>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
M 12

mrowagno

Użytkownik
Moim zdaniem w tej grupie może stać się praktycznie wszystko. Argentyna przez wielu uznawana za głównego faworyta tej grupy może z niej nie wyjść i nie będzie to żadne wielkie zaskoczenie. Na papierze Argentyna wygląda imponująco, ale dla mnie nie są oni zgranym kolektywem. Polegają głównie na Messim. Zresztą większość ich piłkarzy wygląda jakby w reprezentacji zapominali jak się gra. Już nawet nie wspomnę o tej męczarni w eliminacjach gdzie praktycznie w pojedynkę Messi zapewnił im awans. Największą trudnością tej grupy jest chyba to, że niewiadomo czego można się spodziewać po tych zespołach. Jeśli mam prorokować to z grupy wychodzą Chorwacja i Nigeria. Trzecie miejsce dla Islandii a totalny blamaz Argentyny.
 
L 0

lukaslondon

Użytkownik
No i można by pisał w nieskończoność o Argentynie , oglądałem cały mecz towarzyski z Haiti( w eliminacjach było podobnie ) i cała drużyna szukała messiege bez podjęcia ryzyka dryblingu czy jakiegoś długiego podania, oczywiście trzeba korzystać z takiego piłkarza gdyż on potrafi zrobić piłka praktycznie wszystko, ale ogólnie nie widzę zgrania w tej drużynie. Uważam ze messi zapewni im wyjście z grupy ale jak trafia na przykład na francje ale jakaś lepsza drużynę to będzie piękny pogrom ;))
To tylko takie małe spostrzeżenie ale co będzie to zobaczymy niedługo ;)) ;p
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Panowie... litości z tą Islandią. Ja pobrałem, że nie zwyciężą w grupie po 1,9 w sts bo niby z kim to mają zrobić? Kopciuszek na turnieju trafia na wyjadaczy. Przed Messim to będzie brązowy alert w spodenkach, Chorwacja jest za silna, a Nigeria też nie jest przypadkiem w Rosji. Lubię tę drużynę, na prawdę ale poza tym, że zaskoczyli na Euro słabych Anglików podobne cuda teraz nie będą mieć miejsca. 2 pkt to max max według mnie. Bardziej bym się skłaniał ku Maroku i Kostaryce, że mogą namieszać u siebie w grupach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Prawda jest taka, że wszyscy szukają niespodzianki w niespodziankach które już były... ???? Islandia i Kostaryka tak namieszały wcześniej, że już nikt ich nie zlekceważy... Jeśli będzie gdzieś niespodzianka to raczej nie z tymi drużynami
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Panowie... litości z tą Islandią. Ja pobrałem, że nie zwyciężą w grupie po 1,9 w sts bo niby z kim to mają zrobić? Kopciuszek na turnieju trafia na wyjadaczy. Przed Messim to będzie brązowy alert w spodenkach, Chorwacja jest za silna, a Nigeria też nie jest przypadkiem w Rosji. Lubię tę drużynę, na prawdę ale poza tym, że zaskoczyli na Euro słabych Anglików podobne cuda teraz nie będą mieć miejsca. 2 pkt to max max według mnie. Bardziej bym się skłaniał ku Maroku i Kostaryce, że mogą namieszać u siebie w grupach.
Czy Chorwacja aby na pewno za silna? Nazwiska nie graja. A ostatni mecz miedzy nimi wygrala wlasnie Islandia. To juz nie taki kopciuszek -4 lata temu naprawde niewiele zabraklo do awansu na MS, co zrobili 2 lata temu na ME wszyscy pamietaja. Wyszli z grupy z Portugalia i wyrzucili Anglikow. A w tych kwalifikiacjach wyszli z 1 miejsca w grupie, wlasnie przed Chorwacja. Tam jest po prostu zespol, ktory nie ma kompleksow.
Moim zdaniem to jest najtrudniejsza, obok polskiej, grupa do typowania. Tu naprawde wszystko moze sie zdarzyc bo Argentyna nie taka silna jak sie uwaza, a Islandia wcale nie taka slaba.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Czy Chorwacja aby na pewno za silna? Nazwiska nie graja. A ostatni mecz miedzy nimi wygrala wlasnie Islandia. To juz nie taki kopciuszek -4 lata temu naprawde niewiele zabraklo do awansu na MS, co zrobili 2 lata temu na ME wszyscy pamietaja. Wyszli z grupy z Portugalia i wyrzucili Anglikow. A w tych kwalifikiacjach wyszli z 1 miejsca w grupie, wlasnie przed Chorwacja. Tam jest po prostu zespol, ktory nie ma kompleksow.
Moim zdaniem to jest najtrudniejsza, obok polskiej, grupa do typowania. Tu naprawde wszystko moze sie zdarzyc bo Argentyna nie taka silna jak sie uwaza, a Islandia wcale nie taka slaba.
Hmmm uważam, że ta Islandia trochę lekceważona przez wszystkich właśnie się już wyszalała. Oczywiście, mają kompletny zespół i super się ich ogląda ale jakoś nie widzę ich w tej grupie. Może jakiś remis, dwa, jednak bez zwycięstwa.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Ja bym nie był taki odważny. Tutaj naprawdę może każdy wynik paść w każdym meczu. Islandia bardzo waleczna drużyna. Niespodziankę zrobili na Euro gdzie nie było Argentyny. Nie zdziwilbym się gdyby właśnie Argentyna ich zlekcewazyla i miała męczarnie jak choćby z Iranem 4 lata wcześniej gdzie Messi dopiero w doliczonym czasie strzelił na 1-0.
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Bawi mnie jak piszecie, że Islandia ma jakiekolwiek szanse z Argentyną, kolektyw to za mało na taką drużyne. Macie rację kwalifikacje były ciezkie, ale po tym poznaje się charakter drużyny, że radzi sobie jak Jest pod górkę. Efekt tego taki sam - są na mistrzostwach. Nie widzę w tym starciu żadnych ich szans, ba nawet z Chorwatami ich nie widze. Jak poprzednicy myślę, że wyszaleli się już na Euro teraz z pewnością ich nikt już nie zlekceważy. Jakby nie zagrali i niezależnie czy Messi będzie miał dzień czy nie to skazuję ich na pożarcie bo nawet nie w formie bije ich na głowę tak samo jak reszta.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Chorwacja - Nigeria
over 2.5 bramki

@2.21
Fortuna
Jak dla mnie to tutaj będzie kilka bramek. Grają dwie nieobliczalne drużyny, w tej grupie nie ma miejsca na kalkulacje i trzeba od pierwszego meczu grać o zwycięstwo, bo tak naprawdę każdy z niej może wyjść. Jestem pewny, że Nigeria przyjedzie tutaj z ofensywnym nastawieniem, natomiast bramkarza i defensywę mają bardzo słabą, nie na taki poziom, także faworyzowani Chorwaci powinni strzelić co najmniej dwa gole. Natomiast w ataku Nigeryjczycy mają duży potencjał - Moses, Iwobi, Ikeanacho, szczególnie dużo będzie zależało od Mosesa, który strzelał w eliminacjach w najważniejszych meczach, w obwodzie jest jeszcze Musa dobrze znający rosyjskie klimaty. Skład Chorwacji jest doskonale znany, szczególnie druga linia robi wrażenie. Tak naprawdę ich dyspozycja jest pewną niewiadomą, nie wierzę jednak, że będzie to nudny mecz i nie zdołają nic strzelić tak mizernym w defensywie Nigeryjczykom, a sami też coś stracą.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Nigeria 1,80 Fortuna
Typ swój kieruje w dużej mierze na podstawie meczów przygotowawczych ale także stylu i kultury gry obu zespołów. Chorwacja choć przegrała z Brazylią to moim zdaniem pokazali się z dobrej strony w tym spotkaniu. Później potrafili odwrócić losy spotkania z Senegalem gdzie przez większość meczu prowadzili grę. Środek pomocy moim zdaniem najmocniejszy z wszystkich ekip na mundialu. Skrzydła także bardzo mocne - Perisić w reprezentacji zawsze pokazuje wybitne umiejętności, Rebić pokazał się z Brazylią bardzo pozytywnie.
Zespół z Afryki dziś już nie jest tak mocny jak parę lat temu. Przede wszystkim problemy na bramce. Karierę skończył Enyeama, Ikeme przez problemy zdrowotne nie pojechał na mundial i grać prawdopodobnie będzie Uzoho - piłkarz rezerw Deportivo. Nigeria w przygotowaniach też nie zachwycała. Remis z Kongo, przegrana z Anglią i Czechami nie mogą napawać optymizmem. Też pamiętamy ich grę z naszą reprezentacją w marcu tego roku. Sądzę, że dziś Chorwacja nie powinna mieć większych problemów by pokonać rywala. Pamiętajmy, że ta grupa bardzo wyrównana więc każdy punkt może okazać się na wagę złota.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Chorwacja - Nigeria 1,80 Fortuna
Typ swój kieruje w dużej mierze na podstawie meczów przygotowawczych ale także stylu i kultury gry obu zespołów. Chorwacja choć przegrała z Brazylią to moim zdaniem pokazali się z dobrej strony w tym spotkaniu. Później potrafili odwrócić losy spotkania z Senegalem gdzie przez większość meczu prowadzili grę. Środek pomocy moim zdaniem najmocniejszy z wszystkich ekip na mundialu. Skrzydła także bardzo mocne - Perisić w reprezentacji zawsze pokazuje wybitne umiejętności, Rebić pokazał się z Brazylią bardzo pozytywnie.
Zespół z Afryki dziś już nie jest tak mocny jak parę lat temu. Przede wszystkim problemy na bramce. Karierę skończył Enyeama, Ikeme przez problemy zdrowotne nie pojechał na mundial i grać prawdopodobnie będzie Uzoho - piłkarz rezerw Deportivo. Nigeria w przygotowaniach też nie zachwycała. Remis z Kongo, przegrana z Anglią i Czechami nie mogą napawać optymizmem. Też pamiętamy ich grę z naszą reprezentacją w marcu tego roku. Sądzę, że dziś Chorwacja nie powinna mieć większych problemów by pokonać rywala. Pamiętajmy, że ta grupa bardzo wyrównana więc każdy punkt może okazać się na wagę złota.
Zgadzam sie ze wszystkim co napisałeś ale , ze maja najmocniejszy srodek pomocy na mundialu to przesadziłes :p Rakitic , Modric , Kovacic - owszem świetnie to wyglada , ale przygladnijmy sie Hiszpanom : Isco , Thiago , Iniesta, Koke czy Silva , którego tez można przypisac do tej pozycji, Nieźle to wyglada .
W ekipie Chorwatow tylko Modric nie odstaje od żadnego z wyzej wymienionych .
Bawi mnie jak piszecie, że Islandia ma jakiekolwiek szanse z Argentyną, kolektyw to za mało na taką drużyne. Macie rację kwalifikacje były ciezkie, ale po tym poznaje się charakter drużyny, że radzi sobie jak Jest pod górkę. Efekt tego taki sam - są na mistrzostwach. Nie widzę w tym starciu żadnych ich szans, ba nawet z Chorwatami ich nie widze. Jak poprzednicy myślę, że wyszaleli się już na Euro teraz z pewnością ich nikt już nie zlekceważy. Jakby nie zagrali i niezależnie czy Messi będzie miał dzień czy nie to skazuję ich na pożarcie bo nawet nie w formie bije ich na głowę tak samo jak reszta.
A powiedz mi kogo ma Argentyna oprocz Messiego ? Aguero, ktory w reprezentacji gra slabo , Dybala ? Jeszcze gorzej Higuain tez slabiutko , Di Maria bez formy , a pomoc nie imponuje bo Banega to zagadka i jedynie Lanzini moze błysZczeć bo taki Biglia jest przereklamowany . Nie mowie , ze nie wygraja ale beda mieli problem i nawet jesli dzis sie uda to ja wroze im maksymalnie ćwierćfinał. Tam nie ma druzyny tylko indywidualności a tym mundialu nie podbija. Uwazam , ze Chorwacja ma wieksze szanse na 1 miejsce niz Argentyna. Zero zgrania + zlepek swietnych indywidualności to nie wróży dobrze .
Nie wspomnialem jesZcze o slabym bramkarzu i przeciętnej obronie.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Chorwacja - Nigeria
1X @1.18 ✅
Do ako jak ta lala. Chorwaci nie przegrają dzięki doświadczeniu i żelaznej defensywie. Nigeria wiadomo potrafi zaskoczyć ale tutaj tego nie widzę.
Argentyna - Islandia
Islandia over 13.5 fauli @1.80 ✅
Będą gryźli trawe żeby powstrzymać Leo i spółkę i myślę że mogą dać radę i mam taką nadzieję z sympatii do Vikingów. Siła i walecznosc po ich stronie i zapewne będą chcieli to wykorzystać. Nie rozdają kartek to idziemy w faule.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Chorwacja-Nigeria 1 @1.8
Chorwacja miala kilka zawilosci na koniec eliminacji, ale to jednak druzyna regularnie grajaca na duzych imprezach i z duzym potencjalem. O Nigerii powiem tylko tyle. Nigeria niedawno grala przeciez z Polska mecz towarzyski. Tak mowie o tym meczu, ktory Nigeria paradoksalnie wygrala 1:0 bo zrobila w meczu po jednej dobra akcji w kazdej polowie i bramke zdobyla po kontrowersyjnym rzucie karnym. Gra Nigerii jednak w tym meczu to byl dramat. Na Mistrzostwach Swiata cos takiego nie przejdzie, tutaj limit szczescia jest duzo bardziej ograniczony, a kultura gry wydaje sie zdecydowanie byc po stronie druzyny Chorwacji.
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Argentyna- Islandia
wynik do 30 minuty- 2
kurs - 10.0 STS

Jak dla mnie dzisiejsze dwa spotkania Argentyna jak i Francja to typowe masówki. A jak często bywa w takim spotkaniach, faworytów potrafią postraszyć teoretycznie słabsze na papierze zespoły.
Islandia pokazała na Euro jak poukładaną jest drużyną, dodatkowo Argentyna bez wielkiej formy i czuję, że mogą na początku zlekceważyć przeciwnika, a to się może skończyć przypadkową bramką Islandczyków w pierwszych 30 minutach, np. ze stałego fragmentu gry.
Dlatego też po takim kursie warto za mała stawkę zaryzykować że to Islandia będzie wygrywać do 30 minuty a resztę spotkania Argentyna będzie gonić wynik.
 
messi777 0

messi777

Użytkownik
No to wszystko jasne.Po co szukacie jkis typow z kosmosu jesli kazdy wie ze Argentyna gra na Messiego?Poprostu wedlug mnie najpewniejszy typ to Messi any time gol 1,66 sun bets.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa D
Godzina: 15:00
Spotkanie: Argentyna - Islandia
Typ: Argentyna -1.5 rzutu roznego w 1 polowie

Kurs: 2.01 ✅
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Moj typ na to spotkanie to Argentyna majaca 2 lub wiecej rogow przewagi w pierwszej polowie nad Islandia. Widze tutaj scenariusz taki, ze Albicelestes na poczatku beda sie troche meczyc z rywalami, ktorzy sa mega walczakami i juz nie raz potrafili pokazac zęby w starciu z wyzej notowanym rywalem. Najbardziej spektakularne bylo wyrzucenie Anglikow z Euro 2016 i awans ich kosztem do cwiercfinalu po wygranym meczu 2:1. Argentyna mega gwiazdy i mocno ofensywna ekipa ale jakos nie mam co do nich przekonania. Spodziewam sie ich bardzo duzego naporu od pierwszych minut co bedzie skutkowalo rzutami roznymi. Jesli Islandia szybko nie straci gola to mysle ze taki typ jest bardzo dobrym pomyslem.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Ciężka grupa do typowania 1x2 w pierwszych meczach. Na papierze Argentyna i Chorwacja powinny sobie poradzić ale jak już wspomnieliśmy koledzy wcześniej i jak widzieliśmy na ostatnich mistrzostwach i eliminacjach Argentyna z takim składem potrafi mieć problemy z drużynami teoretycznie słabszym. Prawda jest też taka że owe słabsze drużyny bardzo spinaj się na mecze z Messim i dobieranymi pod niego zawodnikami ;)
Chorwacja też na papierze jest drużyna lepsza z bardzo mocnym środkiem pola ale nie ma co liczyć na to że Nigeria się położy i da im spokojnie wygrać.
Jesli chodzi i typowanie wyników męczy poczekam i zobaczę jak drużyny pokażą się w pierwszych meczach. Na pierwsze mecze znalazłem sobie coś innego co zwróciło moją uwagę.
Spotkanie: Argentyna - Islandia
Typ: liczba fauli popelnionych na tym zawodniku
Lionel Messi - over 2,5
Kurs: 2.00

Bukmacher: Unibet

Moim zdaniem bardzo przyjemny kurs. Jak gra Messi każdy wie. Czasem jedynym sposobem na nie stracenia bramki jest faul. Linia 2,5 jak najbardziej do przeskoczenia.
Spotkanie: Chorwacja - Nigeria
Typ: liczba fauli popelnionych na tym zawodniku
Luka Modric - over 1,5
Kurs: 1.60

Bukmacher: Unibet

Wydaje się że podobnie jak u Messiego linia jak najbardziej do przeskoczenia. Chorwaci potrafią grać na prawdę ładna piłkę. Modric powinien kreować wiele ataków swojej drużyny co za tym idzie wiele pojedynków z piłkarzami Nigerii. Linia spokojnie do przeskoczenia.
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Po takiej grze jaka pokazala Francja szkoda coklowiek pisac i analizowac. Ale taka jest pilka taki jest sport nieprzewidywalny i nieobliczalny.

Argentyna okres przygotowawczy do mistrzostw w wiekszosci meczow bez Messiego i wyniki przeplatane.
Islandia no coz tylko mecze z Indonezja wygrane. Pozostale to 3 porazki i remis. Nie bede duzo pisal i analizowal. Osobiscie uwazam ze Messi i spolka ruszy z mocnym impetem i dobrze wejda w te mistrzostwa. Wiem ze wielu ludzi widzie Argentyne ktora wraca do domu juz po fazie grupowej. Z calym szacunkiem Panowie. Messi to jest pilkarz ktory moze odmienic losy meczu a zeby go zatrzymac wielokrotnie atakowany jest przez 3 graczy pzreciwej druzyny a wtedy wiadomo ze inni pozostaj bez swoich &quot;latek&quot;
Nie wiem ale wydaj mi sie ze to bedzie jeden z lepszych meczy a faworyt w koncu zagra na przyzwoitym i wysokim poziomie.
Argentyna - Islandia Correct Score Any other home win @6 1/10 Betfair⛔
Argentyna - Islandia Hat-trick scored @12 1/10 Betfair⛔
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Argentyna - Islandia BTS 2,4 sts
Jak dla mnie mega value. Tak jak kibicuję Argentynie jak Polsce i to mój ukochany team to w ogóle mnie nie przekonują. Sampauli strasznie miesza, rotuje skladem a to nie sprzyja stabilizacji, robienie wszystkiego pod Messiego, jakim by nie był geniuszem futbolu też nie jest dobre dla drużyny, gdzie i tak nie ma chemii. Teraz stricte o typie. Islandia mega overowa ekipa, dużo strzela jak i sporo traci więc spora szansa na bts. Argentyny się nie przestrasza, nie pękali na Euro przed Anglią czy Portugalią to i tu będą walczyli taki ich charakter Wikingów ????
Argentyna moc w ataku ale sorry, obrona niepewna i wiekowa plus młokosy na skrzydłach, bramkarz też swoje lata ma i caly sezon na lawie. Widze tu spore value i gram średnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Islandia - Argentyna
Patrząc panowie na ostatnie wyniki obu ekip to raczej Islandia nie powinna lekceważyć Argentyny; )\ A na poważnie... Argentyna przeszła przez eliminacje w bólach. Islandia dość łatwo, lecz warto zaznaczyć, że grupę mieli wyjątkowo słabą. Nikt Islandii nie będzie też lekceważył. gdyż po Euro 2016 wszyscy już trochę inaczej na nich patrzą. Technicznie Islandczycy do rywali nie mają nawet podejścia.Nie szukałbym tu niespodzianki...
Argentyna kurs 1,35
Argentyna kurs 1,90 STS
wynik 1:1 FT

Adamo80 - gratuluję wczoraj przewidywań co do meczu Portugala - Hiszpania
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom