>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Islandia
Argentyna i powyżej 2,5 2,00
W tym spotkaniu myślę, że obejrzymy otwarty futbol i minimum 3 bramki.
Argentyna wiadomo, Messi - sam potrafi wygrać mecz ale z przodu mają jeszcze wielkich piłkarzy Di Maria, Aguero na ławce jest jeszcze Dybala itd.. Ma kto strzelać bramki.
Islandia wielka niespodzianka ostatniego Euro - ćwierćfinalista pokazał, że strzela gole tym najlepszym, Francji 2, Anglii 2, Portugalii 1 ...
Są 2 opcje Islandia strzeli bramkę i przybliży nas do overa albo sama Argentyna też ma potencjał na strzelenie 3 goli.
Stawiam na zwycięstwo Argentyny i powyżej 2,5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Messi strzeli bramki w obu połowach 9,2 Betsson⛔

Tutaj prosta piłka, meczyk za chwilkę gram to za 10 zl- myślę ze warto...Messi człowiek orkiestra tak jak Ronaldo wszystko wokół niego sie kreci. Karne ,rzuty wolne dzieli rządzi rozgrywa...sam potrafi wziasc piłkę i wjechać z nią do bramki.Z uderzeniem z z dystansu tez nie ma problemu ...Technicznie powinna być przepaść, myślę ze Islandia powalczy z tego powodu ze maja fajne warunki fizyczne stale fragmenty wybiegani agresywni.Nie maja nic do stracenia oni mogą Argentyna musi.Islandia dobrzy taktycznie moim zdaniem na początku mogą byc strasznie nie wygodni do grania... Argentyna duzy potencjał w ataku technika ale w obronie sa słabsi...zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Na szybko Argentyna powyżej 1.5 żółtych @2.25 lv⛔

&quot;Lepsze&quot; drużyny nie otrzymują sporej ilości żółtych kartek. Argentyna ma niezły &quot;tartak&quot; w pomocy, więc tutaj upatruję szansę na kartki oraz Rojo na środku obrony, który w całym sezonie rozegrał 910 minut w koszulce Czerwonych Diabłów. To wcale nie musi być spacerek dla Argentyny. Francja miała mieć spacer, a ledwo co wygrała z Kangurami.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Argentyna - Islandia
obie strzelą @2.7✅✅
lvbet
Tak to widzę. Islandia nic nie musi. Ich pierwszy Mundial. Nawet odpadając w grupie, nikt nie powinien wieszać na nich psów. W eliminacjach okazali się lepsi od Chorwacji.
Argentyna ledwo zdołała załapać się na pozycję, która dała im wyjazd do Rosji.
Islandia może być niedoceniona przez bukmacherów, właśnie z powodu że pierwszy raz są na tak dużej imprezie. Powyższy kurs uważa za atrakcyjny... Argentyna to nie jest jakiś TOP jeśli chodzi o defensywę, chyba że cała Islandia przestraszy się Messiego.
Islandia ponownie zdobywa nasze serca. Walczyli do końca. Znakomita gra bramkarza. Nietrafione zmiany trenera Argentyny. Po tym co pokazują, to jest szansa na wyjście z grupy. Nie spalili się w pierwszym meczu na tak wielkiej imprezie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Panowie ladujecie te Argentyny itd a oni sa slabi i tez to juz podkreśliłem wcześniej. Macie ladne kursy w sts, ze sedzia doliczy +3,5min w drugiej polowie kursy od 1,85 do 1,90 i do tej pory pieknie to siedzi w każdym meczu, ktory postawilem. Przepraszam , ze nie podalem tego tutaj ale ciezko to jakos racjonalnie analizowac bo to loteria ale wkoncu mamy mundial i sporo walki czyli troche przerw w grze . Grajcie to bo warto , powiodzenia ! ???? dzisiaj w obu meczach , ktore zostaly powinno sie udac a juz naprwno w spotkaniu Peru-Dania bo liczd , ze pogormu tam nie bedzie .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A na mnie Argentyna wywarła mimo wszystko dobre wrażenie. Mają problemy w obronie, ale po wejściu Barnegi zaczęło się układać. Widać wielką wolę walki i chęć. Fakt, że Messi nie strzelił karnego, może presja, ale jak dla mnie Argentyna dobrze zagrała. Argentyna mi się dzisiaj o wiele bardziej podobała niż Francja... Islandia perfekcyjnie zorganizowana w obronie i postawiła ciężkie warunki. Zobaczymy jak sobie z Islandią poradzi Chorwacja i Nigeria. Inna też sprawa, że Islandię dużo to kosztowało zmęczenia i zobaczymy dalej... Ja bym jeszcze nie przekreślał Argentyny.
Nie mogłem się doczekać tego meczu. Masz coś jeszcze do powiedzenia? Tak się kończy ekscytacja Argentyną.
Kolego widać, że ci hormony buzują ???? Argentyna nadal może zostać mistrzem świata lub wicemistrzem świata i wtedy ja się nie będę mógł doczekać żeby ci napisać...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A na mnie Argentyna wywarła mimo wszystko dobre wrażenie. Mają problemy w obronie, ale po wejściu Barnegi zaczęło się układać. Widać wielką wolę walki i chęć. Fakt, że Messi nie strzelił karnego, może presja, ale jak dla mnie Argentyna dobrze zagrała. Argentyna mi się dzisiaj o wiele bardziej podobała niż Francja... Islandia perfekcyjnie zorganizowana w obronie i postawiła ciężkie warunki. Zobaczymy jak sobie Islandią poradzi Chorwacja i Nigeria. Inna też sprawa, że Islandię dużo to kosztowało zmęczenia i zobaczymy dalej...
Argentyna jak zwykle ma prostą taktykę na mecz: piłka do Messiego i patrzymy co zrobi. Brak kreatywności w ataku aż boli. Do tego bardzo słaba obrona. Mimo, że Islandia rzadko wychodziła z atakami to tych kilka sytuacji wystarczyło, żeby obnażyć ich słabość. Chorwacja to pokaże w całej okazałości.
Islandia pięknie zagrała taktycznie. Cała druga połowa to świetnie poukładana obrona i gra blisko siebie.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Kolego widać, że ci hormony buzują ???? Argentyna nadal może zostać mistrzem świata lub wicemistrzem świata i wtedy ja się nie będę mógł doczekać żeby ci napisać...
A Ty już tak nie szukaj sensacji człowieku, bo nazywanie Islandczyków drewniakami, których Messi objedzie sam jest co najmniej śmieszne. Argentyna myśli, że Messi sam wygra im mecz, a że i on potrafi zawodzić to chyba wszyscy doskonale widzieli. Ja przynajmniej potrafię swoje stanowisko poprzeć argumentami, w przeciwieństwie do osób, które wolą obrażać przeciwną drużynę i bezgranicznie zachwycać się swoimi ulubieńcami.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Marciniak nie popisał się w tym spotkaniu, dwa ewidentne karne dla Argentyny powinny być, jeden po faulu, drugi za zagranie ręką, plus jeden dla Islandii, nie wiem po co w takim razie jest VAR skoro on z tego nie skorzystał a sytuacja tego wymagała...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argentyna jak zwykle ma prostą taktykę na mecz: piłka do Messiego i patrzymy co zrobi. Brak kreatywności w ataku aż boli. Do tego bardzo słaba obrona. Mimo, że Islandia rzadko wychodziła z atakami to tych kilka sytuacji wystarczyło, żeby obnażyć ich słabość. Chorwacja to pokaże w całej okazałości.
Islandia pięknie zagrała taktycznie. Cała druga połowa to świetnie poukładana obrona i gra blisko siebie.
No ja wiem, że tak się mówi i to prawda, że tylko gra na Messiego, ale ja po dzisiejszym dniu wcale tego nie stwierdziłem. Po pierwsze bramkę zdobył Aguero, a nie Messi. Kreatywność też była tylko Islandia świetnie ustawiona defensywnie. Co do obrony pełna zgoda, ale środek i przód dla mnie wyglądał lepiej niż we Francji... Gdyby Barnega grał od początku może by było lepiej. Wiem, że wynik słaby, ale zobaczę jeszcze dzisiaj Chorwację i Nigerię i być może pogram na Argentynę na zwycięstwa. Co do Islandii jak pisałem ciekawe jak sobie poradzi z nimi Chorwacja i Nigeria.
Tak jak wiele osób pisało bardzo wyrównana grupa obok naszej. Walka może być do samego końca i decydować bilans bramkowy. Bo w meczu z Chorwacją i Islandii też może być remis... Na pewno będą tu emocje do samego końca...
A Ty już tak nie szukaj sensacji człowieku, bo nazywanie Islandczyków drewniakami, których Messi objedzie sam jest co najmniej śmieszne. Argentyna myśli, że Messi sam wygra im mecz, a że i on potrafi zawodzić to chyba wszyscy doskonale widzieli. Ja przynajmniej potrafię swoje stanowisko poprzeć argumentami, w przeciwieństwie do osób, które wolą obrażać przeciwną drużynę i bezgranicznie zachwycać się swoimi ulubieńcami.
Przecież ja nigdy nie nazwałem Islandczyków drewniakami i nie pisałem, że sam Messi może ich objechać... Co brałeś... ? ???? Naprawdę hormony buzują ????
Marciniak nie popisał się w tym spotkaniu, dwa ewidentne karne dla Argentyny powinny być, jeden po faulu, drugi za zagranie ręką, plus jeden dla Islandii, nie wiem po co w takim razie jest VAR skoro on z tego nie skorzystał a sytuacja tego wymagała...
Komentarzy powiedzieli, że dostał info z VAR, że nie było karnego... Ja tylko nie rozumiem tego VARu - drużyna nie ma prawa np 2 razy w meczu zażądać sprawdzenia... ?
Jeszcze zapomniałem dodać, że słabym punktem ARG jest niestety Caballero. To nie ta klasa co Romero...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Po pierwsze bramkę zdobył Aguero, a nie Messi.
Aguero po przejęciu w polu karnym słabego strzału Rojo. Zaplanowane to raczej nie było, tylko umiejętności Aguero;). Co do kreatywności to się nie zgodzimy, bo ile sytuacji sobie stworzyła w polu karnym Argentyna? Piłka chodziła tylko po obwodzie aż dostał ją Messi. Islandia pokazała, jak skasować Argentyńczyków. W kolejnych spotkaniach jednak podopiecznym Sampaoliego będzie łatwiej, bo ani Chorwacja ani tym bardziej Nigeria nie są chyba w stanie tak mocnej defensywy postawić. Dlatego od razu skreślanie Argentyny też moim zdaniem jest przedwczesne.
Komentarzy powiedzieli, że dostał info z VAR, że nie było karnego... Ja tylko nie rozumiem tego VARu - drużyna nie ma prawa np 2 razy w meczu zażądać sprawdzenia... ?
To nie koncert życzeń. Sędzia decyduje, kiedy VAR będzie użyty.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
A mi się Argentyna w tym meczu wogóle nie podobała.
Raziła mnie głupota zespołu w postaci oddawania messiemu wszystkich stałych fragmentów gry, mówie tu teraz o rzutach wolnych, ile miał dzisiaj messi prób strzału z 20-25 metra, cztery? To nawet kompletny idiota zauważy że gość nie ma dnia.
Taktyka:
1) Podajemy do Messiego i zobaczymy co zrobi
2) Walimy głową w mur, musi kur.na wejść
3) Trzymamy na ławce Dybale i Higuaina na ławce.
Widać, że trener argentyny to więcej jak 100 punktów IQ nie ma, do tego nie mają bramkarza.
Długo to oni nie pograją na tym turnieju.
No i na koniec pytanie dnia, kto był dzisiaj gorszy: Marciniak czy Messi?

Pozdrawiam
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
✅✅⛔⛔Po raczej niespodziewanym remisie Argentyny z Islandią 1-1 , chocaż piłkarze z gorących gejzerów nie są kopciuszkami w drugim spotkaniu Chorwacja zagra z NIgerią.Upatruje w tym spotkaniu wygraną Chorwatów, ale po zaciętej walce .Piłkarze z Europy to mocna drużyna mająca w składzie Kramarica ,Mandzukica,Modrica, wlasnie ci zawodnicy powinni pokazac swój kunszt piłkarski i pokonać drużynę z czarnego lądu. Zdobycie 3 punktów jest bardzo ważne bo grupa wydaje się być silna, a każde potknięcie moze oddalic zespoły od wyjscia z grupy.Trenujący Senegalczyków Niemiec G,Rohr ma tez dobrych piłkarzy K. Iheanacho, V. Moses ale czy są na tyle mocni by wygrać z Chorwatami.Zespól z nad Adriatyku ostatnie spotkania nie miał może imponujące 2 wygrane 2-1 z Senegalem i 1-0 z Meksykiem oraz 2 porazki z Brazylią i Peru po 0-2 to powinni wygrac z Nigerią, ale pamiętamy mecz Polakow w marcu z nimi 0-1 to pózniej juz tylko zremisowali 1-1 z DRK i ulegli CZECHOM 0-1 oraz Anglikom 1-2. Typuje w tym spotkaniu wygrana Chorwacji następnie przedział bramek 2-3 i pierwszą połowę remisową i wygrana Chorwacji + obie BTS
typ;Chorwacja@1,74
typ; gole [email protected]
typ; 1 polowa [email protected]
typ; Chrwacja + obie BTS@4,20
kursy z fortuny
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja bym Marciniaka nie obwiniał, odważny sędzia który pozwala na grę, a nie gwiżdze byle co. Argentyna sama sobie winna, Islandia zasłużony remis za serducho do gry, sprawiedliwy wynik.
To nie jest odważny sędzia, a jakby to nazwać arogancki i pokazujący swój &quot;autorytet&quot;, zawsze jest to samo, nie pójdzie nie sprawdzi tego, bo duma na to nie pozwala. Dla mnie Marciniak to średni sędziano ale Polak to trzeba mu kibicować jak to robił Iwański w czasie transmisji , co było żenujące.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
W meczu Chorwatow warto tez grac doliczony czas +3,5 min w drugiej polowie. Kolejny piekny kurs na ten sam bet do wylowienia ????
✅
Poraz kolejny siedzi doliczony czas w sts . To chyba nAjłatwiejszy zarobek tych mistrzostw .
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Co do Marciniaka, to jest to sędzia, który raczej nie lubi dyktować karnych. Pamiętam jego sędziowanie w meczu Tottenhamu z Juventusem, tam też dwóch dość ewidentnych nie gwizdnął. Wiadomo, że czasami musi jak jest taka potrzeba, ale tylko wtedy jak ma pewność.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do Marciniaka, to jest to sędzia, który raczej nie lubi dyktować karnych. Pamiętam jego sędziowanie w meczu Tottenhamu z Juventusem, tam też dwóch dość ewidentnych nie gwizdnął. Wiadomo, że czasami musi jak jest taka potrzeba, ale tylko wtedy jak ma pewność.
Ja tylko nie rozumiem dlaczego chociaż nie mógł skorzystać z VARu skoro jest no chyba, że od nich dostał info, że na pewno nie było. Bo to chyba działa tak, że z VARu mówią na słuchawkę sędziemu żeby spojrzał i wtedy patrzy... lub jak sam z siebie chce. Tak czy inaczej jak coś sędziowie z VAR wychwytują to chyba mówią głównemu i jeśli tak jest i by mu nic nie powiedzieli to jest usprawiedliwiony.
Tak było dzisiaj w meczu z Francją, gra toczyła się dalej jakieś 20 sek po czym przerywał ją i korzystał jak by dostał jakieś info. No, ale to chyba łatwo ustalić jak to dokładnie działa. Mamy na forum tysiące osób jak ktoś wie niech napisze...
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Z tego co mówili komentatorzy, to sędzia w ewidentnym przypadku dostaje info na słuchawkę od sędziów VAR. Jeśli Marciniak był pewien swojej decyzji a od sędziów VAR nie dostał żadnego info, no to co ma sprawdzać?Argentyna zagrała lipę, jak na taką drużynę i niech pretensje mają do siebie. Jak się nie podaje w dobrej sytuacji do lepiej ustawionego kolegi tylko na siłę próbuje wykończyć akcję wjeżdżając w dwóch czy trzech obrońców to co tu gadać...
Może są i kontrowersje w tym meczu, ale Argentyna sama sobie jest winna, potwierdza się że jako drużyna są tacy sobie, mimo iż indywidualnie zawodników mają dobrych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po wczorajszym meczu Chorwacji jakieś przemyślenia ? Jak dla mnie Nigeria ostatnie miejsce w grupie do gry... Bardzo ciekawie będzie wyglądał ostatni mecz w grupie Chorwacji i Islandii. Jak by Chorwacja wygrała z Argentyną może chcieć celowo wywalić Argentynę z grupy remisując lub przegrywając z Islandią... Oczywiście jak Islandia będzie miała choć 1 pkt z Nigerią... Będzie tu naprawdę ciekawie...
Sportowo mimo wszystko uważam, że Chorwacja będzie bardziej &quot;leżała&quot; Argentynie niż Islandia, ale zobaczymy... Islandia może w tej grupie jeszcze sprawić dużą niespodziankę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom