>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C [Niemcy,Ukraina,POLSKA,Irlandia Płn.] - terminarz, prognozy, dyskusje

R 0

rosolak

Użytkownik
Co do wczorajszego meczu to oczywiste , że nie grali na 100 % . Bardzooo widoczny brak Krychowiaka , no ale na Euro wróci Grzesiu .

Co do formacji obronnej ja osobiście , Pazdana na ławke posadziłbym on tylko wybija na pałe te piłki , typowy przecinak , zero pomysłu byle wybic do przodu lub podac do najblizszego , Salamon Glik tak powinien wygladać srodek obrony. Szkoda , ze starego dobrego Wasilewskiego trener nie powołał , wg mnie Wasyl niczym nie odstępuje od Pazdana..Cionek to nie wiem za jakie zasługi w kadrze jest ...
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Co do formacji obronnej ja osobiście , Pazdana na ławke posadziłbym on tylko wybija na pałe te piłki , typowy przecinak , zero pomysłu byle wybic do przodu lub podac do najblizszego , Salamon Glik tak powinien wygladać srodek obrony. Szkoda , ze starego dobrego Wasilewskiego trener nie powołał , wg mnie Wasyl niczym nie odstępuje od Pazdana..Cionek to nie wiem za jakie zasługi w kadrze jest ...
Różnica pomiędzy Pazdanem a Wasylem jest taka, że ten pierwszy ma pewne miejsce w swoim klubie, a drugi nie. Z tego samego powodu na Euro nie pojechał Szukała, który rozegrał przecież większą część eliminacji w podstawowym składzie. Poza tym widzę że, postanowiono znaleźć sobie kozła ofiarnego za przegrany mecz z Holandią w postaci Pazdana i teraz do woli można wieszać na nim psy. Facet ma za sobą dobry sezon w Legii, ale co tam, zawalił jeden mecz to już należy go odstrzelić. I co konkretnie nie pasowało Ci u Cionka? Owszem, mógł się zachować lepiej przy bramce jak i każdy inny z obrony, ale na pewno nie był najsłabszy z tej formacji.
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik


Co myślicie o takim treblu? Mam cashback więc mogę zagrać za 100. Jeśli chodzi o mecz Polaków to trochę patriotycznie ale myślę że powinni dać radę. Jeśli chodzi o mecz Niemców z Ukrainą to uważam że Niemcy powinni wygrać mecz ale patrząc na to jak w tym momencie tracą bramki praktycznie w każdym meczu i biorąc pod uwagę ofensywe Ukrainy myślę że ten BTS powinien być pokryty. Jeśli chodzi o Albanie i Szwajcarie to już zacytuje post z innego tematu:
Albania - Szwajcaria

Co sądzicie o typie na BTS w tym meczu. Kurs jest bardzo zachęcający bo wynosi @2.4 a patrząc na grę Szwajcarów którzy tracą sporo bramek myślę że może być on do pokrycia. Albania jest waleczna i skoro potrafili wcisnąć bramkę Ukraińcom lub Austriakom to myślę że dadzą także radę strzelić przynajmniej jedną Szwajcarii. Szwajcaria raczej nie powinna mieć problemów ze strzeleniem gola. Typ dla mnie prawdopodobny i zamierzam go zagrać w treblu z BTS w meczu Niemcy- Ukraina i dostawić Polskę. Mam do wykorzystania Cashback i mam nadzieję że ładnie wszystko wejdzie ????

Typ: BTS @2.4 Expekt
Jakie jest wasze zdanie? ????
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Jakoś nie widzę Ukraińców przed nami, do tej pory wygrywali towarzysko i w eliminacjach z przeciętnymi zespołami i nie wiem czemu wszyscy ich tak wysoko stawiają. Do tego 80% zespołu gra w rodzimej i rosyjskiej lidze, jedynie Konoplianka ma jakieś zachodnioeuropejskie doświadczenie.
 
U 13

uzytkownik-129904

Użytkownik
Jakoś nie widzę Ukraińców przed nami, do tej pory wygrywali towarzysko i w eliminacjach z przeciętnymi zespołami i nie wiem czemu wszyscy ich tak wysoko stawiają. Do tego 80% zespołu gra w rodzimej i rosyjskiej lidze, jedynie Konoplianka ma jakieś zachodnioeuropejskie doświadczenie.
Za to my wygrywaliśmy z tuzami... jeden fart z Niemcami i tyle. Doświadczenia Ukraińcy nie mają..., shaktar dochodzi regularnie daleko w pucharach, grają w Shaktar i Dynamie bo dobrą bułe im płacą, obczaj właścicieli tych klubów. Zgraniem drużyny mogą nas rozklepać, zaangażowania im nie braknie bo nas klepnąć to duma narodowa do tego dochodzi fakt że nie leżą nam okrutnie. 2 lata temu mieliśmy ich spokojnie rozklepać a w 7min było już 0:2 i finalnie 1:3 bodajże na narodowym
 
C 0

cycinho9292

Użytkownik
Ukrainy trzeba się obawiać i nie lekceważyć ????
My w pierwszym składzie tak na prawdę mamy jedną gwiazdę R. Lewandowski
Siedmiu średniaków europejskich
i trzech ludzi z ekstraklasy
A ekstraklasa to wiadomo jaki poziom...
Liga ukraińska a w szczególności Szachtar, Dynamo i Dnipro są spokojnie dwie klasy wyżej od ekstraklasy
Można uznać te kluby za średniaki europejskie.
Więc skład ukrainy jest dość wyrównany.
Obrona taka sobie ale myślę że lepsza od naszej gdzie u nas zagra pewnie dwóch zawodników z ekstraklasy.
I te mocne skrzydła Ukrainy... będziemy mieli z nimi sporo problemów
Jeżeli zdobędziemy 4 punkty w grupie to już bd sukces.
Aha ciekawi mnie mecz Niemcy-Ukraina szczególnie boki obrony niemców i skrzydła ukrainy może być ciekawie
Chociaż ja dałem w tym meczu 1x na kuponie;p i polske 1 polowa/koniec z irlandia;p
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
A ja sobie myślę, że w meczu z Ukrainą przykro będzie patrzeć jak skrzydłowi Ukrainy będą wchodzić w nasze pole karne jak w masło Konoplyanka i Yarmolenko zrobią co chcą z lewym obrońcą kto by tam nie był.
BTS pewny jak podatki u nas, a czy zdołamy jakieś punkty zdobyć? Nie wiem
Ukraina spokojnie podziurawiła najlepszą defensywe w Eliminacjach Euro Rumunię to co zrobi z nami jeśli jeszcze w środku zagra Pazdan?
Nie wiem ale na pewno zagram ilość goli Ukrainy w całym Euro powyżej 3.5 bo trójkę to oni tylko nam mogą wbić, oraz zakład BTS w meczu Niemcy - Ukraina i Polska -Ukraina też, a do tego w meczu Polska - Ukraina trzeba spróbować Ukraina Over 1.5 oraz Over 2.5(lżej).
Bardziej widzę szanse na wygraną z Niemcami kiedy to nasi zagrają z kontry bo z Irlandią znów będzie próba ataku pozycyjnego i męczarnie straszne, Irlandia płn. ostatnich 12 meczy nie przegrała a więcej niż dwoma golami przegrała 4 lata temu, więc jak jeszcze trochę kursy polecą to Azjan na +1.5AH lub nawet +2AHna Irlandie będzie też fajnym zakładem, pewnie kursy niskie ale dalej pozwoli nam to kibicować naszym i wierzyć w powodzenie zakładu.
Chociaż pamiętam jak w eliminacjach Polska &quot;wymęczyła&quot; 4-1 z Gruzją hehehe
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Po powolaniach Nawalki coraz bardziej zaczynam byc sceptyczny do tej kadry.
Lewa obrona - czlowiek z dziura w bucie Wawrzyniak
Prawa obrona - Jedrzejczyk Piszczek
Skrajni pomocnicy - Blaszczykowski Grosicki Peszko
Cieniutko , a wiemy ze w dzisiejszym futbolu , boki musza zapierrdalac i tam robi sie przewage , my mamy kim?
Powolal 7 srodkowych pomocnikow by polowa byla zmiennikami zmiennikow
Czy po kontuzjaach Rybusa i Wszolka nie trzeba bylo powolac dwoch skrajnych graczy , tylko brac jak leci to co zostalo? Mam watpliwosci.
Teraz zaczyna sie szukanie w tym szorcie skrajnych graczy probujac Kapustki Cionki...takie eksperymenty na Euro?
Juz chyba wszyscy zapomnieli co zrobil Nawalka w Glasgow , czegos takiego nie widzialem jeszcze na poziomie reprezentacji , przegrywamy 1-2 , potrzebne ofensywne zmiany , patrzy na lawke a tam nikogo , wszystkich wyslal na trybuny.....weszlo trzech obroncow!!!!!! Szczesliwie , obronil go tylko wynik , bo fuksem pilka wtoczyla sie do bramki. A gdyby nie? Coraz wieksze obawy mam do tego trenera. Obym sie mylil.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Skrajni pomocnicy - Blaszczykowski Grosicki Peszko
Teraz zaczyna sie szukanie w tym szorcie skrajnych graczy probujac Kapustki
Kapustka akurat pokazał, że jest uniwersalnym na tyle piłkarzem, że nadaje się do gry zarówno w środku pola, jak i na boku pomocy, więc ja bym go nie skreślał jako skrzydłowego.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Po powolaniach Nawalki coraz bardziej zaczynam byc sceptyczny do tej kadry. Lewa obrona - czlowiek z dziura w bucie Wawrzyniak Prawa obrona - Jedrzejczyk Piszczek Skrajni pomocnicy - Blaszczykowski Grosicki Peszko Cieniutko , a wiemy ze w dzisiejszym futbolu , boki musza zapierrdalac i tam robi sie przewage , my mamy kim?
Teraz zaczyna sie szukanie w tym szorcie skrajnych graczy probujac Kapustki Cionki...takie eksperymenty na Euro? Juz chyba wszyscy zapomnieli co zrobil Nawalka w Glasgow , czegos takiego nie widzialem jeszcze na poziomie reprezentacji , przegrywamy 1-2 , potrzebne ofensywne zmiany , patrzy na lawke a tam nikogo , wszystkich wyslal na trybuny.....weszlo trzech obroncow!!!!!! Szczesliwie , obronil go tylko wynik , bo fuksem pilka wtoczyla sie do bramki. A gdyby nie? Coraz wieksze obawy mam do tego trenera. Obym sie mylil.
Tak krawiec kraje jak mu materii staje. Jeżeli krytykujesz to podaj alternatywę. Sam śmiałem się z Wawrzyniaka i to długimi latami ale odmówić mu nie można, że na ten moment jest to najsolidniejszy polski LO. Facet gra futbol na równym poziomie, rzadko popełnia jakieś rażące błędy, a ludzie się i tak z niego śmieją bo poślizgnął się 5 lat temu w meczu z Niemcami (co może zdarzyć się każdemu, bez wyjątku) i jakiś piknik z Bielska wykrzyczał, że jest cienki (nomen omen strzelił w tym meczu zwycięską bramkę). Cionek też został wybrany najlepszym obrońcą Palermo, więc chyba o czymś to świadczy. Eksperymentem byłoby wzięcie Dawidowicza, a nie gościa który (mimo, że na ławce) był w kadrze chyba we wszystkich meczach eliminacyjnych. Rozumiem, że każdy chciałby aby w reprezentacji grali sami piłkarze z Bayernu, PSG albo Realu ale tak się nie da.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Tak krawiec kraje jak mu materii staje. Jeżeli krytykujesz to podaj alternatywę. Sam śmiałem się z Wawrzyniaka i to długimi latami ale odmówić mu nie można, że na ten moment jest to najsolidniejszy polski LO. Facet gra futbol na równym poziomie, rzadko popełnia jakieś rażące błędy, a ludzie się i tak z niego śmieją bo poślizgnął się 5 lat temu w meczu z Niemcami (co może zdarzyć się każdemu, bez wyjątku) i jakiś piknik z Bielska wykrzyczał, że jest cienki (nomen omen strzelił w tym meczu zwycięską bramkę). Cionek też został wybrany najlepszym obrońcą Palermo, więc chyba o czymś to świadczy. Eksperymentem byłoby wzięcie Dawidowicza, a nie gościa który (mimo, że na ławce) był w kadrze chyba we wszystkich meczach eliminacyjnych. Rozumiem, że każdy chciałby aby w reprezentacji grali sami piłkarze z Bayernu, PSG albo Realu ale tak się nie da.
Trzeba czytac ze zrozumieniem.....Wawrzyniak jest naszym jedynym lewym obronca , a Cionka nie za bardzo widze na boku obrony.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Trzeba czytac ze zrozumieniem.....Wawrzyniak jest naszym jedynym lewym obronca , a Cionka nie za bardzo widze na boku obrony.
Polecam to samo. Psioczysz na Wawrzyna mówiąc, że ma dziurę w bucie więc się zapytałem o alternatywę (nawet wśród tych którzy nie załapali się na EURO). A co do Cionka to wyraźnie napisałem, że nie jest to żaden eksperyment bo facet mimo, że nie grał za dużo w kadrze ale jest w niej nie od dziś, a nie pisałem, że ma grać po prawej czy lewej jeżeli jego główną pozycją jest środek tej linii.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
1.Niemcy
2.Polska
3.Ukraina
4.Irlandia PN

Myślę że, wyjście z grupy przez PL powinno być formalnością.
Niemcy pewnie zdominują grupę, chociaż jakoś ich drużyna nie przekonuję mnie do osiągnięcia triumfu w turnieju to nie mniej jednak sama marka robi różnice !
Ukraina niby mogła by powalczyć o 2 pozycję, ale słyszałem o zgrzytach w drużynie i atmosfera nie jest ciekawa. Ponoć zawodnicy mają kose z graczami którzy występują w lidze rosyjskiej. Nwm czy to ma jakiejś znaczenie ale na pewno im to nie pomoże.
Zresztą uważam ją za gorszą ekipę od naszej.
Irlandia PN pomimo ducha walki powinna być bita przez resztę stawki, bd. murować bramkę, a strzelenie chociaż 2 goli w grupie chyba bd już dla nich sukcesem.
My z taką siłą w ofensywie nie powinniśmy mieć problemów ze strzelaniem goli, i pomimo słabszej obrony to jednak ten czynnik, da nam przynajmniej drugie miejsce w grupie.

Takie parę zdań jak ja to widzę, bez zbędnych ceregieli.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Parę zdań na chłodno po obejrzeniu meczu Polski z Irlandią.
Na mega plus Kapustka, to nie ulega wątpliwości, wszędzie go było pełno , brakowało tylko bramki, a można by go porównywać z Payetem z reprezentacji Francji.
Mili już w pierwszej połowie powinien otworzyć wynik, ale tylko on sam wie dlaczego użył siły, a nie techniki którą rzecz jasna posiada.
Lewandowski w tym spotkaniu odczuł jak trudny to będzie dla niego turniej i jak dużo zależy od reszty naszego zespołu.
Ogólnie mecz z tych cierpliwych. Bo jak nazwać gre drużyny Irlandzkiej która przez większość meczu nie wychodzi z własnej połowy. Typowy pseudo futbol pokazany przez Irlandczyków. Na tle innych reprezentacji, które pokazały się dotychczas na Euro to nawet Albańczycy wypadli 100 % lepiej niż nasi dzisiejsi przeciwnicy. Bardzo ważne zwycięstwo. Mimo że jest to 1:0 to cieszy niezmiernie. Już następny mecz z Niemcami będzie zupełnie inny. Tutaj już będzie wymiana &quot;uprzejmości&quot;. Polacy będą mieli więcej do zaoferowania bo Niemcy nie wyjdą tak defensywnie nastawieni.
Ciekaw jestem gry Niemiec i Ukrainy dlatego teraz zasiadam do oglądania tego meczu.
 
D 116

dziubols

Użytkownik
Tak jak napisał kolega wyżej Irlandia Północna zagrała bardzo mizernie. Ukraina po swoim przegranym meczu z Niemcami takich przeciwników wg mnie połknie bez problemu. Jak dla mnie nie ma pewniejszego typu jak wygrana Ukrainy z Irlandia Północna teraz już tylko po kursie około 1,60. Ukraina nie wypadła w meczu z Niemcami tak źle. Na pewno liczyli się z tym, że najprawdopodobniej przegrają ten mecz i tak też się stało ale teraz kiedy potrzebują punktów jak tlenu to nie mogli mieć lepszego przeciwnika do zapunktowania.

Ukraina 1,57 Bet365
 
Do góry Bottom