A strata jednego z wyspiarzami badz ukraina to tylko formalnosc. Kurs 1.84
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kadra Niemiec na Euro 2016:

Bramkarze:
Manuel Neuer (Bayern), Bernd Leno (Bayer), Marc-Andre ter Stegen (Barcelona).

Obrońcy: Shkodran Mustafi (Valencia), Jerome Boateng (Bayern), Jonas Hector (Koeln), Mats Hummels (BVB), Emre Can (Liverpool), Antonio Ruediger (Roma), Benedikt Hoewedes (Schalke).

Pomocnicy: Mario Goetze (Bayern), Toni Kroos (Real), Julian Draxler (Wolfsburg), Thomas Mueller (Bayern), Lukas Podolski (Galatasaray), Andre Schuerrle (Wolfsburg), Mesut Oezil (Arsenal), Bastian Schweinsteiger (Man Utd), Leroy Sane (Schalke), Sami Khedira (Juventus), Joshua Kimmich (Bayern), Julian Weigl (BVB).

Napastnik: Mario Gomez (Besiktas).

Co sądzicie? Odstrzelony m.in Reus.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Co sądzicie? Odstrzelony m.in Reus.
W Leverkusen Jogi sie nie ma co nawet pokazywac. Bellarabi odstrzelony, Brandt odstrzelony, a jada Kimmich, Draxler, Schürrle i Schweinsteiger. Zwlaszcza obecnosc Bastiana to smiech na sali i ewidentne miejsce za zaslugi.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Hmm Nawalka podal kadre. Wiemy , iz w dzisiejszym futbolu akcje i gre napedzaja boki. Tam trzeba zapieprzac i robic przewage. U Nawalki na lewej obronie samotny gosci z wycieta dziura w bucie Wawrzyniak , na prawej Piszczek i do wszystkiego Jedrzejczyk. Troche malo , nikt inny nie potrafi grac na tych pozycjach. Na Euro na bokach pomocy maja ciagnac zespol Grosicki , Blaszczykowski , Peszko....tak to wszyscy. Szesciu graczy na bokach , oj oby tu nie brakowalo jakosci i powera. Zabiera siedmiu srodkowych pomocnikow , w jakim celu jedzie Kapustka i Starzynski? By byc zmiennikami zmiennikow? Gdzie oni maja grac , kiedy , za kogo? Nie lepiej bylo zabrac jeszcze dwoch skrajnych graczy? Przekonamy sie na Euro.
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Pierwszy mecz sparingowy przed EURO za nami...
Usprawiedliwieniem dla nas jest na pewno to że Holendrzy to naprawdę ciekawy i całkiem niezły zespół składający się ze zdolnych młodych zawodników.
Do tego brak Krychowiaka był bardzo widoczny, bardzo...
Jędrzejczyk na prawej stronie stronię sprawdził się zgodnie z przewidywaniami ale na lewej w pierwszej połowie już tak pewnie nie wyglądał.

Można dużo by się rozpisywać ale najważniejsze aby byli dobrze przygotowani na 12 czerwca !!! :)
 
C 0

cycinho9292

Użytkownik
Tomaszewski mówi że będzie dobrze na euro ????
Trudno coś powiedzieć o tym meczu i naszej kadrze;p
Niby wielka Holandia ale bez wielkich nazwisk i z młodymi zawodnikami.
My niby najsilniejszy skład ale bez Krychowiaka. Mozliwe że nie graliśmy na 100%
Tylko dlaczego tyle błędów i taki słaby poziom gry naszej reprezentacji.
Zmęczenie, brak formy? (niby ma przyjść za kilkanaście dni) ale czy taki marny poziom można zmienić w kilkanaście dni?
Nie wiem trudno powiedzieć
Wszystko bd wiadomo 12.06
Nie wiem kto z rezerwowych może coś wnieść do drużyny albo chociaż nie zaniżyć poziomu:/
Nie widzę takiego zawodnika MOŻE Kapustka i Salamon
 
Do góry Bottom